24 máj 18, 21:25:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779580 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #420 Dátum: 11 jan 09, 15:46:10 »



És nagyon remélem, hogy Gildartz is visszatér. Látni szeretném úgy harcolni látni, hogy picit el is fárad.

 smirksweat smirksweat smirksweat  picit? Natsu már most leizaddt egy "picit", ő meg csak megfárad egy picit a harcban, az szép  Nevet

No de tényleg, hiába erősebb most jelenleg a grimoire (vagy hogy hivják) mint a FT, az FT nem a teljes létszámával van itt, szal egyenlőtlen a csata, igy könnyü menőzni, mikor Gildartz meg luxor báttya nincs itt. Kúl + fried bixláv
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #421 Dátum: 11 jan 09, 16:02:58 »

Ha meg itt lennének akkor meg pont azért lenne egyenlőtlen a csata. Nevet

Jó ez így. A karaktereket igazi kihívás elé kell állítani mert csak úgy tudnak fejlődni. Oldjanak meg nehezebbnél nehezebb feladatokat és az többet ér mint számos csicskát legyakni. Láthattad most is, hogy ezek a gyalogok nem jelentenek kihívást nekik, legfeljebb bemelegítésnek jók voltak bár ahogy Kenpachi is megmondta, még arra sem elegek. Másrészt itt is látszik, hogy a Grimore erősebb tagjai tényleg bivalyok mert mindenhol egy Grimmore tag ellen több Fairy tag is szembeszáll. És szerintem ebben van az erejük is a Fairy tagoknak, hogy együtt-egymásért harcolnak míg ezt a Grimore tagjaik és úgy általában a sötét céhek tagjai nem tudnak megtenni, mivel egymástól is tartanak.
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #422 Dátum: 11 jan 09, 16:12:21 »

oké, engem itt most nem fogtok szeretni, de én már most utálom meldyt...  >.<#  Nevet
sajna valszeg még a Ft-hez is csatlakozni fog...
hát én tutira veszem, hogy natsu csak azért is bezabálja zancrow lángjait.  Kúl  kacsint
meg luxus télleg valószínű, hogy evergreenékhez, vagy natsuhoz fog besegíteni, de adja isten, hogy natsu végre egyedül hozza le a harcát, és ha sikerülne megemésztenie az amaterasut már nem is lenne olyan elképzelhetetlen a győzelme..
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 16:13:20 írta MiNamikaze » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #423 Dátum: 11 jan 09, 18:24:34 »

Amúgy milyen komoly lenne már, ha Meldy-nek "Elveszett Lecserélés" azaz "Lost Exquip" mágiája lenne. Nevet
És ilyen überbrutál páncélokat tolna magára... pl. Sötétség Császárnője Páncél, Istengyilkos Páncél... egyből ava -alá szettet váltanék.xD

Natsu meg remélem kikap már végre, bízok benne, hogy mivel az "Isten tüze" a "Sárkány tüze" felett áll, Natsu nem tudja megenni Zancrow lángjait, de fordítva igaz a dolog.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #424 Dátum: 11 jan 09, 18:51:32 »

Én bírom Zancrow képét, de Natsu fog győzni.
Egyébként Natsu sárkányölő szóval ő maga is a sárkányok felett áll, úgyhogy szerintem ez nem akadály.

Kíváncsi vagyok Hades, hogy képezte a gyermekeket remélhetőleg mikor legyőzik őket majd látunk némi visszaemlékezést.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #425 Dátum: 11 jan 09, 18:56:01 »

Ennyi erővel Zancrow meg az isten felett áll mert ő meg "godslayer".nehéz bunyó lesz ez Natsunak,kíváncsi vagyok mi lesz az eredménye  Ördögi
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #426 Dátum: 11 jan 09, 19:01:04 »

A borítóról meg az, hátha jönnek más céhek is segíteni FT-nek, bár erre kicsi az esély. Szinte semmi. :"D Bár, ha Friedék és Luxi is jönnek, már az is jó. Mosolyog

Ez a más céhekből jönnek segíteni dolog azért is lenne érdekes, mert ugye annó a "pónis céh" mestere és sokan mások... Makarov társai voltak FT-ben szal Hádész tanítványai és múltkor mikor szívbajos lett a mester jött a "gyógyítós néni".

Sőt olyat is eltudok képzelni ha Lucy megszerzi Caprico-t az oda transzportálja az egész FT-t Nevet

Mest eltűnése is lehet még kavarások tárgya ill. ha az egésznek vége lesz a tanács döntése is (ha kibannolják őket a legális céhek közül).
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #427 Dátum: 11 jan 09, 19:26:58 »

Natsu még gondolatban sincs a sárkányok felett. Még sokat kell addig gyarapodnia mire ezt eléri. Másrészt a sárkányok is tekinthetők istennek. Azért mégis ázsiában annak tartják őket. Azt gondolom, hogy a történetben valószínűleg annak is számítanak.

Ha jól emlékszem akkor Natsu megtudja változtatni a lángok tulajdonságait. Kíváncsi vagyok, hogy ezt megjátssza e ebben a harcban illetve más lángjait is esetleg megváltoztathatja. Ha ezt megtudja csinálni akkor Zancrownak esélye sincs ellene szerintem. Mellesleg amúgy sem.  Mosolyog
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #428 Dátum: 11 jan 09, 19:40:04 »

Ha ezt megtudja csinálni akkor Zancrownak esélye sincs ellene szerintem. Mellesleg amúgy sem.  Mosolyog

erről van szó, na végre egy tesó xD Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #429 Dátum: 11 jan 10, 00:04:21 »

Hmm. Hát nem tudom én a FT indulása óta Natsu fan vagyok ő az egyetlen karakter a számomra, de attól a dolgokat még nekem is reálisan kell látnom Natsu még csak ránézésre sincs egy szinten Zancrowval szóval nem hinném ha igazságos lenne, ha most ő nyerne, de úgy is ő fog mert az a dolga Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #430 Dátum: 11 jan 10, 00:36:12 »

Erről beszélünk. Ez tisztára olyan mint a Bleach-ben Ichigo vagy a Narutoban Naruto barátunk és még lehetne sorolni. Néha egy verés beesik valamelyikben de hamar túlteszi magát ezen a főhős. Aztán a gaz gonosznak nincs több nyugalma mert nincs macskányi élete és töménytelen szerencséje. Legalábbis a legtöbb esetben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 00:41:50 írta rini67 » Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #431 Dátum: 11 jan 10, 10:18:56 »

Gazille és Lavi nem szerepeltek a mostani részben. Valószínűleg ők kapják meg a dagit,aki így,hogy Gazille sérült,még veszélyes is lehet rájuk. A FT kemény ellenfelekkel néz szembe,akiktől most szerintem kikapnak,ha csak nem történik valami csoda.Van egy olyan érzésem,hogy szépen bezsákolják azt a kölyköt(Zeref?),aztán elhúznak,maguk mögött hagyva a megalázott FT-t,akik azonban a mesterük halálát látván annyira bepipulnak,hogy a legközelebbi találkozásukkor majd lenyomják a Grimoret.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #432 Dátum: 11 jan 10, 10:44:12 »

Ja,és valamit elfelejtettem:hajrá Juvia és Erza!Intézzétek el a kiscsajt!!
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #433 Dátum: 11 jan 10, 11:32:16 »

Jó, de nem véletlenül van egy történetnek főszereplője. Nevet Milyen lenne már, ha Naruto és Ichigo meg Natsu mindig kikapnának? Nevet


Banyek, Gazille-ról és Levy-ről teljesen elfelejtkeztem. Technikai KO De az a dagi elég idiótának tűnik, talán még így félholtan is sikerül Gazille-éknak legyőznie majd őt. Nevet Sőt, szerintem Levy tökéletes ellenfél lesz neki, az okos fejével, mivel - mint már említettem - elég retardnak tűnik a fickó. Nevet Azon sem lennék meglepve, ha Levy-éhez hasonló képessége lenne. :O


Az is átfutott az agyamon, hogy ha Urtear elkapja Zerefet, akkor még Gérard is könnyen bekerülhet a képbe, mert ugye őt "irányította Zeref". (Amúgy Urtear, de azt hitte, hogy Zeref.) Nevet


Mekkora lenne, ha Luxi meg Gildartz együtt nyomnának le 1-2 tagot. :OOO Nevet


Sőt olyat is eltudok képzelni ha Lucy megszerzi Caprico-t az oda transzportálja az egész FT-t Nevet

Ez tök jó. Nevet Remélem, őt még most megszerzi Lu-chan. Ördögi


...szépen bezsákolják azt a kölyköt(Zeref?),aztán elhúznak,maguk mögött hagyva a megalázott FT-t,akik azonban a mesterük halálát látván annyira bepipulnak,hogy a legközelebbi találkozásukkor majd lenyomják a Grimoret.

Egyébként valószínűleg valami ilyesmi lesz. Szerintem lesz 1-2 FT-s, aki győz, lesz olyan is, ahol félbeszakad a harc... sőt... ezt tartom a legvalószínűbbnek, hogy konkrétan senki nem kap ki, mert az utolsó pillanatban elmegy GH.

Már látom is Natsu ideges fejét, és azt, ahogyan Lucy nézi az egyre távolodó Capricót arra gondolva, hogy az miért ilyen gonosz, és hogy legközelebb megszerzi. És amikor Caprico elmereng a hajón, megkérdezik tőle, hogy mi baja, erre ő azt feleli: semmi; de közben ő is érzi, hogy Lucy mélyen, legbelül megérintette őt a kedvességével. xD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #434 Dátum: 11 jan 11, 20:51:30 »

Hades alapból nem akarta megölni Makarovot, hiszen ha az nem támad rá a végén, akkor simán csak otthagyta volna. Lehet tényleg csak Zeref "megszerzéséig" megy a tánc, utána evakuálja magát a GH. ^^

Azt ne felejtsük el, ahogy a sárkányölő mágia is az Elveszett Mágiák közé tartozik (Urtear mondta a 40. fejezet 7. oldalán).

Csak én várok egy Urtear vs. Gray meccset? ^^ Kizárt, hogy Gray-nek ne tűnne fel, hogy Urtear hasonlít Urra (ha rövid haja lenne, ugyanúgy nézne ki). Ha még véletlen meg is említi előtte Urt, akkor tutkó, hogy Urtearnek elszállna az agya. Főleg, ha itt jönne rá Urtear, hogy az anyja fogadott két tanítványt és az egyik Gray. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 20:54:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!