24 máj 19, 22:23:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688767 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #3120 Dátum: 15 feb 22, 20:35:41 »

Ha már veszi az ember a fáradtságot, hogy kikeresse és aztán bele is írja a hírbe, akkor akár az adott anime résznél megnézheted, hogy éppen hanyadik mangafejezetet dolgozta fel pl a múlt hétvégi rész, és levonhatod belőle a következtetést Mosolyog
Naplózva

Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #3121 Dátum: 15 feb 23, 14:57:20 »

Igen, hát végülis csak kiszúrta a szemem. Ezek szerint elég sokat kell várni a csatára és akkor még hol van a lezárás... Nem mintha nem kötne le, mert most elég jó részek vannak szerintem.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3122 Dátum: 15 márc 02, 14:48:23 »

Az most komoly, hogy mostantól a részek 2 hetente fognak megjelenni?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3123 Dátum: 15 márc 02, 22:23:29 »

Hihetetlen! Nem hittem, hogy ezt megélem!
Nem csak a Fairy Tail szedte össze magát, de még a One Piece anime is?
Fel sem tudom fogni, hogy ez a valóság, egyszerűen csodálatos részt kaptunk, az idő ugrás óta a legjobbat! Sőt!
Barto jelenetei tényleg viccesek is voltak, mert nem lehetett érezni az erőltetést. Pica hangját nem ilyennek képzeltem, de az epizód végére megszerettem. Luffy és Fuji harcát nem részletezem, mert felesleges. Annyit mondhatok róla, hogy jól tette Fuji, hogy kivédte az ütést, és hogy Luffy is jól tette, hogy elkerülte azt a nyomasztó érzést. Ami viszont fenomenális volt, az Luffy kitörő nevetése, azt már én sem álltam meg nevetés nélkül, mikor az egész város az ő hangjától visszhangzott. Remek, tökéletes munkát végeztek a szinkronszínészek!
Most pedig térjünk rá a lényegre, a rajzolásra: El sem hiszem, hogy ezt tényleg a One Piece, összesen 2 vagy 3 gyenge minőségű képkockát láttam, ami abszolút de belefér. Viszont a többi... Szemet kápráztatóan szép munkát láthattunk a csapattól, és amikor Pica kiemelkedett a földből... bow, na akkor döntettem el, hogy mindenféleképp írok a részről. Csodálatos effekteket láthattunk, tényleg gondolkoztam azon, hogy: most ez egy epizód vagy egy OVA? örülök, hogy a szerkesztők kihasználták a 2 hetet és egy feledhetetlen One Piece résszel ajándékoztak meg bennünket. Ha ez kell ahhoz, hogy élvezhető részeket kapjunk, akkor mindenféleképp szánjanak 2 hetet egy részre.
Elég szokatlan, hogy ennyire ömlengek egy epizódtól, de ez a rész tényleg minden beütött karaktert megért.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 22:25:38 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3124 Dátum: 15 márc 02, 23:43:49 »

Egyetértek, hogy ennek a résznek a színvonala nagyobb volt, de nekem még mindig nagyon vontatott volt és volt benne pár idegesítő dolog.

Amikor Pica először beszélt azért én is néztem, hogy mi a fene, én is teljesen máshogy képzeltem el a hangját, de azért meglehet szokni.

Az a kiegészítés Luffy és Fujitora harcával kapcsolatban számomra nagyon idegesítő volt, mivel a mangában Luffy és Fujitora nem is harcoltak, vagyis én egyáltalán nem emlékszek rá, de javítsatok ki, ha tévedek. Az ilyen töltelékekre, amik azért kicsit változtatnak a történeten, azokra eléggé allergiás vagyok, jó értem én, hogy kell a filler jelenet, de azt máshogy oldják meg.

A másik bajom még az epizód vége volt. Egyszerűen olyan rosszul választják meg a jelenetek részét, hogy az hihetetlen. Most is olyan bénának és gagyinak ábrázolták Luffyékat, hogy jaj most mi lett velük. A filler jelenetekkel az a bajom, hogy nem csak az anime színvonalát rontják, de a szereplők erejét is ledegradálják. Tipikus példa ez anno a Gyojin történetszálban a Luffy vs Hodi harc. Az amikor beraktak egy második Red Hawk-ot egyrészt ezzel gyengébbnek mutatták be Luffyt és a Red Hawk-ot, másrészt, hogy is fogalmazzak elég amatőrnek állítják be a főszereplőket, hogy ennyit szenvednek.

Összességében tényleg jobb rész volt, de sok olyan dologra tapintottak rá, ami számomra tényleg idegesítő, szóval én ezért nem tudtam olyan pozitívan írni a részről.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3125 Dátum: 15 márc 15, 15:13:13 »

Nah elég jó rész volt  visszaadta szerintem a rész ahogy a mangában volt Nyelvesít  Cavendish jelenete volt elnyújtva egy kicsit de amúgy nem volt sztem semmi vészes...  Milyen jó lenne ha 2 manga részt dolgozna fel Istenem...   annyira reménykedem, hogy lesz egy nagy szünet még mindig  smirksweat

Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3126 Dátum: 15 márc 15, 20:14:29 »

Akárcsak a múltheti epizód, ez is remek volt!
Jó volt látni, hogy egyre többen lépnek velük szövetségre és abszolút belefért az a kis filler, mert nem elvett, hanem hozzáadott a jelenetekhez. Nagyon jó volt újra látni Luffy nevetős jelenetét Nevet, aztán azt, ahogy az egész "Kinyírom Doffyt csapat" is elnevette magát Pica hangján. ^^"
Nem tudom mi volt az oka a kihagyásnak(csak remélni tudom, hogy Oda megdorgálta az animés csapatot a folyamatosan romló színvonal végett), de látszik a rááldozott munkaóra az előző és az e heti epizódon is, és most, hogy visszatérnek a megszokott menetrendhez remélem nem fog ahhoz vezetni, hogy újra egy élvezhetetlen minőségű valamit dobnak elénk.
Azért megint megakadt Fujitora kezén a szemem, valahogy nem akar nekik összejönni... ahogy az is, hogy ugyan Zoro fülbevalójának alakja kezd végre visszatérni végre a gyökeréhez(néhány részben óvodás emlékeket ébresztett bennem a fülbevalója, mint mikor még kisinasként a színes papírdarabokból kellet képet alkotni, hát csak épp itt úgy jelent meg, hogy kész volt a kép, de elfelejtettek Zoronak fülbevalót rajzolni és rátettek neki Sulifixel(mi mással) három fejjel lefelé lévő felkiáltó jelet), annyi különbséggel, hogy időközben összement.
Őszintén megmondom, ha az animés csapat ilyen látványvilágra törekedett volna minden résznél és hűen adta volna vissza a mangában látottakat, akkor elgondolkoztam volna, hogy melyik is a jobb...

Jövőhéttől végre elkezd felgyorsulni a történet, és lesz jó pár emlékezetes jelenet, főleg ha marad ezen a színvonalon az anime!
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3127 Dátum: 15 márc 22, 16:37:29 »

Az előző részben tényleg lehetett látni egy kis javulást a színvonalon. A mai részben egy kis visszaesést tapasztaltam.

A rész nagyobbik része nekem jobban átjött a mangában. A rajzolás sokszor elég pocsék volt. Azt elismerem, hogy tényleg kicsit bonyolultabb lehet a tájat megrajzolni ebben a történetszálban mert ebben Oda azért eléggé feladta a leckét, de hasonló helyzeteket megoldottak régen magas színvonalon, szóval ez nem lehet kifogás.
Luffy Grizzly Magnum-a is jobb volt a mangában, legalább is szerintem.

Mégis a mostani részben azért a szokásosnál több pozitívum volt:
- Most legalább minden poén átjött és nem rontották el a vicceket.
- A töltelék jelenetekből se volt sok, ami meg volt, az meg nem volt unalmas, meg idegesítő és nem kellett áttekerni a részen. Ahhoz képest, hogy ez azért harcos meg mászkálós rész volt nem hittem volna, hogy ilyen jóra megcsinálják.
- A zenéket is jól eltalálták a részben.
- Még mindig nem tudom megunni amikor Luffy kineveti Picát.  Nevet ikszdé

Igen és kétségkívül a végén volt a legjobb rész. Nagyon epic volt és a rajzolás is a végén azért már kezdett színvonalas lenni. Nagyon adta, pedig féltem, hogy elfogják rontani.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3128 Dátum: 15 ápr 05, 08:33:25 »

Ajjj úgy megörültem, hogy filler lesz amint megláttam az új openinget Szomorú de sajna mégsem :S    mindenesetre jó rész volt Sabo igen kemény, ha lesz a  nagy háború majd el is fog intézni egy admirálist úgy hogy Odának a navyn kívűl még több erős ellenfelet be kell hoznia mert hamar össze zúzzák őket így Nevet 

És az openingbe külön figyelmet kapott Barto meg Cavendish is, még több esély szerintem, hogy csatlakozni fog ( plusz amit a szinkronszínésze mondott  Nyelvesít ) valamelyik...  Kúl

Remélem el is felejtitek végre, hogy Law vagy Aokiji fog csatlakozni  kacsint

Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3129 Dátum: 15 ápr 05, 09:44:36 »

Először én is megörültem, hogy végre új opening és nem kell tovább azt a idétlen előző openinget tovább nézni, de az örömöm nem sokáig tartott és kicsit csalódott lettem. Először is azzal tudnám jellemezni, hogy nem olyan idétlen mint az előző de ez se lett valami jó. Én sejtettem, hogy két oepning lesz ebben a történetszálban, mert eddig több mint 80 fejezetes ezt a történetszál a mangában, és ugye az anime is mindig csak 1 fejezetet dolgoz fel és azért durva lenne, ha több mint 80 fejezeten keresztül ugyanaz az egy opening menne. Most a zenével volt a legkevesebb bajom. Jó tényleg nem volt a legjobb választás és nem is nagyon éreztem, hogy passzolna a One Piece-hez de még mindig jobban illik rá mint az előző. A képi világgal volt a legnagyobb bajom. Az előzőnél is ugye az évforduló volt a középpontban és nem a cselekmény, ami nagy hiba, a mostani opening is elég semmitmondó, megint nem a sztori áll a fókuszban benne, ja bocs kb 20-25 másodpercet szántak rá..  smirksweat A másik dolog amit nem értek, hogy minek kell olyan karaktereket beleerőltetni, akiknek még se híre se hamva sincs még az aktuális fejezetekben a mangában sem. Gondolok itt Feketeszkállra, Kizarura, ha jól láttam akkor a harmadik admirálist akarták ábrázolni de még őt sem láttuk, Akainut se kellene nagyon erőltetni, mert őt is még csak egyszer láttuk, ezzel meg ugye nem árultam el nagy titkot, mert még a Dressrosa történetszál előtti részben szerepelt, szóval ezzel az animéseknek se mondtam újdonságot. Tényleg a timeskip óta nagyon visszaesett a színvonal és mondanám, hogy azóta nem tudnak rendes openinget csinálni, de a We Go és a Hands Up openingekbe még legalább a cselekmény állt a középpontban és jó messze nem voltak még azok se olyan openingek mint a timeskip előtt de az azért még a tűrhető határ felett voltak bőven. Nagyjából kipanaszkodtam magam az openinggel kapcsolatban, most jöjjön a rész.

A rajzolás most még nagyjából tűrhető volt de messze nem tökéletes. Sabot és a képességét nagyon furán ábrázolják. Sabo visszaemlékezésével sem erőltették meg igazán magukat. Viszont Sabo és Bastille harcának kiegészítése tetszett. Most egy szónak is száz a vége nekem ez mangában jobban átjött. Az előzetes alapján a következő rész már szebben lesz megrajzolva.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 09:45:41 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3130 Dátum: 15 ápr 05, 15:14:18 »

NA most ez az opening eléggé zavaró.  Amikor az admirálisok megjelennek, ott a 4. tag az Momonga.  http://onepiece.wikia.com/wiki/Momonga

NA most ezzel azt jelzik hogy  ő lenne az új admirális, zöld bika névvel?   Mangából semmi infó nincs erre vonatkozóan. Ezt leszámítva egész pofás, jó hangulatú az opening.

Maga a rész, semmi extra nem volt.  Tele mindenféle fillerrel.  A visszaemlékezés átadta a hangulatot, de a sabo vc tengerészek, az botrányosra sikerült.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3131 Dátum: 15 ápr 06, 16:43:42 »

Most komolyan ráállnak a szar openingek gyártására?
Az előző is a legalja volt, erre ez az új se nagyobb előrelépés. Ahogy megírtátok, nagyon gáz, hogy nem képesek kitalálni egy normális koncepciót. Kis Kurohige, kis Akainu, és az utsó másodpercek az aktuális cselekmény. Most komolyan innentől mindig ez lesz a vegyület?
Az viszont tetszett, hogy a csoportos rohanós képen Bartolomeo mind vízszintesen, mind függőlegesen is teljesen középen volt. Hümm-hümm

Jah, és a zene... Ez a zene valami minősíthetetlenül moslék. Észre sem lehet venni, mikor van refrén, annyira egyhangú, kommersz nyammogás az egész. Tudnak a japánok jó zenét is csinálni. Miért kell a tehetségtelen tinifiú bandákat nyomatni?

...eddig több mint 80 fejezetes ezt a történetszál a mangában, és ugye az anime is mindig csak 1 fejezetet dolgoz fel és azért durva lenne, ha több mint 80 fejezeten keresztül ugyanaz az egy opening menne.

A "We Go" is 72 epizódon keresztül uralta az opening posztot. Simán elképzelhető lenne a 80-as szám is. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3132 Dátum: 15 ápr 08, 15:00:39 »

https://www.youtube.com/watch?v=-1IA5E30dMI

Valaki meg tudja mondani, hogy ez mi? Ohh My God
Eskü, nem tudom eldönteni, hogy hivatalos anyag vagy csak egy minőségi AMV.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3133 Dátum: 15 ápr 08, 15:26:45 »

Ezt már én is láttam. Elvileg félig hivatalos, mivel egy One Piece játék introja, de a másik fele az egy jól összerakott fanmade amv. Nekem is tetszik, jobb lett volna új openingnek Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3134 Dátum: 15 ápr 08, 18:02:14 »

A semminél biztos jobb lett volna. Mert valljuk be jelenleg nincs opening a One Piece animében. Vártam, hogy esetleg ez egy áprilisi tréfa akar lenni, de nem ez egy véresen komoly szánalom. Sír a szívem és lelkem. A készítőit fellógatnám a Sunny árbocára.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!