24 máj 18, 13:46:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688095 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #2700 Dátum: 14 feb 03, 18:20:39 »

Én nem olvasom a mangát de szteme egyértelmű volt hogy vmi gravitációval kapcsolatos képesség lehet.
Amúgy lehet, hogy el volt nyújtva ez a rész (is) de valahogy nekem most tetszett, olyan jó a hangulata ennek az új arcnak, nem is tudom mikor volt ilyen jó utoljára, Gyojines részek és Punk Hazard hangulata nekem legalábbis egyáltalán nem tetszett valamiért.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2701 Dátum: 14 feb 03, 19:31:00 »

Hát, olvassál mangát, ott aztán NAGY hangulat van. Mosolyog

Amúgy igaz. Bár, ezt nem tudom, hogy Animések hogy érzik ezt, de mióta olvasok mangát, azóta nem tetszik az Anime.

Amúgy ha én lennék az Anime rendezője, akkor két hetente jönne egy rész, és két manga fejezeteset adnánk ki. Nyelvesít Egyben jól kidolgozott animációval - ha képesek lennénk rá. Nyelvesít
Szerintetek melyik jobb? A mostani, vagy az én ötletem?
Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #2702 Dátum: 14 feb 03, 19:44:25 »

Szerintem is jobb lenne úgy, már gondolkodtam rajta hogy csak két hetente nézem meg csak nem bírom ki. xD
Nekem azóta nem annyira tetszik az anime hogy utolértem és nem tudok egyszerre több részt nézni.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2703 Dátum: 14 feb 03, 20:53:27 »

Ez az epizód még a szokásosnál is jobban el volt nyújtva... Nem is értem, hogy gondolják ezt komolyan a készítők: "2-3 rövid esemény elég lesz ez epizódra! Majd maximum a 7. percnél kezdjük a részt."... Botrány.
Úgy látszik Dressrosa is elkezdte az embertelen vontatottságát, mint a PH ív, jajj de jó lesz így...
Amúgy a részről: A kaszinós jelenet már leírhatatlanul agyon lett húzva, már-már ordibáltam, hogy LEGYÜNK MÁR TÚL EZEN! Azt se értem, hogy a vak kardforgató mi a rákért használta a gravitációs techináját pár ilyen kishal ellen ? Nem lett volna egyszerűbb ha simán kiüti őket...
Az a bizonyos tolvaj, aki ellopta a tárgyakat, szerintem Absa lesz Nevet Vagy valami aprócska játék ( tündér ? ).
Szóval ez az epizód csalódás volt teljesen a részemről, alig történt benne valami és még a grafika is gyenge lett...


Miért? MIÉRT? Miért kellett említeni a "gravitációs" fogalmat? Ez most Spoiler, nem???
Általában én ügyelek az ilyenre.

Nem olvasok mangát, de sztem ez egyértelmű minden legalább 10es iq-val rendelkező egyén számára Mosolyog Továbbá a FT-ben Kagura is ugyanilyen kardforgató+gravitáció kombóval tolja.
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2704 Dátum: 14 feb 04, 07:17:50 »

Ja, bár a mangában nem tudtam ilyen könnyűen kiolvasni, hogy mi történik ,csak annyit, hogy az emberek a földre nyomódnak, s a padló kiszakad, egy nagy lyuk keletkezik.

Egyébként, mikor végigsétált, miért nem ütötték le? Vagy ha bajt éreztek, miért nem futottak el?
ha végignézitek ismét, figyeljetek jól!
Viszont, ez Anime. Megütik a kardjukkal az embereket, s mikor a helyükre tették a kardot, akkor sebződnek.
Hát, ha ez ilyen lassan fog menni, akkor az eléggé rossz lesz.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2705 Dátum: 14 feb 04, 09:53:17 »

hát nem hoztátok meg a kedvem a komitokkal, hogy belenézzek az animébe:D de valahogy én is sejtem, hogy ez lesz... szét lesz nyújtva minden és már a végén könyörögni fogunk a képernyő előtt ülve:

-legyen már vége a harcnak, úgy unom, olyan hosszú, lassú, értelmetlenül...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 09:54:00 írta vaniliaspudinglover » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2706 Dátum: 14 feb 04, 14:13:46 »

Annyira szerintem nem volt szörnyű, mint ahogy itt leírják. Egy PH után teljesen felüdítő még az ilyesmi is.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2707 Dátum: 14 feb 04, 14:23:39 »

még győzködnöm kell magam, hogy belenézzek:D túl sok 20 perc ment el az életemből a punk hazarddal...

"nem olyan szörnyű" ennek örülök:D de azért nem az kéne a céljának lennie egy animének (ráadásul ha op), hogy "nem olyan szörnyű" legyen:)

mondjuk nem csak a ph volt időlopó, hanem szinte az egész op anime... ennél sokkal jobbat kéne gyerekek, de hát úgy néz ki az anime készítők nem erőltetik meg magukat... minek is, tuti csak a pénzért csinálják.

én Oda helyében a toeitől elvenném a forgatási jogot!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2708 Dátum: 14 feb 04, 14:44:47 »

Szerződést nem olyan egyszerű felbontani. Az pedig, hogy az egész op anime gyenge egyáltalán nem igaz. Régen nem volt ilyen pofátlan az időhúzás. Enies Lobby-n is csak elvétve húzták az időt a semmivel. Az elmúlt pár évben lett divat, hogy lényegtelen pillanatokban lényegtelen embereket és azok véleményét mutogatják. No meg a párbeszédekben amúgy is bővelkedő mangát még megtoldják plusz 50 felesleges sorral.
Régi részeket még most is képes vagyok végig nézni tekergetés nélkül, de ezeket nem. Szóval a baj jelen állapottal van.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2709 Dátum: 14 feb 04, 16:41:40 »

Igazából a G-8-as részek után pörgött fel a manga anime verziója és ez jó eséllyel (saját vélemény) elment egészen Ace megmentéséig. Ezek voltak a csúcs részei. A HQ ostromban viszont már megmutatkoztak ennek az időhúzásnak a jelei. A time skip óta viszont jószerivel csak vegetál szerintem az anime néhány rész kivételével.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2710 Dátum: 14 feb 04, 16:53:56 »

Szerintem Thriller Bark, Sabaody, Impel Down volt a legjobb, arányokat tekintve. Ezeknél a szálaknál egyszer sem unatkoztam. Enies Lobby és Water 7 számomra speciel issssszonyú vontatott volt.

Egyébként a legújabb epizódban jól hallottam, hogy Katona-san Yamato hangját kapta a Shippuudenből?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #2711 Dátum: 14 feb 04, 17:49:40 »

Tényleg bakker Yamato..baszki ezen gondolkoztam egy csomót..azt tudotam, hogy a Narutoból valaki..de csóri Yamatot már elfelejtette szinte mindenki:s
Naplózva

iiHALA MADRID!!
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2712 Dátum: 14 feb 06, 13:34:00 »

tény, hogy anno jobb volt sokkal az op, mondjuk engem azok sem nyűgöztek le annyira. tény, hogy a története zseniális, de az nem az animekészítők érdeme. várból nehéz guánót építeni (látjátok, fordítva is igaz a mondás:D) , ez jellemző az animére, azt a népszerűséget, aminek az anime örvend csak odának köszönhetik, nem a saját munnkájuknak.

említésre méltó epic jelenetek a kb 700 rész alatt. amik tényleg nagyon JÓL meg lettek csinálva az animében:
1. feketeszakáll beszéde jaya-n: hihetetlen jó szingronhanga van bb-nek és amilyet szónokol a kocsma előtt, az legendás
2. feketeszakáll vs luffy (impel down): jó zenei aláfestés és jó harcjelenet
3. bellamy kiütése: luffy tényleg megmutatta bellamynak hogy kell ütni. az tényleg tanári volt luffytől.

Na ez a 3 fő jelenete az animének, ami tényleg a manga szintjét behozta. most mondhatnám, hogy pl ace halála is jól volt megcsinálva, hisz tényleg jó volt... de lehetett volna jobban is.

mondjuk a legjobban szerintem a jaya arc lett megcsinálva, az tényleg visszaadta a manga hangulatát valamelyst
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #2713 Dátum: 14 feb 06, 14:13:47 »

Azért volt olyan, hogy az animében jobban volt megcsinálva, mint a mangában. Nevet
Pl: Robin "Élni akarok" jelenete vagy a séta az Arlong Parkba. Séta az Arlong Parkba az nincs benne a mangában mégis az egyik legjobb jelenet. Mosolyog
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2714 Dátum: 14 feb 06, 14:49:29 »

Ez szubjektív h kinek mi tetszik benne. Felhozhatnám Merry temetését. Sokkal drámaibb volt. Vagy Marineford. A háttérben lehet hallani h mások is harcolnak. Stb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!