24 jún 26, 18:15:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 702215 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2670 Dátum: 14 jan 23, 11:53:35 »

Nekem a legjobban a 197. és 200. rész tetszett. Szerintem a legjobb főzős epizód a 197 rész, legalábbis ezt mondom szakácsként. Habár a burgonyahéjas tipp nem  a legjobb, a szolanin nem épp egészségbarát.
A 200. rész pedig mindig könnyeket csal a szemembe. Filler, de még is magasan veri a többi részt ha poénról van szó.
Egyébként én is várok már egy főzős fillert, főleg most, hogy Sanji Okama földön azt is kitanulta.  Mosolyog
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2671 Dátum: 14 jan 23, 14:40:10 »

marioV:

igaz! azért voltak is viták buggyról, hogy ő most shichi vagy sem. amúgy szerintem nagyon epic, hogy shichibukai lett buggy, ez is azt mutatja, hogy lehetsz erős, de néha elég a puszta szerencse is:) abból meg buggynak van bőven:D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2672 Dátum: 14 jan 23, 14:49:44 »

Asszem anno Hiei volt, aki ügyesen megfogalmazta, hogy Buggy igenis piszkosul erős. Csak egy gyáva idióta.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2673 Dátum: 14 jan 23, 15:10:04 »

buggy pokolian erős lehetne! de csak lehetne.

buggy elég kitartó, hisz ragaszkodott a kapitányi ranghoz is annak ellenére, hogy tudta azt, hogy ilyen kapacitásokkal csak az east blue-n tud kissebb felfordulást csinálni, mert ott alig van verseny a kalózok között.

a legnagyobb gond buggyval az, hogy lusta edzeni. a gyümije kardforgatók ellen nagyon hatásos, de fizikailag gyenge, így egy kardforgató is leveri kard nélkül:D

ha edzene, akkor valóban senki nem venné poénnak őt.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2674 Dátum: 14 jan 23, 17:16:38 »

Hát, én nem ismerem Buggyról ezt a tulajdonságot, hogy "lusta". Nem feltétlenül lusta, maximum alapból gyenge, s valahogy így született.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2675 Dátum: 14 jan 23, 17:48:51 »

ez már kezd off lenni. de a lustát nem arra értem, hogy nem csinál semmit, mert azért valljuk be valóban a kalózkirály embere volt, valóban az east blue-n is bajkeverő volt, valóban bemerészkedett a gran line-ra legénységével, sőt az impel downban és marinefordban sem csak ült és nézett.

edzeni lusta. fizikailag ha erős lenne, akkor mihawknak is gondot okozhatott volna. a gyümije amúgy nagyon gyenge, de kardforgatók ellenkiváló:) kb minden gyüminek vannak erősségei, meg gyengeségei... pl luffyről lepattannak a lövedékek. ez buggyról már nem mondható el...

ki tudja, lehet még király akarata is van buggyban:D de mit ér az, ha van benne, hogyha nem tanul hakit:D
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2676 Dátum: 14 jan 23, 17:57:54 »

Buggy ereje szerintem nem a fizikai erejében rejlik, mert alapból gyenge. Mondjuk edzéssel lehetne ezen változtatni. Az ereje szerintem, amiben szerintem az összes szereplőt felülmúlja az a pokoli nagy szerencséje. Nevet
Most őt tartják Impel Down lázadásának egyik vezetőjének, és a Shirohige háborúban elég lekezelően beszélt Shankssal.
Meg emiatt van egy csomó követője is ugye...

Szóval ezért a pokoli nagy szerencse miatt választották őt királyi shichibukainak. Persze ha ez a szerencséje eltűnik, a kormány egy pillanat alatt meg fog szabadulni tőle, ahogy még régebben Moriától is.

"ki tudja, lehet még király akarata is van buggyban": Ez azért már nagyon durva lenne Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2677 Dátum: 14 jan 23, 18:26:22 »

így van marioV jól látod a dolgokat:)

buggy=jókor jó helyen

azt, hogy roger hajóján lehetett sem az erejének vagy az eszének köszönhette. millió egy olyan kaliberű ember van, mint buggy, mégis buggy volt mázlis, hogy bekerülhetett a csapatba.
aztán jött a véletlenek sorozata, ami mind buggynak kedvezett az impel downban, onnantól meg nem volt megállás, buggy shichibukai lett:D
shanksel meg azért mert így beszélni, mert haverok:)

azért viccen kívül kíváncsi vagyok milyen haderőt toborzott magának 2 év alatt:) elvégre amilyen múlt van mögötte... és eddig alig ismerték. nem csodálkoznék, ha most neki lenne a legerősebb legénysége a shichik között:DDDD
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2678 Dátum: 14 jan 23, 19:20:07 »

Ja. Amúgy nekem Buggy az egyik kedvencem, mert olyan hülye, bolond, s ezért vicces. Ha felbukkan, akkor mosolyt csal a szájamra.
"3... 2... 1... Bumm! - Áááá! Ez Buggysztikus!"

Haha. Már külön elnevezés is van róla. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2679 Dátum: 14 jan 23, 22:48:52 »

Maradjunk a témánál Buggynak, ha nem tévedek van saját témája.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2680 Dátum: 14 jan 26, 15:10:41 »

Na egész jó lett az új rész, bár kissé lassú, de még bőven határon belül nekem. Az animációval nem voltam teljesen megbékélve, illetve a vak pasi nagyon időhúzás szerűen sétált. Nincs az ismerősi körömben vak, ezért nem tudom, hogy tényleg szükséges kopogtatni és aztán egyet lépni, megint kopog, megint lép. Még a lépcsőn érthető volt, de utána sima útfelületen is így araszolt, ááááh... Ezt leszámítva szerintem korrekt részt kaptunk, várom a jövőhetet. Kúl
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2681 Dátum: 14 jan 26, 16:07:08 »

És mégis honnan tudja szerencsétlenje, hogy nincs e előtte egy random kátyú, amiben orra bukik? Bizony a valóságban is így közlekednek a vakok. Mosolyog
Amúgy elég hülyén tördelték meg az epizódot. A végéről lemaradt a csattanó. 2 is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2682 Dátum: 14 jan 26, 17:09:40 »

Váá ez tényleg nagyon jó rész volt! Semmi bajom a tempóval, láttunk elég sok mindent, remélem így is marad Dressrosa és akkor nem lesz bajom az 1/1-es adaptációval ( bár PH is ugyanígy kezdte... )

Sajnos tudtam, hogy ilyen játékok lesznek itt, ami azért mindenképp érdekes. Remélem kapunk rá majd egy legalább olyan jó kis magyarázot, mint annó Thriller Barkon. Jó ott is volt pár hülyeség ( csak One Piece ), de szerintem nagyon is jól megválaszolták a zombik működését.

A vak krapek jelenete nekem nagyon tetszett. Egyenlőre így hívom, bár már közel se nagy meglepetés ki ő, elég csak az openinget megnézni...
Jó kis szerencséje van az öregnek, de persze jöttek is a szokásos köcsög emberek, akik kihasználják mások gyengeségét/hibáját. Szomorú Mondanám, hogy "remélem ellátják majd a bajukat", de One Piece-ből kiindulóan biztos elfogják Nevet
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2683 Dátum: 14 jan 26, 19:23:39 »

Szerintem az Anime le akar maradni, s lehet, hogy 1 manga résznél rövidebbet is fog csinálni, vagy csak direkt hagyták ki a nagy jelenetet, s majd a következőnél lesz.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2684 Dátum: 14 jan 26, 22:25:55 »

Ez a kis sikátoros járkálós téma nagyon emlékeztetett a Loguetown-os kiegészítő részekre. De jó is ez így. Egy ilyen tempóval elégedett lennék én is. Kár, hogy mint amit előttem is mondtak, hogy ph is így kezdődött, és khmm kissé más kép alakult a vége.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!