24 máj 19, 22:23:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688767 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2685 Dátum: 14 jan 27, 15:59:43 »

most néztem meg a legutóbbi részt.

egész türhetőre sikeredett. persze nem értem miért kellett kibővíteni azzal, hogy fujitora útbaigazítást kér zorotól. komolyan mondom, az animekészítők írhatnának egy kibővített one piece-t...

amúgy eléggé átadta a manga feelingjét. kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #2686 Dátum: 14 jan 27, 19:31:21 »

Szerintem jó volt az útbaigazítós jelenet. Engem nem zavart.
Jó volt hallani új háttérzenét. Mosolyog
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2687 Dátum: 14 jan 28, 14:58:44 »

szerintem is jó volt:) de miért kell belepiszkítani oda művébe? szerintem az op a készítők bővítése nélkül is elég jó, sőt jobb:D

ha fillereznek akkor éljék ki a béna ötleteiket a készítők egy teljesen különálló sztorival, mint pl caesar szökése "remekművel"
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #2688 Dátum: 14 jan 28, 18:09:55 »

Szerintem néha jó, hogy belepiszkítanak Oda művében, mert vannak olyan dolgok amire nem ad magyarázatot Oda bácsi. Pl. Marinefordban mikor Ace mellett a semmiből feltűnik Mr 3 hóhérnak álcázva. Tudom, hogy kulcsfontosságú volt a feltűnése, de felmerült bennem, hogy mégis mikor, hogyan és miért került oda Mr 3. Az animében megkaptam a kérdésekre a választ és elég jól volt megcsinálva. Lényeg a lényeg, néha jó, hogy vannak töltelék jelenetek. Nevet Általában jól megszokták csinálni az anime készítők.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 07:37:01 írta asdfgrey » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2689 Dátum: 14 jan 29, 10:39:13 »

más az erről alkotott véleményünk:)

szerintem nem jó a "belepiszkítás". azt sem szeretem, hogy mindent elmagyaráznak, pl mr3 esetét szerintem fölösleges volt:) úgy vélem akkor jó egy manga, anime ha nincs minden elmagyarázva, mert akkor elgondolkodtat:)

de nem baj, hogy más a véleményünk:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2690 Dátum: 14 jan 29, 12:37:44 »

Én egyetértek veled. Viszont a One Piece manga is alapjáraton kegyetlen mód szájbarágós. A szöveg 50%-a lazán kihagyható, mert amit 5 tőmondatban el lehetne mondani, azt Oda 10 összetett mondatban boncolgatja.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2691 Dátum: 14 jan 29, 22:31:54 »

Azért inkább így húzzák az időt mint mondjuk Enies Lobbynál berakott 5 visszaemlékezős résszel. Nálam az verte ki a biztosítékot még szerencse, hogy kitudtam hagyni az első után a többit.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2692 Dátum: 14 jan 29, 22:41:47 »

De legalább akkor az számodra pont jól jött ki mert kitudtad hagyni. Tehát volt rá lehetőséged. Viszont ha ezeket beteszik a történetbe akkor esélyed sincs kikerülni ezeket. Hacsak nem tekergeted. Márpedig szerintem az ilyen tekergetős szempont rosszabb lenne.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2693 Dátum: 14 jan 29, 22:45:45 »

Egyet kell értenem rini67-el én is jobban tolerálom a full filler történetek, mintsem a kiegészítéseket... Mennyivel jobb tényleg, hogy ha az ember nem akar fillerezni egyszerűen kihagyja az x-yig tartó epizódokat és nézi a főszálat minőségi tempóval.... vagyis hát a Bleachben vagy a Narutoban ez van, de itt...
Ez a tempó nagyon életképtelen így heti 1 résszel, de még egybe nézve a sokat is. Csak gondoljatok bele az első 5-6 percet kapásból ki is lehet hagyni és utána még a sok agyonhúzott történés...
Mindenesetre eddig jól megoldották Dressrozit, kérdés meddig tart ki.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2694 Dátum: 14 jan 29, 23:30:16 »

Most Enies Loggynál volt egy rész 12-13 perc után kezdődött a rész. Közepén van majd egy perc Eyecatch. Az egész rész meg van 25 perc:D
Azért az morbid volt erről azért leszoktak hálistennek. Amúgy én is filler párti vagyok. Viszont a történet közbe kellett volna beszúrni őket. Mondjuk itt pont nem kivitelezhető, de biztos lesz olyan amikor lenne rá lehetőség. Gyojin arcban se használták ki ezt a lehetőséget sajnos.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #2695 Dátum: 14 jan 30, 15:10:37 »

vaniliaspudinglover
Én szeretem, mikor minden apró dolog el van magyarázva, de nem baj hogy más a véleményünk. Mosolyog



Még a fillerekkel kapcsolatban, inkább örüljünk a jelenlegi helyzetnek, mert a készítők megtehetnék, hogy teljesen eltérjen a történet az eredetitől, de szerencsére nem teszik. Mosolyog
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2696 Dátum: 14 jan 30, 15:15:03 »

vaniliaspudinglover
Még a fillerekkel kapcsolatban, inkább örüljünk a jelenlegi helyzetnek, mert a készítők megtehetnék, hogy teljesen eltérjen a történet az eredetitől, de szerencsére nem teszik. Mosolyog
Szerintem saját érdekükben Nevet Akik olvassák a mangát is és az animét is követik hétről-hétre nem kicsit utálnák meg a csapatot.

Én az elejéről azt a kis felvezetőt kihagynám. Jelen esetben, ha az nem lett volna akkor pont belefért volna a 2 csattanó is.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2697 Dátum: 14 jan 30, 16:09:26 »

jah:) látom abban mindannyian egyetértünk, hogy nagyon lassú a sztori:) kicsit pörgetni kéne a történetet és több életet vinni bele.

Azt a gondolkodásmódot meg, hogy 1 fejezet 1 rész (amit az animekészítők gondolnak) egy hülyeség, mert vannak olyan fejezetek, amik iszonyat tartalmasak és tényleg elvisz 1 részt! de vannak olyan fejezetek is, amik inkább csak kitöltőjelenetekkel vannak tele, semmi lényegessel és ilyenkor nem kéne húzni.

De ott az érme másik oldala, amikor van egy rövid ám ütős harcjelenet, amikor igazából nem vetik be a teljes erejüket, csak felmérik egymást. Na, az ilyen jeleneteknek is rövidnek de ugyan úgy velősnek és ütősnek kéne lennie az animében, ahogy a mangában is. Erre a legjobb példa a vergo vs sanji. Az a kis összecsapás iszonyat hatásos volt a mangában, de az animáben mivel erőltették az 1 fejezet 1 részt, ezért húzták a harcot és egy szó szerint gusztustalan jelenet született, amikor vergo a falba repül lassított felvételben sanji rúgásától.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2698 Dátum: 14 feb 03, 14:51:19 »

Ez az epizód még a szokásosnál is jobban el volt nyújtva... Nem is értem, hogy gondolják ezt komolyan a készítők: "2-3 rövid esemény elég lesz ez epizódra! Majd maximum a 7. percnél kezdjük a részt."... Botrány.
Úgy látszik Dressrosa is elkezdte az embertelen vontatottságát, mint a PH ív, jajj de jó lesz így...
Amúgy a részről: A kaszinós jelenet már leírhatatlanul agyon lett húzva, már-már ordibáltam, hogy LEGYÜNK MÁR TÚL EZEN! Azt se értem, hogy a vak kardforgató mi a rákért használta a gravitációs techináját pár ilyen kishal ellen ? Nem lett volna egyszerűbb ha simán kiüti őket...
Az a bizonyos tolvaj, aki ellopta a tárgyakat, szerintem Absa lesz Nevet Vagy valami aprócska játék ( tündér ? ).
Szóval ez az epizód csalódás volt teljesen a részemről, alig történt benne valami és még a grafika is gyenge lett...
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2699 Dátum: 14 feb 03, 16:49:09 »

Detto ugyan az a véleményem.
Valami borzasztó volt volt ez a rész. A kaszinós jelenetnél már azt hittem, hogy nem is az lesz, mint amit a mangában volt.  Jó volt újra megnézni az előző rész utolsó két percét, hisz az volt a rész fénypontja már múlthéten is...
Mint ha csak Lottó sorsolást néztem volna. Jóska bácsi 593 éves és 83 napos és a kis unokájának szeretne egy Tepertős menüt és egy kisfröccsöt rendelni a McDonalds-ban a nyereményéből. Akkor lássuk a nyerőszámokat: 5, 1, 27, 18(ezt a számot a mangából néztem ki) és végül a 7-es. Köszönjük, hogy figyelmemmel kísértek és sok szerencsét!
Az vallatásnak köszönhetően hamarosan kiderül, hogy hogy is került a Mera Mera no Mi Doffyhoz. Buhahahaha EKKORA spoilert! Így legalább várni fogjátok a következő részt. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 16:50:02 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!