24 máj 18, 21:36:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688306 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2565 Dátum: 13 dec 15, 02:16:27 »

Na, akkor ezt most kéretik abbahagyni, amíg egy moderátornak ki nem sül az agya. Ha nem tetszik, át lehet menni az FT topicba isteníteni a gyurma-animét. Hiába nem ütközik fórumszabályba az, amit csinálsz, attól még senki sem kíváncsi a picsogásodra.

Engem speciel érdekel a "picsogása". Üdítő néha egy kis negatívumot is olvasni a One Piece-ről, hiszen messze nem tökéletes, bármennyire is szeretjük. És Roronoa bőven hozott fel pozitív érveket is, nem csak negatívokat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2566 Dátum: 13 dec 15, 02:33:41 »

Én nem olyan rég nézem a One Piece-t. Talán 1,5 vagy majdnem 2 éve, szóval nem tudom hogy kit milyen érzéssel/érzésekkel töltött el a 7-8 évvel ezelőtti részek.
Viszont amit én tapasztaltam az kb annyi, hogy régebben nem tűnt fel nekem az, mintha vontatott lenne. A jelenlegi részek nekem csak elmennek egynek, mert láttam jobbat is. És ez azóta van, amióta a Gyojin szigeten beindultak az események. Mindenki le lett alacsonyítva, főleg Luffy. Voltak azok a jó poénokkal megfűtött részek. Azok hiányoznak nekem. Az amit most csinálnak, tehát ez az 1 rész = 1 fejezet, nem jön be. Még ha arra is szolgál, hogy ne érje be a mangát. Inkább nézek meg egy érdekes, poénokkal teli élvezhető fillert, mint az erőltetett 1 rész = 1 fejezet-es részt. Mert annyira húzzák az időt, benne hogy az valami hihetetlen.

OFF: ?
A One piece manga eladása ebben az évben 5 milliót ugrott, ami nem kis szám, főleg a top 1 eladott mangának, de szerintem az anime is befolyással van a manga eladásra. Ez persze csak az én véleményem, és ha igaz ez, akkor az Animéseknek össze kell szedniük magukat a filler utánra.

Adja isten, hogy jót tesz a filler most ennek az animének.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2567 Dátum: 13 dec 15, 07:44:05 »

Már bocsi, hogy élek, de egy fórum tudtommal azért van, hogy véleményt lehessen nyilvánítani.
Azért kritizálom ilyen formán a az animét, mert régen egy olyan szintet képviselt amit egyik másik sem ütött meg. Legalább is számomra. Mára viszont alaposan lecsúszott a listámon és rossz ezt látni, mivel legkedvesebb animémről van szó.
A mangát lehet hiba volt bírálnom, de ahogy elnéztem nekem az sem tűnt ütősebbnek. Remélem én is, hogy lesz legalább egy húsz részből álló filler évad és utána a 2014-es év második felére kapunk egy olyan igazi odab.szós Dressrosa arcot.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2568 Dátum: 13 dec 15, 11:56:54 »

Na végre megnéztem az eheti részt.
Ami meglepett, hogy kellemeset csalódtam, nem számítottam rá, hogy ennyire jó lesz, főleg az utóbbi részek után kész felüdülés. Az Aokijis jelenetek mondjuk nem tetszettek annyira, kivéve a vége, amit mondott Doflamingoról. A hajón zajló események viszont élvezhetőre sikeredtek. Már kaptunk bele egy kis eredetiséget a jégesővel, ugyanis az nincs benne a mangában Mosolyog Úgy néz ki félbeszakították a fejezetet, de ez a lehető legjobb döntés volt az anime csapat részéről. A "Momo pillanatok" is tetszettek, a főzős momentum Séf az kész volt Nevet Sanji mintha kicsit stresszelt volna, arra számítottam, hogy csinál valamit a kajájával, amikor meg elkezdte enni, azt hittem, hogy tűzforrón szervírozta Mosolyog
A közös fürdőzés megviselte a perverz triót Gyáááá, de nem kispályás Momonosuke sem. "Azonnal vágd le a copfodat!" Ritkán kaptunk ennyire élvezhető fejezetet az elmúlt 2 év alatt.
A filler nagyon jónak ígérkezik, nagyon várom mit hoznak ki belőle.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2569 Dátum: 13 dec 15, 18:15:03 »

Punk hazard záró epizódját láthattuk! Mindjárt írok is róla egy kisebb összefoglaló véleményezést, de előbb a részről:

Az epizód első fele úgy el volt rontva és húzva ahogy lehet... Én hatalmasat csalódtam ebben a jelenetben. Az előző rész annyira epik volt, erre fel most mi történt ? Aokiji fagyasztott egyet, Doflamingo meg lazán kitör belőle... Utána pedig egy nagyon izgalmas párbeszédnek lehettünk tanúi... Óriási csalódás ez a részemről, ez annyira semmilyen volt, hogy szégyent hoz a One Piece-re.

Na viszont a 2. fele, amikor Luffy-ékat mutatták az tetszett. Caesaron mindig jókat röhögök, hatalmas figura Mosolyog Olyan vicces így látni, hogy egy ilyen erős démongyümölcs használó magatehetetlenül ott van Luffy-ék között, és folyamatosan kapja a facekickeket Sanjitól ikszdé Csórinak elég megalázó lehet, de bőven megérdemli.

Momo trollkodása is nagyon átjött és a jégesős jelenet is jó volt, illett az Új Világ misztikus időjárásához. Bár anno Grand Line is ilyen volt, utána valahogy eltűnt a zord óceán feelingje.

Na és akkor egy "kis" PH összefoglaló a részemről:

Egy izgalmakban, fordulatokban és epik jelenetekben gazdag 46 részes igényesen megrajzolt ívet zárhatunk le magunk mögött.... PEEERSZE.... Én lennék a legboldogabb, ha ezt mondhatnánk.
Azonban a zord valóság az az, hogy ez, szépen fogalmazva trágya volt.
Olyan szinten el volt húzva az egész, még 1/1-es adaptációban is, amire szavak nincsenek!!! 20 epizódban meg lehetett volna oldani az egészet, persze gyorsabb tempóval, de akkor is. Csak nézzük össze egy Arabasta ívvel. Ott milliószor több dolog történt, több helyszín és rengeteg harc. És itt ? És itt ?! Szinte semmi...
Egy totál felesleges történetről szólt az egész. Beteg gyerekek... Én lemerném fogadni, hogy ez a "side-story" se fog visszajönni soha a további cselekményekben... Ez a baj a One Piece-el mostanában, most hogy minden Mugiwara tag és fontosabb karakterek történetét letudtuk, már csak ilyen Gyojin sziget féle nép és beteg gyerekek jutnak. Nagyon nem bírom, hogy ennyire szuperhősöknek mutatják be Luffy-ékat. Van/volt nekik elég gondjuk, miért kell ennyire megváltani a világot ?

A harcok megint szánalmasak voltak. Megjegyzem nagyon kevés volt... Rengeteg karakter nem kapott semmi komolyabb harcot. Nem is ezzel lenne a baj, de aki meg kapott, nem is keveset, az meg úgy lebőgött, ahogy lehet. És igen, most Smokerre gondolok! Ez az ív úgy megalázta és a földbe tiporta az erejét, ahogy lehet. Pedig emlékszem még hogy izgultam, amikor elsőnek mutatták a Gyojin sziget végénél, ahogy bevárja Luffy-ékat. Teljesen menőnek, erősnek és okosnak nézett ki.. Errefel kifog rajta egy noname Vergo és egy 2 éve még csak Shichibukai se volt szupernova. Hát szomorú tényleg. Az utolsó "harcát" meg meg sem említem inkább.
Egyedül a Luffy vs Caesar meccsek tetszettek, de az előbbi úgy le volt gyengítve MEGINT mangához képest, hogy ezt is szépen elcseszték.

Az immortal karaktereket meg inkább ne is ragozzuk... Elég csak Jahigét és a Halálországot felhoznom példának. Az egy dolog, hogy Oda nem szeret ölni, de... Nevetséges. Ezek után azon se lepődnék meg, ha Mone is élne....

Ennyi negatívumot mi tudna kicsit kompenzálni ? Az animációk, grafika talán ? Ááááh.... Inkább nem is mondok semmit.
Próbálták érdekesebbé tenni a történetet egy testcserével, de az ebből adandó potenciált is alig használták ki, hogy az szomorú...

Ami tényleg tetszett, az a néhány poén és Caesar Clown karaktere. Ha ő nincs, az egész ívet dobhatnánk a kukába, bár így se végezte sokkal arrébb..

Mindennel együtt ez az arc nem ér többet egy 4/10-nél és így belegondolva, talán ez minden idők legroszabb One Piece íve. A még 6 részes flashback Gyojin szigetet is jobban élveztem, mert ott legalább volt dráma és igényesebb rajzolás...

Mindenesetre jövőhéttől kezdődik egy kis filler ív. Nem is baj az, sőőt. Amilyen közel van az anime a mangához és amilyen csapnivaló volt a grafika, inkább pihentessük a főszálat. Én még egy Caribous anime történetnek is örülnék, ha már mangában befejezték.
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2570 Dátum: 13 dec 15, 21:04:51 »

Oda biztos egy magyarázatot ad azért, hogy Feketeszakáll, hogyan gyűjti a gyümiket.
Az ereje "elszívja" a dolgokat, eltüntet. Az erőt is! - Ez a véleményem,
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 15, 21:13:13 írta EEsmiley » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2571 Dátum: 13 dec 16, 09:30:02 »

Szerintem nem volt valami jó rész. voltak benne jó pillanatok, de a Momót körbevezetjük a hajón valahogy nagyon idegesítő volt.
A cím most annyi időt se fedett le sztoriból mint általában szokott.
De voltak nagyon jól megicsinált pillantai.
Várom nagyon már a következő arc-ot.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2572 Dátum: 13 dec 16, 17:04:00 »

Gondolom azért volt idegesítő, hogy Momot végig vezették, mert a mangában nincs benne, és idegesít. Ugye?
Ha nem olvasol, akkor meg se szólaltam!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2573 Dátum: 13 dec 16, 17:43:07 »

Inkább csak erősen időhúzás volt. Más jelentekből is le tudtuk vágni, hogy Namival jól kijön, Sanjival meg nem. Szal felesleges volt. Szerintem.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2574 Dátum: 13 dec 16, 17:45:57 »

Olvasom azt is, de én nem vagyok híve annak, hogy legyen teljesen mangahű az anime. De maga ahogy megcsinálták, az volt fura. Leülnek a könyvtárban olvasni körbevezetésnél és Momo úgy tesz, mintha a világ nyolcadik csodáját lapozgatná. Nem tetszett. Idegesített az a rész.  

Pont ahogy Dani mondta, másképp is meglehetett volna oldani az időhúzást.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2575 Dátum: 13 dec 16, 23:05:22 »

Ismerve a mangát a filler kicsit meglepő helyen jön be, elképzelni nem tudom, hogy oldják meg utána. De annyira kell mint éhezőnek a falat kenyér. Gyojin arc óta nézhetetlennek érzem a One Piece animét. Körülbelül Punk Hazard 1/3-ánál bele tört a fogam. Lassú és nyújtott volt egy-egy epizód, hogy legszívesebben elsírtam volna magam. Két három részt megnéztem tekergetve, de utána azt is meguntam.
Ha a fillerekkel elhúznák annyira az időt, hogy egy anime rész két mangát dolgozzon fel megéri. Bár most a manga lassan halad, de minden arc után be tennének mondjuk egy 5-6 részes filler és ahogy Logue Townban meg Water 7-ben 2-3 részt bebújtatnának az arc közbe teljesen emészthető volna. Sőt kifejezetten az anime javára szolgálna.
Amíg ilyen marad addig maradnak a régi részek és a manga.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2576 Dátum: 13 dec 16, 23:48:00 »

Tökéletesen egyetértünk. Én is azt gondolom, gondoltam, hogy a leg jobb verzió az amikor egy arc után egy 5-6 részes filler epizodott kellene nyomatni. Azt valahogyan el is viseli az ember még ha esetleg nem is lesz jó ,ráadásul az sem lehetetlen, hogy nagyon is jóra sikeredik mint a G8 sztori. Ha mégsem lenne olyan jó akkor pedig ott van az, hogy hamarosan vége mert visszatérünk a főszálhoz. Tehát mindenképpen üdvözítőbb lenne mint az, hogy nyújtják mint a rétestésztát és ezért unalmassá válik mert nem pörögnek az események. A Water7  és Enies Lobby éppen azért volt jó mert peregtek az események, talán túlságosan is.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2577 Dátum: 13 dec 17, 10:01:22 »

Valaki írta már, hogy mintha lenne két résznyi filler benne. De lehet csak álmodtam.
A manga ismeretében azt mondom, hogy Dessrosan azért sokkal könnyebb lesz az időt húzni. Nagyon jól meglehetne oldani a dolgot. Sőt még menet közbeni filler is beleférne itt-ott szerintem.
Minden esetre ez a PH tényleg mindennek a mélypontja volt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2578 Dátum: 13 dec 17, 11:41:44 »

Az egynapos határidő ellenére szerintem könnyen eltudnák húzni a fillereket. PH is kb egy napot ölelt fel és mennyi része volt. Nem bánnák egy kicsit hosszabb filler évadot.hisz tényleg nagyon kevés filler volt eddig a sorozatban. Most úgyis ott van 4 új szereplő, akikkel lehet poénkodni.

Csabi, egyetértek veled. Smoker 2 év alatt annyit erősödött, hogy beszerzett  3 vereséget egyetlen évadban. Pedig én mindig úgy tekintettem rá, mintha ő lenne Garp és az egész világon át üldözi és harcol Rogerrel vagyis Luffyval. De nem úgy tűnik, hogy tartani tudná Luffy szintjét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2579 Dátum: 13 dec 17, 19:38:37 »

Bezzeg valamikor a fillerért nyávognak az emberek: Ez egy filleres bénaság - Most bezzeg máshogy van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!