24 szep 27, 21:43:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 727216 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2580 Dátum: 13 dec 17, 20:42:15 »

Luffy nagy ellenfele Coby lesz szerintem Mosolyog mert amilyen ütemben az ő karaktere fejlődik...illetve a "baráti kapcsolat is hasonló lenne mint gar-roger-nél. Nem hiába "nevelte fel" Ace-t.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2581 Dátum: 13 dec 17, 21:13:46 »

Bezzeg valamikor a fillerért nyávognak az emberek: Ez egy filleres bénaság - Most bezzeg máshogy van.

Ezt elmondanád érthetően? Ez egy fórum lehet más a véleményed, de kérlek azt magyarul írd már le!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2582 Dátum: 13 dec 18, 17:01:02 »

Régen nem szerették, ha egyik anime filleres. Most meg a filler kell nekik. Kezdem úgy érezni, hogy sokan válogatósak.
Eléd raknak ennivalót, meg kell enni! Nem meghagyni!
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 17:01:41 írta EEsmiley » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2583 Dátum: 13 dec 18, 19:42:39 »

EEsmiley normális esetben tényleg nem kéne soha filler, de ami a One Piece animével történik az leírhatatlan.

Mint ahogy említettem egy 20-25 részes Punk Hazardot 50 részig nézni nem kicsit fárasztó. Jó, nem azt mondom, hogy térjenek át 2manga/epizódra, de azért ne is 1/1 adaptációval kínlódjunk már. Egy másfeles bőven jó lenne, és akkor csak 2-3 hónapig kéne fillerezni, sőt még annyit se, a crosscoverek és kihagyások miatt.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2584 Dátum: 13 dec 19, 13:11:25 »

Itt a lényeg h mivel túlzottan beértük a mangát, így változtatni kell.   Ezt általában két féle képpen oldják meg:
1. pl: Naruto  2. pl: Fairly Tail
        filler             anime szüneteltetés
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2585 Dátum: 13 dec 20, 00:49:24 »

Szerintem meg azért csodálatra méltó, hogy mennyi ideje nem fillereztek az animében Mosolyog Nem mintha gáz lenne valamelyik filleres a OP-ben (talán azok a szamurájos részek, de azok is valamilyen szinten poénosak voltak). Meg mondjuk azért a One Piece velejárója, hogy valami hihetetlenül könnyű fillert beleilleszteni a sztoriba. Szóval hajókáznak-hajókáznak, és egyszer csak hopp kitérnek valami szigetre, ahol valami kitalált ellenséges banda van, ami nincs a mangában és csá Nevet

Röviden, OP én így szeretlek! Pirul
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2586 Dátum: 13 dec 21, 11:40:08 »

Szerintem jó volt a történelem témájú filler. Szívesen vennék még ilyeneket. Luffyék az űrben, vagy valami más hülyeség. Még az se fordulhat elő, mint mikor megdöbbentek, a PH-os sárkány láttán, pedig már találkoztak eggyel egy filler keretében.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2587 Dátum: 13 dec 23, 10:35:11 »

Ez a filler sztori eddig jól kezdődik!

Érdekes karakter ez a Breed, pont gondoltam is, hogy mit akar egy ilyen Luffy-tól és Law-tól, de ő se takargatta a gyengeségét, hogy esélye se lenne ellenük. Viszont egy kis trükközéssel szépen elkapta mindhármójukat. Amikor csak Choppert kapta el, már-már a falra másztam, hogy szedje már le róla Law az irányító nyakörvet, szerencsére végül neki is eszébe jutott, de Luffy sajnos nem ismeri még túl jól a shichibukai képességeit.

Az állatlegénység átjött az Újvilágra ikszdé Meg visszatért pár régen látott arc, ezzel se volt komolyabb gondom, de nem nagyon hatott meg. Azonban az, hogy Breednek most van 3 erős petje, főleg Luffy és Law hajajj. Most egy kis belső harcra számítok, mondjuk Luffy vs Zoro, Law vs Sanji Nevet

Szóval eddig nekem bejön ez a filler ív, egy 3-4 részes történetet ki lehet hozni belőle.
Law ruhája meg nagyon vagány, petototo... ikszdé

U.I.: Most 2 hetet kell kibírni OP nélkül Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 23, 10:35:49 írta Csabi28 » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2588 Dátum: 13 dec 23, 16:03:26 »

Hú jó kis rész volt!

Nekem eddig nagyon tetszik  a sztori, jól összerakottnak és átgondoltnak tűnik, grat érte.  Nevet

Amúgy szerintem már Caesar is "kedvenc". Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #2589 Dátum: 13 dec 23, 16:43:55 »

Szerintem is jó volt az első filler rész. Nem kell annyira komolyan venni, de már tényleg fűnek fának odaadják a haki képességet?  Nevet
De sztem jó lesz, lehet h most a legénység többi tagja is több szerepet kap amíg Luffyékat nem szabadítják ki. Már ha ők szabadítják ki.  Nevet Kíváncsian várom.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2590 Dátum: 13 dec 23, 18:14:40 »

Shing:  Luffy tanította az a minimum, hogy tud hakizni.  ikszdé (Még jó, hogy akkoriban, még Luffy sem tudott)  Pojén

Na jó viccet félretéve az érdekes volt mikor a "teknős" hakival támadta meg luffy-t. Luffy meg úgy verte vissza, hogy az ő kezén nem látszott az, hogy hakizott volna. kicsit jobban is oda figyelhettek volna erre, vagy szerintetek erre lehet reális magyarázat?
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #2591 Dátum: 13 dec 23, 18:46:27 »

Azt én is megfigyeltem, hogy Luffy kezén nem látszott. De már korábban is volt ilyen. Pl. amikor a pacifistát kiütötte. Pár résszel később a Krakennél pedig már lehetett látni.
Nem lesz fekete csak ha nagyon bekeményít?  Gondolkozik
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2592 Dátum: 13 dec 23, 20:06:23 »

Erre én is gondoltam már, és akár logikus is lenne.  Nevet

De akkor ezt Odának illene tisztázni, mert így sosem fogjuk tudni, hogy mi is történik. Pontosan
Jó ez most filler szóval bocsánatos bűn, de akkor is jó lenne tudni. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2593 Dátum: 13 dec 23, 21:04:25 »

A pacifistás résznél Sentoumaru nem arra mondja, hogy Luffy használ hakit, hanem arra, amikor a lézerek elmennek mellette.
Épp akkor mutatott valami megijedő arcot Sentoumarutól az Anime.
Tehát szerintem a Pacifista ellen nem használt Hakit.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2594 Dátum: 13 dec 23, 21:50:01 »

Remek rész volt szerintem, sok érdekes arccal ismerkedhettünk meg és még egy régi tanítvány is feltűnt Mosolyog Usopp szokás szerint a Tenger Bátor Harcosaként viselkedett és inkább a hajón maradt, hogy az esetleges Donquixote Doflamnigo támadásnál vegye ki a részét  smirksweat
Luffy pedig nem hozta a várt teljesítményt és csak egy polipot ütött le Nyelvesít S végül természetesen a tanítvány is harcolni akart a mesterrel, habár még nem ismerte fel... Na de a lényeg, hogy a kis fókateknősrozmármókuskecskeoroszlán vagy mi képes volt Hakit használni. Viszont, azt nem Odának kell megmagyaráznia, hogy miért nem lehetett látni Luffy Hakiját ebben a részben, ugyanis ez már filler sztori-véleményem szerint csak néha lusta befesteni azokat a fránya kezeket-. A nagy párviadal után folytatódott a már két éve esedékes továbbképzés az "egy-kettő" technikát illetően(Luffy se lesz egy Ippo ^^'"), ami viszont nagyon tetszett az a festett sebhely ikszdé, már csak úgy lehetett volna viccesebb, ha Luffy azt hiszi, hogy az az ő klónja, tekintve a páratlan arcfelismerő rendszert(az biztos, hogy nem tennék a telefonomra olyan arcfelismerő rendszert, mint ami Luffynak van Hümm-hümm).
Chopper elkapásán tisztán látszott az anime fizika, miszerint ha 2 magas karakter között áll egy kicsi és a 2 nagy elhajol egy fejük magasságába haladó tárgytól/anyagtól, az pont a szegény kisebb torkán köt ki. A lényeg, hogy Chopper 3 perc után egy jó 2-3 órára mozgásképtelen lesz. Pedig azt hittem, hogy a két Nagyágyú pillanatok alatt bedarálja a takonyhajlító idomárt, mint a karácsonyfát Vízkeresztkor.
Mellesleg a részből hiányzott egy kis Yohohoho :/
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 23, 21:53:24 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!