24 máj 17, 11:47:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687583 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2520 Dátum: 13 okt 23, 16:44:38 »

Mivel ott két manga epizódot animáltak meg.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2521 Dátum: 13 okt 23, 18:04:39 »

Impel downnál értem be a mangát még sem éreztem vontatottnak sem Impel Downt sem a háborút. Pedig ott már elolvastam a mangát az aktuális részekig és így követtem az animét utána. Még is valmirét nézhetőbbnek tűnt Id és Marinford is. Igazából time jump óta valahogy visít a fillerekért az anime.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2522 Dátum: 13 okt 23, 19:46:23 »

A betyárit már! Nagyot néztem, mikor Caesar és Luffy összecsapott. Már szimplán látható, hogy Luffy az égbe repítené Caesart. Vagy talán kitalálták, hogy Caesarnak is akkora állóképessége legyen, mint Vergo-sannak?!
De ha már itt tartunk, azért meg tarthatták volna a mangában történteket.
Az, hogy 2 órán keresztül a levegőben állnak, az már okés. Elő fordul, sőt, nem is fordul, ez már az Anime fizika.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2523 Dátum: 13 okt 27, 17:10:13 »

618:
A rész eleje eléggé unalmas volt, teljesen felesleges visszaemlékezés, lassú haladás, kis összefoglalás, megérkezik mindenki szépen a kapuhoz, és a grafika is hagy kívánni valót maga után. Megijedtem, hogy megint lesz 5 perc "Mocha, mindent bele!" de viszonylag hamar behozták Brook-ot. Szerencsére a második fele már tűrhető volt a résznek, Baby 5 és Buffalo mentette a részt számomra, üde színfolt volt a felbukkanásuk végre, és Franky is visszatért, jee!
Egy kissé sajnálom, hogy az oldalon mostanság nem csak a fordítás késik (persze érthető, vasárnap van, és én angolul is megnézem) de még letöltő link sincs, így kénytelen vagyok YouTube-on nézni.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2524 Dátum: 13 okt 27, 18:53:06 »

Off:
sordoran : Mivel ezek a késések rendszerint ugyan azon időközönként kerülnek elő így én nagyon valószínűnek tartom, hogy Tapion-sama vagy 3 szakba vagy folyamatosba dolgozik így ilyenkor a melója miatt nem tud nekünk fordítani. Bár mivel a srácok szabadidejükben csinálják mert szereik az Animét így akkor sem lehetne kifogásunk ha "csak" pihenni támadna kedve, főleg mivel mint említetted is vasárnap van. Nevet

On:
Én is várom a feliratot, bár lehet, hogy csak kedden tudom majd megtekinteni a melóm miatt.  Nevet  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 19:12:48 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2525 Dátum: 13 okt 27, 18:57:46 »

Ez a Buffalo még irritálóbb, mint mangában. Kegyetlen ez a rímbe faragott közlésmód, pláne ezzel a debil hanggal.
Jól fog esni a jövő heti epizód. Timejump óta talán Franky kapja a legpozitívabb rivaldafényeket.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2526 Dátum: 13 okt 27, 19:01:09 »

Tűrhető kategóriába megy a rész nálam.
Következő részben nagyon hozniuk kell valamit, remélem ez a 2 bérgyilkos az eszét is használja majd a harc során nem pedig csak a démongyümölcs erejére hagyatkozik.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 19:02:18 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2527 Dátum: 13 okt 28, 20:19:49 »

Egész jó részre sikeredett, de most se történt benne sok minden.

Luffy válasza Naminak, hogy :"Igen, jól van." Barnaszakáll hatalmas volt ikszdé Végülis igaza van Nevet
Az, hogy Kinemont elkapta a Shinukuni nem tud meghatni. Szerintem már mindenki sejti a következményeket...

A 2 bérgyilkos felbukkanása egyszerre volt pozitívum és negatívum is. Elég irritáló már most mindkettő, de legalább Baby 5 jól néz ki  kacsint Nem úgy, mint a társa  Lehánylak
És hogy miért jó is ez ? Megjelent Franky és végre ő is kap egy kis rivaldafényt ebben az ívben is!  Kúl
Naplózva

Haki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #2528 Dátum: 13 okt 29, 11:58:29 »

Csak én hiányoltam valami magyarázatot arra hogy Brook-nak miért nem árt a halálország? Mert hát ugye ő neki is bele kellett mennie a gázba hogy megmentse Kinemont (vagy mint látszik belerángatták). Mondjuk sejthető hogy azért mivel csak akkor hal meg ha a lelke is de attól még hiányoltam ezt a kis szereplését...  Szomorú
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2529 Dátum: 13 okt 29, 21:28:52 »

Szerintem, mikor a gáz elszállt, odament, és felvette a megdermedt testet.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2530 Dátum: 13 nov 03, 11:27:41 »

Hmm Mosolyog
Ez egész jóra sikeredett, vagyis jobb mint az előző néhány rész...
Voltak itt is érdekes fejek na meg észrevehető időhúzások, de összességében jó volt. A Franky-s részek mind tetszettek, az a mangában is jó volt. Doffy elkövette ugyan azt a hibát, mint Croco és Moria. A Shchibukai-k már csak ilyenek... lebecsülik a Szalmakalaposokat(és Lawot is lebecsülte). A vége fele Mone szinkronja hát...  Pirul nekem más jellegű téma jutott eszembe. Kicsit beleélte magát a lihegésbe ikszdé Na de ez kellett Nevet Az együgyűek elkezdték követni Usopp Kapitányt ikszdé Az a gyanúm, hogy a végén amikor azt mondja "8 ezer követőm van" már nem is lesz hazugság smirksweat
A következő részek is hasonlóan meg lesznek csinálva, akkor nem lesz okunk panaszra.
C.C belopta magát Füsti szívébe... Smokernek most egy vasdarab lesz a szíve csücske?! ikszdé Majd Franky segít neki és beépít egy hajócsavart a mellkasába ikszdé Meg egy olyan kólatárolóra emlékeztető valamit a hasüregébe, csak ő ott kolbászt és szalonnát fog felfüstölni ikszdé
Egyébként Brook simán lenyomná Lawot ikszdé
A harc valahogy így nézne ki:
Law: Room! Mesu!(szike)
Brook: Áá! Segíts Sanji-san! Ez kiveszi a szívem!
Law: Haha, nálam a szíved...  Wátdöfákk Hol a szíved?!
Brook: Nincs is szívem Yohohoho!  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 11:29:41 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2531 Dátum: 13 nov 03, 13:22:22 »

Ez tényleg nagyon jó rész volt ! Nevet
Franky szépen helyt áll Baby 5-ék ellen. Amikor pajzsot csinált a vállvédőjéből majd inkább egy random gondolat menetében elhajította az hatalmas volt ikszdé Meg ezt a Franky theme ost-ot se tudom megunni, nagyon találó Nevet Nem hiába az egyik kedvenc karakterem Mosolyog

Caesar még most sem adja fel Nevet Azonban van 1 olyan érzésem, hogy nem minden az, aminek látszik, és egy közelgő fail van készülőben  kacsint

Toshin Raizen igen, erre már én is korábban kitértem, hogy Usoppnak tényleg meglesz a rengeteg követője, ha így folytatja Nevet

A vége fele Mone szinkronja hát...  Pirul nekem más jellegű téma jutott eszembe. Kicsit beleélte magát a lihegésbe ikszdé

Akkor nem vagyok egyedül ezzel ikszdé
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2532 Dátum: 13 nov 03, 14:42:16 »

Élmény volt átélni Mone -Doffy hangja alapján keltett- orgazmusát. Nevet
Franky meg valami iszonyat menő még mindig. Úgy kellett ő most ide, mint egy pohár víz a sivatagban. Végigszakadtam a jeleneteit. ikszdé És még a harci jelenetek is állatok voltak. Szóval ez mindenképpen jó kis epizód volt.
Csak ismételni tudok.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2533 Dátum: 13 nov 03, 15:31:31 »

A vége fele Mone szinkronja hát...  Pirul nekem más jellegű téma jutott eszembe. Kicsit beleélte magát a lihegésbe ikszdé
Akkor nem vagyok egyedül ezzel ikszdé
+1
Éjszaka hívható emelt díjas vonal. Nevet

Frankyt már nagyon hiányoltam. Kellet már egy kis humor a sok harc mellet
Baby 5 képessége mondjuk úgy nem túl szép látvány főleg, mikor ott kevered a levegőben mielőtt karddá vált volna. Csak ne engedjék Sanji közelébe.
Dolfin meglepődtem, hogy megdicsérte Vergót, nem hittem volna, hogy van neki egy érzékenyebb oldala is.

Minden laborba kell egy önmegsemmisítő gomb. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2534 Dátum: 13 nov 06, 10:43:56 »

Végre eljutottam odáig, hogy megnézzem ezt a részt.
Régóta ez volt a legjobb. Nevet Az elején nem tetszett, hogy úgy felszabdalták, de a vége kárpótolt mindenért.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!