24 máj 19, 01:10:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688380 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2475 Dátum: 13 szep 29, 19:53:55 »

Kicsit csalódtam mert nem így képzeltem el ezt az epizódot. Azt hittem, hogy mikor utolérik Mochát, akkor megtépik, megverik elveszik tőle a cukorkát és bezabálják az összeset. Azt nem gondoltam volna, hogy Mocha megeszi a többiek elöl az összeset.

Chopper nem azért csak Mocha nevét kiáltotta mert gyenge, hanem mert ennek egy komoly jelenetnek kellet lennie, hogy Mocha feláldozza magát a többiekért. Az már más tészta, hogy nem volt semmi súlya, mert tudjuk, hogy kizárt, hogy meghaljon. Nem halhat meg mert a One Piece-ben még egy hó mellékszerelő sem halt meg, hiába robbant fel pont alatta egy hatalmas bomba, vagy csapott bele egy akkora villám, ami krátert hagy a földben.

A végén azt hittem, Luffy azt kérdi majd, hogy hol van a konyha. Nevet A nagy harcok előtt mindig felszokta tölteni magát és úgyis éhes.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2476 Dátum: 13 szep 30, 06:03:22 »

A vége tiszta király volt. Mangában nem ilyen volt, ha jól emlékszem. Nevet
Naplózva
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2477 Dátum: 13 okt 06, 07:39:33 »

Hű, már most reggel kijött a Jutyúbon a 615. - dik rész. Hát a vége ugyanúgy Epicre sikeredett, jobb volt mint a manga, de az érzelmeket a mangánál jobban megéreztek. Na mindegy, jó volt! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 07:40:11 írta OnePieceComment » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2478 Dátum: 13 okt 06, 14:52:13 »

Hogy is mondta Doffy Sabaodyn "ez a SMILE kora". Nevet
Caesar kicsit lemaradt arról hogy az egyik yonkou már ellenségként kezeli Luffyt, sőt kettő, ha Feketeszakállt is belevesszük. Ha lesz még egy azzal már semmi nem változik.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 17:39:13 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2479 Dátum: 13 okt 06, 14:58:21 »

Miért Ceasar?! Az Caesar. Mivel Latinul az "ae", "É" - t jelent. Vagyis a kiejtése.
Szal... Pff.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2480 Dátum: 13 okt 06, 16:26:27 »

Köszönöm. Engem is nagyon idegesít, főleg az angolok írják el folyamatosan. (Bár tőlük már megszoktam, hogy kényszeres név-elírók.)

Jelen esetben csak hisztizni tudnék az animével kapcsolatban, úgyhogy inkább bölcsen csendben maradok...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2481 Dátum: 13 okt 06, 17:41:25 »

Elnézést kérek attól akit megsértettem, javítottam, és pont egy angol oldalról néztem pont mivel nem tudtam hirtelen hogy Ceasarnak, vagy Caesarnak kell írni.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2482 Dátum: 13 okt 06, 18:17:12 »

Egész jó rész volt a mostani, a Luffys ütéseket Caesar számára egyszerűen nem tudom megunni ikszdé Bár az utóbbi karaktert is nagyon bírom, színházban lenne a helye   Pojén

Viszont amit Barnával művel Oda arra már nincs szó -.- Vagy ölje meg, vagy ne szenvedtesse, mert így ennek totál semmi értelme és még az ember agyát is felb#&@ Technikai KO a ....
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2483 Dátum: 13 okt 06, 19:03:53 »

Barnaszakáll vicces Nevet  Szerintem megvan neki, a bőröm alatt 20 cm-rel golyóálló vagyok gyümölcs keresztezve bármikor újraéledek gyümölccsel.   A rész ugyan olyan vontatott volt mint amit már megszokhattunk timejump óta.  A duma része, illetve a smile zoan gyömülcsöcs illusztráció jobban adta mint a mangában. 
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2484 Dátum: 13 okt 13, 13:10:47 »

616:
Nah, ez szerintem a Punk Hazard sztori egyik legjobb része volt. (Ha nem a legjobb.)
Mind Smoker és Vergo harca, mind Caesar vergődése (xD), mind Traffi vágása nagyon odakent. Bár először azt hittem, utóbbira nem jut idő. Mangában is ütött, de itt ezzel a lassú, de folyamatos felkonferálással kegyetlen epic lett az egész jelenet.
Amúgy Vergo volt az egyik legbadassebb negatív karakter. A teljes testes hakija egyszerűen hátborzongató.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2485 Dátum: 13 okt 13, 16:09:25 »

Egyre jobb hangulatú részek! És legalább - legalábbis én - már nem érzem azt, hogy el van nyújtva a történet. Jobb, ha többet látunk a csatákból.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2486 Dátum: 13 okt 13, 16:46:39 »

Bírom, hogy ebben a részben többet harcolt egymással Smoker meg Vergo mint abban ami a harcukról volt elnevezve.
Talán azért csúszott meg a One Piece mert azt gondolják megtehetik, úgy is venni fogják az emberek. Mondjuk jól gondolják csak azért na.. hülyének se kellene nézni az embert. (most nem konkrétan erre a részre célzok)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2487 Dátum: 13 okt 13, 16:56:51 »

Egész jó volt.
Tetszett a harc is, és itt jobban átjött Vergo ereje, mint a mangában.
Viszont a végén az a vágás nekem jobban mutatott a magában, habár ez csak személyes vélemény.
Egyébként meg azért van így belassulva az anime, mert túl közel van a mangához. Sajnos eddig még nem tudtak elég fillert belerakni a sztoriba. Most már én is örülnék egy jó fillernek, mint amilyen a G-8 volt ikszdé azon sokat kacagtam és nem is lehetett megítélni, hogy nem tartozik az eredeti történethez.
Na de mindegy, örüljünk, hogy adnak ki epizódokat Mosolyog
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2488 Dátum: 13 okt 13, 17:19:01 »

Egyetértek Danival, nekem is ez a rész tetszett a legjobban ebből az arc-ból. Izgalmas kis harc volt ebben a részben és a szalmasapkások gondoskodtak a poénokról. Nevet
Jó lett a Haki új animációja. Legalábbis a hangja biztos megváltozott. Trafó vágása nagyon kemény lett. Először csak néztem, hogy mutatják Trafót, utána távolodik a kép, majd látszik, hogy kettévágta Vergót, mondom oké, utána már az a SAD tartályokat, az egész labort és még a közeli hegyet is megnyeste. Nevet Nem a semmiért osztogatják a Shichibukai rangot.^^ Kár, hogy most mindenkit megöl a halálország. xD Law beszéde is jó volt, hogy a nagyágyúk csak ültek a fenekükön az elmúlt két évben.

Én is örülök, hogy mennek a részek. Nem lenne jó, ha ez az anime is szünetre menne, mint a Bleach vagy a Fairy Tail.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2489 Dátum: 13 okt 13, 18:36:04 »

Na akkor én fekete bárány leszek; nekem nem tetszett ez a rész.

Először is, mi volt ez a rajzolás ? A borzalmas talán még bók is ránézve.
Másodszor; az egész epizód hihetetlenül el volt nyújtva ( a szokásosnál is jobban ). Caesar és Luffy megismételték szinte egy az egyben ugyanazt a párbeszédet, a Zoro-s eltévedésről meg inkább ne is beszéljünk. Én mindig jókat nevetek rajta, de így 3 részben 6szor elsütni eléggé elveszi a poénját, sőt, már inkább a gyerekek szintjén van...
Harmadszor; nekem az egész Vergo vs Smoker harc nem tetszett, olyan unalmas és monoton volt. Egyetértek viszont RoronoaZoro-val, érdekes, hogy ebben a részben sokkal többet harcoltak, mint amelyikről elneveztek 1 teljes epizódot...

A rész vége volt az egyetlen, valamiféle történés is ikszdé Bár én ettől se estem hasra. Persze durva volt Vergo egésztestes Hakija vagy Law univerzális vágása, de annyira nem fogott meg  Szomorú

Következő rész előzetese érdekes, voltak felettébb elgondolkodtató képek ikszdé Pl Caesar már-már egy nagyon egyedi nevetésű Shicibukai gyíkocskára hasonlít ikszdé

Kár, hogy most mindenkit megöl a halálország. xD
 

Igen, lehet nem kellett volna Law-nak ennyire felvágnia, ikszdé ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!