24 máj 18, 13:54:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688095 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2340 Dátum: 13 jún 10, 15:38:55 »

Nekem ennek a résznek az első öt perce annyira unalmas volt, hogy a többit meg se néztem.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2341 Dátum: 13 jún 10, 16:43:49 »

Pedig a vége izgibb volt. Egy csomó dolog kiderült Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2342 Dátum: 13 jún 10, 18:31:13 »

Amúgy mindig csak az utolsó 5 percet érdemes megnézni, oda sűrítik be az összes lényeges cselekményt, információt ikszdé
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2343 Dátum: 13 jún 12, 05:52:35 »

Nem értem miért rinyáltok, ez a rész indít el mindent. Most már tudunk minden a szigeten levő bad boyról, a négyes csapat pedig végre elindult a találka helyre, ergó nemsokára kezdődnek a várva várt cseta-paték  Nevet
Doflmaingoról már Sabaody óta tudjuk, hogy a legnagyobb gané a shichibukájok közül. Szerintem még mindig nagyobb gonosz ő mint Kurohige. Ez a Vergo pedig tipikusan az a kari aki elsőre űber erősnek van beállítva aztán, úgy is legyőzik. Elismerem, hogy száraz rész volt, de kellett ez a rész. Szerintem inkább az volt benne időhúzás amikor a gyerekek szülei sírtak és persze mindegyiket meg kellett rajzolni. Gondolom csak a hatás kedvéért akarták, de én nem hatódtam meg.
Luffy eszméletlen mennyire lazán veszi és megint semmit nem ért. Csak annyit kérdezett: ez egy rossz fiú?
Csak ennyit kell neki röviden, tömören és velősen elmagyarázni, hogy kinek kell szétrúgni a seggét, bár Vergot szerintem nem ő intézi el, CC lesz az ő "embere."
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2344 Dátum: 13 jún 16, 10:14:18 »

Azért rinyáltunk, mert ritka uncsi rész volt az előző. Azért mert két percbe belesűrítettek minden érdekeset, még nem lesz jó a rész. A mostani viszont, szerintem, egészen nézhetőre sikerült szerintem. Még ha nem is derült ki benne annyi minden, sokkalta élvezhetőbb volt összességében.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2345 Dátum: 13 jún 16, 10:30:33 »

Nekem elég gyenge volt ez a rész. A végére azért volt pár jó momentum, de az első fele elég unalmas volt, a gyerekek szenvedése, a mester surororo-zása stb. Főleg így, hogy 600. rész, lehetett volna kicsit tartalmasabb is.

Ami felkeltette a kíváncsiságom, az az utolsó képen lévő kalóz (hogy ne írjak "spoilert") arcán és nyakán a sebhelyek, a mangából nem emlékszem rá, hogy ott lett volna, kíváncsi vagyok kitől szerezhette.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2346 Dátum: 13 jún 16, 10:39:09 »

A mangában is ott voltak azok a sebek. 
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2347 Dátum: 13 jún 16, 10:52:51 »

Nekem tetszett ez a rész. Végre kezdenek egybefutni a szálak. Az Usopp és Nami csapatnak nem volt sok esélye. Reméltem, hogy valamelyik gyerek emlékszik majd rá, hogy sírva kértek segítséget Namitól de a cukorka sokkal fontosabb, mint 2 kalóz élete. Nevet Barnaszakállon meglepődtem azért. Kapott közvetlen közelről 3 lövést  a fejébe ráadásul nem épp a legkisebb kaliberből de köszöni jól van.
Mikor Chopper megjelent egy könyv takarásában azt hittem, hogy Luffy odakiált, hogy "Chopper de jó, hogy itt vagy segíts!" Nevet Remélem, hogy ő lesz a nagy megmentő, aki kiszabadítja az egész brigádot.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2348 Dátum: 13 jún 16, 14:06:17 »

Az, hogy Barnaszakáll nem halt meg nem lepett meg, 1.05 kotta volt rá, hogy meghalt. Pedig a cúl brazzers fickó azt állította róla, hogy halott, de mi már megszoktuk, hogy Oda nem gyilkol. Ez idegesítő is egyrészről, ott volt Pell-sama esete is Alabastaban, be volt állítva, hogy az a bomba akkorát robban mint a resident evil 2 végén az atom, de persze a csávó túlélte...  >.<#

600 -ik rész  Technikai KO vááá! (Mikor Enies lobbinál voltunk (300 részek) mondák, hogy az a fele, én már akkor nevettem ezen a kijelentésen, most elértük a 600-at és szerintem simán lesz még 400-500 része. Pláne ha ilyen a tempó. )

Egyébként gyojin archoz képest már jobb a punk hazard de még mindig nem pörög úgy a történet mint annó a grand line elején, 2 részt ültek whiskey peak szigetén, jöttek, ettek, verekedtek, elmentek Mosolyog). Ez hiányzik nekem csak, a kalandozás, most olyan nyomozós hangulatot vett fel az egész anime.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2349 Dátum: 13 jún 16, 19:50:01 »

Az, hogy Barnaszakáll nem halt meg nem lepett meg, 1.05 kotta volt rá, hogy meghalt. Pedig a cúl brazzers fickó azt állította róla, hogy halott, de mi már megszoktuk, hogy Oda nem gyilkol. Ez idegesítő is egyrészről, ott volt Pell-sama esete is Alabastaban, be volt állítva, hogy az a bomba akkorát robban mint a resident evil 2 végén az atom, de persze a csávó túlélte...  >.<#

600 -ik rész  Technikai KO vááá! (Mikor Enies lobbinál voltunk (300 részek) mondák, hogy az a fele, én már akkor nevettem ezen a kijelentésen, most elértük a 600-at és szerintem simán lesz még 400-500 része. Pláne ha ilyen a tempó. )

Egyébként gyojin archoz képest már jobb a punk hazard de még mindig nem pörög úgy a történet mint annó a grand line elején, 2 részt ültek whiskey peak szigetén, jöttek, ettek, verekedtek, elmentek Mosolyog). Ez hiányzik nekem csak, a kalandozás, most olyan nyomozós hangulatot vett fel az egész anime.

Hát remélhetőleg beindul igazán mostantól a történet, a rész végén lévő jelenetek bíztató jövőképet festenek le:)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2350 Dátum: 13 jún 16, 20:06:15 »

600. rész úristen! Tudom hogy van más anime, ami még ettől is nagyobb epizód számmal rendelkezik (Pl. Detective Conan), de azért meg kell hagyni, ez már szép szám! És az epizód is ilyen volt helye közel Nevet

Ceasar belépője epik volt, és most már megtudtuk azt is hogy hatástalanította Luffy-ékat és a tengerészetet. A gyerekek tényleg jó szemetek voltak még akkor is, ha be voltak kábulva...

Barnaszakáll no komment, hát tényleg. Én annyira tudtam, hogy nem hal meg, hát miért halna meg, hisz csak...

Barnaszakállon meglepődtem azért. Kapott közvetlen közelről 3 lövést  a fejébe ráadásul nem épp a legkisebb kaliberből de köszöni jól van.

3-at ??? "Talán" még annyit túl is élne egy ilyen karakter, de ez 7 nyavalyás headshot volt... Oda mester azért jobban átgondolhatná már az ilyeneket, mert én tényleg nem vagyok halál mániás, de erre már az abszurd kifejezés se elég. És még Doflamingo megölte Moriát, jó vicc ikszdé

Mindenesetre izgalmas kis ütközet volt Jahige és CC között, bár a kimenetel egyértelmű volt. Csóri Barnaszakáll megint kapott egy kis robbanást a képébe, de már úgyis megszokta XDDD Legalább pihen egyet Nevet.....

A rész vége érdekes volt, CC reklámozza a termékét, hát végülis valamiből tényleg meg kell élni Nevet Az utolsó képkockák érdekesek voltak, K kapott pár heget a fejére, a másik K meg kigyúrta magát 2 év alatt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 20:07:24 írta Csabi28 » Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2351 Dátum: 13 jún 16, 20:24:23 »

A mangában, csak 4 lövés van. Szóval még, hogy meglegyen az 1 rész 1 fejezet még több lövést is hozzáadnak. Továbbá nem lehet biztosra mondani a mangában, hogy mind a fejét találta el. A mai epizódon pedig lehetett látni Barnaszakáll alig áll a lábán, szóval komolyan megsérülhetett. Meg aki egy ilyet nem tud elfogadni annak szerintem nem való az OP mivel tucatszor láthattunk ennél durvább amit túléltek.  Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/666/16
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2352 Dátum: 13 jún 16, 20:54:50 »

A pisztoly lövés keltő írások alapján én ötöt számolok, és még ha csak ez lenne. Láttunk már sokkalta durvább eseteket is valóban, és pont ezek miatt nem a kedvenc animén/mangám. Ettől még szeretem a One Piece-t, csak én nem tudok nyugodtan elmenni az ilyenek mellett sajnos.
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2353 Dátum: 13 jún 23, 15:47:58 »

Érdekes fejezet volt.
Végre megtudhattunk ezt-azt a fogva ejtőkről... Pl: Vergo-san arcán valami ragasztó lehet ikszdé Először hamburger, most meg kanál? Mosolyog A sütis poén is jó volt...
Fura volt hallani egy újabb háttérzenét is... C.C. és Smiley közti "párbeszéd" alatt a zene furcsán hatott a maga nyálasságával.

Off:
Nem tudjátok, hogy van-e valami jelentősége annak, hogy a fejvadászok mindig úgy mutatkoznak be, hogy: -Mi vagyunk xy és a nevünk hallatán a síró gyerekek is elhallgatnak!-?
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2354 Dátum: 13 jún 24, 05:23:13 »

Újabb múló rész amimre vagy inkább amiből csak az volt a lényeg, hogy Law, hogy rúgott öngólt és, hogy a szörnyike megevett egy cukorkát ami gondolom tele van kémiai anyagokkal, s ez fogja beindítani a bumm-ot.
Az jó, hogy az egyik gyerkőc észhez tért bár irreális, hogy több év drog után leszokott egy délután alatt... De ha már itt tartunk akkor felteszek 1 láda sört arra, hogy Barna szakáll még mindig nem halt meg. Nem vagyok egy halál mániás, DE ahhoz képest, hogy milyennek állították be az új világot egy haki nélküli nagy mamlasz elég jól ellébecol ott olyan támadások közepette amikbe bele kellene haljon legalább is azok alapján ahogyan az új  világ be volt állítva. Kérdem én, ha egy nyolcvan milliós senki eléldegél így az új világban Luffy és bandája minek edzett erre a szintre két évig?
Szóval csak ezért gáz, hogy életben lesz hagyva semmi másért, szememben veszít értékéből az új világ, ha minden ilyen puha .öcs képes túlélni.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!