24 máj 17, 10:01:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687489 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2295 Dátum: 13 máj 08, 19:09:17 »

A rész legjobb jelenete, mikor robin figyelmezteti Luffyt, hogy a szövetségek általában árulással végződnek, majd Luffy megkérdi Trafót, hogy elakarja-e árulni. Az a fej amit vág mellette a csillogással. xD

Law megdöbbenései is jók voltak. Luffyék jól kinevették, mikor Usopp szegénynek a fejére kötözte. Nevet Luffynak azért hatalmas befolyása van a legénységére. Egyetlen egy mondattal meggyőzött mindenkit, aki addig ellenezte a szövetséget.

Hogy melyik lehet az a Yonko? Shanks alapból kizárt, szerintem feketeszakáll ,ég túl korai lenne, szóval marad Kaido és Bigmom. Kaidoról annyit tudunk, hogy elverte Moriát és a háború előtt harcolt Shanks-al.
Mivel Big Mom beszélgetéseiből nem jött le, hogy Law-al baja lenne (Kid és Hawkins pusztítgatták a hajóit) ezért szerintem Kaido lesz az. De Luffy minek menne neki még egy Yonkonak, ha már az Big Mom így is vadászik rá ? Gondolkozik

Big Mom ellen egyszerű a terv! Elvágni az édesség utánpótlást. Nevet

Smiley-t kíváncsi leszek, ki intézi el és hogyan. Még a közelébe sem lehet menni. Talán a szamuráj ? Ő esetleg tudna vele kezdeni valamit a képességével, de megölni nem hiszem, hogy tudná. Hogy ölsz meg egy nyálkát ? Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2296 Dátum: 13 máj 09, 12:28:04 »

Az előző rész tartalma nagyon rövidre sikeredett, már-már megörültem, de ennek függvényében szépen elnyújtottak pár jelenetet...

Egyébként nagyon jó rész volt. Nem kicsit lettem ideges, amikor nem tudtuk meg kit akar Law legyőzni. El tudom képzelni Oda  Faceg fejét, amikor csinálta a mangát ikszdé Már csak az a kérdés, hogy és mikor fogják bejelenteni nekünk, szerény publikumnak. Valami nagyon epikusan kell majd, ha már így titkolgatják.

Hogy kit akarnak elintézni, azt még én se tudom. Luffy nagyon megörült neki, de ebből nem sok következtetést lehet levonni ikszdé Azon se lepődnék meg, ha Shanksot, és ezért örült meg Luffy, hogy újra találkozhat vele, de inkább Big Mom az esélyesebb, esetleg tényleg Kaido, mert valahogy be kéne hozni a történetbe, de Feketeszakáll se kizárt ikszdé  Technikai KO

A barlangos poénok hatalmasak voltak. Amikor Luffy megkérdezte Law-ot, hogy elakarja-e árulni, vááá azon 5 percig szakadtam a röhögéstől XDDD De Law válasza is: "nem" ikszdé

A testvisszakapós poénok is hatalmasak voltak, szegény Chopper teste ikszdé

már csak Sanji Nami szerepcserét kell megcsinálni, amit egyáltalán nem bánok Nevet

Jaja, ezt én is nagyon várom már ikszdé El tudom képzelni Sanji-t, ahogy Nami testében könyörög, hogy neeee, nem akarok visszamenni, jó ez itt ikszdé Még fotókat se csináltam ikszdé

Ez a trutyi támadása jelenet nagyon el volt nyújtva, de a neve mindent vitt ikszdé

Smiley-t kíváncsi leszek, ki intézi el és hogyan. Még a közelébe sem lehet menni. Talán a szamuráj ? Ő esetleg tudna vele kezdeni valamit a képességével, de megölni nem hiszem, hogy tudná. Hogy ölsz meg egy nyálkát ? Pojén

Dragon Ball Z Buu harc forrása alapján, én úgy tudom elképzelni, hogy teljesen elpusztítják minden darabját, esetleg bezárják valahova. Ha az előbbi, akkor biztos van valami gyenge pontja, ami ellen egy elem, pl: tűz vagy víz ütőképes tud lenni. Az viszont tény, hogy Law ereje itt nem sokat érne ikszdé

Zoro és Sanji tud hakizni ??? Kicsit meglepődtem, kíváncsi vagyok miket tudnak. Luffy és Law kalózszövetsége pedig nagyon tetszik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 12:30:07 írta Csabi28 » Naplózva

Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #2297 Dátum: 13 máj 09, 14:05:26 »

Elkezdtem nézni ezt az animét Pojén Hát egy örökké valóság lesz mire utolérem Nevet Viszont olyan jó, hogy nem mehettem el mellette Mosolyog A Toriko x One Piece x Dragon Ball special keltette fel az érdeklődésemet a Torikoból Mosolyog Luffy karaktere rögtön megtetszett Nevet Meg úgy az egész anime. Harc, humor, jó sztori. Van itt minden, ami kell.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2298 Dátum: 13 máj 09, 14:14:19 »

Hát igen, ha épp nincs harc, akkor mindíg ökörködnek vmit. Nevet Hát, ha napi egy részt nézel meg, akkor majdnem 2 év mire utoléred a mostani részeket Nevet Sok sikert. Nevet Nosztalgikus arra gondolni, amikor elöszőr néztem a részeket Nevet Már vagy 8x láttam végig, de nem tudom megunni Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2299 Dátum: 13 máj 09, 15:26:55 »

Amúgy tényleg, amikor én kezdtem el nézni akkor még "csak" 450 része volt, de azt is bőven elég volt utolérni, mostmeg már lassan 600 ikszdé

Tényleg nagyon jó anime, elleszel vele egy ideig Infy Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2300 Dátum: 13 máj 09, 21:02:00 »

Én is valahol az Impel Downal értem utol a mangát. Most pont ott tartok megint. Már én is vagy 8x láttam az egészet, de én se tudom megunni bár az aktuális részek nem a legjobbak. Sőt time skip óta kicsit laposnak érzem a dolgot, de majd beindul mint a Grand Line!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2301 Dátum: 13 máj 09, 22:01:26 »

És a legjobb az egészben hogy folyamatosan egyre jobbak a részek:)
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2302 Dátum: 13 máj 12, 13:50:21 »

Jó volt az új rész, bár az elejét nagyon elnyújtották szerintem. Nem vészesen, de lehetett volna tömörebben is.
Luffy terve meg nagy volt, tipikus szalmakalapos megoldás Nevet Law kezdi sejteni, hogy itt nem lesz minden zökkenőmentes.  smirksweat
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2303 Dátum: 13 máj 13, 10:09:51 »

Vá ez is nagyon jó részre sikeredett. Az elejét valóban túlnyújtották, de legalább ésszerű magyarázatot kaptunk Zoro-ékra. Sanji kemény volt, hogy Nami testében is szétverte Mester seregét Nevet

A rejtélyes szörny már nagy valószínűséggel egyértelmű, hogy ki " Nevet " Meg az is látszódik az openingben, hogy kik fognak vele harcolni.

A rész vége mindent vitt. Law szépen kihasználja a képességét. Luffy-ék megjelenése meg no komment, csak a szokásos Nevet

Úgy látom végre ebben az ívben is beindulnak az események, és remélhetőleg már szinte csak harcok fognak jönni Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2304 Dátum: 13 máj 13, 13:07:21 »

Jó volt a rész csak hamar elment.
Zoro mielőtt beájult volna még elrakta a katanáját, hogy ne rozsdásodjon be. Nevet Direkt figyeltem mert érdekelt, hogy Brooknak miért volt kihúzva, mikor Zoronak nem.  Mivel nagyon figyeltem a kardokra találtam egy bakit. Nevet 7:54-nél annak a katanának, amit Brook zombia adott neki fehér a markolata, miközben feketének kellene lennie. A következő képnél viszont már jó a színe. Csak egy fél másodpercre látszik de akkor is baki.

Mikor a kentaurok találkoztak Zoroval, tetszett ,hogy az egyik megjegyezte, hogy az az ő kabátja. xD

Law jól kihasználja a képességeit de ez el is várható egy Shichibukaitól.

Kíváncsi vagyok, hogy Law miért nem kaphatja el a Mestert. De mikor Luffyék számolták, hogy kinek van Hakija, hogy harcoljon a Mester ellen, akkor meg bele számolta magát.

Smoker érdekel még, hogy Tashigi testében is megtámadja-e Luffyt. Bár az előzetesben pont Tashigi állt előtte Smoker testében.

Nem tudom, hogy mennyi harc lesz. Az ellenség oldalán ott van Caesar, Mone és Smiley. A semleges oldalon meg Smoker és Tashigi de ők nem hiszem, hogy vérre menő harcot folytatnának Lufyék ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2305 Dátum: 13 máj 13, 13:44:10 »

Én viszont még mindig nem értem, hogy egy csontvázra hogyan képes hatni az altatógáz, méreg és hasonló dolgok. Rendben van, hogy vicces de nekem nagyon ellentmondásos dolog. Ami még nem tetszett az Smoker repülése a levegőben amikor harcolt. Ilyen hitvány megvalósítást régen nem láttam, talán a Narutoban a Pein csata lábpörgése volt ilyen gagyi megvalósítású. A többi része a filmnek tetszett különösen Law különböző arcreakciói.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2306 Dátum: 13 máj 13, 13:50:01 »

Mindenki, kihagyta a szerintem  legviccesebb dolgot. Mikor Sanji Nami testében megbotlik, Zoro meg megfogja a kezét.  Nevet Nevet Nevet
Egyébként, jó kis részvolt. Sőt Luffy még hülyébbnek tűnik itt mint a mangában. A kövi részbe remélem már elkezdik a harcot.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2307 Dátum: 13 máj 13, 14:06:06 »

Az csak egy visszatekintés volt egy korábbi epizódra. Már ki lett tárgyalva. kacsint
Egyébként meglepően lebilincselő epizód volt. Végre Robin is kapott egy látványilag előnyös jelenetet. Amikor lepattan Luffyról és siklik egyet, plusz villogtatja a combjait. Szép. Szép volt. Nevet

Ami még nem tetszett az Smoker repülése a levegőben amikor harcolt. Ilyen hitvány megvalósítást régen nem láttam...

Nekem is szemet szúrt. Mangában épp az volt a lényeg, hogy Tashigi össze-vissza repked a logia test szokatlanságai miatt. Erre itt meg csak egyhelyben füstölgött. Nyeeh.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2308 Dátum: 13 máj 15, 18:04:11 »

Az elmúlt 2 év legjobb jelenetet volt az Robinról, ami valahol sajnálatos is.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2309 Dátum: 13 máj 19, 14:10:46 »

Hát ez valami iszonyú ocsmány epizód volt. Méretarányok katasztrofálisan gikszeresek voltak. Franky helyenként vagy 6x magasabb volt, mint Robin.
Smiley meg miért a homlokával köpködte át magát a sziget másik felére?
Luffy Tashigi-Smoker páros elleni sz*rakodása is igen nyögvenyelősre sikeredett. Pedig mangában abszolút röhögős szituk voltak.

Szomorú. Nem baj, kövi rész jó lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!