24 máj 17, 13:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687597 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2115 Dátum: 13 jan 14, 09:47:30 »

580. rész

Ehhez csak annyit fűzök hozzá jó volt látni zoro 2 technikáját. Mosolyog Usopp meg mindig feldobja az hangulatom. ikszdé
Nekem volt furcsa kinemon hangja? Mintha nem is tudom. Ismerős.
A csapat másik része meg szépen kifeküdt. smirksweat

Remélem átlépnek az 1 rész = 1 fejezet helyett az 1 rész = 2,3 fejezetre mert már lassan unalmas így.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2116 Dátum: 13 jan 14, 10:14:44 »

Nem fognak átlépni, ez marad. És én meg abban reménykedem, hogy ez a topic nem kényszerül átnevezésre ( "Sírjunk Együtt, Amiért Csak Egy Fejezetet Dolgoznak Fel Részenként, Mert Képtelenek Vagyunk Felfogni, Hogy Különben Beérnék A Mangát És Punk Hazard Arc Még Mindig Tart Amúgy" topic... )
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2117 Dátum: 13 jan 14, 11:06:41 »

Tapi hiába gúnyolódsz igazuk van. Op anime egy unalmas vontatott finoman szólva is sz*r. Teljesen jogos a felháborodásuk. Megnéztem az utolsó két részt. Valami vicc? Semmi nem történt benne. Lassan a barátok köztöt szívesebben nézem mint ezt ott legalább van esemény még ha nevetséges is, de legalább történik valami!
Tegyenek be minden arc közé egy 5 részes fillert az arc közbe megint 5 rész filler ahogy a szereplők alkotnak valami lásd Dady vagy water 7-en a fillerek és meg van oldva. Viszont így nincs értelme nézni az animét mert csak öregebb leszek. A háborúban még elment, mert volt mivel kitölteni a részt bár már ott is idegesítő volt a 50 sor ámuldozás egyszer megrajzolt karakterektől. Előre félek a folytatástól. Valószínűleg abba hagyom az animét, mert erre kár várni.
Szeretem a One Piecet legalább annyira mint te, de azért ez tényleg felháborító.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 13:53:48 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2118 Dátum: 13 jan 14, 12:00:44 »

580:

Nagyon tetszett a rész! Hangulatos volt a sárkánnyal való harc, mint küzdelem és mint szórakozás terén. Szép csapat kombót alkottak a szalmakalaposok, Robint is jó volt látni mosolyogni Nevet

Zoro szépen levágta Süsü fejét. Vicc, hogy ez az ellenség sokkal, de sokkal erősebb volt, mint gyojin arc-ban a polip kardforgató, mégis hamarabb legyőzték, MERT KOMOLYAN VETTÉK!!! Itt látszódik, hogy a halember sziget arc ellensége, Hodit leszámítva, csak szórakozásnak voltak jók, és hogy menőzzenek a szalmakalaposok.

Az epizód grafikája is nagyon szép volt, erre mondja valaki, hogy nem volt az. Ez egy nagyon jó rész volt!
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2119 Dátum: 13 jan 14, 12:31:42 »

Én sem örülök neki, hogy lassan halad, de mégsem sírok minden egyes rész után, hogy "ez megint csak egy fejezet volt, nem történt semmi." Szép lenne, ha pont én kezdenék el sztrájkolni.

Tudsz ellene tenni? Tud bárki közülünk ellene tenni?

Nem.

Akkor miért sírtok minden egyes rész után? Lassan ebből áll az egész topic. Ha nem tetszik, nem kell nézni, ennyi az egész. No anime, no cry.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2120 Dátum: 13 jan 14, 15:37:14 »

Egyébként jól hallottam az 580. részben, hogy Kinemon Tendou Pein hangját kapta a Narutóból? Furcsa lesz. Mosolyog
Nekem volt furcsa kinemon hangja? Mintha nem is tudom. Ismerős.

Fájt volna a visszaolvasás? Mosolyog

Tapi:
Azt hiszem azért van a topic, hogy véleményt mondjunk az aktuális epizódokról. Ami adott esetben lehet pozitív, adott esetben lehet negatív.
Továbbá, attól még, hogy maga az epizód véletlenül átlagon aluli sikeredik, és ennek többen hangot is adnak, az nem jelenti azt, hogy ezzel egyetemben a te fordítói munkálataid is minősítve vannak. Mosolyog

Persze valahol megértem, hogy rosszul esik hallani, ha az általad díszített torta nem ízlik a csemegézőknek. Még ha nem is az utómunkálatokkal, hanem az alapanyagok minőségével van a probléma.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2121 Dátum: 13 jan 14, 15:55:17 »

Amúgy már Enies lobby óta ez a feloszlás megy : 1 epizód/1 fejezet. Ez nekem se tetszik, mert tényleg az 5-10 perces elolvasású mangát színezik ki és bővítik 20 percre. A Dragon Ball Z is ilyen volt amúgy. Úgy látszik a top 1es animék ezt megtehetik, mert úgyis van publikumuk, akik mindenképp nézik.

Tapionnak igaza van, ez ellen semmit nem tehetünk, ezt meg kell szokni és kész. Vagy egyáltalán nem nézni az animét, hanem olvasgatni a mangát. Persze jobb lenne ha 2 fejezetet dolgozna fel, de ez van.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2122 Dátum: 13 jan 14, 17:29:08 »

Megoldás persze mindenre van. Én arra szavaznék, hogy ne legyen rész addig amíg fel nem gyűlik elég manga, hogy normális részt lehessen csinálni. Inkább a minőséget szeretem, mint a mennyiséget. Viszont sokan nem bírnának kb 2-3 hónapot vagy többet a heti részük nélkül. Szóval 1:1 rész, filler, vagy kihagyás ezen alap lehetőségek vannak. Olyan opció nincs, hogy 2-3 manga rész egy anime és ugyan úgy halad mint eddig. Nevet


Egyébként azt figyeltem meg az anime rajongói táborokban, hogy egyre több az elvárás, és mindenki jobban tudja, hogy mi lenne ideális a történetben mint a mangaka. Szerintem ilyen jellegű kritikát az tehet, aki felmutatott már életében egy hasonló művet. Egyébként az is megfigyelhető, hogy az elvárás többnyire harc alapú. Az is kell néha, de szép kerek történetet fel kell építeni. Ha csak harc lenne, úgy nézne ki mint a Kill Bill. Annak is megvan a maga pikantériája, de ez nem az a műfaj. A másik az, hogy amikor egy fordulat(csavar) van a történetben, és valaki már kitalálta, hogy mi lesz a mangaka következő lépése, akkor az sem tekinthető alapjában véve sablonosnak, mert valószínűleg sok hasonló történetet látott, olvasott, hogy felismerhesse azt. Tehát ez csak a felismerő számára sablonos. Ha ez lett volna az első történet életében amit olvasott, akkor ő is szájtátva nézne. Na most ami már egyszer bevállt az éleben, azt nem kell feltétlenül megváltoztatni. 

Mindenkinek van egy alap véleménye, ezzel tisztában vagyok, csak azért írtam le ezt, mert már nagyon idegesítenek az előbb leírt típusó kommentek. Én momentán örülök annak, hogy rátaláltam erre a történetre, és bármi történi befogadom, és nem bírálom, illetve kíváncsian várom a további fejleményeket. Mivel ez nem olyan mint egy könyv, hogy a történet egészét tudom megvenni egy alkalommal, és utána egy ültű helyemben elolvason, így ez olyan mint ha lenne egy közel 1300 oldalas könyvem és minden nap csak egy oldalt olvashatnék, és minél előrébb haladok, annál gyorsabban szeretném tovább olvasni.  kacsint
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2123 Dátum: 13 jan 14, 19:33:13 »



Egyébként azt figyeltem meg az anime rajongói táborokban, hogy egyre több az elvárás, és mindenki jobban tudja, hogy mi lenne ideális a történetben mint a mangaka. Szerintem ilyen jellegű kritikát az tehet, aki felmutatott már életében egy hasonló művet.

Ez nagyon gyerekes hozzáállás. Az írhat véleményt, kritikát egy műről, aki maga is alkotó?  Egy fimről csak, akkor lehet véleményed, ha rendező vagy, de legalább producer? Egy ételről csak, akkor mondhatsz véleményt, ha szakács vagy? Egy zenéről csak akkor beszélhetsz és kritizálhatod, ha zeneszerző vagy, de legalább 5 hangszeren játszol? Egy könyvről csak akkor, ha magad is írtál legalább egyet?
Ne vicceljünk már!
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 19:34:04 írta WayneGace » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2124 Dátum: 13 jan 14, 21:47:14 »

Nekem tetszett ez a rész. A grafika most egy fokkal szebbre sikerült. Robin még mindig hagy kívánni valót maga után, de legalább már nem éreztem azt hogy gusztustalan xD.

Számomra nem különösebben zavaró, hogy 1 manga rész 1 epizód. Nem érzem, hogy a történet vontatott lenne, bár az is igaz, hogy nem rég értem be az animét, úgyhogy a részeket darálva nem volt érezhető. De hétről hétre szerintem elég emészteni valót ad az anime.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2125 Dátum: 13 jan 14, 21:49:25 »

Nos, kiemeltél egy dolgot, amit beleláttál abba amit írtam, de nincs ott. Bármit írok ez után, a lényegét úgy sem fogod meglátni, mert nem is akarod. Én arra gondolok, hogy aki hasonló műfajban alkot az jobban belelát ugyan abba a témába, mint aki semmi alkotó tevékenységet nem csinál, csak a szája jár. Miután ő maga is megpróbálkozik hasonlóval(legalább foglalkozik vele), egyből másként lát egyes dolgokat. A példáiddal válaszolnék.

Egy filmről csak akkor lehet véleményed ha producer vagy.----> Akár amatőr filmkészítés.
Ételről, csak ha szakács vagy.-----> Otthoni főzés.
Zenéről, csak ha zeneszerző vagy.----> Ha játszol hangszeren, gépen próbálkoztál számok összerakásával.
Könyvet, ha magad is írtál könyvet.----> Kis történet kitalálása, papírra írása, vers, próza, bármi.

Nos, aki bármelyikre is szakított akár 1 óránál többet is életében velősebb kritikával szolgál mint akinek csak a szája jár, és nagyon profinak gondolja magát. Ha még mindíg nem lenne világos, nem a szeméyles vélemény a probléma, hanem amikor valaki úgy írja, hogy: "nagyon rosszul csinálja a mangaka mert...", "sokkal több harcot kell mutatnia mert ez így rossz" jellegű hozzászólások, és a mögöttük rejlő üresség.

Kritikát persze bárki írhat, viszont személy szerint baromira idegesít az a komment tömeg, ami úgy critizál, hogy üresség kong mögötte.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2126 Dátum: 13 jan 14, 21:56:14 »

A témától nagyon eltértetek mielőtt beindul a szájkarate le is zárom. Térjetek vissza az animéhez. Itt mindenkinek lehet véleménye és annyit kritizál amennyit akar amíg az megfelel a szabályoknak. Pü-ben folytassátok, ha akarjátok, de ne itt! 
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 22:04:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2127 Dátum: 13 jan 16, 19:53:42 »

Ez most jutott eszembe: elég rég láttunk már rejtett Pandamant az animében. Azt se tudom, mikor volt utoljára benne.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2128 Dátum: 13 jan 16, 22:30:22 »

Hmm szerintem a Gyojin szigeten több is volt a tömegben. Figyelmesen kell nézni én sztem 1-2 láttam, de nem esküdnék meg rá:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2129 Dátum: 13 jan 17, 10:19:32 »

Majd idővel gondolom Punk Hazard-on is megjelenik Mosolyog Gyojin arc-nál jó párszor látható volt Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!