24 jún 18, 12:26:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 697124 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2085 Dátum: 13 jan 06, 16:32:09 »

Egész jó rész volt. Úgy látszik marad az 1 fejezet=1 rész, mondjuk engem most annyira nem zavart, szerintem ebbe az arcba nem is lesz annyira zavaró.
De a One Piece színvonala kicsit romlott az én szemembe, hogy az új arcra nem tudtak összehozni egy új openinget. Nehogy már a gyojin arcos openinggel menjen végig az egész punk hazard arc. Vagy valaki tudja, hogy lesz-e a közeljövőbe új opening?
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2086 Dátum: 13 jan 06, 16:42:45 »

Engem is zavart , hogy nem volt új op , csak a szokásos . Ezért az első 6 percet szokásosan áttekertem .  Nevet
Hamarosan lesz új szerintem .
Ha marad az 1 fejezet = 1 rész akkor nagyon el fog húzódni , kell egy kis idő majd , hogy beinduljon a sztori ...
De ahol most tart a manga ott már visszatért szerintem a One Piece színvonal .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2087 Dátum: 13 jan 06, 17:59:06 »

579, alias Punk Hazard első része:

Először is, nagyon fel voltam háborodva. Ha már nem tartják az általános 26 részenkénti opening váltást, akkor már az arc-onkéntit pontosan és időben váltogatnák. Most komolyan, már több mint 60 része ez megy. Nem lenne baj, ha időben frissítenék, ha egy új arc kezdődik, de ehelyett mit kaptunk ? Pár másodperces képkockákat a Z filmből, amit szerintem a 4 részes filler arc-ra kellett volna betenni... Én is remélem kristofkristof-fal egyetemben, hogy nem ez az opening fog végigvenni a Punk Hazardon is, mert az nagyon ciki lenne. Jó lenne, mihamarabb frissítenék a nyitányt.

Amúgy maga a rész jó volt. Persze tartják az 1 manga/anime arányt, és az is vicces, hogy csak az 5. perctől kezdődik az epizód igazából  smirksweat

Jó volt a hülyülés is a szalmakalaposok között, elég rég volt már ez, hogy szinte a teljes részben egymással baromkodtak Nevet Az a Den-Den Mushi milyen már, hogy még azt is utánozza a telenfonálóban, hogy vért köp  smirksweat ikszdé

Komolyan egy sárkány ? Ne már... Az Óriások is túlzások szerintem, de ezek után már nem lepődnék meg trollokon, ogrékon, kentauron, minotauroszokon, ja az már volt is Impel Down-ban XDD

Ami viszont nem tetszett, hogy Smoker nem magyarázta el az animében, hogy hogyan követik Luffy-ékat. Mint minden rész után, megnéztem a mangában : http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/655/10 ( nem spoiler ), és ott olyan szépen részletezi, hogy mi lehet a szalmakalaposok úti célja, sajnálom, hogy ez a részben kimaradt.

De összességül érdekesnek ígérkezik ez a Punk Hazard arc, csak egy új opening kéne, és minden klaffolna.
Naplózva

WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2088 Dátum: 13 jan 06, 19:08:35 »

Igen, a Smokeres részt betették volna. Főleg amiatt, hogy úgyis lesz időhúzás, szóval nem kellene pont kihagyni dolgokat.

OP. Én az esetek 99,99%-ában átugrom. A legtöbbet egyszer sem néztem meg. Szóval engem nem zavar.
Hogy megnyugtassalak titeket. Mosolyog Szerintem biztos lesz új, csak nem akarnak spoilerezni.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2089 Dátum: 13 jan 07, 09:39:33 »

WayneGace-szel kell egyetértenem. Valószínűleg azért nem csináltak új openinget a Punk Hazard sztori elejétől kezdve, mert nem akarják elspoilerezni a szereplőket. A Gyojin-sziget miatt megtehették, mert nagyrészt ismeretlenek voltak, itt azonban azért fel fog bukkanni egy-egy ismerős arc. Nyilván utána lesz már új opening.

Az elégedetlenkedők: ha a One Piece-ben 26 részenként lenne új opening, akkor már erősen a 22. openinget koptatnánk.
Itt egy lista az openingekről, hogy mely részek alatt voltak, és szögletes zárójelben az, hogy hány részen keresztül hallgattuk ugyanazt:

1. opening: We are! ( 1-47. rész [47])
2. opening: Believe ( 48-115. rész [68])
3. opening: Hikari E ( 116-168. rész [53])
4. opening: BON VOYAGE! ( 169-206. rész [38]
5. opening: Kokoro no Chizu ( 207-263. rész [57])
6. opening: Brand New World ( 264-278. rész [15])
7. opening: We Are! (Straw Hat version) ( 279-283. rész [5])
8. opening: Crazy Rainbow ( 284-325. rész [42])
9. opening: Jungle P ( 326-372. rész [47])
10. opening: We Are! (2008 Remix version) ( 373-394. rész [22])
11. opening: Share the World! ( 395-425. rész [31])
12. opening: Kaze wo Sagashite ( 426-458. rész [33])
13. opening: One day ( 459-492. rész [34])
14. opening: Fight Together ( 493-516. rész [24])
15. opening: We go! ( 517-579. rész [63])

Ebből látható, hogy a We go! egyelőre még nem csúcsdöntő, viszont az is biztos, hogy egyszer sem volt olyan, hogy 26 rész után váltottak Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2090 Dátum: 13 jan 07, 12:54:13 »

Azért abban is megegyezhetünk, hogy mégis illene ívenként egy új openinget létrehozni, használni. Mellesleg attól, hogy egy új openinget mutatnak be, nem kell annak olyan látnivalókat mutatni amely lelövi a későbbi poénokat, szereplőket, cselekményeket. Volt már ilyen opening bőven az OP életében. Mégis az utóbbi időkben olyanokat csináltak amely ilyeneket tartalmazott. Erre én semmi más magyarázatot nem tudok mint a kiadáscsökkentést felhozni. Azzal, hogy felhasználják a filmben később látható cselekményeket, szereplőket nem kell új jeleneteket megrajzolni. Csak összevágják azokat egy openingnek és hozzáillesztik a zenét. Így sokkal olcsóbb lesz az előállítás. Ráadásul az OP elején látható bevezetés, opening, visszaemlékezés így is baromi hosszú a legtöbb animéhez képest. A 22 perces film közel 20-25 %-a ebből áll.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2091 Dátum: 13 jan 07, 14:51:34 »

Nem hiszem, hogy egy op-n múlna a one piece költségvetése. Bár én úgy 300 rész óta nem találkoztam op-el. (Ahol nézem a részeket, ott kivágják. De amennyire szidják itt őket lehet jobb is.)

Engem igazán csak az zavart a részben, hogy Nami és Robin rajzolása észveszejtően gusztustalan. Főként Robiné. De a többi része az úgy...hát volt már rész amin jobban szórakoztam, de bevezetőnek nem volt rossz.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2092 Dátum: 13 jan 07, 15:40:23 »

Nem arról lenne szó, hogy veszélyeztetné az OP költségvetését. Az még viccnek is rossz lenne, de lássuk be, ez mind nyereség időben és anyagiakban a készítők számára. Ha azt nézzük, hogy egy rész 20-25 %-a 4-5 részenként egy komplett rész költségvetését tartalmazza minimális ráfordítással. Alapvetően 15-17 percnyi új ismeretet kapunk csak egy részből, a többi mind ismétlés amelyet csak egyszer kellett elkészíteni x részenként.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2093 Dátum: 13 jan 07, 16:04:03 »

Szerintem meg túlbonyolítjátok. Egyszerűen arról van szó, amit WayneGace is említett: nem akarnak spoilerkedni. Véleményem szerint már megcsinálták az új op-t, csak az nagyon durván tele van jelekkel, ami lelőné a poénokat, mint, az általam legkedveltebb, Share The World. Az is a Sabaodis és Amazon Lily részeket foglalta össze, mégis kb. 10 részes késéssel tették be, hogy ne spoilerezzen annyi dolgot.

Hülyeség lenne, ha pont a One Piece anime nem adhatná meg ezt magának. Már a moziból is látszik mennyi pénz jött be nekik, és a sorozat grafikája is nagyon szép, szóval ez a veszély nem fenyegeti őket. Egyszerűen nem akarnak spoilerkedni és kész.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2094 Dátum: 13 jan 07, 21:30:37 »

Egyáltalán nincs túlbonyolítva. Ha 10 rész múlva tolnák be az új opent akkor nem lenne tele spoilerrel? Hol van akkor még a történet vége. Akkor nem lenne tele ha akkor adnák amikor vége az ívnek? Másrészt mint írtam, lehet olyan opent csinálni ami nem tartalmaz spoilereket. Nézd meg a We Are openeket. Semmi spoiler nincs benne és mégis jó. Ha pedig egy teljesen újjat csinálnának az pedig idő és pénz. Ezért egyszerűbb és olcsóbb összeollózni az elkészített történetből, a gond csak az, hogy ez bizony spoileres lesz.

Másrészt azért a grafika minőségéről ne beszéljünk mert az nagyon "gyenge". Nem úgy értem, hogy rossz hanem ha összehasonlítjuk egy mai anime grafikájával akkor azokhoz viszonyítva. Például nézzünk meg egy Zetsuen no Tempest, Magi, Code Breaker vagy Btooom! részt. Sokkal gyengébb grafikában az OP mint ezek és még sok másik film. Másrészt rettenetesen változó valóban a grafikája is. Néha teljesen máshogy néz ki egyes szereplők kinézete mint általában. Morita éppen erre hívta fel a figyelmet azzal, hogy Nami és Robin néha olyan torz fejet kapott, hogy csak na. Persze elfogadom ezt a grafikát is mert az OP-ben ehhez vagyunk szokva. És nem csak ebben az animében hanem általában az ilyen hosszú történeteknél is ez a jellemző. Egy biztos, ha komoly grafikai stílust váltanának akkor pedig az lenne szokatlan mert megint máshogy néznének ki a karakterek. Megint el kellene töltenünk egy bizonyos időt, hogy megszokjuk és elfogadjuk.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 21:37:12 írta rini67 » Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2095 Dátum: 13 jan 07, 22:36:01 »

Bizonyos szereplőket be lehet tenni az új op-ba, mert addigra találkozunk velük punk hazardban, és nem lesz spoiler. Vagy nem annyira. Smokert már mehet bele, majd jön xy, sárkány, mi egyéb. Mint például Hodi a halaknál, meg lehetett mutatni egy idő után, de maga a harc és egyéb nem volt benne.
Sajnos a grafika messze elmarad az elvárhatótól. Nem is azzal van feltétlenül a baj, hogy a 12, 26 részes sorozatokkal nem veszi fel a versenyt, hanem, hogy  azzal sem amilyen 200 vagy 300 résszel ezelőtt volt a one piece. Sok karakter szebben ki volt dolgozva.
Csak azt nem értem, hogy miért nem csinálják meg jobban. Japán legsikeresebb manga adaptációjáról van szó, ami rengeteg pénzt hoz. Gyakorlatilag a legeladhatóbb anime-manga franchise. Japánban a gyorsétterem reklámban is Luffy ordítja, hogy ő lesz a kalózkirály. Szóval elvileg a pénz nem lehetne akadály.
Csak egy dologra gondolok, hogy így is bőven eladható és nézik, és megelégednek ezzel.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2096 Dátum: 13 jan 07, 23:47:17 »

Igen, én is úgy gondoltam, hogy a 200 résszel ezelőttihez képest nem javult semmit a grafika, sőt. Például Enies Lobby. De például grafikában a Strong World animéje is ott volt. Azt ilyen szempontból nem érheti semmi kivetnivaló. Leginkább azzal van a probléma, hogy hullámzó a grafikai minőség. Persze tudjuk, hogy több rendező és csapat végzi ezeket a munkákat, ezért így eltérhetnek egymástól. Azt viszont ettől függetlenül nem értem, hogy miért nincs egy, esetleg kettő ellenőr akinek ez kiszúrná a szemét.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2097 Dátum: 13 jan 08, 16:52:36 »

Régen a karaktereken volt a nagyobb hangsúly most meg a csecse hátterekkel akarnak villogni. Gyojin szigeten is fele annyit kellett volna foglalkozni a háttérrel és kétszer annyit a karakterekkel. Naminak és Robinnak néha olyan fejeket csináltak mintha ők ették volna meg a gumi gyümölcsöt, de igaz ez szinte minden karakterre. Elvannak hanyagolva csak a csöcsük nő állandóan. Lassan már szebb lesz a melle az embereknek mint az arca:D Mondjuk már elérjük az undorítóan nagy melleket. Ami kifejezetten zavaró. Robin is már lassan át megy az elmegy kategóriába pedig imádtam végig mert szexi volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2098 Dátum: 13 jan 09, 20:38:17 »

Ez most jutott eszembe:

Gyojin sziget arc felvezetésére egy Kraken volt, most meg egy Sárkány. Úgy látszik Oda, az utóbbi időben, szereti mitológiai lényekkel nyitni az íveket xD
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2099 Dátum: 13 jan 09, 21:10:00 »

Arlong arc-nál is volt egy aranyos állatka. Nevet
Grand line belépésénél meg laboon. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!