24 máj 17, 10:34:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687492 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2025 Dátum: 12 dec 05, 18:58:51 »

575:

A filler első része, nem volt rossz.

Bírom, hogy itt is amint átjöttek az Új-világba, tele volt "durva" dolgokkal az időjárás és a tenger, mint annó a Grand Line-on, utána meg pár rész múlva teljesen normális tengerré változott, remélem ez a mostani nem fog úgy járni.

Az alaptörténet is jó, és a poénok is szórakoztatóak voltak, főleg a rész végén a "tengerész" és a majmoló báránya ikszdé

Szóval eddig tetszik a filler, és tényleg jó lenne, hogy amikor visszatérnek a mangához, kicsit felgyorsulna az.

U.I.: 19:05: nem túlzás az 1 kicsit ? ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2026 Dátum: 12 dec 05, 19:12:17 »

Usopp hősözése ? Hisz neki is van egy hős alteregója. Nevet Sogeking és a szakács találkozója biztos kemény lenne. ^^
Vajon miért van olyan érzésem, hogy Lily nem fogja bevetni a trükkét, hogy belülről szétszakítja az ellenséget ? xD

Azért volt a Grand Line-on pár természeti anomália: A felvezető áramlás, meg az a tenger amin a Thiller Bark volt. Water7-ben az a szökőár.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2027 Dátum: 12 dec 05, 22:51:44 »

Meg ha jól emlékszem akkor volt is egy olyan rész aminek az eleje arról szólt hogy mennyire gyorsan változik a Grand Line időjárása, hogy egyszer hóvihar, egyszer meg kánikula keletkezik kb.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 05, 22:52:31 írta Sosi16 » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2028 Dátum: 12 dec 09, 14:49:12 »

Hű, ez nagyon jó rész volt! Nekem nagyon tetszett!

Ahogy írtuk, tényleg négy részes lesz a filler, és januárban kezdődik a Punk Hazard ív. Nagyon kíváncsi leszek, az 579. részhez még nem tudni, milyen opening párosul majd, de elég valószínű, hogy cserélnek.
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2029 Dátum: 12 dec 09, 16:16:27 »

Egy dolog volt para ebben a részben. Mióta tud Zoro felfele futni egy hajón? Nevet Úgy nézett ki néhol, mint ha ő is geppo-t használna. A Sanji-s körözési plakátos szivatások ütöttek nállam Nevet  Ami meg nagyon indokolatlan az a Pacifista bárány Nevet

Másképp nem tudom jellemezni azt az állatot.
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2030 Dátum: 12 dec 09, 20:00:35 »

Az Istennek sem szeretnék kötözködni, de az nem bárány, hanem egy alpaka Mosolyog Nevet Azért is hívták a részben alpacacino-nak.
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #2031 Dátum: 12 dec 09, 20:18:52 »

Ez a rész most nagyon adta. Már vagy másfél éve nem volt olyan rész, amit 2X is megnéztem egy nap, de ez megérdemelte. Egy egész arcnál jobb rész rég volt már.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2032 Dátum: 12 dec 09, 22:54:49 »

Sosi16:    Hát nállunk az udvarban nem sok alpaka mászkál Nevet  egyébként a következő részben várok a körülvevő tömegre való tekintettel egy hódító hakit Mosolyog  Egyébként én is úgy reagáltam, mint Zoro amikor "átvette" Luffytól Momongát, hogy höh, egy altengernagy...  neki simán vinni kell az ilyeneket a jövőben, sőt később Kizaru kardtechnikáját is ütnije kell majd sztem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2033 Dátum: 12 dec 10, 15:30:49 »

Nem arról volt szó, hogy  Z a admirálisokról fog szólni? Elképzelni nem tudom, hogy jönnek majd a képbe.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2034 Dátum: 12 dec 10, 16:06:42 »

Nem arról volt szó, hogy  Z a admirálisokról fog szólni? Elképzelni nem tudom, hogy jönnek majd a képbe.

Valószínű úgy, hogy most elmondták, hogy Z áll  az "új tengerészek" mögött. Aztán láthattuk az előző részben, hogy szép nagy flottájuk is van. Gondolom ezt majd közlik a tengerészet vezetésével és azok majd szépen előjönnek. Spoiler: Ha jól tudom, Z korábban admirális volt, Garpék társa és a "3 korábbi admirális mentora", miután összeütközésbe került Doflamingoval, aki le is vágta egyik karját. Otthagyta a jó fiúk tengerészetet és létrehozta ezt az újat, akik már nem olyan könyörületesek. A filmben majd nyilván fel fognak tűnni a tengerészet nagyágyúi is, ahogy Z is. Ezek az epizódok tényleg csak felvezetők.

Mondjuk azt nem nagyon értem miért zavarja a tengerészetet az, hogy valakik levadásszák a kalózokat. A körözési plakátokon is az van, hogy élve vagy halva. Tanulhattak volna Teach esetéből. Mégis csak elég durva, hirhedt kalózokat engedett szabadjára a börtönből.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2035 Dátum: 12 dec 10, 16:14:58 »

Nem az a baj, hogy levadásszák a kalózokat hanem éppen ez amit most is látunk az animében. Ahhoz, hogy levadásszanak egy kalózt keresztül gázolnak mindenen és mindenkin. Lehet az kalóz, tengerész vagy egyszerű ember is. Pont az a probléma amit a legtöbb mangában, animében bemutatnak a "gonoszakról". Lásd Aizen vagy éppen Madara cselekedeteit. Nem a céljuk rossz hanem ahogy csinálják. Másrészt a tengerészetnek sem tesz jót, ha felbukkan egy újabb erő amely veszélyezteti az egyensúlyt. Lehet, hogy idővel olyan erőnek nőné ki magát amely szembeszállhatna a tengerészettel és ezzel megkérdőjelezhetné annak létjogosultságát.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2036 Dátum: 12 dec 10, 16:27:47 »

576:

Ez tényleg nagyon jó rész lett, az előző ehhez képest semmi ( bár az csak bevezető volt, szal megbocsájtható )

Tudtam, hogy Luffy nem bírja csak nézni az eseményeket. Brook haláli ( xD ) volt, ahogy lélekformában üldözte a tengerészeket. Sanji és Zoro jelenetei is fergetegesek lettek, ahogy megszabadítják Pant a láncoktól. + a harcok és egyéb mozgalmas képkockák is nagyon jók voltak. Zoro ahogy felfut a hajó oldalán nekem különösen tetszett, nagy lendülettel miért ne tudna pont ő nem pár métert felrohanni.

Azt nem tudom még, hogy az a bárány megevett 1 solar beam démongyümölcsöt, vagy inkább a solar beam ágyú evett meg egy báránygyümölcsöt. De mivel One Piece-ről beszélünk, egyértelmű, hogy a nem egyértelmű az egyértelmű Technikai KO  ikszdé Szóval szerintem a második.

Naplózva

WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2037 Dátum: 12 dec 10, 16:45:16 »

Nem az a baj, hogy levadásszák a kalózokat hanem éppen ez amit most is látunk az animében. Ahhoz, hogy levadásszanak egy kalózt keresztül gázolnak mindenen és mindenkin. Lehet az kalóz, tengerész vagy egyszerű ember is. Pont az a probléma amit a legtöbb mangában, animében bemutatnak a "gonoszakról". Lásd Aizen vagy éppen Madara cselekedeteit. Nem a céljuk rossz hanem ahogy csinálják. Másrészt a tengerészetnek sem tesz jót, ha felbukkan egy újabb erő amely veszélyezteti az egyensúlyt. Lehet, hogy idővel olyan erőnek nőné ki magát amely szembeszállhatna a tengerészettel és ezzel megkérdőjelezhetné annak létjogosultságát.

Ebben igazad van. Bár azt továbbra is fenntartom, hogy egy élve vagy halva kalózt miért éri meg a tengerészetnek átcipelni igen veszélyes tengeren a börtönbe.

Ja Z filmmel kapcsolatban eszembe jutott valami. Z csapata ellop egy igen fontos dolgot, amit nem hagyhat a tengerészet szó nélkül.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2038 Dátum: 12 dec 10, 17:10:48 »

Azért éri meg átszállítani mert a látszat ellenére a tengerészet nem a gonosz. Megpróbálnak a törvények szerint cselekedni. Az más kérdés, hogy ez nem mindegyikük jellemvonása és gyakran túlzásokba esnek egyesek. Pont ez az új erő képviseli azt amit te is írtál. A gonoszt helyben meg kell ölni mentalitás jellemzi őket. Éppen ez az egyik ok amiben jelentősen eltérnek a tengerészettől.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2039 Dátum: 12 dec 11, 00:06:43 »

Most járok az animben Thriller Bark elején. Egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy egy ilyen zseniálisan induló arcot miért kellett elrontani egy Gecko Moria kaliberű nyomorékkal. Izgalmas, vicces hátborzongató, misztikus... erre egy ilyen szerencsétlen teljesen elrontja majd az egészet:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!