24 máj 19, 00:58:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688376 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dms-009
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1830 Dátum: 12 aug 05, 15:52:25 »

Sziasztok!
Egy kis help kellene.
Nem tudjátok,h az 1-10 részét a one piece-nek honnan tudom megszerezni. a onepiecefan.hu-n az első 263 részes adagban nincs benne  Neeem Pls help!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1831 Dátum: 12 aug 05, 16:07:50 »

Naruto kun torrent trackerén fent van égetett magyar felirattal.
http://naruto-kun.hu/torrent/
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dms-009
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1832 Dátum: 12 aug 05, 16:58:07 »

Nagyon köszönöm a gyors választ.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1833 Dátum: 12 aug 05, 19:08:39 »

Én megmondom őszintén, csak az ilyen 1 mondatos szarokon vagyok fennakadva, mikor mutatnak egy random gyojin-t a tömegből, és muszáj megszólalnia, hogy "Mi ez?" vagy mittomén, és ilyet vagy 20-at egy rész alatt. Na ez gáz. De magával a sztorival innestől kezdve szerintem nincs gond. Pontosabban eddig sem volt, és nem érzem úgy, hogy ezután lenne. Csak a tetves tömegjeleneteket kéne mellőzni, vagy visszafogni.

Na akkor nem csak én érzem így. Ez tényleg elég idegesítő tud lenni, de ez megy már a sorozat eleje óta, és ez elkerülhetetlen ha van egy nagy tömeg, akik mindent látnak. Rögös ellentétje ennek a Fairy Tail-ből az Edolas arc, ott a tömeg megszólalása lemerem fogadni nem volt több összesen, mint 10 perc.

Dehát itt 1manga=1 rész, szal muszáj valahogy nyújtani a dolgokat, és egy filler harc jelenet több, mint biztos hogy jobb kitöltés lenne, de azt 1: sokkal nehezebb, és több idő megrajzolni 2: közel nem lehet vele annyit nyújtani, mint 1 párbeszéddel. Viszont mostanában volt több ilyen filler harc is, szal ezzel sincs baj.

Ez tényleg igaz, hogy a One Piece nagyon nyújtva van, de Oda szereti jól megmagyarázni a dolgokat. Tényleg sokkal jobb lenne, ha 1rész 2-3 mangát is felölne, de akkor agyba-főbe fillerezni kéne, szóval akinek ez nem tetszik, várja meg mindig, amíg vége van 1 arc-nak, és nézze meg egybe, pörgetésekkel.

Na de amúgy a részről: NAGYON JÓ VOLT MEGINT!!!

Tényleg megérte rá annyi hónapot várni, és végignézni a 8 részes flashbacket. Nagyon barón beindult a sztori, és minden részben van valami epic jelenet!

Luffy ahogy alázza Hody-t, hát én nem bírom megunni Hehe Olyan idegesítő volt eddig, hogy feszt az ellenség csinálja ezt a főszereplőkkel, de most fordítva. Áhh~ olyan jó látni, ahogy a halember feszt elrepül és a falba csapódik ikszdé Luffy nagyon vagány volt a bushoshokuval, szépen használja. De amúgy ez a támadó Haki akkora köcsögség. Tisztára olyan volt, mintha Luffy egy Vas gyümölcsöt is megevett volna.

Amikor Hody mászott felfele a Noa-ra, már-már azt mertem feltételezni, hogy megakarja állítani Deckent és hajóját, és majd Luffy-val közös erőfeszítéssel ellökik vhogy a bárkát, mivel egyikük érdeke sem ,hogy a Gyojin sziget elpusztuljon. De úgy látszik álomvilágban élek, Hody van akkora gyökér, hogy hagyja elpusztulni a királyságát, pedig olyan jó lett volna a szememnek, ha csak addig a jelenetig összefog a 2 ellenfél.

A rész vége meg nagyon ütött, még most se tudom megunni Sanji Geppouj-át, nagyon jól áll neki Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1834 Dátum: 12 aug 06, 09:37:06 »

Eddig vissza fogtam magam, de igaza van a külföldi fórumozóknak. Bár nem ismerem amit ők írnak hallani se hallottam róla, de úgy vannak az emberek a One Piecel mint nálunk sokan a barátokközztel. Látott belőle 400 részt szóval már csak azért is nézi akár mennyire gané. Túl sok időt bele ölt már, hogy abba hagyja...
Nem tudom, szerintem most jó volt, az a Fisher Tiger-es flashback volt nagyon rossz az egész arc-ból, meg igazad van, hogy az eleje kicsit vontatott volt, de már mióta beérkeztek Hodiék a térre azóta szerintem jó Mosolyog
Mondjuk azt el kell ismernem, hogy Hodi egy nyomorék, de tényleg... Luffy már hányszor a padlóra verte, mangában is olvastam és ott is elég volt ezt nézni, de frankón mondom, Luffy már a legelején lezúzhatta volna Hodit egy ütéssel akár és mehettek volna tovább ikszdé (mondjuk ebben a részben meg is mondja Luffy Hodinak, hogy az ő ereje Jinbei-hez képest semmi, úgyhogy ennyi Mosolyog )

Amikor a fejével áttörte a Vaskagyló páncélokat Luffy az nagyon jó volt, talán a legjobb pillanata volt ennek a résznek, meg ahogy leverte Hodit hakival Nevet Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 06, 09:39:50 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1835 Dátum: 12 aug 06, 10:36:36 »

Mondjuk azt remélem, hogy a haki használata csak Luffy-nál fekete, és nem így ábrázolják mindenkinek a későbbiekben.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1836 Dátum: 12 aug 12, 17:47:02 »

559. :

Hát nagyon sok minden nem történt a részben, ezt a 18 percet 5 percben el lehetett volna intézni,  de ettől függetlenül tetszett.

Igen, kicsit más a felállás, ha a Luffy vs Hody harc a vízben játszódik.

Tök jó, hogy a hercegek megérkeztek, akik tényleg nem gyengék. Szerintem legyőznék, ha még nem is Hodyt, de az elit harcosait lazán.

A rész vége tetszett a legjobban, csak kár hogy nem halt bele az 1 döfésbe Decken, de sebaj, legalább a kövi harcban lesz 1 kis Van der vs Jones párharc.
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1837 Dátum: 12 aug 12, 20:07:04 »

Ja szerintem is alapvetően jók a mostani részek, de igencsak el van nyújtva mindegyik. Persze mondjuk inkább ez mint valami idióta filler arc, de azért remélem hogy most már a végéhez közeledik a gyojin szigetes történet.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1838 Dátum: 12 aug 12, 20:11:42 »

Ez a rész kifejezetten jó volt szerintem. Amúgy ez a 638. fejezetnek felelt meg, és a 653. fejezet az utolsó Gyojin-szigetes rész. Ez annyit tesz, hogy még 15 rész várható, azaz az 574. rész lesz az utolsó.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1839 Dátum: 12 aug 13, 15:37:23 »

Mondjuk azt remélem, hogy a haki használata csak Luffy-nál fekete, és nem így ábrázolják mindenkinek a későbbiekben.
Ez miért lenne baj? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1840 Dátum: 12 aug 13, 17:07:31 »

Ez annyit tesz, hogy még 15 rész várható, azaz az 574. rész lesz az utolsó.

Az igen, én még 10 részre számítottam max, de ez durva. Szóval még 4 hónap az új arc-ig, vagyis karácsonyi ajándék lesz az új történet Nevet Mondjuk mostmár akcióban gazdag részek vannak, szal ki lehet azt bírni.
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1841 Dátum: 12 aug 14, 07:32:19 »

Én inkább attól tartok, hogy megint lesz pár rész "Movie Connected Special", mint a Strong World előtt. Márpedig dec. 15-én jön a Z, akkor a Gyojin arc után kell megjátszaniuk, és szinte pont egybevág Nevet Úgyhogy gyanúm szerint az új arc majd csak januárban fog jönni, de ne legyen igazam xDD
Naplózva

kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1842 Dátum: 12 aug 14, 21:56:36 »

Én meg azt remélem, hogy igazad lesz.
Nem lenne az olyan rossz. És lehet segítene abban, hogy ne legyen annyira elhúzva a következő arc mint ez, remélem egy 1,5 fejezet/rész csak lesz.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1843 Dátum: 12 aug 17, 14:33:58 »

samdav:

A fekete(Luffy féle) haki használat annyiban zavarna, hogy eddig nem úgy ábrázolták sem a nők szigetén, sem Rayleight-nél sem pedig Marinfordban, és ha most neki állnak mindenkinél feketének mutatni a fegyverzet színét, akkor lenne a sztoriban egy kis törés ami nekem személy szerint nem tetszene.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1844 Dátum: 12 aug 17, 14:45:26 »

Látod ebben nagyon is egyetértünk. Szerintem sem jó hogy így ábrázolják ha eddig másoknál nem mutatták ezt a keményedést. Így ez valamilyen magyarázatra szorul, hogy nála miért és másoknál miért nem? Az rendben lenne ha valamilyen rendkívül specifikus támadást így ábrázolnának de mindegyik esetnél? Például az Elephant Gun vagy a Red Hawk. Egyszóval nekem sem tetszik így a feketedés használata.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 14:49:26 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!