24 máj 19, 14:46:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #360 Dátum: 10 júl 28, 20:05:57 »

Na igen a Zoro vs Sanjik nagyon jók ikszdé

mondjuk a mostani kedvenc Luffy OFF Zoro jelenetem az a 204-5. részben volt ( már nem tom pontosan. )
mikor odamennek a széfhez Navarone-ban, és Luffy belenyom egy Gomu gomu no pistolt, az visszapattan, és telibekapja Zorót XDDD hát az beteg ikszdé
Zoróban a kedvencem az, hogy miiiindig eltéved ikszdé egyenes úton is, bazz XDDDD
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #361 Dátum: 10 júl 28, 20:13:49 »

Nekem zoroban az jön be, mikor olyan könyedén átalussza a dolgokat, mások halálra rémülnek a dolgok miatt amiket látnak ő meg simán álmodozik ki tudja miről.
Végül hogy fognak kijönni az új részek (by NKWT) , naponta 1 vagy kisebb-nagyobb csomagokban. Nekem megfelelne a napi 2-3 rész is, maxTapiont lefizetjük, 1korsó sör/5 rész Hümm-hümm
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #362 Dátum: 10 júl 28, 20:31:11 »

A One Piece nagy csomagokban fog érkezni, a szavazás nem arra vonatkozik, hanem a többire Nevet One Piece adag még lesz a nyáron, nem is kicsi Nyelvesít
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #363 Dátum: 10 júl 28, 20:50:23 »

ez a visszapattanós jelenet már így fejben lejátszva is komoly xDD
én most nézem a 147.-et,de eddig az volt a kedvencem amikor Arlong fogta a kezében Zorot,az a vadállat Luffy meg helyet cserélt vele xDD
meg az alvásmennyiség se semmi amit le szokott vágni Nevet
csak most ezt nem nagyon értem,Luffy meg Zoro itt miért verette agyon magát ezekkel a Bellamy kalózokkal...Zoro követte Luffy parancsát,az egy dolog...
Ha jól emlékszek Shanks bandája is valami hasonlót művelt a visszaemlékezésben.őő jól emlékszek? Nevet
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #364 Dátum: 10 júl 28, 20:53:59 »

Passz, nem jó a memóriám, de Bellamyval szerintem azért verették magukat, hogy megmutassák, hogy nem olyanok mint más kalózok. Jobbak annál akik nem hisznek az álmaiban.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #365 Dátum: 10 júl 28, 21:40:12 »

hm...ez lehet..köszi.
bár engem jobban meggyőzött volna mondjuk ha ott helyben szétrúgják a seggüket de végülis így se volt rossz xD
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #366 Dátum: 10 júl 28, 21:54:47 »

az 50valahanyas részekben van amikor felvesznek egy kiscsajt és van egy sárkány féle is az filler mert a mangába nem látom(lehet csak késő van)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #367 Dátum: 10 júl 28, 22:26:57 »

Még azt is szeretem, amikor Usopp és Sanji örülnek együtt és ilyen hülye táncokat csinálnak hát az nagyon faja Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 27

GentleMan :)


« Válasz #368 Dátum: 10 júl 28, 23:22:11 »

hanyadik részbe tudja meg Luffy hogy 100 millás vérdíj van a fején?Mosolyog
Naplózva
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #369 Dátum: 10 júl 28, 23:33:45 »

Bellamy-s részre: Pontosan azért nem ütöttek vissza, amiért Shanks sem a 4. részben a banditának...

Gery0704: Igen, az filler.
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #370 Dátum: 10 júl 28, 23:54:11 »

A One Piece nagy csomagokban fog érkezni, a szavazás nem arra vonatkozik, hanem a többire Nevet One Piece adag még lesz a nyáron, nem is kicsi Nyelvesít

úgyhogy ezt vehetem úgy hogy augusztusban jon még egy adag one piece?  Gondolkozik Hogyha igen akkor dicsoríteni foglak titeket sot misét rendelek a templomban  bow
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #371 Dátum: 10 júl 29, 01:25:07 »

Még jó hogy kristian itt az NKWT-nél a pár hét az pár hét ugyhogy nemsokáá augusztusban újabb csomag Nevet királyok vagytok  bow
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #372 Dátum: 10 júl 29, 10:22:12 »

Na igen a Zoro vs Sanjik nagyon jók ikszdé

mondjuk a mostani kedvenc Luffy OFF Zoro jelenetem az a 204-5. részben volt ( már nem tom pontosan. )
mikor odamennek a széfhez Navarone-ban, és Luffy belenyom egy Gomu gomu no pistolt, az visszapattan, és telibekapja Zorót XDDD hát az beteg ikszdé
Zoróban a kedvencem az, hogy miiiindig eltéved ikszdé egyenes úton is, bazz XDDDD
Hát azért Luffy nak is érdekes tájékozodása van.....lásd Skypiea  >.<# Nevet
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #373 Dátum: 10 júl 29, 13:06:21 »

Hát igen Zoro még olyankor is el tud tévedni mikor valakit KÖVET az EGYENES úton... nem 100as az biztos Nevet

Utolértem tegnap este az animet jeee már csak a mangát kell olvasnom
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #374 Dátum: 10 júl 29, 20:28:31 »

Meg hogy az is tetszik Zoro-ban, hogy bárhol elalszik lásd: Whiskey Peak Arc-ban volt mikor sziget felé mentek és elaludt közben mindenféle időváltozás, hol hóvihar hól villámlás ezen nagyot röhögtem.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!