24 máj 19, 21:32:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003599 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5550 Dátum: 15 márc 19, 12:57:44 »

Orihimeék meg megkapták az Elite Rittereket.
Szép is lenne ha érnének valamit ellenük,de valószínű hogy arra meg megjön a lenti csapat.
El véve azt a kis bizonyítási lehetőségüket is.

Ja és Chadot meg Himét meg sem említem. Ők minek vannak itt dísznek mint nézők a boxmeccsen?
Alig várom Hime vernyákolását hogy: "Ishida-kuuuun neeee!" "Miért csinálod ezt Ishida-kuuuun?" "A barátunk vagy Ishida-kun!" Chad meg: "Ishida!!!" "Fejezd be!!!" És manga vége. Nevet

Bizonyítottak már! Már előző héten is megírtam, hogy milyen harcra számíthatunk tőlük. Nem volt nehéz kitalálni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 19, 12:58:43 írta Kuro25 » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5551 Dátum: 15 márc 19, 14:22:44 »

Idézet
Vajon most jön majd az a rész, hogy Aizen beugrik a fekete halálsugár elé, mint egy élőpajzs, közben meg megereszt valami ego bullshit szöveget? 
Ichigo lesz az ha már elhúzott Délre , vagy egy bankai Getsuga-val visszaadja Juhásznak .  smirksweat
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5552 Dátum: 15 márc 19, 14:51:31 »

Hát eggyet értek  mindenkivel hogy a fejezete egy nagy semmi volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5553 Dátum: 15 márc 19, 17:11:42 »

Kurosaki felőlem lehet negatív véleményed. Viszont ne káromkodj már ennyit. Kénytelen leszek törölni a hszeidet. Csillag nem mentség.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5554 Dátum: 15 márc 19, 17:49:16 »

Kurosaki felőlem lehet negatív véleményed. Viszont ne káromkodj már ennyit. Kénytelen leszek törölni a hszeidet. Csillag nem mentség.

Épp ezért pontoztam ki azokat a részeket, nem láttam a szabályzatban ilyet hogy ezt nem lehet.
De mivel ti vagytok itt a górék legyen. ikszdé
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #5555 Dátum: 15 márc 19, 17:53:04 »

az uccso oldal kivetelevel nem erdekelt semmi vajon mi lehet az a sugar?

legegyszerubb:csak egy hyperbeamXD ami szep nagyot fog szolni ha nem blokkolja vki erre ichit aizent vagy ukit tudom elkepzelni persze ha most eszhez ter(shikaial vissza a feladonak) Nevet
 
ami jo lenne:viszzaadja az erejet a lent maradt rittereknek es igy lesz meg egy par harc meg ellenfel mindenkinek
legalabbis Bazzbre meg Nananara kivsancsi lennek ha mar Robert elporladt :/
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #5556 Dátum: 15 márc 19, 17:57:31 »

Kubo nem sokat tett, Ishida válasza túl egyszerű volt. Kubo semmit sem fáradozik.
Juha Bach megint a Toppon.
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #5557 Dátum: 15 márc 19, 21:07:47 »

Kubo nem sokat tett, Ishida válasza túl egyszerű volt. Kubo semmit sem fáradozik.
Juha Bach megint a Toppon.

Mert mit mondjon? Az igazat? "Egy szerencsétlen nyomorult vagyok, aki meg akarta fingatni őfelségét, de saját csapdámba estem." Annál azért coolabbak vagyunk, sem hogy ilyesmit beismerjünk. Szóval marad a hantázás.
Mondjuk nem értem, miért nem lépett még meg Baci elől. Addig fog rafkózni, amíg ugyan úgy ráfarag mint Gin.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5558 Dátum: 15 márc 19, 22:24:55 »

Sajnos sokan megint túl gyorsan alkotnak véleményt a cselekvésről anélkül, hogy tudnák, hogy mi és miért történik majd az elkövetkezendő részekben.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5559 Dátum: 15 márc 19, 22:57:03 »

Azon filóztam anno amíg nem voltam itt:
Hogy mi a helyzet a lélek(királyi) dimenzió Reishi koncentrációjával.

Arra emlékszem hogy különleges és elég erőteljes SS-hez képest,főleg a kopasz területén.
(javítsatok ki ha tévednék)
Gondoltam minél közelebb jutunk a lélekkirályhoz annál koncentráltabb.

Na már most,amikor Rukia és Renji eljutottak a paphoz/Budhoz szinte még az állás is nehezükre esett.
Viszont amikor a mostani 5ös megérkezett,már semmi bajuk sem volt ettől.
Ichigo és Yoruichi érhető.Jártasak már ilyen téren,és nem is kezdők.Plusz elég erősek is.
Hime,Chad és Ganju eddig más tésztának tűnt.
Azonban meg se rezzentek.Pedig ekkor még biztos élt a lélekkirály is.

Az érdekelne hogy valami hitelen változás ment végbe,esetleg hiba.
Ami leginkább megfogna az mégis az hogy erősebbek mint Renjiék az edzésük előtti pillanatig. Nyelvesít Gondolkozik


Ui:Ha Bach tényleg le akarja váltani a lélekkirályt,akkor Ichigo-tól kb ennyit várnék:
"-Ennél még Aizen is jobb lenne!"
Ekkor pedig betoppana Aizen.
(Szinte mind1 is mit mondana erre,olyan magas labda ez) Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 19, 23:22:10 írta K ichigo » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5560 Dátum: 15 márc 20, 00:00:31 »

De kérdem én ha ő egy Quincy és ő azt hiszi hogy jót cselekszik akkor nem ártana az olvasókkal is tudatni hogy mégis mi az a rohadt k...va cél mert egyelőre SEMMILYEN értelmes indokot nem látok arra hogy megöljék a Királyt és hagyják elpusztítani az összes világot. Azt a világot amiben Ishidának még vannak rokonai. Bach meg el akarja szívni a Király erejét. De ha most ő akarja át venni a helyét akkor tényleg totál felesleges az egész harc mert ő lesz az új Lélek Király akkor onnantól Ichigoéknak nem kell harcolniuk mert ha megölik az új Királyt minden világ elpusztul. Hell Yeah ez a mesteri a történet ehhez tényleg rohadt sok tehetség kell, még félálomban is jobbat kiötlök.  bye bye

Ishida-nak már csak az apja maradt az emberek világában de szerintem egyszerűen csak Gin 2-őt játszik.

Aztán meg Bach egyáltalán nem cselekszik (még) semmi logikátlanságot. SŐT, szerintem nem véletlen, hogy annyira akarta Ishida-t + Haschwalth is megjegyezte, hogy "mire rájön Bach tervére Ishida-nak már késő".

Szerintem Bach arra készül, hogy az igazi testét "Lélek Királlyá konvertálja", DE az "elméjét" átküldi Ishida-ba, amit aztán úgy irányít, ahogyan akar!

Szóval érted: az igazi testét Lélek Királlyá alakítja, de az elméjét átmenti Ishida-ba, így egyszerre 2 külön testként ugyan, de egyben Lélek Király és Ishida is lesz.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5561 Dátum: 15 márc 20, 00:14:17 »

Sajnos sokan megint túl gyorsan alkotnak véleményt a cselekvésről anélkül, hogy tudnák, hogy mi és miért történik majd az elkövetkezendő részekben.

Ja mert, hogy történt is valami?  Pojén
Én kérek elnézést. Egyébként már hónapok óta nem történik semmi. Mióta Bach megjelent semmit sem tudunk róla hogy mik a céljai etc. Azon kívül hogy a Királyt meg akarja ölni. A harcoknak semmi értelme, nincs súlyuk de még egy deka se. Olyan epic fail dolgok történnek hogy kopasz leszek mert kitépem az összes megmaradt hajszálam is miattuk. Mondok csak pár példát.

Eleinte epicnek indult a csata ezt elismerem én is. De amint Bach megindult felfelé egy nagy nulla az egész, pár jó momentummal és ennyi. De akkor a példák:

1. Mindenki szervezkedik de semmi látszata, seggből előrántott eszközök, mágiák etc...
2. Mindenki csinál valamit de 20 fejezettel később sincs semmi eredménye
3. Megindulnak Ichiék felfelé erre a többiek Yoru-t kivéve végig nézik ahogy Ichi megöli a Királyt.
4. Bud barát meg leül teázni miközben itt a vég holott előtte nagy arccal megmondta hogy na majd ő megöli Bachot.
5. Megjött Ishida de az ő indoka hogy Bach mellett álljon csak annyi hogy, "Mert Quincy vagyok!" Bakker félig (vagy tököm tudja hanyadrészt) Ichigo is Quincy mégis tud harcolni Bach ellen szóval nekem senki ne magyarázza be hogy Ishida a vér miatt vált vízzé. Ha meg csak bosszúból állt át hogy leölje Bach-ot akkor meg pláne nincs értelme főleg ha most Bach át veszi a Lélek Prosztó helyét. Onnantól az egész eddig harc TOTÁL FELESLEGESSÉ válik. Mondhatsz te nekem bármit hogy, nézzem a fejek rajzolását mert az milyen szép és realisztikus, bár inkább rusztikus, vagy hogy összességében kell nézni a Bleach-et mert úgy van értelme és a többi. Attól még nem lesz igazad. Ha elolvasnám az új ARC-ból az eddig megjelent fejezeteket egyszerre akkor is egy rakás hömpölygő lótrutyi lenne semmi több. Potenciál az van de az valamiért ott maradt a füves cigi füstszűrűjében amit eleve nem is kellett volna használni.  smirksweat

Remélem ennyi indok elég lesz hogy megértsd nem kell itt kivárni semmit mert nem történik semmi. Amíg Aizen nincs a porondon nem történik semmi izgalmas. És ez a röhej. Régen mindig tudtuk mi a fő ellenség célja és ez egyáltalán nem vett el az izgalomfaktorból. Most ehelyett elmondják mik a képességeik és kb azt is hogy mit kell ellene tenni de azt nem hogy miért harcolnak.

Ichi anyját kinyírta Bach de még egyszer sem ejtette ki a száján hogy megdöglesz te pondró megölted az anyám. Na az már reális lenne. De Kubo olyat nem ismer.

Ishida-nak már csak az apja maradt az emberek világában de szerintem egyszerűen csak Gin 2-őt játszik.

Aztán meg Bach egyáltalán nem cselekszik (még) semmi logikátlanságot. SŐT, szerintem nem véletlen, hogy annyira akarta Ishida-t + Haschwalth is megjegyezte, hogy "mire rájön Bach tervére Ishida-nak már késő".

Szerintem Bach arra készül, hogy az igazi testét "Lélek Királlyá konvertálja", DE az "elméjét" átküldi Ishida-ba, amit aztán úgy irányít, ahogyan akar!

Szóval érted: az igazi testét Lélek Királlyá alakítja, de az elméjét átmenti Ishida-ba, így egyszerre 2 külön testként ugyan, de egyben Lélek Király és Ishida is lesz.

Na ja csak Ishida a nyomába sem ér semmilyen téren Ginnek. Ő is egy remekbe szabott karakter volt és rendes lezárást is kapott. Ishida nem fog mert úgyis megmentik a seggét bármi lesz is.

Az elméleted még tetszeni is de Kubo úgysem ezt fogja megcsinálni erre fogadni is mernék. Egyébként miért pont Ishidába teleportálná magát miért nem Hasmarsba? Ő nem olyan szép mint Ishida vagy mi? Mert azt kétlem hogy Ishida erősebb mint Hasgörcs. Max egy szinten vannak de arra sem mernék nagy tétben fogadni. Ráadásul hogy a francba tudna vajon fenn tartani két testet plusz még Ishidáét is irányítania kell mert ugye Ishida lelke meg hova menne szóval belső harc is lehetne. szóval ez szép meg jó elmélet de túl komplikált a Kubo féle gondolkodáshoz. Nevet

Ráadásul ami a legszebb hogy SEMMI eredet történetet nem láttunk eddig se Bach-ról se a vele hömpölygő Kvinsikről, csak néhány tagról, DE pláne a Királyról. Pedig ha valami nagyot dobna a storyn az néhány flashback.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 00:20:23 írta Kuro25 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5562 Dátum: 15 márc 20, 16:07:02 »

Azért megjegyezném, hogy Bach nem gondolom, hogy királlyá akarna válni. Egyszerűen csak azt próbálja megakadályozni a reishi elszívásával, hogy visszatérhessen a régi király. Az már más kérdés lesz, hogy miképpen fog tudni megbirkózni a Lélek király szellemi erejével. Akár bele is bukhat és a király átveheti felette a hatalmat.

Mert nem történt semmi? Az, hogy neked semmi nem történt azt megértem de nálam bizony történt. Márpedig az amit Bach bejelentet és amit utasításba adott. Valamint az is amelyet Ishida egyértelműen kijelentett a többiek felé. Egyszóval nem érdekli őket a többiek, legyenek bármilyen régi barátok. Mostantól ellenségként kezeli őket és kilyukasztja bármelyiket szó nélkül. Nekem ez éppen elégséges haladásnak tűnik.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5563 Dátum: 15 márc 20, 18:58:40 »

Ishidától már azt várom, hogy mikor mondja, hogy a Quincy becsületemre esküszöm... Kíváncsi vagyok, hogy mi a terve és mikor fog belekezdeni. Talán majd pont most, hogy Bach épp "kajál". Gondolom nem az Bach terve, hogy elpusztít mindent, hanem hogy ő legyen az uralkodó, ami miatt végül is érthető lenne, hogy Ishida szeretné, hogy a Quincyk uralnák a világot, hisz ő utálja a Shinigamikat kivéve Rukiát, Renjit, Ichigót és Unohanát. Viszont Bach miatt halt meg az anyja. Lehet, hogy mártírt akar játszani, hogy majd az élete feláldozásával megakadályozza Bachot, vagy valami. Mert biztos, hogy nem akarta megölni Ichiéket.

Ichigotól vártam egy ugyanilyen jelenetet. Csak fordított szereposztásban. Az jó lett volna. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/458/13
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 19:18:02 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5564 Dátum: 15 márc 20, 19:05:02 »

Minden quincyt láttunk már aki fent van , kivéve Haschwalthot , ő vajon merre kolbászolhat ?  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!