24 máj 19, 22:39:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003636 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5145 Dátum: 14 dec 26, 20:00:07 »

Ahogy látom bejött a 0ás  leszereplő csoportkép is.
Hikifune is lefogyott ami nem túl jó jel.
De legalább nem fogta vissza magát. smirksweat

Szép kis érkezés volt. Kon szerepét(aki már felbukkanhatna) Ganju vette,és összenyomta a pajzs. ikszdé
Sunyi kis Bud,lenyúlt Ichigo erejéből.
Viszont így legalább értelmesen visszajött az életbe,és Ichigo kis kap egy kis plusszot.
(Két legyet egy csapásra)ha mégsem akkor Ichigo tör narrátori pozicióba
Többiekkel még nem tudom pontosan mi lesz,egyelőre kifeküdtek
(belefogytak a harcba)

A végén pedig leszúrták a száj nélküli Királyt.
Ez tényleg egy családi leszámolás.

Kár hogy nem tudtam zenét hallgatni hozzá,de más nézi a tévét.
majd talán máskor.

Szerk: Tényleg Ishidaék hova tűntek?-Mert a mostani csapatból senki sem figyelt fel rájuk.

UI:Au
AZ igazán érdekes rész pedig most jön-Vissza olvasni a kommenteket. olvas
-Ez is megvolt!

A harmadik gyerek pedig a legendás Vasto Lord akit még szinte senki sem látott,csak legendák szólnak róla.
(Ez mintha rémlene egy ötletemből)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 20:19:57 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5146 Dátum: 14 dec 27, 22:39:47 »

Szóval, akkor Ichibét nem lehet megölni. Úgy lett volna jó, hogyha nem mászik be Ichigo nevébe és mondatja ki vele a nevét. Vagy valami jobb magyarázat, hogyha elég sok sötétség veszi körül, akkor képes erre egy bizonyos ideig. Azért Ichi kemény arot vág "Mi a f..." xD
Orihime, akkor nem fogja felhealelni a meghalt tagokat. És Ichibe meg megiszik egy csésze Szakét, míg Ichigoék harcba vonulnak? Szép kis testör mondhatom.

Kár, hogy a Zerókból nem láttunk semmit. Mintha Kubo nagyon sietni akarna. Vagy csak nem akart minket untatni az ilyen jelentéktelen harcokkal.  Most lehetne mondani, hogy na majd az animében... xD

Tényleg olyan mintha a Királynak nem lennének végtagjai. Mondjuk nem is nagyon tudja használni őket egy kristályba szorulva.

Kíváncsi vagyok erre a nagy széthullásra, ami "elvileg" lesz a Lélke Király halála után. Szép kis apokaliptikus helyzetet teremthetne, ha elkezdenének széthullani a világok. Csak aztán nehogy az legyen, hogy leverik Bach-ot és Bud mondja, hogy a világ érdekében Ichigonak kell lennie az új Lélek Királynak. Na, és Bachnak mi a következő lépése? Hisz elérte amire vágyott meglte a Királyt. Esetleg ő maga akar apuci helyébe lépni? Ez legalább kis magyarázatot ad az erejére. Na de ki a Anyuka? Nevet Na meg a kis apróságok, hogy akkor is már kristályban volt a Király, hogy választott magának nőt? Esetleg ő maga teremtette a fiát?
 
A Lélek Király és a 3 herceg? Nevet mi lenne ha az utolsó lány lenne? Mekkora lenne, ha Nel lenne az csak valamivel le lenne korlátozva az ereje és ezzel a korlátozott erővel lett a Top 3-ik Espada. És Bach azért szállta volna meg HM-et, hogy megtalálja a húgát? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5147 Dátum: 14 dec 27, 22:41:37 »

Na! Az utóbbi időben elkezdtem a manga folytatását (onnantól, hogy Renji legyőzte Superstart) és elolvastam ~50-60 fejezetet pár hét alatt (napi 2-3at). Így egyben egész elviselhető volt... Na és ez itt az első nagy problémánk.
A Bleach manga egy ízületes, halálán lévő csiga tempóját is megirigyelné... Szép, sőt, GYÖNYÖRŰ a rajzolása, de minden más bullsh@t. Sajnos, vagy nem sajnos egyet kell értenem Kuro25-el, régen én is imádtam ezt a sorozatot, de már fáj nézni mivé fajult ez az egész. Ez a quincys saga egy az egyben arrancar arc... Semmi újat nem mutatott nekem, ugyanazok a sablon harcok (értem itt a karakterek póker arcát és 1000000000szor mutatott szemeket, jajj de unom már a szemes paneleket, elmagyarázzák a képességeiket, meglepődnek, aztán komolyan veszik, majd megint meglepődnek, de nyugalom, még mindig van 1-2 dolog a tarsolyukban stb-stb), ugyanazok a béna, érdektelen és összecsapott sablon szereplők, ugyanaz a ""történet"" (már ha van olyanja neki).
Másik dolog: az idióta ellenségek kapnak 5-6 fejezetet is, az érdekesebbek harcát meg nem is mutatják... De tényleg! Mask, Pepe, Gigi és még sorolhatnám a hasonló gusztustalan karaktereket. Miért kellett őket annyiszor mutatni??? Az ilyen retardokra 1 fejezetet is pocséklás lenne szánni...
Másik dolog, hogy még rengeteg karakter nem mutatta meg a teljes erejét... Ott folyt a háború Seireteiben és az új főparancsnok csak nézett ki a fejéből... Kyoraku, Ukitake, Urahara de még Yorouchi bankaiát sem láttuk, pedig már 600 fejezet telt el!!! Nem, egyszerűen NEM LEHET értelmes indokot találni ezekre, hogy miért nem fedte még fel őket Kubo. Számtalanszor HATALMAS nagy szükség lett volna ezek bevetésére, de neeeem, ne mutassuk! Kell valami, ami tartsa az érdeklődést az olvasókban... Szánalmas! Az ilyen dolgokat mindig is utáltam a shounenekben. Az esetek 90%-ban full indokolatlan a nagy indok, amiért nem tettek semmit sem az ilyen erős karakterek...
De hogy valami jót is írjak, egy, egyetlen egy dolog miatt "tisztelem" Kubot: nem fanservicel!!! De tényleg! Oké, Byakuyát a fanok miatt nem ölte meg, de ott van Grimmjow és Aizen, akiket már rég szerepeltethetett volna, de még most sem látjuk őket. Grimmjownak még csak az arcát sem mutatta, pedig a napnál is világosabb, hogy ő az (lehet történt valami változás a fején?  Gondolkozik ), Aizen meg kapott 1 oldalt az elmúlt 100 fejezetben. Ja, és még ott vannak a Fullbringerek is! Ez azért nem semmi! El se merem képzelni, hogy miért nem mutatta még őket, mire tartogatja ezeket a szereplőket.

Az aktuális fejezetekről meg annyit, hogy: WTF?! Bach "A" betűjének jelentésével, hogy ő az "Almighty" egyet kell értsek veletek: baromság. Oké, most elvileg kiderült, hogy ő a Lélekkirály fia, de akkor is basszus... Full hülyeség az egész, Mr. 0-ás Buddha darabokra nyomta elvett tőle minden képességet, ő meg csak a szokásos Bleach féle pókerarccal betolja, hogy ő a "Mindent Látó" (jajj azok a gusztustalan szemek) és csak úgy snassz darabjaira szaggatja Ichibeit, aztán ő meg "összeszedi magát", mert meghallotta a nevét... Fáj nézni mi folyik itt... Támogatom az egyik hozzászólást itt a fórumon, hogy Bachnak már a harc elején használnia kellett volna ezt a képességet, bár ez jellemző a Bleaches gonoszakra, hogy szeretnek játszadozni az ellenfeleikkel... Jaj de jó lenne Istenem, ha egyszer úgy megszívnák emiatt, hogy egy sima shinigami hadnagy kinyírná az adott nagy főellenséget, csak azért, mert ő nem vette komolyan... Asszem valami hasonló volt a zenész Vaizardnál Superstar ellen, ott hatalmasat röhögtem ikszdé ikszdé Kellett neki elmondania a képességét csak úgy, mint minden más karakternek... Ez a nagy baj a Bleachel, hogy az összes karakter full ugyanolyan belsőleg... Még ha látszólag van is néhány különböző jellem, de ha harcra kerül a sor MIND ugyanúgy viselkedik.. Ugyanazok a nézések, ugyanaz a hülyülésből áteső komoly nézés, ugyanaz a baromság, hogy elmondják a saját képességeik lényegét az ellennek... Kubo nem tud jóformán már semmi újat kitalálni. Szépen rajzol és kész. (Bár már új rajzot sem tud kitalálni, hisz sok hasonló arc található meg.) Igazából Kubot csak és kizárólag rajzolónak kéne megtenni, hogy egy gyengébb grafikájú, de történetben gazdag mangakának mangájában segédkezzen és persze itt nem a háttér rajzolására gondolok  smirksweat
Szóval jah, nekem sem tetszik már jó ideje a Bleach... Nem vagyok divathater, de semmi értékelhetőt nem találok benne már jó ideje. Régen imádtam ezt a sorozatot és szerintem is Aizen legyőzésénél kellett volna befejezni, már csak a full megható Rukia búcsúzás miatt is... Ezek után annak teljesen elment a hatása :/
Egyetértek Asasinoval, a Fullbringer ív tényleg szuper jó volt, ott szó szerint VOLT TÖRTÉNET!!!(Biztos, hogy Kubo találta ki? ikszdé) Ichigo reakciói és a nagy csavarok benne szerintem totál élvezhetőek voltak a végén meg az a drámaian depresszív hangulat, amit az anime adott alá szó szerint tapintható volt a levegőben!!! Csak az a baj, hogy azt az ívet is csak animében láttam, ráadásul egyben, nem ilyen 5 perces manga adagokban hétről hétre.
Na és akkor itt fejezném be a kisregényemet. Rengetegen azt írják, hogy oké mangában nem nagy szám, meg tényleg túl "részletes" a harc (szerintem meg pont, hogy nem, a sok egész oldalas panel miatt inkább csak háttérkép és avatár készítésnek jó), ráadásul hétről hétre nem lehet olyan jó, mint együtt az egész... Hülyeség! A Bleachnek, mint mangának önállóan is meg kéne állnia a helyét, nem szabad arra hagyatkozni, hogy ez csak egy vázlat az animéhez. Az anime tényleg szuper ultra nagy power uppot adott a sorozatnak, de azok rendesen ki is tettek magukért érte! Egy rész 3-4, néha 5-6 fejezet dolgozott fel MINŐSÉGI anime stúdiós munkában. Akármelyik manga jobb lenne ilyen kivitelezésben...
Viszont a Bleachet csak a Quincy háború óta olvasom, ami valljuk be, egy az egyben Arrancar saga copy-paste. Ez a tempó hétről hétre bírhatatlan, a történet a béka feneke alatt, a szereplőket meg kicsit sem próbálja meg Kubo jobban megkedveltetni velünk... Egyet kell értsek Kuroval, látszik, hogy a mangaka beleunt a saját munkájába és csak a pénz miatt csinálja, ráadásul lusta rajzolni is, ezért van sok egész oldalas kép és KÜLÖN OLDAL A CÍMNEK... OMG!
Szóval jah, a Bleach továbbra is haldoklik és szeretném azt hinni, hogy még van remény, de sajnos én már nem hiszek benne. Még ha jobb is lesz a manga később, attól még ezt az elmúlt 100 fejezetnyi mocskot nem tudja jobbá tenni...
Egyenlőre folytatom a hétről-hétre való követést, hisz annyira nem vagyok elfoglalt, hogy ne legyen 5 szabad percem minden héten...  smirksweat
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5148 Dátum: 14 dec 27, 23:32:01 »

Ez a királynak van három fia dolog nem egy hülyeség. Így elég sok mindenre lenne magyarázat. Például hogy hova kell az a sok ember: mármint hollowok, fullbringerek meg a megmaradt shinigamik és quincík. Most szóljatok le ha hülyeség, de nem lehetséges az hogy egymásnak esnek? Mármint ki mást öljenek meg? A Quncyk erejét Back elszívja, Ichigoék eljátszadoznak felül és ennyi. Vagy bejönnek a mangába és így vagy sehogy. Bachnak hirtelen egy hatalmas serege kellene legyen, de az kábé annyira elcsépelt lenne mint Narutoba a fehér zetsuk meg az edo tensei, a sok klisé miatt még inkább. Most hogy úgy ahogy haver mindenki Ichigoval, az nem jelenti azt hogy egy fullbringer meg egy hollow csipázni fogja egymást, hanem inkább elpicsázzák egymást. Én még azt is kinézem, hogy valami úton módon vagy Urahara vagy Aizen a shinagami fiú, de hogy hollow ki... Mit mondanak az itteni emberek?

UI: Ichigo sehogy sem lehet Bach fattya, biztos hogy az apja shinigami, másképp nem lett volna neki saját shinigami ereje.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5149 Dátum: 14 dec 27, 23:55:59 »

Nem tudom miért,de egy ideig Szirmai gergő hangján olvastam az érvelésedet Csabi.
Tényleg sokat dobott rajta. ikszdé

Sok az ostoba húzás mind a mangában,mind Kuboban,de valahogy mégis tudja ellensúlyozni.
Potenciál bőven megvan,csak sajna ritkán csap le rá igazán.
Azért nem minden karakter egy kaptafa.Csak ezek a volt quincyk kb hullottak mint a legyek.
Kevesek voltak olyan érdekesek mint anno Az Espada.Pedig ott is volt szinte jellegtelen.
De csak szinte.
Sokat javított a helyzetükön hogy megmutatták a múltjukat,hogyan,miért változtak.Még ha filler volt néha akkor is megadták nekik.
Pont ez az érzés van nagy hiányban mostanság.
Mostani Quincyknél 1-2 jelenetnél(lásd néha csak 1-1képnél) nem tudunk meg többet.Karalterük sem vonz magával.
Mondhatni jellegtelen a haláluk.Még izgulni sem lehet értük.Sőt néha már várja az ember hogy forduljanak föl.
Tisztelet a kivételnek.
(Espadaknál még mindig sajnálok 1-2őt hogy sajnálatos végük lett,itt kicsi az esélye.)

Természetesen azért nem menthetetlen a helyzet.
rajzolás mint mindig igényes,és néha elképesztő.Érzelmeket is jól hangsúlyozza.
Ha kell poén azt sem hagyja veszni,egy kis öniróniával,Ami néha-néha felbukkan.(Most például Ichigotól)
Megmagyarázni való még bőven van,és van benne potenciál.
Múltról még sokat nem tudunk,és a Bankaiok jó része is felfedetlenül várja a sorsát.
Pedig Kubo ért a történet meséléshez,ha igazán akar.(Vaizardok 100évvel ezelőtt,Fullbringer arc,Rukia megmentése,és Masaki flashbackja is)plusz néha 1-1szál.



Ilyenkor sokat tud segíteni egy jó rendező és gárda,akik helyreteszik a dolgokat amit Kubo hagyott maga után.
Remélem ha újraindul az Anime akkor Noriyuki Abe folytatja a munkáját,mert igazán kitett magáért.
(Grafikára,dinamikára gondolom amúgy sem lesz panasz)

Addig marad a zene kiegészítés,és a képzelet hogy hogyan kellett volna,lehetne,hátha bejön egyszer.


Talán azért is érdekel még annyira mert maga a világ és a szereplők egy része anno magával ragadott.
Nem is feltétlenül a jelenleg zajló dolgok hatása.Bár alapnak jó ha szárnyal a képzelet. Hümm-hümm


Ui:A utód/képviselő nem rossz ötlet,és már gondoltam rá én is.
Eredetileg tervezni akartam egy Igazi Vasto lordot amikről a legendák szóltak.
(Sőt fogok is)
Viszont lehet mégis lány lesz,Tilonra reagálva.
Badass női boss(ismétlem boss) még nem igazán rémlik ebben a világban.

Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5150 Dátum: 14 dec 28, 03:42:40 »

Nem feltétlenül kellett volna befejezni Aizen után, csak nem így kellett volna megvalósítani a Quincy arc-ot... Ez tény.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5151 Dátum: 14 dec 28, 16:36:35 »

Gigi meg Pepe tényleg rohadtul sokat voltak szerepeltetve rendesen rossz volt nézni.
Legnagyobb hibája az arcnak Byakuya életben hagyása.Utána is sokkal jobban ütött volna ha Rukia magában győzi le As Nodt-t.

Ukitake meg Kyoraku tényleg nagy kérdőjel, hogy miért nem mutatták meg de ők biztosan tudnak valamit amit mi nem.  Gondolkozik

Urahara bankai-a pedig elképzelésem sincs milyen erős lehet.Csak a shikaiával olyan szintű támadásokat tolt mint szinte senki más.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5152 Dátum: 14 dec 28, 17:29:57 »

Urahara nekem mindig egy sunyi , kiszámíthatatlan alak volt .
Nem lepődnék meg ha ő még villain szerepkörben tűnne fel .
De az igaz hogy rohadt erős és eszes .
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5153 Dátum: 14 dec 28, 18:29:06 »

Na ez az! Egy roppant okos és hatalmas elme tele veszélyes képességekkel, erre mit csinál? Folyamatosan csak kapukat nyit meg és gyakorlatilag a halálba küldi MINDIG Ichigoékat... Tetszik az álláspontotok, valóban jó fordulat lenne, ha kiderülne róla, hogy végig gonosz volt, bár Kubotol egy ilyen jó csavart nehezen nézek ki... Urahara inkább csak egy sunyi és nemtörődöm karakter, aki majd talán a legutolsó harcnál megmutatja mit is tud igazán, mert biztos, hogy szuper erős. Szerintem Mayuri semmivel sem rosszabb utód kapitánya a fejlesztői osztagnak, mint Kisuke. Legalább ő be is veti magát sokszor a fontos harcokban. A jelleme semmivel nem jobb, de ő nem csak a háttérből irányít. Egyébként Aizen is intézett a veresége előtt pár érdekes szót Uraharának, ami nagyon jó jelenet lett Nevet

Nem tudom miért,de egy ideig Szirmai gergő hangján olvastam az érvelésedet Csabi.
Tényleg sokat dobott rajta. ikszdé

Köszönöm az elismerő(?) szavakat ikszdé
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5154 Dátum: 14 dec 28, 18:41:26 »

Egyébként ezzel a copy paste dologgal nem értek egyet Csabi.Annyiban igen, hogy minden mangakának megvan a saját történetvezetési módszere ezért vannak hasonló vonások az arcokban.Oda is bejátssza minden egyes arcban, hogy 20 fejezetig tart lejutni Impel Down 6. szintjére vagy Doffy palotájába vagy akárhova és utána meg visszaesnek és kezdhetik előlről akkor ez is copy paste nem?

Attól, hogy vannak hasonló vonások még nem lesz copy paste valami.

Abban pedig biztos vagyok, hogy a többi nulladikos még meg fogja mutatni az erejét mivel ha nem akkor ez rohadt nagy FAIL lesz ikszdé
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/601/17 utolsó előtti kép.

Aztán ezután a mondat után túl sokat nem tündökölt ikszdé
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #5155 Dátum: 14 dec 28, 19:56:22 »

Abban pedig biztos vagyok, hogy a többi nulladikos még meg fogja mutatni az erejét mivel ha nem akkor ez rohadt nagy FAIL lesz ikszdé
Ez a kép után szerintem Kubo leszarja őket:
www.mangapanda.com/bleach/611/3
És nem először fordul elő, hogy kihagy pár tökéletes lehetőséget:
 www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/11
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/586/10
Shinji is 2x ki lett ütve, lényegesebb harc nélkül:
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/555/19
www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/581/12
De bezzeg az undorítóbbakat hetekig láthattuk: Gigi, Pepe (Mask csak idegesítő volt)
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5156 Dátum: 14 dec 28, 20:32:21 »

http://www.mangapanda.com/bleach/611/3

Ezen a képen Oetsu kb. olyan helyzetben van mint amikor kilyukasztották úgyhogy nem hiszem, hogy ő azóta harcolt volna valamit is.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #5157 Dátum: 14 dec 28, 20:58:30 »

A Juhász - Király apa fia kapcsolat nem biztos hogy vér szerinti rokonság , el tudom képzelni hogy Király valami féle tudós arc volt és Juhász a kísérlete eredménye , hiszen azt lehet tudni hogy voltak kísérletek módosított lelkekkel , lehet Juhász egyfajta prototípus volt . Gondolkozik
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5158 Dátum: 14 dec 29, 02:34:15 »

A Juhász - Király apa fia kapcsolat nem biztos hogy vér szerinti rokonság , el tudom képzelni hogy Király valami féle tudós arc volt és Juhász a kísérlete eredménye , hiszen azt lehet tudni hogy voltak kísérletek módosított lelkekkel , lehet Juhász egyfajta prototípus volt . Gondolkozik

Ebbe az elfajzott korcs világba még bele is illene ez az elmélet. Ráadásul Kubonak sem kellene erőlködni hogy normális storyt írjon nekik hogy milyen kapcsolat van köztük. ikszdé

Egyébként Urahara elmondta asszem régen Ichinek hogy az ő Bankai-ját nem használja mert nem harcra való vagy mi. De lehet keverem mással. Nevet Egy biztos Urahara nem lesz gonosz. Bár itt senki se gonosz csak az egyik mindig mást akar mint a másik. ikszdé Mellesleg elég volt egy Aizen nem kell még egy. Bár a Lélek Király is Aizen szóval már kettő van. ikszdé

Egyébként jövőhéten ha nem térünk át máshova akkor tuti kiderül hogy Aizen megtréfálta Bachot egy illúzióval. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 29, 02:34:50 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5159 Dátum: 14 dec 29, 02:49:44 »

Urahara Bankaiáról mindössze egy dolog rémlik.
Ha jól emlékszem olyasmit mondott:"-Az én Bankaiom nem alkalmas arra hogy másokat eddzek vele/másoknak erőt adjon".
Nem egy segítőkész fajta.
Ebből kiindulva egy elég kegyetlen,és nehezen irányítható Bankai lehet a kis Benihime/Hercegnő.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!