24 máj 19, 20:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003584 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4860 Dátum: 14 nov 06, 17:00:02 »

Kyourakun megint nem volt szemkötő. Szóval a többiek tényleg túlélték, az öreg kivételével. Szerintem király fejezet volt, végre beindult a manga. Nagyon badass a sniperes csávó. Meg az a csukjás is tökre bejön. Elég bivaly power-up-ot kaptak az egyszer szent. Jó az addig nagyon áll leejtő hogy lazán átlőtte Nimaiyát de nemááááááár hogy pont tőle nem fogunk semmi komolyabat látni. Csak meg gyógyítják és legalább majd a legvégefele még harcképes lesz.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4861 Dátum: 14 nov 06, 17:02:47 »

Remélem a niggerbolha meg is murdel ezzel. Persze tudom, hogy kizárt, de nem bánnám. Irritál még a szövege is.
Sniper menő, csak miatta érte meg ez a fejezet számomra. Remélem nem vadásszák le hamar. ikszdé
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4862 Dátum: 14 nov 06, 17:09:09 »

Idézet
Kyourakun megint nem volt szemkötő.
Nekem is ez tűnt fel először . 3 lehetséges okot látok :
1, Ő tényleg  Aizen és Kubo húzza az agyunkat
2, Kyoraku az de meggyógyították , talán Orihime
3, Kubo elfelejtette hogy megvakította Kyorakut és ő tényleg Kyoraku  Nevet ikszdé

Amúgy nekem is tetszett a fejezet .
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4863 Dátum: 14 nov 06, 17:21:56 »

Hát ez a fejezet valami hatalmas volt! Valahogy a másik 2-től vártam a nagyobb durranást de végül az ütött a legnagyobbat amitől a legkevésbé vártam!

Imádom, hogy ilyen lazák a nullások, Oetsu ki lett lyuggatva és még mindig laza  Kúl "Bud Spencer" meg (ez nagyon bejött Kuro, mostantól így fogom hívni ikszdé )... hát az a kis Yamás vigyor nekem nagyon átjött Nevet ismételten shit gets real Nevet

És ez a "dont call my name so easily...Your throat might get crushed".Valami hatalmas Nevet

Egy Olyat szívesen megnéznék, hogy Ichigo átgyalogol Hashwaldon Ishidát későbbre hagyva és amikor Bud kicsit szarban van beáll mellé és 2v1 Bach ellen Nevet

Kyorakunál remélem, hogy lesz valami Aizen-es csavar Nevet És még mindig tartom, hogy Ukitaket meg Kyorakut valami rohadtnagyra lője el Kubo!Nem szerepeltek többet mint Yama és ő is elég sok szerepet kapott halálakor ők pedig a tanítványai, egy hasonlót megérdemelnek ők is.

Elképesztően várom a folytatást végre van feeling.Kezd visszajönni a színvonal az arc elejéről és ennek nagyon örülök remélem az arc végéig ilyen tendenciát mutat majd.

Ez a fejezet nekem 10/10.Ebben persze az előző akárhány rész is szerepet játszik mert ha azok nem lennének ez így magában még közel sem nyűgözne le.

Pandáék nálam eléggé haldokolnak egyébként ikszdé

Szerintem Oetsu belő majd valami olyan szöveget, hogy "tévedtem, rajtatok is kipróbálhatom..".Ugye Bachnak örült, hogy ő lesz olyan erős, hogy ne kelljen ellene visszafognia magát de egy shikait esetleg bankait így már ellőhet ezek ellen is.

Bár ha shikaial olyan kemények, hogy leverik őket akkor a Bankaiukkal Bachot is be tudnák verni.

És miért érzem úgy, hogy néhány quincy oldalt fog váltani? Ja és Gigit ölje meg valaki.

Egyetlen baj ismételten is az, hogy a 17-es adagolás kevés.

Öröm nézni ezeket a rajzokat a többi manga és az OP anime után.Igazi felüdülés.

szóval eddig Good Job Kubo!  bow bow bow
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4864 Dátum: 14 nov 06, 19:19:13 »

Remek fejezet volt, így már más szemszögből nézem az előző fejezetet, hogy "csak" Robert halt meg. Remélem jól vettem, ki hogy befejeződött az Auswahlen.

Kicsit korainak tartom Oetsu meglékelését meg Hikifune és Kirinji Zanpakutojának kilyukasztását.  Lehet, hogy megköveztek érte, de én várnám, hogy jó pár fejezetben megmutassák, hogy mit tudnak.

Jól vettem ki, hogy Kyouraku felakar menni? Mert ha igen akkor vihetné Ukitakét is.
Tetszett, hogy Oetsu a mostani helyzet ellenére laza maradt. Engem nem idegesít, tetszik a karaktere mert nála érzem, hogy Kubo újat teremtett. Lille Barro az egyik legjobb ellenfél szóval remélem, hogy őt nem nyomják le egy ideig.
Nem nehéz Ouetsu-nak a legmenőbbnek lenni a nulladik osztagban. Hikifune Zanpakuto-ja egy kanál Kirinji-é hát.. egy lapátszerűség, Ichibei-é meg egy ecset.  smirksweat De ettől függetlenül nagyon adta a fejezet vége. Kicsit csodálkoztam, hogy Bach most akkor Ichibei ellen megy.

A fejezet végéből ítélve a színvonal még pár fejezetig marad ilyen magas. Most, hogy már a nullások is komolyan elvannak foglalva és Bach Ichibei ellen ment már érik Ichigo-ék érkezése. A színvonal majd akkor kezdhet zuhanni, amikor visszatérünk hosszabb időre Seretei-be. Biztos, hogy Gigi-éket nem hagyja ki akkor se, de nem akarom az ördögöt a falra festeni...

Kicsit ellentmondásos, de attól, hogy nagyon rövidek a fejezetek még gyorsan halad a cselekmény pár hete. Legalább is szerintem. Így már én is kezdem azt gondolni, amit itt már páran leírtak, hogy nem Bach lesz a főboss, és a Lélek király még be fog kavarni.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4865 Dátum: 14 nov 06, 19:57:26 »

Bud még a nulladikosok közt is különlegesen erős lehet ha maga Bach megy ellene.

Imádom amikor az ilyen laza félvállról vevős karakterek hirtelen átmennek egy kicsit komolyabba.Kubonak most kéne behoznia a jó szokását, hogy rohadtul kidolgozza a harcokat, csak ezt nem egy Gremmy Kenpachinál kell ennyire meg Masknál. Itt a lehetőség.Minden képkockáját élvezném ha jó sok fejezeten keresztül kidolgozná az összes ember harcát akik JELENLEG fent vannak.Mindegyik érdekes karakter és szinte semmit sem mutattak sokan.

Ichigoék érkezésétől pedig én nem félek ha a színvonal esése a kérdés.

Ichigo meg Yoruichi hozni fogja a színvonalat Himét meg Chadot remélem nem erőlteti túl, mutassák meg mennyit fejlődtek és maradjanak Supportok.

Ganju egy rohadt nagy kérdőjel.Akármennyit is fejlődött ez akkor sem az ő ligája lesz  Gondolkozik

Ha Kyoraku megy akkor 100%, hogy megy vele Ukitake, csak lehet, hogy őt majd már csak fent látjuk.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4866 Dátum: 14 nov 06, 20:25:32 »

Ganju Shiba lévén sok reiatsuval rendelkezhet , azt nem tudjuk hogy lehet-e zp-je de valószínű hogy van . És akkor még ott vannak a tűzijátékok de nem hiszem hogy itt sokra menne vele . Bár amilyen idióta el tudnám képzelni hogy disznóháton átszágult a Rittereken . Nevet
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #4867 Dátum: 14 nov 06, 20:32:17 »

Juha Bach Őrség Vollständig felzárkózott, 0.-sok vissza próbálnak vágni. Egyik 0.-ás sem Bankait ,de Shikait sem.
Mostanra tartogatott izgalom, és némi nehéz harcmenet és némi feszültség nagyon jóra sikerült.
Grimmjow még tartogatják , de jó ideje várja már mindenki. Kubo jól megcsinálta az egészet ahol nem csak a főhőst látjuk sokszor harcolni hanem más karakterek harca is elhuzodik.  
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4868 Dátum: 14 nov 06, 20:41:15 »

Kirinji, Hikifune és Bud már shikaiban vannak  Hümm-hümm
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4869 Dátum: 14 nov 06, 23:40:34 »

Mai nap tényleg megfeledkeztem a mostani fejezetről.
Nem is csoda,bőven volt ami elterelte a figyelmem.

Amit reméltem legalább bejött.
A lenti quincyk nem adján könnyen a bőrüket.
Bezzeg az öregnek a csontjai milyen masszívan állnak.
A végére pedig a fiatal "yama is felkelt.
Jobban megnézve a nevét ő is szerencsés fickó,mint Ichigo,és Ikkaku.
Like a boss ezzel a beállással.
Az elit quincyk szárnyai talán az első normális,már-már angyali szárnyak.De komolyan.
(Kuro most már a megfelelő szárny is megvan az adott személyen.Talán végre nem hívják majd Thornak. Nevet)

Másik oldalt pedig elindult a gyülekező,juhu!



Ui:Na frissíthetem a shinigamik helyzetét a listámon. Nyelvesít
(Nem tudom miért,de először bud spencer jutott az eszembe a Bud-ról Assasino smirksweat)

Szerk:Ha úgy vesszük a gyors csere meg is van.
Szóljatok ha valaki kihagytam volna.
Bónusz a képméretet eredeti szintig felhoztam.
http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2014/310/6/1/bleach_ichigo_and_gotei_13_members_last_apperance_by_ancientstaff-d810v1t.png
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 00:29:14 írta K ichigo » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4870 Dátum: 14 nov 07, 00:58:48 »

Fú, most hogy át néztem újra a képet, hát nem tudtuk meg hogy Ukitake mit csinált azzal a virág szerű valamivel. Mikor is volt az a képkocka? Szerintem már több mint 1 éve. Annyira sok el nem lőtt puskapor lett ebben az új ARC-ban. Néha már a szívem fáj idézőjelben, csomó jó csata amit már soha nem fogunk látni. Meg kihasználatlan karakter.

De Kyouraku most már az 1. osztaghoz tartozik hivatalosan.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 00:59:35 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4871 Dátum: 14 nov 07, 01:03:37 »

Tudom,tudom hogy oda tartozik.
Viszont már az elején kijelentettem hogy a háború előtti posztjaikon hagyom őket.Egyelőre.
Egyszerűbb és Yamamoto sem lesz elfeledve.
Egy kis tisztelet előtte. bow
(Főleg hogy nem csak ő,hanem a hangját adó személy is halott) Szomorú

Ui:Talán Ukitake-s kép a legrégebbi(ek egyike).

Majd az anime betömi ezeket a hézagokat,Szofron.Talán.

Egy kicsit visszaolvasgattam és látom 1-2dolgot már megtárgyaltatok amit leírtam.És a Bus Spencer,Yama feeling sem véletlen.

"Ganju majd disznóháton átszágult a Rittereken . Nevet " -Ez nagyon tetszik.
Még ha szinte lehetetlen is,akkor sem lenne rossz meganimálni poénból.

-Másrészt az is lehet hogy ismer fenn 1-2dolgot ami a hasznukra válhat.Elvégre a Shiba család a fuvarozó.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 01:19:35 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4872 Dátum: 14 nov 07, 10:48:05 »

Míg fent mennek a harcok és a vérszomj, addig lent meg barátságok köttetnek. Renji komolyan aggódott Bazz-B-ért. Nevet Nagyon meglepne, ha úgy támadnák meg a Quincyket, hogy azok gyakorlatilag  már egyszerű emberek. Szóval nagy esély van egy egy Renji-Bazz-B barátságnak.  Még Grimmjow kellene közéjük.^^

Én nagyon örülnék, ha Aizen lenne Kyourakunak álcázva. Nem hinném,  hogy csupán rajzolásiási hiba lenne a szemkötő hiánya.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4873 Dátum: 14 nov 07, 13:08:33 »

nagyon örülnék, ha Aizen lenne Kyourakunak álcázva. Nem hinném,  hogy csupán rajzolásiási hiba lenne a szemkötő hiánya.

Annak én is de tényleg ennyire hülyék lennének a sinigamik hogy nem tűnik fel nekik a szemkötő?
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4874 Dátum: 14 nov 07, 13:59:53 »

Khm... Kyōka Suigetsu ... Khm
Juhász időérzékét is meg tudta zavarni Aizen .
Naplózva

Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!