24 máj 19, 18:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003534 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #4605 Dátum: 14 aug 31, 17:01:41 »

Hááááááát. Nem igen tudom hova tenni ezt a fejezetet. Mert az egy dolog, hogy egy fejezet sz@r, vagy egy fejezet jó. De az mi hogy odabaszósan jó az egyik fele, a másik meg tök sz@r? Ilyet, hogy lehet összehozni?

A Mayuris rész kifogástalan, de a többi... Egy dolog, hogy Kubo nem mutatja, Byakuya hogyan ver le három rittert is, de hogy aztán meg a maradék egymást kezdi el gyepálni? Szánalom.

Valahogy nem értem, hogyan jutottunk el onnan, hogy pár ritter bedarálja az egész SS-t oda, hogy Byakuya egymaga szétcsap közöttük, és két hadnagy felveszi a versenyt a Mohikán frizurás csávóval.
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #4606 Dátum: 14 szep 04, 13:08:04 »

http://www.mangareader.net/bleach/595 kacsint
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4607 Dátum: 14 szep 04, 13:45:54 »

Hö...Háááááááh....................

http://www.mangapanda.com/bleach/595/13
Erre már tényleg nem találok szavakat... Nem gondoltam volna, hogy a múlt hétnél van lejjebb....

Amúgy az első gondolatom itt:
http://kepfeltoltes.hu/140904/Madara_disagrees_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 13:46:35 írta Exkirion » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4608 Dátum: 14 szep 04, 13:49:15 »

Szerintem nagyon jo harcolos resz volt. A vegen a fordulat is meglepett tehat erre jo mayuri drogja 😂


A vs aktivalasnal meg azt olvastam hogy LIBERO ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4609 Dátum: 14 szep 04, 13:52:34 »

A vegen a fordulat is meglepett

Hogy? A csóka olyan képességgel tolja, ami az érzésekre hat. 2 fejezettel ezelőtt még zombikkal harcoltunk.
Érzés nélküliek -> Halottak -> Zombik. Már múlt héten tök egyértelmű volt, hogy ez lesz.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4610 Dátum: 14 szep 04, 14:20:48 »

Ez a Cupido kész, hívjátok a papot.
Byakuya milyen rendes, a helyében lehet szimplán levágtam volna Hisagit a fenébe.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4611 Dátum: 14 szep 04, 14:24:10 »

Ez kész ez még nekem is sok volt. repülö törpe néger aki kupido....  Lehánylak
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4612 Dátum: 14 szep 04, 14:26:20 »

Undorító rész volt. Lehánylak
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4613 Dátum: 14 szep 04, 14:41:38 »

Byakuya Zanpakuto-s beszívatásán kívül és Pepe Vollstanding-jén kívül semmi említéste méltó.

Ez a Cupido kész, hívjátok a papot.

Nem tudom, ki hogy van vele, de engem Pepe nagyon a Pedo Macira emlékeztet. ;P





Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4614 Dátum: 14 szep 04, 15:06:33 »

A heti fejezetről nem vagyok hajlandó semmit sem mondani. Kubo nyitott könyv előttem és ahogy látom nem csak nálam. Ha kihagynék fél évet akkor is tudnám mi történik a mangában anélkül hogy utána olvasnék. Szánalmas. Kishi legalább próbál egy rendes befejezést írni, Kubo meg sem erőlteti magát.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 17:06:19 írta Bastian » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4615 Dátum: 14 szep 04, 15:49:54 »

A vegen a fordulat is meglepett

Hogy? A csóka olyan képességgel tolja, ami az érzésekre hat. 2 fejezettel ezelőtt még zombikkal harcoltunk.
Érzés nélküliek -> Halottak -> Zombik. Már múlt héten tök egyértelmű volt, hogy ez lesz.

Hogy Kenseiek megtamadjak Liberot? Hat nekem nem volt egyertelmu.

A Bleach meg most tenyleg nincs a toppon es vitakba se fogok belemenni de konnyebb ugy "jo" befejezest irni, hogy elotte minden ertelmet kiolsz a mangabol 200 fejezet alatt majd az ertelem legkisebb szikrait elkezded szorni a vegen az tenyleg jobban fog hatni mint az elotte lejatszott bullshit.de ez a taktika mukodik, mivel nekem is tetszik a vegkifejlet, az elso 4-5 szaz fejezetet ha mondjuk levalasztanam akkor siman elmenne 2 kulon manganak.de igy az utobbi 200 fejezetnyi ... Utan nekem is bejonnek a mostani fejezetek mivel mar egy kis mennyisegu ertelem meglatszodik amit meg mindig nem szabad osszehasonlitanunk az elejevel mivel akkor elsirnank magunkat. Persze ettol meg lehet belole egy nagyon szepen kidolgozott bolygorobbantasokkal teli animet csinalni belole ami tenyleg nagyon epic csak akkor az alap tortenetet el kell vonatkoztatnunk tole. Legalabb is en igy nezem es amiota igy teszem tudom elvezni.

Fejezetrol meg meg annyit , hogy ez a majom ugyis le lesz vagva, rendezzuk le gigit es az osszes zombi hulyeseget (persze ne osszecsapva ) es jojjenek a komolyabb aligszereltetett potenciadus karakterek.

Egyebkent meg szerintem ez a tetszik nem tetszik a manga dolog meg hozzaallas kerdese. Jo hozzaalassal meg lehetetlen hogy ne tudd elvezni az adott mangat kiveve ha egyaltalan nem a te vilagod de ti akiknek sose tetszik elmondasotok szerint valaha szerettetek es ezek alapjan nem mondhatjatok hogy nem a ti vilagotok.az mas ha van olyan hogy egy adott fejezet nem jo/nem tetszik.

Erre akkor jottem ra amikor szombaton Mashima ratudott birni 2 percnyi kommentelesre egy Erzat villogtato fejezetrol. Ha ez lehetseges volt, akkor barmi az.

Bocsanat az ekezetek miatt, mobilra kenyszerultem mivel a t-home ugydontott hogy ma nalunk bizonytalan ideig nincs net . Nyelvesít
Es ha valahol nem tul ertheto a fogalmazasom akkor majd atirom amennyiben nem lesz torolve mert mobilon eltartottcegy darabig ezt beirni ikszdé erre a hsz-re kapott hatekre mar normalisan fogok valaszolni :'D
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4616 Dátum: 14 szep 04, 16:38:23 »


Fejezetrol meg meg annyit , hogy ez a majom ugyis le lesz vagva, rendezzuk le gigit es az osszes zombi hulyeseget (persze ne osszecsapva ) es jojjenek a komolyabb aligszereltetett potenciadus karakterek.

Gigi már le van rendezve: www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/13
"G" "P" "L" még él, Candice, Nanana és a bajszos fekszik, marad még Bazz B de őt nem verné le.
+ ha az ő harcát nem mutatja akkor, remélem mind a 10 ujját eltöri Ördögi

Amúgy ez a repülő majom eddig a legrosszabb az összes közül, kreativitás 0.
A bajszos akinek a nevét se tudjuk, érdekesebbnek tűnt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4617 Dátum: 14 szep 04, 17:13:50 »

Fejezetrol meg meg annyit , hogy ez a majom ugyis le lesz vagva, rendezzuk le gigit es az osszes zombi hulyeseget (persze ne osszecsapva ) es jojjenek a komolyabb aligszereltetett potenciadus karakterek.
Gigi már le van rendezve: www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/13
Gigi még él. Erről a három Ritterről van szó.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/11
Mondjuk én még mindig azt gondolom, hogy meghatlak mert Byakuya nem a könyörületéről híres és ketten vérben fekszenek. De majd kiderül.

Ez a Pepe egy az egyben Zommari klón. Neki is szinte ugyan ez volt a képessége csak más volt a körítés. Meg ő is fekete, és ő is bénán nézet ki átváltozás után xD

Először azt hittem, hogy Gigi küldte őket, amiért megtámadta a társait de csak Mayuri gyűjt össze mindent ami halott és mozog.

Nézzük a jó oldalát. Milyen szépen fog elhalálozni Pepe pár fejezet múlva. Nevet

Byakuya 3 harcból kétszer veszített a Ritterek ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4618 Dátum: 14 szep 04, 18:09:03 »

Fejezetrol meg meg annyit , hogy ez a majom ugyis le lesz vagva, rendezzuk le gigit es az osszes zombi hulyeseget (persze ne osszecsapva ) es jojjenek a komolyabb aligszereltetett potenciadus karakterek.
Gigi már le van rendezve: www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/13
Gigi még él. Erről a három Ritterről van szó.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/594/11

Hisagira gondoltam:"Már egyet elintéztem közülük."
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4619 Dátum: 14 szep 04, 18:25:19 »

Én azt úgy értelmeztem, hogy o Pepével harcolt csak szerelembe esett és úgy próbáld Byakuya közelébe férkőzni, hogy azt mondta már végzet az ellenfelével.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!