24 máj 19, 19:22:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003548 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4575 Dátum: 14 aug 20, 16:39:45 »

Sergei55:
Megint hülye vagy, újabb hülyeséget írok bocsi.....

Te is zombi vagy ez már biztos máskülönben nem viselkednél úgy mint akinek kiharapták a fél agyát.

Kb ennyi, amit írtál, összefoglalva. ;P

Mennyi oldal is ment el az Izanami elmagyarázására? 1 oldal? Ja, nem, egy konkrét fejezt, s kizárólag a magyarázatra. ;P

S miért is volt itt rosszabbul megvalósítva? Itt az Izanami-val ellentétben egyetlen fejezetben le lett tudva a harc és a technika elmagyarázása is, szóval akkor most mi a baj? ;P
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 16:44:19 írta sergei55 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4576 Dátum: 14 aug 20, 17:31:17 »

Te, hogy oldottad volna meg? Nevet komolyan érdekel.

viszont akkor nem rossz volt csak kevés ha jól értem  Nyelvesít

Nem mondtam hogy rossz csak azt hogy Kubo megint ellazsálta az egészet könnyebb volt neki másolgatni az oldalakat.

Mondjuk nekem ez az egész zombi dolog már lerágott csont. Lehet túl sok zombi meg vámpír cuccot láttam. Kubo meg alapból nem erőlteti meg magát látszik hogy csak azért csinálja mert köti a szerződés.

Egyébként én nem szarakodtam volna kinyírtam volna egy az egyben Tósíró-t szartam volna nagy ívben a fanokra. Nem a fanok alakítják a mangát hanem a mangaka. Ráadásul jót is tett volna a történetnek egy ilyen merész húzás. Mayuri meg simándiban kibelezhetné mert erősebb nála sokkal. Ez itt is látszik pedig Tósíró most jóval erősebb lett.

De ha már hallgatok a fanokra a minimum egy bénító szérum ami igaz hogy szintén klisés de legalább nem annyira mint ez az időhurok. Ráadásul ezt meg tudta volna csinálni 2 oldalon és a többin mehetett volna tovább a story.

Lejegelte volna a gyereket jött volna a kis csaja Mayurinak elvitte volna a többi labor patkány mellé közben Mayuri meg kibelezhette volna a transzvesztitát.

Kezd elegem lenni az időhúzásból. Ennyi a lényeg.

Kb ennyi, amit írtál, összefoglalva. ;P

Mennyi oldal is ment el az Izanami elmagyarázására? 1 oldal? Ja, nem, egy konkrét fejezt, s kizárólag a magyarázatra. ;P

S miért is volt itt rosszabbul megvalósítva? Itt az Izanami-val ellentétben egyetlen fejezetben le lett tudva a harc és a technika elmagyarázása is, szóval akkor most mi a baj? ;P

Utoljára pazarlok rád időt. Miért volt több idő szánva az Izanmira? Igaz hatalmas OFF de elmondom. Mert jóval komplettebb technika mint egy szaros mérgezős. Te agyas.  bye bye Jóval érdekesebb volt a története is még ha tegyük fel légből kapott ötlet is volt akkor is. Kubo meg nem a story kidolgozottságáról híres.

Most már mehetsz aludni csörög a pizsi. Elég volt mára belőled. Ide regeltél kemény 1,5 hónapja és már úgy osztod az észt mintha évek óta itt lennél.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4577 Dátum: 14 aug 20, 17:42:46 »

Kb ennyi, amit írtál, összefoglalva. ;P

Mennyi oldal is ment el az Izanami elmagyarázására? 1 oldal? Ja, nem, egy konkrét fejezt, s kizárólag a magyarázatra. ;P

S miért is volt itt rosszabbul megvalósítva? Itt az Izanami-val ellentétben egyetlen fejezetben le lett tudva a harc és a technika elmagyarázása is, szóval akkor most mi a baj? ;P

Utoljára pazarlok rád időt. Miért volt több idő szánva az Izanmira? Igaz hatalmas OFF de elmondom. Mert jóval komplettebb technika mint egy szaros mérgezős. Te agyas.  bye bye Jóval érdekesebb volt a története is még ha tegyük fel légből kapott ötlet is volt akkor is. Kubo meg nem a story kidolgozottságáról híres.

Kompletebb? Miben? Ugyanolyan, mint bármelyik "time loop" technika, csak a módszer más, de a mechanika (ahogyan a többi ilyennél) nem. Kishimoto meg a kidolgozott történetről inkább nem mondok semmit, szép helyen csücsül a "Giant Space Flea From Nowhere" tvtrope-on. ikszdé

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4578 Dátum: 14 aug 20, 18:36:55 »

Lehet hogy nem újdonság kubo ötlete meg annyira nem kiemelkedő ötlet de nem  volt rosz. Illik mayurihoz egyrészt illetve nem is nagyon lehet sok ujdonságot kitaláni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4579 Dátum: 14 aug 20, 18:46:25 »

Elsőre olvasva nem volt túl jó, de második olvasásra már jobban tetszett.
Már az első oldalon látszott, hogy valami nincs rendben mert ez a párbeszéd már lezajlott.. Mayuri kérdése gondolkodtató, hogy mikor is mérgezte meg. Az egyetlen időpont ami eszembe jut, hogy megmérgezhette őt az a Bankai visszalopós pirulánál volt.  Ha ez igaz, akkor az a kérdés, hogy csak Mayuri esetében működnek vagy minden gyilkosságnál?
Ha azt nézzük, akkor akik Rittert öltek azok csak Renji és Rukia. Viszont ők lehet, hogy nem kaptak a pirulából mert lefele tartottak.
Ha Mayuri nagyon szemé akart lenni, akkor elvette azoktól az esélyt a gyilkolásra, akik bevették a pirulát. Talán gondolt erre, hogy esetleg valaki ellene fordul majd.  Persze ez csak egy kis belemagyarázás mert ő se járna jól, ha nem tudnának Quincyt gyilkolni. Nevet

Mayuri most tényleg egy programra bízza a kardforgatást? Noob! Aimbot cheater! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4580 Dátum: 14 aug 20, 19:00:30 »

Amíg nem kapják rajta addig nincs baja vele.Már Yama se figyel rá.
Még egy-két fejlesztés és ledől pihenni a kardja meg harcol. Nyelvesít
Sofion Bankaijara ráférne egy ilyen gps szenzor. Gondolkozik

Pirulákkal nem tudom pontosan hogy mi lehet,de ő se járna jól ha nem tudnának QUincyt ölni.
Habár sokan már ez nélkül sem képesek rá.

Azért jó volt látni hogy Toshiro még így is tudott gondolkodni.Igaz elég lassan,de akkor is.
Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #4581 Dátum: 14 aug 21, 17:50:51 »

Itt elolvastam az egész vitát a mangákba mindig is volt és mindig is lesz kicsi hasonlóság..........De most Mayuri kísérletezik  Seirtein? Nevet Bár lehet közbe pedig Urahara Mayurin ikszdé (Helyesírási hibákért sorry....)
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4582 Dátum: 14 aug 21, 20:13:46 »

Én már jópár hete/hónapja nem olvastam ezt a mangát (se), de így önmagában ez a fejezet király volt Nevet Persze amit hallottam a zombis baromságról az természetesen hülyeség, de héj, aki színvonalas mangát akar, az nem bílcset olvas Nevet Annak ott van a Code:Breaker, a Soul Eater, a Shaman King, a Hunter x Hunter és még ezer másik, de egy agyonhypeolt, 600 fejezetes shounen jumpos mangától ne várjon csodát az ember ennyi idő után már.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #4583 Dátum: 14 aug 22, 10:49:45 »

Bocs, de nem olvasom végig az összes előttem szólót, mert ahogy látom úgy is megint csak egymást csépelitek.
Nekem bejött ez a fejezet, szerintem tökre izgalmas volt. Mayuri nem a szívem csücsöke, de azért elismerésem neki. Szerintem az időhurok is rendben volt, volt egy kis mellékíze, de elmegy. Mondjuk nekem jobban tetszett volna, ha Hitsugayán jobban megmarad a no emotion álarc. De vicces, hogy még ebben az állapotban sem tud többet mutatni mint rendesen. Kis problémába ütközik, elüvölti, hogy ban-kai, aztán fetreng a saját vérében. Helyre állt a világ rendje.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #4584 Dátum: 14 aug 25, 16:35:28 »

hat ez eleg hosszu harcnak igerkezik mar 4 resz ota megy es meg ugy erzem mindig az elejen vagyunk de nem neveznem rossznak eddig legalabbis.


OFF:vki megtudja mondani hogy a reigai arc hanyadik resztol kezdodik? eleg izgalmas es joknak tunnek a harcok
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4585 Dátum: 14 aug 25, 19:32:01 »

hat ez eleg hosszu harcnak igerkezik mar 4 resz ota megy es meg ugy erzem mindig az elejen vagyunk de nem neveznem rossznak eddig legalabbis.


OFF:vki megtudja mondani hogy a reigai arc hanyadik resztol kezdodik? eleg izgalmas es joknak tunnek a harcok

OFF: Anime only arc, küözvetlenül Aizen leverése után és a Fullbring arc között. Nem lesz nehéz megtalálnod. kacsint

ON: Nem tudja valaki, hogy mely fejezetekben volt Chad harca a harmadik Ex-Espada-val (a neve kimondhatatlan).
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4586 Dátum: 14 aug 25, 20:39:53 »

hat ez eleg hosszu harcnak igerkezik mar 4 resz ota megy es meg ugy erzem mindig az elejen vagyunk de nem neveznem rossznak eddig legalabbis.


OFF:vki megtudja mondani hogy a reigai arc hanyadik resztol kezdodik? eleg izgalmas es joknak tunnek a harcok

OFF: Anime only arc, küözvetlenül Aizen leverése után és a Fullbring arc között. Nem lesz nehéz megtalálnod. kacsint

ON: Nem tudja valaki, hogy mely fejezetekben volt Chad harca a harmadik Ex-Espada-val (a neve kimondhatatlan).

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/254/21

itt találkoznak rögtön Ichigo harca után.Itt még nem kezdődik a harc vannak helyszínváltások de közel van a harc is.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4587 Dátum: 14 aug 28, 16:09:04 »

http://www.mangareader.net/bleach/594

No comment. Erre már tényleg nem lehet mit mondani. Ez már a szánalmasság négyzetének a négyzete megszorozva 10-el. Ejj ejj Kubo....  bye bye
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4588 Dátum: 14 aug 28, 16:12:41 »


Pár erősebb zombija lehet még: Matsumoto, Kensei, Rojuro

B I N G O !  Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4589 Dátum: 14 aug 28, 16:33:44 »

594
Ez... Undorító volt...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!