24 máj 19, 20:37:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003584 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4455 Dátum: 14 júl 30, 15:01:51 »

Komolyan emberek! Most komolyan!!!! Ennyire hogy lehettek tudatlanok??? Már bocs a kifejezésért. Nevet

Mármint ki látott már ÉLŐ ZOMBIT????  Hmm? Fairy Tail múltheti Csáptőr rémlik valakinek? Silver is elmondta hogy már rég halott csak egy üres test. Ha már itt tartunk Mashima összebeszél Kuboval vagy mi? ^^'

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/584/13

Tessék hátha ettől észbe kaptok. Igen látom hogy csak rájuk vonatkozik a kijelentés de akitől elveszi a kart az is halott és említett oylat is hogy a vére megöli az embereket vagy mi. De egyébként is a zombik nem élő emberek szóval mindegy. Nevet


Törperős nem halt meg, legalábbis akkor még nem amikor Cang Du ellen nyomta és kifeküdt. De aztán jött ez a transzvesztita nyomi és kinyírta majd bezombizta. Hát nem láttátok amikor Gigi zombikat gyárt előtte kinyírja az áldozatot. Komamura is kinyírta Bambit és utána lett zombi. Egyébként ő is halott, most már végleg. Elporladt vége csókolom. Nem értem mit ajnároztátok egyébként is. Volt benne potenciál de csak egy újabb potenciállal megáldott Kubo karakter akit csontig kiherélt a végére ahogy azt szokta őnagysága.  smirksweat

Nino barátunk is elég érthetően tudtunkra adta miért is akarja Gigit harcostársnak. Khmmm!!! Két transzi harca. Kösz nem. ^^'

Az meg egyáltalán nem meglepő hogy erősebbek Bambinál. Attól hogy régen milyen gyopárok voltak nem jelent semmit. Régen Ichi is fűbe haraphatott volna ezerszer ha nem mentik meg mindig. Nem Bami lett gyengébb hanem az Arrancarok lettek sokkal erősebbek. Bambi HALOTT emberek hogy gyengülhetne már le???? Nevet

Egyébként nem volt egy pocsék fejezet sőt Mayuri kínzásán fel is nevettem. Nevet A vége meg meglepett, egyébként én is azt hittem behozza a szósztájcsót de hát az hamu szóval elég nagy fail lett volna. Viszont ha itt van Tósíró akkor jön Matsumita is. Nevet

Egyébként ha Tósírót valahogy megmenti a hülye agyhalott fangirlök miatt ahogy Byakuyát is akkor tuti hogy Hime jön és helyrerakja más reális változatot nem fogadnék el semmiképp. Zombiból embert nem lehet csinálni semmilyen technikával max varázslattal és Hime kb "varázsol". Nevet Bár ő msot elvileg lelécelt megint szóval remélem Tósíró megmurdel végleg sose bírtam és ideje hogy meghaljon már egy főszereplő. Nem a Főkapitány nem volt az mielőtt valaki benyögi. ^^' Na nem mintha Tósíró akkor főhős lenne.

Peace. Kuro-bá off! Flame War ON! ^^'
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 15:09:00 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4456 Dátum: 14 júl 30, 15:15:48 »

Egy bizonyos szőke ninja srác történetében akadnak szép számmal élő zombik. Nevet

Komamura nem ölte meg Bambit csak legyőzte.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/558/21

Vajon Gigi vére milyen hatással lenne az Arrancarokra? Mert Chang-Du csúnyán járt mikor kapcsolatba lépet Hollow Reshivel. Lehet, hogy rajtuk nem is lenne hatása.

Na várjunk csak... Gigi, aki irtó nagy perverz egész végig gyártotta a zombikat és Yachiru ruha nélkül eltűnt...Ugye nem... Hmm?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4457 Dátum: 14 júl 30, 15:21:46 »

Kuro25: gigi vérével irányítani tudja a snigamikat. De qunsiket nem tudja csak akkor ha ö maga öli meg.
Igy biztos hogy nem halt meg Toshiro csak irányítja.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4458 Dátum: 14 júl 30, 15:46:12 »

mi vagyunk tudatlanok WTF? már nem azért de ennyi fa*zságot már régen láttam egy hsz-ben.Lehet mert régen olvastam a tieidet?  Hmm?

Az a képessége Giginek, hogy a vére még élő emberekhez hozzáér akkor azokat irányítja, egyedül a quincyk a kivételek mert rajtuk csak akkor működik ha már meghaltak és Bambit Gigi végezte ki nem Kommamura Toshirora meg nincs bizonyíték, hogy Gigi megölte volna.

Megint WTF? Bambi így csak agyatlanul dobálja a bombáit mindenféle színű gondolkodás nélkül, jó hogy gyengébb és még Charlotte is tud ellene harcolni.Bár nekik is erősödni kellett de ez sokkal kisebb mértékű kell legyen mint amit Bambi gyengült.

Ezért várjuk, hogy esetleg visszatérjen és jól oda b*sszon a sok megszégyenítés után.

Ezt a zombi dolgot meg nem kell szó szerint érteni.
Csupán Kubo nem tudott ennél jobbat kitalálni a Z betűre.
Lényegében az egyetlen igazi zombi az Bambi a többi csak úgy viselkedik.
Meg persze a 4 arrancar de ők nem Gigi művei.

Egyébként amikor hívta Toshirot én is Kensei-re meg Rose-ra számítottam.

Színes oldalt nem is említettem tényleg jó lett mint mindig.Chad ruhája egyre jobban tetszik viszont Orihime ruhája még mindig nem.


Ja Orihime, már nem tudom hány száz rész óta megy az, hogy mert Orihime úgyis visszahozza nem hal meg stb.
Kérdem, ki az anyját hozott vissza eddig?Ichigot 2x a halálból de azonkívül? Ebben az arcban még senkit.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4459 Dátum: 14 júl 30, 16:04:17 »

Egy bizonyos szőke ninja srác történetében akadnak szép számmal élő zombik. Nevet

Élő ember regenerálódik? Nem, akkor nincs miről beszélni. Nevet
zombi így vagy úgy tök8 hogy születtek Gigi által attól még zombik és a zombik nem élő emberek. shounen manga ide vagy oda ettől még senki sem lesz élő ember, pláne hogy a shinigamik eleve nem élnek szóval.... Legalábbis a Bleach elején ezért kellett nekik a gumi alteregójuk hogy mindenki lássa őket.

szóval nem Narutoban sem szó szerint értendő élő zombik voltak. Akkor eléggé véreztek volna egy kar levágásnál lásd Minato pl. Vagy bármelyik edo zombi. Élő ember vérzik és érez fájdalmat a zombik nem. Kár erről beszélni szerintem.

Koma lehet nem ölte meg Bambit de Gigi igen szóval.... ^^

Hitsugay meg szerintem halott bár a fangirlök miatt lehet tényleg kihozza Kubo hogy csak irányítva van bár arról nem volt szó hogy Gigi halott shinigamiból nem tud csinálni zombit szóval... Legalábbis én nem emlékszem ilyenre. De Kubot ismerve úgysem lépné meg hogy kinyírja a homár törpét.  smirksweat

Ja Orihime, már nem tudom hány száz rész óta megy az, hogy mert Orihime úgyis visszahozza nem hal meg stb.
Kérdem, ki az anyját hozott vissza eddig?Ichigot 2x a halálból de azonkívül? Ebben az arcban még senkit.

Szerinted ha Ichit visszahozta a halálból akkor mást nem tud? És még én mondok hülyeségeket , eszem megáll. Néha ha kikapcsolna a fangirl módból tisztán is láthatnád hogy mi folyik a mangában. Attól hogy eddig ebben az ARC-ban senkit sem hozott vissza nem jelenti hogy nem is fog. Egyik szavaddal ütöd a másikat pajti. Nevet Előbb leírod hogy kit hozott vissza? Majd leírod hogy Ichit 2x majd utána meg leírod hogy ebben az ARC-ban senkit. Na ez az igazi WTF. Nevet

Tisztában vagyok vele mi a transzi nyomi képessége észlény nem ezen van a hangsúly de ha kikapcsolnál a fangirl módból talán fel is fogtad volna amit írtam. De neeem neked egyből ugatnod kell mert megint nem imádtam minden szavamban az imádott Bleached. Nevet

Attól hogy irányítani tudja a vérével az embereket nem jelenti automatikusan azt hogy Tósíró srác nem halott. Ja mert Gigit eddig úgy ismertük meg hogy kíméletes meg élve hagyja a shinigamikat. Ahoyg fentebb leírtam Kubo gyökér és úgysem lépi meg amit elvárna egy épeszű ember szóval Tósíró srácon kár is témázni pajtásom. ^^'

Ami Bambit illeti. Már megint nem gondolkodsz de majd segítek nyugi. Még egyszer leírom Bambi halott, ráadásul agyhalott. Tudod mit jelent ugye? Nem gondolkodik azt csinálja ami épp eszébe jut. Nem azért dobálózik össze vissza mert gyengül meg mert nincs jobb dolga. Megjegyzem Bambi csillagszóró módban van szóval eléggé maxon van a csaj.

http://readms.com/r/bleach/591/2477/20

Sérült igen nem is kicsit. De mint az látható meg se kottyan neki. Lejött egy karja meg se érezte, kapott másikat. End of story. Még valami???  Hümm-hümm

Nem tudott jobbat kitalálni a Z betűre? Comment of the Year!!!! Nevet

Zodiákus? Még háttér story-ja is van a 60-as évekből barátom. ^^' Mennyit is gondolkodtam ezen? Kb fél eprcet. Köszöntem viszlát. Kubo nem tudom mennyit de az tuti hogy nem erőltette meg magát előhúzta a legnagyobb klisét ami a mai tiniknél bejön és hype. Vámpír nem lehetett mert nem illik Bleachbe ezért maradt a zombi.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4460 Dátum: 14 júl 30, 16:09:48 »

Kicsit kínos hogy még csak most tudtam magamat rávenni hogy megnézzem.
Lényeg sok dolgom volt.
Mindesetre a borító kép és utána a két színes csapatkép nagyon tetszik.
Már ezért is megéri megnézem.
Remélem nem csalódok.Ha mégis akkor az eddigi képek már kárpótoltak. Nyelvesít

Szerk:Tényleg megmaradt a tudatuk.Így kell ezt.
Úgy reagálnak ahogy kell.Dordoni már keresi is Ninot.Talán még van esélyed.
Chirucci viszont te sajnos lekésted a fuvarod. Hümm-hümm

Mayuri azért mégsem hazudtolta meg magát.Mégis az arrancarok felülmúlták a várakozásait.Még beszélnek. smirksweat

Ahogy látom ez pont olyan mint a mérge.Hülyékre nem hat az agyi áram se.Pózoló man. smirksweat
Luppi viszont elég integillensnek tűnik,vagy csak az ösztönök.

A végén látni hogy nagyrészük(arrancarok) elég bölcs tud lenni.Egy harci fajtól ez elvileg elvárható lenne.

Gigi,Charlotte párhuzam no komment,de igaza van.Ez már baj. >.<#
Azért Bambit elég jól elküldte utazni.Végre kap egy jó fejet,de annyi.Plusz nem volt az a sok fölösleges technika név.
Meglepő ha Charlotte ilyen erős,akkor többiek is erősödtek?

Summázva a mai rész a csapatok terepe.Lásd csoportképek.
Cirucci rajzolása is feljavult.Szerencsére. kacsint

Ui:Direkt kihagytam Toshirot a Zombie képemből,pedig anno el is könyveltem hogy bajban van.
Ezt érdemli csak mert megkíméltem? Quincy ruha egy kicsit meglepő.
De mivel Shinigami így elég ha csak legyengült,nem kellett meghalnia.

Bocs ha zavaros lett,de fáradt is vagyok és bezavart egy beszédroham. Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 16:29:33 írta K ichigo » Naplózva

xoki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4461 Dátum: 14 júl 30, 16:33:07 »

Nem szoktam ide kommentelni, általában csak olvasom a hozzászólásokat amikor valami nagyobb dolog történik a mangába, és mivel hitsugaya a kedvenc karakterem elolvastam a kommenteket, és lényegében csak azért irok mert ritkán látni ennyi hülyeséget és 12éves szintjén lévő véleményt mint Kuro25 irt, amiben ráadásul fungirlnek nevez mert toushirou a kedvenc karakterem. Bannt nem akarok kapni szóval ********************* ez az üzenetem neki majd helyettesíti amivel gondolja...


Na egyébként jó fejezet volt. Mostanában nem volt ennyi tartalom a fejezetekbe mint ebbe. Szóval remélem hitsugaya irányítás alatt van csak, mondjuk a nő erejéből erre következtetek. De ha meghal az se olyan nagy tragédia.... egyébként a másik két kapitány még mindig kérdéses amig konkrétan ki nem mondja hogy halottak. Viszont kurotsuchi (nem biztos hogy igy irják) utolsó mondatából 2 dologra következtetek, nehéz lesz legyőzni, vagy nehéz lesz megtudni hogy él e és megmenthető e. Bár nem hiszem hogy megakarná menteni, de ha él még akkor csak is ő lesz az aki megmenti valami segítségével Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4462 Dátum: 14 júl 30, 16:36:42 »

WTF?

attól mert van egy történetben egy olyan szereplő aki képes Orihiméhez hasonló dolgokra már el is veszíti a halál a jelentőségét? Ekkora hülyeséget.. Nevet Neji is meghalt egy olyan történetben ahol a fél világ fel lett élesztve már de az persze drámai volt Nevet


Inoue képes lehet feléleszteni embereket de már nem egy karakter meghalt ebben az arc-ban és még senkit nem élesztett fel.

Egyáltalán nem üti egymást egyik szavam se csak te beszélsz hülyeséget mert akárhányszor a halál szélére került valaki ebben az arcban vagy éppen meg is halt te leírtad hogy majd Orihime összerakja és ez eddig rohadtul nem történt meg egyszer se.

akkor ütötte volna ha azt írom, hogy nem képes visszahozni miután írtam hogy képes de nem ezt írtam.

És attól most nem leszel okosabb, hogy magaddal egy szinten kezelsz másokat és úgy írsz mintha egy 5 évesnek írnál, abba a kommentedbe 4 állításból 3 teljesen máshogy volt a mangában de nem baj Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 16:43:31 írta Asasino » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4463 Dátum: 14 júl 30, 16:57:19 »



Milyen kár, hogy ez is egy 12 éves szintjén lévő komment volt... ha az elejét kihagyod talán különb lettél volna náluk.

A fejezet nem lett volna rossz, de Toshiroval már olyan sokszor eljátszottuk ezt, hogy képtelen vagyok komolyan venni a halálát. Az egész karaktere vicc kategória, amit ténylegesen a fanoknak alkotott meg Kubo. Minden "halálánál" ömlengtek angol, magyar, tálib és ukrán fórumokon a népek.
Ezt leszámítva jó lett volna a dolog, csak mondjuk Hópihe helyett "megölhette" volna Ukitakét vagy Kyorakut. Az valóban csattanó lehetett volna.
Kíváncsi leszek ez úttal tényleg meghalt-e vagy csak irányítja.
A fejezet 10/7 jó ötlet rossz karakter választással.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4464 Dátum: 14 júl 30, 17:01:22 »

Élő ember regenerálódik? Nem, akkor nincs miről beszélni. Nevet
Mikor utoljára néztem az élő emberek regenerálódtak. De ha te elvérzel, ha egy kicsit is elkezdesz vérezni, akkor nagyon rossz lehet neked. Technikai KO

shounen manga ide vagy oda ettől még senki sem lesz élő ember, pláne hogy a shinigamik eleve nem élnek szóval.... Legalábbis a Bleach elején ezért kellett nekik a gumi alteregójuk hogy mindenki lássa őket.
Kuro szerintem te egész eddig félre értetted a Bleachet. ikszdé Nem csak a tested él. Van lelked is. A test meghal de a lélek az megmarad. Ezek a lelkek átkerülnek SS-be majd  ott éldegélnek, családot alapítanak és mikor meghalnak visszakerülnek a Földre.
A Gigai-ra azért van szükségük mert az átlag emberek nem képesek látni a lelkeket.

Orihime igen is tud halottakat feltámasztani. Ahogy Kuro is mondta Ichit kétszer is visszahozta. Meg Menoly-t is visszahozta. Nem tudom pontosan mikor de a TS után mondta Hime, hogy már a halál se akadály a képességének.

Szerintem, ha egy Shinigamira ráfröccsen Gigi vére és aktiválja a képességét, akkor az már halottnak számít. Csupán a Quincy társainál kell előtte tényleg meghalniuk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4465 Dátum: 14 júl 30, 17:12:22 »

Luppi viszont elég integillensnek tűnik,vagy csak az ösztönök.

azon én is meglepődtem, én valami nagyképűsködést vártam tőle.

A rész olvasása előtt valami olyan érzésem volt amikor eszembe jutott az 590 utolsó oldala, hogy Kubo helyszínt fog váltani Nyelvesít ezt a rossz szokását most mellőzte Nevet

Sajnos nem látok rá sok esélyt, hogy Toshiro meghal.Ha nem halna meg akkor viszont az észhez térése után menjen vissza a kispadra nem nagyon vagyok rá kíváncsi.Ha meghal akkor meg maradjon is úgy Nevet

Esetleg menne vele Matsumoto is? neki átvágták a torkát nem ? Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4466 Dátum: 14 júl 30, 17:13:13 »

Ichigo egyszer sem halt meg, csak nagyon a halál széléről hozta vissza Orihime. Meg testrészeket is vissza tud de konkrét bizonyíték még nem volt hogy ténylegesen halottakat is vissza tud e hozni ha jól emlékszem. Toshiro zombi engem is marhára meglepett.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #4467 Dátum: 14 júl 30, 17:27:03 »

Orihime most tegyen egy szívességet és még véletlenül se menjen Toushiro közelébe. Fagyoska maradjon csak zombi, az lenne csak igazán poén.
Yumichika reakcióját vártam és hozta is a kötelezőt, legalábbis számomra. Luppi meg még behozhatja a nagypofát, még semmi sem indult be itt. Egyébként valahol vártam, hogy Mayuri előhúz egy joystickot is a sokkoló mellé. ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4468 Dátum: 14 júl 30, 17:27:27 »

Nem épp azért tért vissza Ulquiorra ellen Hollow Ichigo mert Ichigo meghalt?
Amikor Ichigo legyőzte még a történet elején még mondta is neki, hogy ne halljon meg mert akkor visszatér és erre emlékeztette a harc után a Gargantában.

Úgyhogy akkor talán nem volt halott amikor Grimmjow vitte oda Himét de Ulquiorra ott tuti, hogy megölte.

Szerk.:
Mayurinál azt bírom amikor dumál és csak értelmetlenül néz ki a fejéből ikszdé közbe meg sokkolja őket vagy valami ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 17:28:33 írta Asasino » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4469 Dátum: 14 júl 30, 17:28:20 »

Inkább tetszhalott. Valami van a vérében ami átveszi az irányítást, mint egy parazita. Elméletben halottak. A kisgyerek a példa, Kubo nem fogja őt megölni. Giselle halálával majd magukhoz térnek. A tündérmese szépségei.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!