24 máj 19, 21:59:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003606 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4095 Dátum: 14 jún 10, 12:56:29 »

Ezek a lányok nagyon jó karakternek tűnnek. Örülnék annak, ha nem írná ki Kubo rögtön ki a történetből. Alig néhány fejezetig szerepeltetni őket, majd kicsinálni mind szerintem butaság lenne, ha meg mégsem akkor ne Ichigo legyen, aki a kegyelemdöfést megadja. Hanem egy másik quincy, miután megjelenik "egyilyencsávótsetudtoklezúzni" szöveggel, aztán meghalhatnak. Ez még reális lenne, de azért a p*na mégse halljon már meg  smirksweat  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4096 Dátum: 14 jún 10, 15:02:47 »

Akármennyire is jó karakterek attól még nincs előéleti ismeretünk róluk. Nagyon keveset tudunk az életükről. Így nincs igazán jelentősége a hosszabb ittlevősségüknek ha reálisan nézzük. A többi quincynél is ez tapasztalható. Jól láthatóan szinte mindegyikük csak áldozati bárány szerepet kapott Kubotól a sikereik ellenére is. Tudom, hogy Kubot sokan hibáztatják azért mert nem dolgozta ki ezeknek a személyeknek a bemutatását de másrészről azt gondolom, hogy nem is lehetett kidolgozni. Egész eddig az árnyékokban rejtőzködtek és alapvetően semmit sem tudtunk roluk. Ha korábban bemutatta volna őket Kubo akkor pedig a meglepetés támadás lett volna hülyeség. Szóval szerintem csak egyet tudna tenni. Amikor elbuknak akkor egy rövid ismertetést tud adni, hogy miért váltak azzá, akivé lettek. Mint As Nodt esetében. Az is igaz, hogy ekkor viszont már nem számít sokat.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #4097 Dátum: 14 jún 10, 17:43:44 »

Giselle képessége engem kicsit Zommari kiengedett alakjában használt képességére emlékeztet, ha valaki fejére rakta a jelet akkor annak az egész testét irányíthatta, így próbálta sakkban tartani Byakuyát( Rukiára rakta).

Liltotto pedig Glutton ( A falánk). Erről Aaroniero jutott eszembe (glotoneria - nyeld el őt) aki a megölt ellenfelek képességét megszerezte. Mi van ha kis csaj se csak ketté harapja a népet mint óvodás a nápolyit hanem az elfogyasztott ellen képességét vagy lélekenergiáját feltudja használni. Ha csak bejön egy nagy száj amivel széttud harapni az nem veszélyes egy komolyabb ellenfél ellen. Veszélyesebb ő annál mint amit eddig láttunk, bár ezt csak abból gondolom amiket mond, az arckifejezéseiből és ahogy reagál a történésekre.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/582/10


Az meg, hogy nem tudunk meg szinte semmit a ritterekről engem annyira nem zavar. Én úgy vagyok vele, hogy majd ha kb 10 ritter marad(ami hamarosan bekövetkezik sztem)azokról kapunk vmi infót a harcuk közben vagy a haláluk közeledtével az elég. Sok karakter ez ahhoz, hogy mindről legyen egy értelmes háttértörténet és még harc is legyen, meg a történet is haladjon.
Espada 10 karakterből állt, plusz a 3 kapitány és talán Yammyt leszámítva mindről kaptunk némi infót( múltjukról. kit mi motivál stb...) A fraccionokról viszont ha jól emlékszem szinte semmi ilyesmi, mert az is sok karakter lett volna. Közel annyi mint a quincyk. Szóval én emiatt ezt elnézem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 21:08:10 írta Szalonna » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4098 Dátum: 14 jún 10, 17:57:44 »

Az espadák más kérdés mivel róluk tudtunk, volt elég idő bemutatni őket a tényleges összecsapások előtt. Ezért nem hasonlítható az esetük a quincykhez. A quincyk rejtőzködtek és ezért nem is lehetett ezt megoldani, hogy bemutassák őket. Náluk ezt harc közben vagy a harcuk után kell ezt megtenni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4099 Dátum: 14 jún 10, 18:27:47 »

Erre lett volna jó a fosbring arc. Kis SS történelem, felvezetni a kvinciket, Ishida vívódását, a Rittereket bemutatni akikről senki sem tudta volna még akkor, hogy a Reich katonái stb. Ezt az utolsó felvonást a seggéből rántotta elő...
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4100 Dátum: 14 jún 11, 07:40:37 »

Kint az új fejezet.

Rövid véleményem a mostani fejezetek összes hibájáról.


SSS: Remek dolog lett volna, ha Uryuu vívódását behozza Kubo, csak 1 gond lett volna azza. Uryuut végig meg kellett tartani kétes, nem tudjuk róla, hogy mi történt vele karakternek. Önkénytelenül rájött volna mindenki, hogy Ginjo az igazi agy és nem Tsukishima. Talán, ha nem Uryuut vágták volna le az elején...bár most jön a kérdés, hogy kit? Orihime és Chad kellett inscreen mivel fullbringerek, más meg úgy nincs is aki illett volna.

Igazság szerint pont most lenne jó,a totális megtisztítás KÖZBEN elvágni és egy kis nosztalgia.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 07:51:08 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4101 Dátum: 14 jún 11, 08:00:40 »

Az új fejezetről: volt már jobb is.

Ami tetszett:
1.Giselle.
2.Ichigo nyakában most már 8 Stern Ritter van.
3.Bach terve végre kezd akcióba lépni, s Ichigo most nem nagyon tud oda menni.

Ami nem tetszett:
1.Candice csak egy karját vesztette el.
2.Giselle mondta, hogy csak akkor csinálhat Zombi-t egy Quincy-ből, ha már halott, szóval nagyon valószínű, hogy Bambi legfeljebb bábúként fog csak megjelenni.
3.Most már biztos, hogy valaki fog jönni Ichigo-nak, ami nem baj, csak kérdés, hogy kik jöhetnének még Ganju-n és a Fullbringer-ek mellett?
4.Ha Bazz-B itt van, akkor vagy lerendezte Shinji-t, Hinamori-t, Marechiyo-t és Sui-Feng-et, vagy trehány munkát végzett.

5/10, de csak mert Bach terve és a sztori haladt egy kicsit, de szívem szerint 4.5/10.

Várom a következőt, ami vagy harc lesz, vagy sztori (értsd, Ichigo - miután észrevette, megindul Bach felé, majd a megmaradt Shinigami-k segítenek neki odajutni).
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4102 Dátum: 14 jún 11, 10:06:57 »

a múlt heti nem jött be ez viszont nagyon tetszett
http://www.mangapanda.com/bleach/584/17
a legalsó panelen Ichigo ilyen visszafogott badass tekintetet sugároz , mint hogy nyolcan vagytok na és ...  Ördögi
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #4103 Dátum: 14 jún 11, 10:36:33 »

4.Ha Bazz-B itt van, akkor vagy lerendezte Shinji-t, Hinamori-t, Marechiyo-t és Sui-Feng-et, vagy trehány munkát végzett.
Hasonló lehet a helyzet Renji-vel is.Vagy ha elkerülte vele a harcot,akkor még betoppanhat Rukiával és Byakuyával együtt.Egyébként már minden kapitányt láttunk legalább 1x a 2. támadás óta,csak Ukitakét nem. Kubo megfeledkezett volna róla?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4104 Dátum: 14 jún 11, 12:15:19 »

Nem hiszem, hogy igazán harc lett volna ott közöttük. Szerintem a Bach által kitalált terv szerint azonnal leléptek és Ichigohoz siettek. Őt kell megakadályozniuk, hogy Ichigo Bach után mehessen. Ichigo is felfigyelt a dologra. Szerintem Bach most próbálna felmenni, hogy Ichigo lejött. Egyébként ebből az jött le nekem, hogy Bach nagyon is tart Ichigotól illetve az erejétől. Mondjuk ez a quincy összevonás kicsit érdekes lesz mert ezzel magukhoz rántják a szabadon tevékenykedő shinigamikat is.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4105 Dátum: 14 jún 11, 12:27:23 »

Egyébként ebből az jött le nekem, hogy Bach nagyon is tart Ichigotól illetve az erejétől. Mondjuk ez a quincy összevonás kicsit érdekes lesz mert ezzel magukhoz rántják a szabadon tevékenykedő shinigamikat is.

Ez az mutatja, hogy Juha Bach se nem arrogáns, se nem ostoba ahhoz, hogy lenézze Ichigo-t.

Szerintem inkább a Hueco Mundo csapat meg Ganju a Fullbringer-ekkel fognak jönni, mert a shinigami-k, háááát... Egyedül Rukia, Byakuya és Renji azok, akik tudnának mit tenni, mert a törpiek vagy kiütve, vagy meghaltak vagy pedig semmit nem tudnának tenni - lásd pl Ikkaku, akinek a Bankai-a már annyit sem ér, mint anno, amikor eltört.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4106 Dátum: 14 jún 11, 13:12:42 »

Az mi volt, hogy Ichigo ráordított Candice-re, hogy "Idióta, kerüld ki!" ? ikszdé tényleg nem akarja bántani.

Viszont ha jól láttam a Getsuga Juujisho 4 felé szelte az eget. Tényleg égmetsző  bow


Valamint egy kisebb Ichigo fanboy fog előtörni belőlem amikor leírom az elvárásom a kövi fejezetre:

Ichigo nem kap segítséget, elindul Bach felé, 8an az útját állják és a fejezet alatt lerendezi mindet, igen mindet!
És az utolsó oldalon ott terem Bachéknál.Esetleg utolsó előtti oldalon, és az utolsó egy egész oldalas kép arról ahogy Ichigo ráordít Ishidára, hogy mi a jó eget csinál  Ördögi

Ezt alátámaszthatja az is, hogy Ichigo nem hülye.Az erőviszonyokat nyílván felmérte, és figyelni kell az arcán amit Blanco is említett.Ez ilyen I dont give a fuck fej Nevet Kubo egy képpel is nagyon sokat elmondat a kraktereivel szöveg nélkül is akár és ha nem biztos a dolgában Ichigo akkor tuti kapott volna Kubotól egy kis grimaszt az arcára.

És szerintem kell az az erő, hogy ezt a 8-t leverje ha a top3 ellen akar menni.
Nem aztmondom, hogy esetleg erősebb mint azok 8an, bár lehet, de a sebességével meglepheti őket és könnyedén levághatja.


Shinji és Renji esete:
Renjivel szerintem NaNaNa nem is találkozott, csak már éppen támadta volna amikor Bach odaküldte Ichihez.
Bazz-B meg szerintem otthagyta simán vagy azthitte, hogy megölte csak Shinji elhitette vele, hogy meghalt.

Lányokat még mindig bírom pláne a párbeszédeiket egymással. ikszdé

Ichigo mondatára visszatérve először úgy voltam vele, hogy "mi a f*sz?" de valahogy nekem tetszett, hogy nem akarja megölni őket.Lehet látja, hogy nem feltétlen a Shinigamik a jó oldal és ezért őket sem akarja bántani csak Bachot az éléről? Nevet

Amúgy ha leverné mind a 8-t szerintem maximum 2-3 halna meg.Azt is "véletlenül" ölné meg ikszdé és a maradék még maradhatna az utólag befutóknak.

Bach terve szerintem is, hogy Ichigo lejött, most menjünk fel Nevet

Lehetséges, hogy a még meg nem érkezett szereplők később lesznek ellőve? mármint nem ebben az invázióban?Akkor viszont még tényleg hosszú az arc meg még a top2 kapitánytól is várjuk a pusztítást Nevet

A fejezet nekem olyan 7-8/10 Mosolyog
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4107 Dátum: 14 jún 11, 13:29:25 »

Nem vagyok kíváncsi arra, hogyan megy végig mindegyik kvincin. Talán most érkezik meg kancsó a haverjaival és/vagy az Urahara süti party aztán lesz egy royal rumble, hogy Ichigo mehessen a dolgára.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4108 Dátum: 14 jún 11, 13:32:34 »

És akkor megvolt a 2 fejezetes nagy belépő és úgy menjen el, hogy lényegében semmit sem csinált csak eldobott 4 csajt? Nevet most ez lenne a jó de ha Kubo meglépné már látom magam előtt a hsz-eket, hogy ennyit tud? ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4109 Dátum: 14 jún 11, 13:41:10 »

Azért Bazz B tuti nem lesz könnyű falat még a szárnyát sem használta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!