24 máj 19, 21:25:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003596 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4050 Dátum: 14 jún 04, 16:09:57 »

Mondjuk Gigi a képességével könnyen elintézhetné Ichigót.

Megsebezi őket annyira, h ne tudjanak harcolni, aztán majd ha odatéved egy erősebb Sternritter, majd az szépen megöli őket a hanyag munkáért.
Nem hinném, hogy Ichigo hagyná, hogy valaki megölje az ellenfeleit. Grimmjow-ot is megmentette, mikor Nnoitra el akarta takarítani.

de könyörgöm az eddig ismert legnagyobb támadását használja négy ilyen csitri ellen?
Nem, mintha olyan széles repertoár közül válogathatna. Nevet

Candyt azért rendesen szívatják a többiek. Mondjuk Ichi szívatja őt a legjobban.^^
Azt azért nem értem, hogy miért nem zavarja a többieket, hogy Bach csalódna bennük. Chang-Du-t és BG9-et elégé kellemetlenül érintette, mikor hasonló helyzetben kötöttek ki. Talán mivel a Number One ellenfél került eléjük, már nem is baj, ha vesztenek?
Kár, hogy a lányok pont Ichit kapták első ellenfélnek. Mondjuk egy Kenpachi vagy egy Ukitake ellen milyen szép harcot lejthetnének már? Nevet

A legjobb kép: közéspő panel: http://readms.com/r/bleach/583/2401/16
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4051 Dátum: 14 jún 04, 16:19:29 »

Nem, mintha olyan széles repertoár közül válogathatna. Nevet

Igen ő kicsit olyan, mint Naruto ezzel. Van 50 féle getsuga tenshou-ja Nevet
Meg is lepődtem, hogy az újat nem egészen így hívják Nevet

Amúgy ennek a 4 nek semmi esélye sincs. Ha mind a négyen egyszerre mennének Ichigo ellen vollstanding formában, akkor talán meg tudnák karcolni.

Kövi fejezetben szerintem már láthatjuk Ichi új bankai-ját is.

A mostani fejezet, amúgy egész szórakoztató volt.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #4052 Dátum: 14 jún 04, 16:23:28 »

Nekem szórakoztató volt ez a mai fejezet. A csajok is nálam a jobb quincyk között vannak. Csak ne húzzák el ezt a harcot és én teljesen megvagyok elégeve ezzel.

A zombis csaj képzelete szerintem simán az, hogy nincs semmi, amire úgy vágyna, de tényleg vicces volt.

Énmost nem háborodok fel azon, hogy Getsugát használ. Más technikája nincs igazán és ennek az újnak sem láttuk még az erejét és tuti nem vetett bele mindent.

Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4053 Dátum: 14 jún 04, 16:27:17 »

Kuro nem köcsögségből, de nézel és nem látsz.

A naruto topicban nem azzal volt bajom, hogy mennyire facepalm volt az eheti adag mert azt már megszoktam.
Ott arról beszéltem, hogy egy olyan manga ahol ninják voltak, valamennyire realisztikus volt, ért valamit egy shuriken még a pénzzel is foglalkozni kellett, és nagyon szépen felépített hosszú kemény edzés kellett egyetlen egy technika elsajátításához amiből alig 2-t bír lőni az ember, és ezt felváltotta az, hogy reinkarnáció, ádám és éva, meg random 2 másodperces power up-ok, valamint minden karakter kuka és 2 vs 1 istenboss fight megy, egy olyan univerzumban ahol anno késekkel harcoltak.

És ez a lista kb 3%-a.Ezt még megtoldjuk azzal, hogy az egész manga le van spoilerezve.
Valamint látszik csak a felét olvastad, mivel ezután írták, hogy még korai eldönteni, hogy szar meg, hogy Kishi kihoz belőle valami jót és erre mondtam nekik legyen igazuk mivel nem akarom, hogy szar legyen a manga.

Egyébként az utolsó 2-300 fejezetre ha írtam, hogy jó volt esetleg nagyon jó, az nem a régi Narutohoz volt mérve, hanem a mostani mérhetetlen szar színvonalhoz viszonyítottam annak érdekében, hogy újra tudjak élvezni egy anno számomra nagyon élvezetes mangát, mert ha a régihez hasonlítottam volna akkor 10x annyit szidtam volna a Narutot mint te Kubot egész életedben.

Na de ez off és nem a 2 mangát hasonlítgatom és a tisztánlátás végett írtam le Mosolyog

Valamint a Bleach fejezet sem volt olyan hű de kitudja milyen jó.
teljesen átlagos harcolós fejezet volt bár igaz, hogy a Gremmy vs Kenpachit fényévekkel veri.
Csupán semmi kivetni való nem volt benne és amikor újra és újra megkérdezed egyes momentumoknál, hogy ez kinek tetszett? akkor olvasd el az összes hozzád előtted hozzászólót. Semmi baj nincs azzal, hogy neked nem tetszett, csak ezt ne úgy állítsd be mintha senkinek sem tetszett volna Mosolyog

Jövőhéttel kapcsolatban pedig csak annyit fűztem hozzá, hogy a jelenleg számomra is még semmitmondó technika elemzéséhez ki kell várnunk, mivel nem tudjuk, hogy kettétépett egy hegyet, vagy csupán a palát repesztette meg.

Mindenesetre tudjuk, hogy a Getsuga ereje a belefektetett szellemi energia mértékétől függ. (kb mint minden támadás?  >.<# dafuq me ikszdé ) és ebbe hangyafingnyi szellemi erőt sem adott Ichi, bár egy támadás ereje tudjuk, hogy nem az általa végzett pusztításban mérhető feltétlenül.Lásd Gin bankai-a.

Valamint, hogy minek játszadozik Ichi?
ha te veszel egy új fegyvert te sem vadat lősz vele elsőnek, hanem lőtéren kipróbálod.

Ő is teszteli az erejét.
de ezt már leírtam fentebb, hogy azért került ennyire izgalomba annak láttán, hogy az ellen hozzá hasonló technikát használ.


Amit viszont hiányolok, hogy azt a két kardot közelharcban még nem nagyon használta egyszerre  Neeem
Ehhez persze kell az adott ellenfél de például én imádtam a közelharci jeleneteket Grimmjow és Ginjo ellen.
Ezt hiányolom egyenlőre két karddal bár eddig Kubonak volt 34 oldala úgyhogy egyenlőre még nem tragédia, hogy hasonlót nem mutatott.

erről mi a ti véleményetek?

de a lényeg az, hogy ez a szál nálam még olyan semleges.DE! kilehet hozni eszméletlenül jóra, ugyanakkor ennek ellentétére is.Úgyhogy kivárjuk ami Bleaches tempóban lehet fájni fog  ikszdé
Akármelyik is lesz, a lényeg, hogy Kubo mindig szar marad!

Nem, mintha olyan széles repertoár közül válogathatna. Nevet

Igen ő kicsit olyan, mint Naruto ezzel. Van 50 féle getsuga tenshou-ja Nevet
Meg is lepődtem, hogy az újat nem egészen így hívják Nevet

Amúgy ennek a 4 nek semmi esélye sincs. Ha mind a négyen egyszerre mennének Ichigo ellen vollstanding formában, akkor talán meg tudnák karcolni.

Kövi fejezetben szerintem már láthatjuk Ichi új bankai-ját is.

A mostani fejezet, amúgy egész szórakoztató volt.

Ezen jót nevettem ikszdé találó bár itt mind az 50-t ugyanúgy hívják/ták eddig csak a végén lévő magánhangzó számát cserélgette hősünk ikszdé de szegénynek van alibije Nevet

a bankai-al viszont nem értek egyet.
Én tartom magam ahhoz, hogy még a shikainak is lesz egy fokozata amit még szintén jóval később fogunk látni.
Azért ha rögtön kilőni magát bankai-ra nem sok időt jósolnék neki a fronton még akkor se ha azzal az erővel az ABC 90%-t eltörli Nevet

ja és Gigi "vágyáról" nem is írtam ikszdé
animében valami hangeffekttel tuti ütne ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4054 Dátum: 14 jún 04, 17:10:06 »

Kuro nem köcsögségből, de nézel és nem látsz.

A naruto topicban nem azzal volt bajom, hogy mennyire facepalm volt az eheti adag mert azt már megszoktam.
Ott arról beszéltem, hogy egy olyan manga ahol ninják voltak, valamennyire realisztikus volt, ért valamit egy shuriken még a pénzzel is foglalkozni kellett, és nagyon szépen felépített hosszú kemény edzés kellett egyetlen egy technika elsajátításához amiből alig 2-t bír lőni az ember, és ezt felváltotta az, hogy reinkarnáció, ádám és éva, meg random 2 másodperces power up-ok, valamint minden karakter kuka és 2 vs 1 istenboss fight megy, egy olyan univerzumban ahol anno késekkel harcoltak.

És ez a lista kb 3%-a.Ezt még megtoldjuk azzal, hogy az egész manga le van spoilerezve.
Valamint látszik csak a felét olvastad, mivel ezután írták, hogy még korai eldönteni, hogy szar meg, hogy Kishi kihoz belőle valami jót és erre mondtam nekik legyen igazuk mivel nem akarom, hogy szar legyen a manga.

Egyébként az utolsó 2-300 fejezetre ha írtam, hogy jó volt esetleg nagyon jó, az nem a régi Narutohoz volt mérve, hanem a mostani mérhetetlen szar színvonalhoz viszonyítottam annak érdekében, hogy újra tudjak élvezni egy anno számomra nagyon élvezetes mangát, mert ha a régihez hasonlítottam volna akkor 10x annyit szidtam volna a Narutot mint te Kubot egész életedben.

Na de ez off és nem a 2 mangát hasonlítgatom és a tisztánlátás végett írtam le Mosolyog

Mert a Bleach vagy bármelyik shounen nem ilyen? Épp ez a baj a legtöbb olvasóval hogy túl realisztikusan nézik a Narutot. Itt nem a ninjákon van a hangsúly hanem a hátterén tehát a kapcsolatokon és az emberek céljain. Bleach egyébként ugyan ez. Jönnek az Istenek sorban mintha muszáj volna (Lélek Király. Aizen, Bach, 0. osztag, meg ki tudja még kik jönnek még) powa upok ezerrel stb. Ilyen téren egy az egyben ugyan az a két manga. Csak amíg az egyiknek van egy komolyabb mondanivalója addig a másikban csak kaszabolnak a semmiért.

Mert most őszintén van valami célja a Bleachnek? Mert szerintem nincs.

Ichi mindig harcol valaki ellen azt csók. De konkrét célja nincs senkinek. Csak uralni a világot stb.
Amíg a Narutoban ott a végcél. Béke, elismerés barátok szerzése értékrend kialakítása stb. Egyébként nem értem ezt a spoiler baromságot amit írsz. Mi van? Nevet

Nem, mintha olyan széles repertoár közül válogathatna. Nevet

Igen ő kicsit olyan, mint Naruto ezzel. Van 50 féle getsuga tenshou-ja Nevet
Meg is lepődtem, hogy az újat nem egészen így hívják Nevet

Amúgy ennek a 4 nek semmi esélye sincs. Ha mind a négyen egyszerre mennének Ichigo ellen vollstanding formában, akkor talán meg tudnák karcolni.

Kövi fejezetben szerintem már láthatjuk Ichi új bankai-ját is.

A mostani fejezet, amúgy egész szórakoztató volt.

Na azért ez elég erős mert Naruto elég sok kombinációt csinált meg nem csak egy képessége van azért. De ez nem ebbe a témába tartozik. Ichinek viszont csak a Getsuga van. Ha nem számoljuk ugye a Hollow énjét de az is csak egy erőnövelés semmi több. Szóval 2 támadása ami igazából egy csak más nevet kapott mert X alakban is ki tudja lőni. Nevet

Amúgy ha Bankai-t is lő ezek ellen a senkiháziak ellen tuti hogy kirohanok a világból. Az már a szánalmasság netovábbja lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:12:42 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4055 Dátum: 14 jún 04, 17:17:19 »

Kuro a Bankai részt még legrosszabb esetben sem szabad komolyan venni.
Akkor én is tartanék egy kisebb szünetet. smirksweat
Arra vagyok kíváncsi hogy vajon meddig tud eljátszadozni mielőtt.
1:Harcteret váltunk
2:lepasszolja másnak HM,vagy fullbringerek
3:megjönnek az erősebb quincyk Ishida,BAch stb,és neki kell passzolnia.

A lényeg hogy most tesztelni a képességeit és nem bízza el magát.
Vajon Kidoval hogy állhat,mint Renji? Gondolkozik
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4056 Dátum: 14 jún 04, 18:03:47 »

Te tényleg ennyire sötét vagy? már elnézést-

Ezt az istenharcot meg isteneket minden mangában a saját UNIVERZUMÁHOZ képest kell érteni.
A naruto univerzumában az volt az alap, hogy ninják késekkel harcolnak és néhány jutsu.
míg a bleachben már az elején is 100m átmérőjú oszlopokat robbantottak sz*rrá így ahhoz viszonyítva nincsenek istenharcok.

A mai narutoban már egy átlagos technika lebont egy hegyet. Erről beszéltem dehát...Bizonyos értelmi szint is szükséges a felfogásához.

És abba is hagytam mert Hiei úgy törölni fogja mint a b*dös szar és igaza is van mivel tényleg értelmetlen hasonlítgatni csak nem bírtam megállni ha hülyeséget beszélsz egy dologról amit nem is úgy írtam.

a lespoilerezett mangát úgy értem, hogy Kishimoto megmondta, hogy lesz Naruto vs Sasuke part 2, tehát ezzel tuti, hogy addig a pontig a 2 főhős életben marad.Ez még túl nagy probléma nem lenne, de mindezek után eljátszatta mindkettő halálát amikor magasról rász*rt mindenki mivel tudták, hogy túl fogják élni.

Ennyi elég belőled ez az utolsó hsz-m hozzád naruto és bleach témában most már tényleg.


Bleachnek milyen céljai voltak?

Ichigo sose szeretett harcolni és sosem akart.Már itt megbukik az amit mondtál.
Ő csupán megszerette volna védeni a szeretteit mindig is.
HM-be se csak úgy harcolni ment hanem az egyik szerettét megmenteni.

"Ichi mindig harcol valaki ellen azt csók. De konkrét célja nincs senkinek. Csak uralni a világot stb.
Amíg a Narutoban ott a végcél. Béke, elismerés barátok szerzése értékrend kialakítása stb."

csak szót rossz helyen használod.
Aizen célja nem a világuralom volt hanem, hogy változtasson a dolgok menetén.Elmondása szerint:"te miért hagyod, hogy uralma alatt tartson az a valami?" és még sok dologra nem derült fény.

A mostani arc célja a legegyszerűbb.
háború, amelyben mind a két fél a saját igazáért harcol.Egyszerűbb nem is lehetne.Egyszer de egyben nagyszerű a csavarokkal együtt amiket a történet tartalmaz.




Egyébként szerintem DasOmen és Soreszko szerintem sírógörcsöt kaptak.


Hieitől pedig elnézést az újraelkövetett hibáért amiért mindig megszól minket ikszdé
mivel hülyeségekre többet nem fogok reagálni így ez sem fog előkerülni többet.Csak ezt még le kellett írnom ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4057 Dátum: 14 jún 04, 18:07:17 »

Ezt elfogjuk minden héten játszani? Kezdem unni és ki fogok banolni 3-4 embert, akik szét spamelik a manga témákat és újra csend és nyugalom telepszik a fórumra. Innentől ehhez tartsátok magatokat. Amúgy észre vettétek, hogy olyanok vagytok, mint az óvodások? Amit jobban szerettek az biztos, hogy jobb a másiknál és foggal körömmel védidet, ha nincs igazatok akkor is. Gyalázatos. Szeretem a Narutot a Bleachet még a One Piecet is mindegyiket láttam és olvastam többször is, de ha nem tetszik valami leírom, ha tetszik azt is. Miért van az, hogy itt csak végletek vannak Haterek és olyanok, akik imádják. Gondolkozzatok el ezen.
Fairy tailből olvastam szinte minden fejezetet és soha nem kommentáltam a témájába, mert egyszerűen undorítónak tartom mennyire elrontották azt a mangát pedig millió lehetőség volt benne. Ennek ellenére nem akarom elvenni senki kedvét tőle így nem megyek oda vergődni. Miért olvasom akkor? Mert érdekel a történet. Viszont sokkal többet és jobbat vártam. Ti pusztán dedósak vagytok.Egy szó mint száz... BAN!

Oh és tisztelet a kevés kivételnek. Már, ha még olvassák a témát és nem üldöztétek el őket.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 18:17:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4058 Dátum: 14 jún 04, 18:22:10 »

Ezt a néhány kvincit kard nélkül kellene ledarálni mint ahogy a hadnagyokkal is tette. Szép tribute lett volna...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4059 Dátum: 14 jún 04, 18:26:10 »

Végre valaki leírta egyébként miért volt ez gyenge rész. Én is azt vártam, hogy puszta kézzel elveri őket mint a lovat. Továbbra is azt tudom mondani a mostani fejezetekről, amit eddig: Ichi-nii ennél epicebb és badassebb egyszerűen ez a belépő és a harc eddig nem méltó a number onehoz:(
Viszont az ellen érdekes eddig csak isten adja nem válnak eggyé, mint azok a hollowk.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 18:27:26 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4060 Dátum: 14 jún 04, 18:30:16 »

Ezt a néhány kvincit kard nélkül kellene ledarálni mint ahogy a hadnagyokkal is tette. Szép tribute lett volna...

Ebben egyetértek anno írtam is, hogy az így mennyire ütne...  Neeem

Végre valaki leírta egyébként miért volt ez gyenge rész. Én is azt vártam, hogy puszta kézzel elveri őket mint a lovat. Továbbra is azt tudom mondani a mostani fejezetekről, amit eddig: Ichi-nii ennél epicebb és badassebb egyszerűen ez a belépő és a harc eddig nem méltó a number onehoz:(

Ez is tetszés kérdése nekem egyenlőre tetszik bár a következő fejezetben már ha nem akarja elrontani Kubo akkor lerendezi ezeket valamilyen úton.

rinivel értek egyet, hogy úgy kellett volna, hogy 1 hét szünet és utána egyszerre jön ki a 2 fejezet ahol Ichi megérkezik. Sokkal jobban ütött volna.

Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4061 Dátum: 14 jún 04, 18:40:43 »

Ment kard nélkül mig nem váltott alakot csajszi voldsang vagy mi a neve. Azért mikor azt használják quisnik elég erősek  leszenek.  Szerintem még csak teszteli az erejét icsigo.  Ez tényleg nem epic harc aláirom Mosolyog
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4062 Dátum: 14 jún 04, 18:57:06 »

De miért is kellene kézzel aprítani őket ?
ha tényleg erőt akart volna demonstrálni akkor nekem is tetszett volna DE bakker ezek Sternritterek , elit harcosok változatos képességekkel , vollstandiggel és még ki tudja mivel aki egy kapitány szintjén állnak , nem holmi hadnagyok akik közül egyik gyógyító, a másik egy vén tata , a harmadik meg egy dagadt idióta volt  ikszdé
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4063 Dátum: 14 jún 04, 19:07:22 »

Köszönöm Blanco.
Mindesetre remélem nem lesz hosszú harc vagy más ellenfelet kap.
Tesztnek jó de komoly harcnak már kevésbé.

Így belegondolva Elég sok Shinigami bajban van ha csak a listát nézzük.
Nem csak a hallottakra kell gondolni. Nyelvesít
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4064 Dátum: 14 jún 04, 19:11:23 »

Egy szó mint száz... BAN!
KAI! Nevet

Ichigo sose szeretett harcolni és sosem akart.Már itt megbukik az amit mondtál.
Hááát igazából:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/280/9
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/455/19

Szerintem a következő fejezet még biztosan erről a harcról fog szólni.  Egyenlőre még poénosra, nemtörődömre van véne Gigiéknél a figura de talán most a jutalom hallatán fellelkesednek Mert eddig nem volt nagyon akarat a támadásaikban, kivéve ugye Candy-t.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!