24 máj 19, 21:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003598 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3900 Dátum: 14 máj 18, 12:39:51 »

- a klasszikus érv: a mestert túl kell szárnyalni

Kyorakut idézve:"Ha Yamabá'ról van szó, ez a logika nem működik"  Kúl
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3901 Dátum: 14 máj 18, 19:56:41 »

A legutóbbi fejezetnél haverom megjegyezte, hogy az utolsó oldalon levő robbanásnak kicsit olyan alakja van, mint Ichigo helyettes halálisten jelvényének. Szerintetek van ebben valami, vagy csak véletlen?  Gondolkozik smirksweat

Csak egy kicsit kéne visszaolvasnod,mivel az elején is ezt tárgyaltuk.Az elsők között volt amit felhoztunk.
Remélem ott megtalálod a választ. kacsint
Naplózva

Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3902 Dátum: 14 máj 18, 20:06:01 »

Elvesztem a sok információban, köszi a segítséget ^^"
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3903 Dátum: 14 máj 20, 15:19:07 »

a következő részhez ez kellhet  Ördögi

https://www.youtube.com/watch?v=_ieR7gF2mdI
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3904 Dátum: 14 máj 20, 23:10:06 »

Visszanézegettem néhány korai mangát és animét. Azért abban az időben Kubo rajzolása és az anime rajzolása is elég érdekes volt. Megdöbbentő, hogy azóta milyen sokat változott a karakterek megrajzolásában. Egyébként a sokkal a javuló minőség úgy az anime első fejezet középének környékén vehető a legjobban észre. Majd komoly fejlődés legközelebb amikor áttértek a szélesvásznú vetítésre. Sokkal tisztább, kifinomultabb a rajzolása. Különösen sokat változott az arcok, illetve az arcokon megjelenő érzelmek megrajzolásában a mangában és animében is. Még feltűnt egy-két dolog. Például, hogy anno ő is több szálat futtatott egy időben, mostanában viszont függőben tart szálakat és egyre koncentrál leginkább. Csak nagy néha alkalmaz kitekintést ebből. Régen pedig elég gyakran ugrált helyszínről helyszínre, karakterről karakterre. Viszont akkor is egy fontos eseményt sokkal hosszabban mutatott. Jó példa erre amikor Ichigoék betörtek SS-be és szétváltak a robbanás után. Ez körülbelül a HM arc végéig így is ment. Még annyi érdekesség, hogy régen több cellát használt a megjelenítésekhez de ezeknek a celláknak a száma az SS harc idején elkezdett drasztikusan lecsökkenni. Megjelent helyette inkább a sokszori, szinte egész oldalas rajz, amelynek minősége sokkal magasabb szintű lett mint korábbi rajzoknál látható volt. Szerintem ez az a rész amely sokaknak nem tetszik a mangában. Nagyon egy szálra koncentrál így a történet és ezért is tűnik lassúnak vagy rövidnek egy-egy fejezet. Persze néhányaknak pedig éppen ez tetszik, hogy nem darabolja. Nekem éppen ez a túlzott szétszórás nem jön be amit az OP-ben láthatunk. Az már túlságosan sok. 9 szereplő de 6 irány, plusz még a rosszakat is figyelemmel kell kísérni valamit a külsősök reakcióit. Ez nagyon sok. Azt azért én sem bánnám ha Kubo is legalább 2-4 szálat futtatna folyamatosan. Másrészt kicsit hosszúnak tartottam például a mostani Kenpachi harcot. Én 2 manga alatt befejeztem volna. Főleg ha visszagondolok Ichigo Ulquiorra és Aizen elleni csatájára. Pont azoknak kellett volna hosszabbak lenni. Az utolsó dolog. Nagyon meglepődtem az anime zenéin. Szinte az összes nagyon passzol a történet hangulatához de még a karakterek theme zenéi is nagyon ott vannak. Egészen beleborzongtam. Ja, még egy észrevétel amely akkoriban nagyon feldobta a történet színvonalát és most borzasztóan hiányzik szerintem. A kezdetekkor rengeteg vicces, poénos beszólás és jelenet volt a történetben. Így, utólag visszanézve hemzsegett tőle a történet. A Rukia megmentése fejezett végével tulajdonképpen teljesen el is tűnt a történetből. HM fejezetben 1-2 poén. SS fejezet elején a Vaizardok hozták egy kicsit vissza a poénokat de a közepétől egy-két kivételtől eltekintve teljesen eltűntek.  Fullbringer fejezetben szinte semmi, nagyon elenyésző és azok sem valami komolyak. Ezért azt gondolom, hogy ezekért nagyon kár. Előtte rengeteg volt az ilyen feszültségoldó megoldásokból, még komoly harc közben is. Ez szerintem az egyik legnagyobb vesztesége a mangának jelenleg. Az azért érdekes, hogy nekem is most tűnt fel komolyabban, pedig nem először néztem vissza a részeket.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 01:49:25 írta rini67 » Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #3905 Dátum: 14 máj 21, 10:10:27 »

http://www.mangareader.net/bleach/581

Egész jó kis fejezet volt, végülis az jött akire a legtöbben tippeltek. Elég kiszámítható volt. Felvezetőnek nem rossz, hogy várjuk a következő fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 10:20:50 írta tyber22 » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3906 Dátum: 14 máj 21, 10:46:13 »

Felvezetésnek jó volt… de nem örülők neki hogy Ichigo megjött:
1.Nem bírom
2.Valoszinüleg nem fognak a "jó" oldalról meghalni

Bazz-B-t remélem nem Shinji fogja megölni, mert akkor még jobban megutálom, mint eddig.
Kent meg rossz így látni remélem, feltámad még a lelkesedése és ő is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 14:11:06 írta LeViiKee » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3907 Dátum: 14 máj 21, 10:58:43 »

rövid volt de tartalmas
Shinji él és harcolni fog , BazzB még mindig badass
Kenpachi tényleg eléggé ramatyul néz ki
Ichigo végre megérkezett

így tovább Kubo sensei 
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3908 Dátum: 14 máj 21, 11:06:28 »

Meglepett, hogy Ichigo jött, nem rá számítottam még. Igaz, nem is zártam ki a lehetőségét mert lassan ideje volt ennek. Én a Fullbringerekre számítottam inkább. Az várható volt, hogy Shinji nem sérült meg komolyabban. Inkább a meglepetésszerű  támadás találata fektette csak ki. Bazz egy jó ellenfél lehet Shinji számára. Az egyik a pusztítás míg a másik a trükközés, szemfényvesztés kategóriát erősíti. Azért érdekes volt Ichigo érkezésének reakcióját külső szemmel látni. Na persze aki látta mert láthatóan a 4 leányzó nem látott semmit. Csipném, ha most Ichigo rúgná biztonságba Kenpachit mondván, hogy útban van. Egyébként a 4 csajszinak már itt vége lehetett volna, hiszen ők még mindig a landolás irányba néztek de Ichigo már Kenpachinál volt. Enyhén szólva tovább gyorsult egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 11:56:54 írta rini67 » Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3909 Dátum: 14 máj 21, 12:15:55 »

jó rész volt szerintem is, én ennyire nem vizionáltam túl kenpachit, mit Kubo most tette, de az a gondolatmenet miszerint ha kenpachi meghal, ss elbukik, ezért minden eszközzel meg kell azt akadályozni, valamilyen szinten helytálló, így logikus, hogy Ichigo jött megmenteni, bár én a 4 csajt nem nézem túl erősnek. Persze imbák, meg minden, de mondjuk Byakuya turbo bankai-al szerintem eredetibb lett volna ellenük Nevet , vagy Yachiru  Pojén , viszont most SS 2 nagyágyúja egy helyen van, nem hiszem hogy a 4 csaj 1-max 2 résznél tovább maradna állva, utána jöhetne egy nagyobb kaliberű quincy, ha nem is bach, Ishida vagy Hashwald etc...
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #3910 Dátum: 14 máj 21, 12:25:56 »

0. osztagosok ereje be lesz mutatva majd szerintetek? Lehetnek a shinigamik olyan helyzetben, hogy közbelépjenek, mert veszélyben a királyuk biztonsága?
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3911 Dátum: 14 máj 21, 12:52:24 »

Ichigo Is Back!!!!!  Yóóóó Nem volt meglepetés de ez már éppen illő volt hogy bekövetkezzen. Kicsit visszatekerve látva hogy hogyan is zajlottak a landolás előtti jelenetek elég jó lett és jól vezette fel a hangulatot. Egész libabőrös lettem tőle, mindaddig amig a szuper belépőt Kubo nem rontotta el egy oda nem illő poénos FAIL landolással... Nem örülök, hogy húzta a végéig az érkezést de azt kell hogy mondjam minden kellett ebbőla  fejezetből. Nevet Ráadásul kaptunk még egy szálat amit remélhetőleg Kubo nem tesz a spájzba Hümm-hümm
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3912 Dátum: 14 máj 21, 13:03:39 »

Ebben a fejezetben pozitívan csalódtam  Nevet

Színes oldalról kiderült, hogy a lányoknak nem csak a kereszt és vezetéknevük kezdőbetűje egyezik meg hanem a szemük és a hajuk színe is.

Így már nem hasonlít (O)P Orihimére.

Egy igen tartalmas fejezet volt.Pláne ha azt nézzük, hogy a történések körülbelül a fejezet feléig tartottak mivel utána...
Szóval a mester nagyon felfelé ível Nevet

Bazz-B Shinji érdekes lesz, valamint az sem volt rossz (számomra), hogy Omaeda nem csak áll mint f*sz a lagziban.
Láttuk Renjit és a Kuchiki Brotherst is.

rini a poénokról igazad van de nekem ez a mai is tetszett, hogy Shinji mondja, hogy amiért ilyen kitartó vagy segítünk neked és Hinamora megszólal, hogy amúgy is segítettünk volna ikszdé mondjuk lehet külön képen kellett volna és a másikon shinjinek idióta fejet lehetett volna rajzolni ikszdé

Na és ami utána volt.
Én, sőt mindenki tudta már akkor amikor a 3. oldalon is csodálkoztak, hogy érkezik valaki, hogy Ichigo lesz az ezért is én valami nagyon badass belépőre számítottam és itt csalódtam pozitívan.
Nekem az a képkocka (amin lényegében egy kupola meg egy csík van) jött be a legjobban.
Kövezzetek meg de nekem annak olyan feelingje volt, hogy az valami leírhatatlan Nevet (Bleachfan előtört) Nevet

Ezt a leérkezést nagyon epicre meglehet csinálni animében, pláne számomra amikor már a mangában is hallottam hozzá az OST-ket  Ördögi

a leérkezés pedig.
Enel és a papok csak néztek, hogy valami leesett utána pedig reagálni sem tudtak arra, hogy ott termett Ichigo.
Olyan WTF volt Nevet imádtam Nevet

Tehát a robbanás az volt ahogy Ichigo áttörte a Shakonmakut  Kúl

Bazz-B-t remélem nem Shinji fogja megölni, mert akkor még jobban megutálom, mint eddig.

Az a vizard aki a zp-jével már kétszer is besült leveri az a quincyt aki az egyik legnagyobb fandommal rendelkező karaktert szarrá alázta 1 ujjal. és megutálod. logikus.

Felvezetésnek jó volt… de nem örülők neki hogy Ichigo megjött:
2.Valoszinüleg nem fognak a "jó" oldalról meghalni


Kent meg rossz így látni remélem, a feltámad még a lelkesedése és ő is Mosolyog

Így, hogy jött Ichigo a Kenednek van esélye a feltámadásra.
Ha nem jött volna akkor meghalt volna valaki a "jó" oldalról.

Ja és az utolsó kép. Azt nem kell ragozni  Ohh My God bow bow bow bow bow
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3913 Dátum: 14 máj 21, 14:31:16 »

Komolyan gyerekek. Ichigo ennyit számít egy fejezetben? Rohadt szánalmas volt ez a fejezet. Nem szólt konkrétan másról csak hogy Kubo úgy csinált - mert ő azt hiszi szerintem - mintha a fanok körmüket rágva találgatnak hogy na vajon ki fog jönni. Már az előző fejezet végén is lehetett tudni hogy megjött a Stricigo. De hogy eljátszotta ugyan azt amit anno SS ARC-nál hogy bebugyolálva megjelenik mint valami hős megmentő és erre egy lapáttal rátéve elmondatja ugyan azt vele mint amit anno neki mondott Zaraki hát komolyan ez egyszerűen fájdalmas. Most komolyan ki az Isten volt kíváncsi tudom is én már hogy hívják hadnagy csávóra ahogy cipeli a húgát meg Soifongot? Miért nem lehetett kezdeni azzal hogy Ichigo belép ledarálja fél oldal alatt a négy szukát majd odabiceg Zarakihoz aztán mond neki valami szépet. Aztán áttérhettünk volna tőlem akárhova de most komolyan azt várja hogy csontig rágom a körmöm hogy mi lesz Ichigoval? Nevet

Ahogy Rini is írta Ichigo sokkal gyorsabb lett a csajok még az égre néztek mikor ő már Zarakit próbálta beoltani, megjegyzem neki nem áll jól ez a nagyképű stílus. Komolyan meglepne ha Ichigot megtudnák izzasztani a csajok. Nem véletlen az a címe hogy Hős 2, anno asszem az SS ARC-nál ez volt a cím. Egyébként ez is szánalmas hogy a Bleach manga már évek óta tele van folytatásos címekkel. Remélem ebből is lesz vagy 10 mint az Isten gyilkosból anno. Nevet

Lényeg hogy Kubo megint azt játssza mint anno HM-ben hogy úgy tesz mintha az olvasók hülyék lennének (bár a többségük az is) és nem tudják hogy Grimmjow-t bújtatja a háttérben. Ichigonál ugyan ez. Tűzbe merném tenni a kezem hogy még a kardját sem fogja előhúzni, vagy íjat. Nevet A röhej hogy Kubo szerintem magának írja a storyt mert nagyon látszik rajta hogy agyilag halott embereknek készül akik tényleg nem tudják mi fog következni. Mi itt páran a fórumon előzőhéten leírtuk szó szerint hogy mi fog történni, Ichigo mit fog mondani. Erre tessék. Kubo szerintem a fórumokat mazsolázza és az alapján írja a story hogy még véletlen se kelljen megerőltetnie magát.

Hát végül is nem egy Mashima-sensei az tuti. heti 3 fejezet vagy akár 6 tőle nem várható de még 20-25 oldalas rész sem. Csak a Barátok Közt féle "izgalom teljes" végződések. Nevet

Azt hiszem ez minden elmondt Kubo-ról és a manga minőségéről.  bow

BTW ha Ichike már most itt van mi lesz a többiekkel? Még eléggé az elején járunk elvileg a 9 napnak...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 14:37:09 írta Kuro25 » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3914 Dátum: 14 máj 21, 14:34:04 »

Én speciel azért nem számítottam rá,hogy Ő érkezik meg,mert az túl kiszámítható lenne.^^"
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/581/4
Catnipp:Zöld haj?Én valahogy szőkén képzeltem el...

0. osztagosok ereje be lesz mutatva majd szerintetek? Lehetnek a shinigamik olyan helyzetben, hogy közbelépjenek, mert veszélyben a királyuk biztonsága?
Jó lenne megtudni,hogy mire képesek,de még közel sem alakult ki olyan helyzet,ahol közbe kellene avatkozni,valószínűleg majd csak Bach csatájánál.Így is van még kb. 100 fejezetünk,szóval ez még egy kicsit messze van.

Nem valószínű hogy Ichi most ellövi a bankai-át,főleg nem ezek ellen,de már nagyon érdekelne,hogy hogyan is fog kinézni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!