24 máj 19, 19:21:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003548 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3375 Dátum: 14 márc 26, 21:57:04 »

az, hogy kenpachiból kihalt a badassság mert agyal a lehető legnagyobb f*szság amit állítani lehet.
Kb semmit nem agyalt csak annyit amennyit Nnoitra és Tousen ellen is...
Naplózva
PoloSanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #3376 Dátum: 14 márc 26, 22:01:29 »

Kuro25: "Amint megtudta a kardja nevét anno tudtam hogy ez lesz. kiveszik belőle minden amitől régen badass volt. Régen nem agyalt ennyit leszart mindent csak nekiugrott az ellenfélnek."

http://readms.com/r/bleach/574/2308/14
(Középső kép)
http://readms.com/r/bleach/574/2308/19
(Itt pedig az alsó)

Majd feltétlen olvasd el a mangát, miután hozzászóltál!  Pojén
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3377 Dátum: 14 márc 26, 22:01:48 »

Bocs, nem neked céloztam csak hirtelen több olyan komentet is olvastam, hogy Kenpachi maradjon ugyan olyan állat mint volt, mert ő úgy jó ahogy volt. Viszont korábban éppen azért sírtak, hogy nincs semmi jellemfejlődés a történet karaktereinél és éppen ezért rossz a manga. Így nem bírtam kihagyni a magas labdát. Szóval nem éppen neked címeztem csak éppen te voltál az utolsó aki megemlítette ezt.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #3378 Dátum: 14 márc 26, 22:24:18 »

Óóó igen, végre Ken-chan belecsap a lecsóba! Remélem szétszabdalja a mosolygós srácot, bár nagyon nehéz lesz, viszont, ha leszedi a szemfedőjét, akkor szerintem sima ügy. Azt nem értem, hogy miért nem változtatják az ő csontjait is keksszé, ha már Yachiruét megüntette... Gondolkozik
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3379 Dátum: 14 márc 26, 22:47:55 »

Egyébként ha emlékezetem nem csal akkor ez csak az első 3 Espádára volt igaz. Bár egyik sem mutatott fel túl sokat leszámítva talán Ulqit aki szerintem nem is volt Espada hanem inkább Vasto Lorde volt.

az első 4-re volt igaz és attól, hogy akár Vasto Lorde is lehetett Ulqi még ugyanúgy lehetett Espada is.A kettő nem üti egymást.

Egyébként visszatérve erre a tartalom nélküli fejezet témára arra most jöttem rá, hogy Ulqi azért látszott annyira bikának az előtte lévő 3 espadához képest, mivel abban a harcban Kubo igencsak kivitelezte a tájkép átrendezését amit gyönyörűen ültettek át animében.Namármost Starknál például semmi rombolást nem mutattak csak voltak neki jó képességei meg Cero Metracetta de ezek így önmagukban nem voltak annyira látványosak.De ha az eredményeket nézzük akkor Ulqi csak Ichigot nyomta le párszor meg Chadot + letépte Ishida karját, Stark viszont 2 olyan kapitánnyal harcolt akik ottvoltak a top 4ben (yamával együtt persze) és 1000 éve kapitányok valamint 2 vizardot is kifektetett.Ettől függetlenül én Ulqit tartom a legerősebbnek a Segunda Etapába de annyival nem volt erősebb Starknál mint amennyire a harcaikból látszott.Mondjuk Starkban több potencia volt mint amennyi ki lett használva de ennek már mindegy, és ha már szóba jött ez a Vasto Lorde dolog ő inkább hajaz rá mint Ulqi.Naszóval ez jusson majd eszükbe azoknak az embereknek akik oldalakon át szidják a "tartalom nélküli fejezeteket".
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:57:33 írta Asasino » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3380 Dátum: 14 márc 26, 22:50:23 »

 ikszdé
Ezt már megválaszoltam Linkkel is előző oldalon,de nem baj legalább megerősítettél. Nyelvesít
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3381 Dátum: 14 márc 26, 23:01:36 »

ikszdé
Ezt már megválaszoltam Linkkel is előző oldalon,de nem baj legalább megerősítettél. Nyelvesít

Elnézést kicsit már elvagyok aludva Nevet

Ami ezt a harcot illeti annyit még hozzáfűznék, hogyha Yachiru nem kapja vissza a harcot akkor remélem a következő fejezet első felébe le lesz vágva a gyerek és ugrunk máshova ha pedig visszakapja (nem fogja) akkor még elnéznék 1-2 fejezetet az ő harcáról bár ezzel sokan ígyvannak szerintem Nevet


Az mi komoly jelenet lehetne mint anno Nnoitra ellen ha Kenpachi kispadozna és végét járva a quincy megtámadná és Kenpachi lökné be neki halál nyugodtan "ha megtámadsz Yachiru mérges lesz" és a következő képkockán Yachiru levágná ikszdé tudom ilyen nem lesz de nekem nagyon tetszene Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3382 Dátum: 14 márc 27, 00:44:13 »

Azért azt tegyétek hozzá, hogy sehol nem szerepelt olyan, hogy csak az első négy Vasto Lord lett volna. Ilyet soha nem jelentettek ki a mangában és egyik bookban sem. Alapvetően ezt az olvasok következtették csak ki és maguk döntötték el, hogy ők tartoznak a Vasto Lordok közé. Viszont ez ettől még csak találgatás marad mert tényként nincs megerősítve és fájdalom de nem is lesz. Ráadásul az elég kavarásos téma is volt mert Kubo össze-vissza beszéltetett róluk a szereplőkkel. Elég nagy fail volt részéről ezt csinálni mert csak kérdések maradtak vissza amelyet soha nem tisztázott. Így jöhetett létre a 4 legerősebb feltételezés. Mondjuk én ezzel nem értettem egyet akkor és most sem mivel szerintem mindegyik besorolható volt ebbe a kategóriába erő alapján. Csak Kubo ügyesen játszotta ki a képességek ellentettjét.
Naplózva
boduke001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #3383 Dátum: 14 márc 27, 09:30:49 »

Ok válaszok tömegét sújtom rátok. ikszdé
1. Kubo komolyan már csak az időt húzza. Mindenki ki van már éhezve arra, hogy lássák, és hallják(a nevét) Kenpachi kardját. Lehet hogy még igazából nem találta meg a tökéleteset. Valszeg még lesz 2-3 fejezet mire végre megpillanthatjuk, vagy mint Rukia esetében, kimondja a nevét és folyt. köv.
2. Tényleg látható egy minimális jellemfejlődés, de ugyan már Kenpachiról beszélünk. Tényleg van valaki aki azt hiszi, hogy amiért megölte Unohana-t, és végre meghallotta a kardját, 180 fokos fordulatot vesz majd az életfelfogása? Könyörgök hát a szótárban, a Pszichopata, és a hidegvérű gyilkos kifejezések mellett ő az illusztráció. Nevet Nem kell attól tartani, hogy súlyos mértékben megváltozik. Szerintem az hogy átgondoltabban harcol, az azt a célt szolgálja, mint a csengettyűk, meg a szemkötő. Könnyíti az ellenfél dolgát, hogy tovább harcolhasson, és gyilkolhasson, és fürödjön a vérben. Majd mikor már bedurvul a helyzet és elővedlik belőle a régi énje, akkor majd jön a csihi-puhi.
3. A téma miszerint: "Aizen merre van?" egyszerű a válasz, de inkább jobban felvezetem.
- Tudjuk hogy a támadáskor börtönben volt.
- Tudjuk, hogy Bach felkereste, ajánlatot tett neki.
- Tudjuk, hogy Aizen megtréfálta.
- Tudjuk, hogy az épület amiben voltak felrobbant.
- Láttuk, hogy Bach kijön sértetlenül.
- Tudjuk, hogy Bach súlyos Istenkomplexusban szenved.
Én egy lehetséges opciót látok.
https://www.youtube.com/watch?v=Furs535ly94
Mi más történhetett volna? Semmi. Most komolyan, Ti Bach helyében mit tettetek volna? Még ha csak taktikailag nézzük, sincs létjogosultsága, mivel nincs hasznára az SR-nek, 1 logikus opció van. R.I.P.
4. A végső harc résztvevői. Bachot biztosra tudjuk. De vajon kinek van a legnyomósabb indoka arra, hogy harcoljon vele? Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. GOKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNAK! ikszdé Na jó most vegyük komolyan.
A Bach elleni harcban részt vesz majd... Mozart, Haydn, és Beethoven. ikszdé Bocs nem tudtam kihagyni.
Jó most már tényleg. Ki az a 2 db személy, akiknek mindenki másnál több fájdalmat okozott? Akiktől Bach olyat vett el, ami a legfontosabb egy ember életében. Ami szó szerint az életüket adta, az ANYJUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na és ki az a 2 személy akikkel PONTOSAN ez történt? Ichigo és Ishida. Rajtuk kívül senki sem fog részt venni a harcban. Ha még is akarna bárki, Ichigo meggátolná.
Remélem ez elég kielégítő válasz volt néhány felmerülő kérdésre.
Naplózva
Rather
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3384 Dátum: 14 márc 27, 09:53:00 »

Mit szóltok, ahoz a variációhoz, hogy Ken-chan csak Yachiru képzeletének szülötte?
Úgy értem nem olyan mintha Yachiru csak egy képzeletbeli barátra vágyna aki megvédi őt?
Plusz furcsa ez a kontraszt. Az elmével harcoló és a kardal daraboló?
Kitudja   Gondolkozik
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3385 Dátum: 14 márc 27, 12:19:22 »

az én olvasatomban csak Stark volt Vasto Lorde mert ő a Hogyuku nélkül képes volt Arrancarra alakulni míg a többieknek kellett a segítség , a másik pedig amit Toshiro mondott hogy sokkal erősebb egy kapitánynál , Harribel visszaemlékezésében volt benne hogy egy nála gyengébb hollow Arrancarra alakulása után bucira verte Harribelt , ha ő is eredetileg VL lett volna , lecsapja mint a legyet  Gondolkozik
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3386 Dátum: 14 márc 27, 12:43:39 »

Blanco:

ez a szöveg, amit anno hitsugaya mondott 99%-ban volt hatáskeltés és kb (de lehet kevesesebb) 1 %-ban igazság.

Hogy miért?
eddig az összes vasto lordot leverték. azért ez jelent valamit, tehát nem erősebbek egy kapitánynál sem. De lehet, hogy él hm-ben olyan vasto lord, aki iszonyat erős, habár azt azért nem gondolom (de lehet)

hitsugaya igazából az egyetlen olyan személy a gotei 13-ból, aki alkalmatlan a kapitányi rangra!

Hogy miért?
1. nem harcol halálisten módjára. túl forrófejű és ilyenkor olyan mint egy gyerek. Nála pl hisagi sokkal jobban illene a kapitányi rangba.
2. szerintem elég buta
3. túl nagyra van a jégsárkány erejével, holott szerintem nem egy nagy erő...


szerintem ő protekcióval került be a kpitányi posztra, mégpedig kubo protezsálta be:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3387 Dátum: 14 márc 27, 13:25:04 »

vaniliaspudinglover: Ezt az érvelést te se gondolhatod komolyan xD Mármint ezt: "eddig az összes vasto lordot leverték. azért ez jelent valamit, tehát nem erősebbek egy kapitánynál sem. " Starrk ellen 4 kapitány kellet. Barragan ellen az egyik legerősebb Kidou használónak ráment a fél karja. Harribelt meg maga Aizen vágta le mert unta, hogy nem tudják megölni és már ő akart szerepelni a rivalda fényben.

Viszont ez ettől még csak találgatás marad mert tényként nincs megerősítve és fájdalom de nem is lesz
Ezt nem mondhatod biztosra. Ott van még Harribel és Grimmjow is akikről bármikor jöhet egy elszólás e témáról. (Már ha eljutunk oda valaha is)

1 logikus opció van. R.I.P.
Aizen még a Mugetsut is túlélte és az utolsó információ alapján még mindig benne van a Hogyoku, szóval nem olyan könnyű megölni őt. Ráadásul még az is lehet, hogy már láttuk is őt, mikor Kyouraku teázni invitálta Haschwalth-ot. Pont nemrég volt erről szó újra.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
boduke001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #3388 Dátum: 14 márc 27, 13:38:31 »

Nem. Azért került be mert, mert előhozta a bankai-t méghozzá nagyon fiatalon. Szerintem egy igen erős képesség az övé, hiszen az ő ereje SZINTE határtalan, mert minden vizet fel tud használni a környezetéből. Csak mivel ilyen fiatal,(legalábbis az espada sagaban volt ez így) még nem volt képes, 100%. uralni. Azóta azért eltelt némi idő, valszeg sikerült elérnie a maxot. Nem hiszem, hogy gyengébb lenne, mint egy hadnagy. Lehet csak ez után mutatkozik meg az igazi ereje. De ez még a jövő zenéje.
Azt amúgy vágjátok, ha az a 2 kapitány meghalt(HA), akkor megüresedik 3 kapitányi szék, meg még ki tudja mennyi. + ha még beleszámítjuk, hogy Komamura végül is már nem tud halálistenként harcolni akkor már 4. Ezen kívül ki tudja hányan halnak még meg a top 13-ból? (kapitányok) Számoljunk utána kik képesek a Bankai-ra: - Ichigo
- Rukia
- Ikkaku
- Renji
- És ahogy azt az 538. részben megtudtuk, Hisagi is. (aki nem tudná, az a faszi aki nem szeret 69-ezni, és ezt úgy fejezi ki, hogy a 68-as feliratot varratta magára, és 2 kaszát forgat, amik lánccal vannak összekötve ezért 1 fegyónak számít, bár nem értem, hogy akkor Ukitake-nak, hogy számítható 2 mikor neki is össze van kötve. Mind1 Nevet )
Na ugye már meg van üresedve 4 hely. 5-en vannak mindenkinek jut 1 kapitányi szék. És mielőtt felvetné valaki, hogy: "Nem tudsz számóni te hülye? Há öten vannak!", azon látszik, hogy most merült bele ebbe az egészbe mert ahogy azt Ikkaku már egyszer már elmondta Renjinek: "A TE CÉLOD, HOGY LEGYŐZD KUCHIKI BYAKUYAT. AZ ENYÉM PEDIG AZ, HOGY ÚGY HALOK MEG, HOGY ŐT SZOLGÁLOM!" Remélem világos, hogy amíg Kenpachi életben van, addig ő nem lesz kapitány. (magyarul soha) Meg is van a 4 új kapitány.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3389 Dátum: 14 márc 27, 13:52:43 »

Azt mire alapozod hogy Bach erősebb lenne ?
Amikor Ichigo a Mugetsut használta 4 vagy 5 dimenziós lény volt , míg Aizen 3 dimenziós .
Naplózva

Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!