24 máj 19, 21:30:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003598 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2340 Dátum: 13 dec 11, 12:06:15 »

Ez egy nagyon jo fejezet volt minden teren egy pillanatra azt hittem hisagi lesz renji helyett de tetszett rose vegre mutatott vmit faja. A kis james kivegzese kemeny volt aztan kapott egy csillagot is erteXD idejuk nem volt maskot tenni magukra es rose-nak sokat nem is segitett volna hiszen ha jol tudom csak fizikai kepessegeket erosit a hollowizalas.(bocsi angol billentyu)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2341 Dátum: 13 dec 11, 12:15:58 »

Ez nem csak a vaizardokra érvényes. Mindegyik igyekszik elmondani a képességét és az is igaz, hogy ez az olvasok miatt történik. Az ok pedig az, hogy az olvasok megértsék, miről is van szó. Egy rombolás vagy pusztítás, netán elemi támadás nemigazán kíván magyarázatot mert azt azonnal értik az emberek de egy ilyen jellegű képesség már igen. Az már más kérdés, hogy miért ide teszi be Kubo amikor az ellen még él és tud cselekedni. Persze, tudjuk ennek is az okát de ő így döntött. Például helyzetbe kell hozni a következő személyt vagy el kell nyújtani éppen a harcot. Az okot nem lehet tudni, hogy miért nem használják a maszkjukat de sok minden elképzelhető. Sok válasz lehetséges. Például az elmúlt időszak alatt megoldották a problémát és kiszedték valahogyan belőlük. Esetleg ahhoz kötötték a jelenlétük lehetőségét, hogy semmi esetre sem használhatják. Vagy éppen úgy érezték, hogy nincsen még rá szükségük hiszen két kapitány és még hadnagyok is jelen vannak. Renjiről annyit, hogy most irtózatosan badass lehet, hiszen csordultig lehet töltve a másik dimenzió szellemi részecskéivel és akkor még az edzése eredményeiről (plusz javított bankai) nem is beszéltünk. Szóval amíg ez a magasabb rendű reatsu még benne van addig nagyon erős lesz. Hozzáteszem, hogy ő amúgy is tartozik egy kis visszajáróval Masculinnak. Ráadásul az egyszemélyes szurkolótábor megszűnt létezni James halálával, így talán már nem is lesz olyan erős Masculin. Mondjuk ebben ne legyen igazam mert szerintem most kellene inkább erősebbnek lenni a halál miatt.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2342 Dátum: 13 dec 11, 13:51:37 »

Az tetszik hogy egyre több képességet látunk meg.Bankai 3ik act-jánál elég beteg fejet vág,kicsit fura de bejövős.
Life of the Hero még illett is volna Masculine ellen ha azzal elintézi,de sajna nem.
Renji belépője is jól lett időzítve,viszont így egyelőre kárba vész Hisagi edzése nem is kicsit.
Ami nem tetszett hogy ilyen hamar bevégzik.
Ha jól láttam mintha Kensei bukta volna az alkarját.Igaz Rose elintézte a rajongóját aminek ideje volt,de arra nem gondolt hogy az elvesztésétől még több erőt kaphat a dühe miatt? smirksweat
Ismét amiatt vesztett valaki hogy elárulta a képességét,Superstar pedig ki is használta. Technikai KO
Még egy csillag alapú jelölést(bár igaz egy Lyuk) is kapott(5ágú) de nem utalok.Az érzelmek,érészek kidejezése viszont nagyon erősen látszik rajta,kicsit őrült.(egy Visszafogottabb zenei Mayuri)
Mondjuk ha most beroppantotta a dobhártyáját akkor Renji válaszát hogy a fenébe fogja meghallani? Nevet
Vagy következő rész így kezdődik hogy hé mit is mondtál beszélj hangosabban smirksweat

Lehet tényleg felborul a betű rang alapja,talán csak 1-2re érvényes A-n kívül Gondolkozik
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2343 Dátum: 13 dec 11, 13:53:10 »

megint egy nagyon jó rész volt:)

kensei harci stílusát nagyon bírom. ökölre erősített pengékkel üt és robbant. ezt animében rohadt látványosra megtudnák oldani:) habár mangában is az:)

rose: a bankaija fergeteges:) meglepett, nagyon el lett találva neki és ötletes:) még szívesen látnám a jövőben hosszabb ideig.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2344 Dátum: 13 dec 11, 14:07:04 »

Valaki eltudná mondani hogy kb. mi történt az elöző 50 fejezetbe? Csak mert már én teljesen elvesztettem a fonalat, ezek az új szereplők stb... Hmm?   
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2345 Dátum: 13 dec 11, 14:19:35 »

Újabb tetszetős fejezetet kaptunk. Kensei még azt hitte van esélye, oh szegényke. Superstar továbbra is a legszimpatikusabb quincy, jó hogy végre nem csak püfölések vannak, hanem egy minifatality képében lett elintézve Kensei.

Rose végre mutatott valamit, Kubo pedig kamatoztatta, hogy tud őrült fejet rajzolni, kimondottan jól átjött. Örültem, hogy nem szórakozott és elintézte Jamest, akit azért tudtam sajnálni.

Maszkokat betudom annak, hogy míg Kensei tényleg úgy gondolta, hogy nyerni fog és felesleges, amikor meg már tényleg kellett ott meg már nem volt esélye használni. Rosenak meg már meg se fordult a fejébe, hogy veszít így meg is érdemli, hogy veszít.

Az pedig jó jel, hogy Kubo nem lőtt el olyan klisét, hogy most Hisagi felkel poraiból és legyőzi Maskot. Renjit nem különösöbbet bírom, így remélem, hogy tényleg most is veszít, elég érdekes fordulat lenne. Bízok Superstar végső alakjában.


swadawa2: olvasd el még egyszer Mosolyog nem jó az, ha mástól kapod meg az előre legyártott infót, amikor te is meg tudod szerezni ugyanúgy. Főleg, hogy nagyon élvezetes fejezetek voltak, legalábbis én szeretem néhanapján újraolvasni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2346 Dátum: 13 dec 11, 14:23:42 »

Jó fejezet volt egyetlen hibával Nevet

de először inkább a jó dolgokat! Nevet
Nagyon tetszett, hogy logikusan cselekedtek, el se tudom mondani mennyire! piros pont a mesternek!  bow
Brutális ahogy kettévágta a kis krapekot, reméljük animébe nem fog ez se cenzúrát kapni!Rose kihasználta az alkalmat, hogy az ellenfél "erőforrását" hátbatámadva kiiktassa azt, és el is mondta, hogy így már nem tud a teljes erejével harcolni.Tetszett, hogy nem ilyen Ikkakusan nyomta se Kensei se Rose, hogy követeli, hogy az ellenség mennyen maxon...
Még Masculine is logikusan cselekedett! Feldühödött ugyan, de nem kezdett el tombolni mint néhánynak szokás, és mindenkinek meglepetést okozva azzal, hogy kiszakította a dobhártyáját, mivel amikor lecsapta Renjit mert azt se tudta, hogy Kapitányokon kívül másnak lehet Bankaia szerintem mindenki elkönyvelte egy idiótának  smirksweat

Na és most ami nem tetszett, hogy ez sok volt egy fejezetbe Mosolyog
olvasás közben elején úgy voltam vele, hogy Kensei most felmegy Hollow maskos formába mivel az a teljes ereje, és úgy is meg kell még őt mutatni, ugyanez a helyzet Rosenál.Hihetetlen mennyire eltérő a Bankaia és a Shikaia Nevet Nagyon tetszett a képessége! Ha a rosszulidőzített dumálását mellőzzük is az ilyen képességű embereknek általában ha besül a képessége akkor vége... Nevet

Közben úgy voltam vele ha Rose leüti akkor már egyre kevesebb a quincy és még mindig hatalmas a túlerő a shinigami oldalról, de nem így lett! Nem fájna ennyire, hogy ilyen hamar leverik, de azért ha már Bankait mutat (amin szintén nagyon meglepődtem) azért minimum nem egy felet, hanem legalább másfél fejezetet kaphatott volna...Valamint neki is a legerősebb formája a Bankai + Hollow mask, amit szintén látnunk kéne nem? Nevet Mondjuk az ő képességén nemtudom mit segítene Nyelvesít

Na és végül Renji...

BADASS !!!!! Nevet

az a gondolat átfutott a fejemen nekem is, hogy 2 VAIZARD kapitány akik bankait is mutattak besült, Renji meg majd egy csettintéssel legyalulja.Remélem nem így lesz és meglehetne azt lépni, hogy ne csak Renji, hanem pl Hisagi is feltápászkodik és leváltják kicsit a kapitányokat.Valamint Rukia is stb. és így nem az lenne, hogy Renji egyedül leveri azt aki ennyi embert kifektetett, hanem a Hadnagyok nagyja is megmutatja mit tud, ez sokkal jobban tetszene minthogy Renji OP egyedül.Rukia remélem Bazz-b-hez megy tökéletes ellenfél lenne neki márha betudná fagyasztani.Csakúgy mint ahogy Bambi is a tökéletes ellenfél volt Komának.Az meg, hogy toshiro Hyoinmaruval a legerősebb jég típusú zp-vel nem tudta, Rukia meg betudná, az azzal is kivédhető lenne, hogy Toshironak nem volt bankaia...Ezt csak a haterek kedvéért írom, hogyha bekövetkezne, ne ez legyen az egyik kifogásuk hogy miért szar a Bleach  >.<#

Végül pedig Iba...Állandóan eddz, de még egyszer se mutatott semmit  ikszdé

bocsi a hosszú hozzászólásért  Nyelvesít
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2347 Dátum: 13 dec 11, 14:37:55 »

ez sok volt egy fejezetbe

Na pontosan ezért nem baj, ha Kubo elhúzza 2-3 fejezetig legalább a harcokat. A baj inkább az, amit Hiei mondott, Kensei és Rose inkább vannak trashnek beállítva, mint a kis Hitsu, akinek a vergődéseiből láttunk 5-6 fejezetet is.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2348 Dátum: 13 dec 11, 14:49:01 »

ez sok volt egy fejezetbe

Na pontosan ezért nem baj, ha Kubo elhúzza 2-3 fejezetig legalább a harcokat. A baj inkább az, amit Hiei mondott, Kensei és Rose inkább vannak trashnek beállítva, mint a kis Hitsu, akinek a vergődéseiből láttunk 5-6 fejezetet is.

Szerintem úgy jobb lett volna ha ennek a fejezetnek a végén csak Rose Bankaia lett volna zárásnak, és a köviben ütik le valamint a kövi végén toppan be Renji

Egyébként amit kihagytam az Rose arckifejezése a 3. act-nál.

Rossz oldalról ezt sokszor láthatjuk de ha egy ilyen psziho fejet a jó oldalról látunk én azt mindig imádom mivel ritka ! Nevet Nem is nagyon tudok felhozni shounenekből ilyesmit Kenpachit kivéve és persze a One pieceből Zorot Nevet neki sokszor vannak ilyen kattant fejei, ez az egyik ok amiért ő a kedvencem a One piceből Nevet És azokat nem sorolom ehhez amikor idegesen karikás szemmel néznek a karakterek.. Ez teljesen más Nevet szóval imádtam, körülbelül 3x jöttem vissza a következő oldalról mert nem tudtam betelni vele ! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 15:03:58 írta Asasino » Naplózva
GodSoul
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2349 Dátum: 13 dec 11, 15:16:10 »

Ééééééééééééééééééééééés megjött Abarai....

Természetesen kib*szottul erős lett, és a TOP kapitányokat is odaveri.... Kubo.... Ne húzd az időt, mert nem leszünk jóban :'D
Várom már Byakuya "fellépését" - alapjaiban is nagyon tetszett Senbonzakura minden képessége/formája...
Ichigot is várom.... Ha tippelnem kéne a Bach-os küzdelem végén majd feltűnik mindenki... Ishida... Ishin... stb.... És természetesen Ishida VS Ichigo lesz.... -.-"

Miért van egy kicsit SABLON érzésem? -.-"
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2350 Dátum: 13 dec 11, 15:19:59 »

Renjin van 1 fehér palást, olyan érzésem van amikor ránézek, mintha egy kapitány állna ott Mosolyog)
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2351 Dátum: 13 dec 11, 15:32:42 »

hat azt alairhatjuk hogy a betu sorrend nem szamit semmit max az elso 3-4 betu. Meg igy is hogy masc kiutott 2 kapitanyt a jo oldal van tuleroben ezert jo lenne ha cang es bg9 nem lennenek hullak foleg hogy bg K betujenek jelenteset nem is tudjuk plus egyikuk vollsatndigjet se lattuk.Ha mar betuk a C szerintetek kie en a bajszos puskas fickora tippelek.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 15:34:05 írta lordsesshisama » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2352 Dátum: 13 dec 11, 15:36:08 »

Nekem valamiért ebben az állásban és ruhában sokkal magasabb szintünek tünik egy kapitánynál.
Vagy ő sarki alakulat tagja. Nevet
Ideje lenne a hadnagyoknak is "tündökölnie" Tehát Renji mellé nem ártana egy Hisagi fále segítő.
A csillagszülető támadás nem tűnik annyira erősnek,inkább csak meglepte Roset,mondjuk renji kardja is biztos szívósabb lett.
Jó látni hogy nem csak nálam maradtak meg a mai fejezet arcai. Nevet Mondjuk én Mayurit írtam példának még nem láttuk zenét hallgatni,főleg ha Rose adbá elő.
Továbbra is azt mondom túl gyorsan kaptak ki a vizardok egy kicsi még belefért volna.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2353 Dátum: 13 dec 11, 15:44:07 »

Jó rész volt. Kensei megérdemelte, hogy Mask lecsapta, jó volt nézni. Rose-t se szeretem így őt se sajnáltam, hogy padlót fogott. Renjit sem szeretem, pofátlanság elvárni, hogy ő is félholtan végezze?  Pojén
Rukia merre? Ha tényleg BazzB ellen indult, mint ahogy valaki írta, akkor remélem tüzes barátunk visszarúgja egészen "Kuwabara" fürdőjéig.  Ördögi
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2354 Dátum: 13 dec 11, 15:54:06 »

Most belegondolva Renji könnyen lehet hogy erősebb egy átlagos kapitánynál.
Rukia szintjét még nem tudom megtippelni,de biztos jóval a hadnagyok felett lehet.
Már az edzés előtt se volt annyira lemaradva és ott is sokat kibírt.

Látom Aizen két kapitány egyelőre nem elég neked,csak nem ki akarsz törni leverni őket amikor már majdnem mindet legyőzték? Nyelvesít
Lehet Félholt de akkor hozza is le a maszkost a porondról.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!