24 máj 19, 21:01:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003593 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2025 Dátum: 13 nov 09, 20:17:08 »

Ezeket az oldalakat illetve részeket ismerem de nem hangzik el benne semmi olyan, ami a valódi származására utalna. Ő lehet akár ember de a fordítottja is igaz lehet, hogy emberi alakot képes felvenni. Így nemigazán lehet besorolni származásilag sehova. talán majd a csatája magyarázatot adhat erre.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2026 Dátum: 13 nov 10, 01:41:57 »

Ami biztos, hogy tápos lett ő is, hiszen a quinci ellenfele nem akart megküzdeni vele. Szóval elég trükkösen kell hozzá állni, különben Mayurié lesz a győzelem, mindig is érdekes és egyben kicsit undorító karakternek tartottam, kíváncsi leszek rá is. Hueco Mundóban nagyon adta, remélem most is kinyír 1 pár quinci-t.

Shinji szerintem biztos harcol még, ha Byakuya túl élte azt amit.. akkor Shinji sem fog EGY darab robbanástól a földön maradni. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 10, 01:43:13 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2027 Dátum: 13 nov 10, 15:34:38 »

ha Kubo azt tervezi hogy most a quincyket kell kicsit aprítani , akkor azt Haschwalddal tudná legkönnyebben megtenni hiszen Nanao kidouja blokkolja minden képességét ,persze ne haljon meg csak kicsit legyen megdorgálva , esetleg egy Kyoraku bankai is befigyelhetne  Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2028 Dátum: 13 nov 10, 16:34:13 »

Ahhoz képest, hogy Nanao technikája blokkolja a quincy képességet Haschwald simán lelépett. Szóval elég ellentmondásos a dolog, mivel ennek a lelépésnek is quincy technikának kellene lennie. Mosolyog Neki most ott kellene állnia mint egy egyszerű ember egy erős shinigamivel szemben és a következő pillanatban kettévágva. Na meg az, hogy Nanao is képes elmondani, hogy mit is csinált és azt, hogy más nem ismeri ezt a technikát. Ez éppen olyan mint amikor Shinji ecseteli , hogy mit is tud a kardja ahelyett, hogy szétszabdalta volna Bambiettát minden duma nélkül.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2029 Dátum: 13 nov 10, 21:10:20 »

Nekem Haschwald nem úgy nézett ki, mint aki nagyon aggódik emiatt, sőt. Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2030 Dátum: 13 nov 10, 21:19:10 »

Mivel megkapta az adott információkat így nincs is miért aggódnia. Először leszedi Nanaot aztán jöhet a lényeg Kyouraku személyében. Azért persze ez a lelépés azt jelentheti, hogy mégis aggódott, különben nem tett volna ilyet. Egyértelműen kedvezőtlenül érintené ha nem tudja használni a képességeit. Ezért gondolom, hogy Nanao lesz az első célpont.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2031 Dátum: 13 nov 10, 21:32:10 »

Nanao Kidouja nem gátolja a Quincy erőt, hanem csak nem engedi be a Quincy erővel rendelkezőket az akadályba.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/551/6

Ahogy látom nem Haschwalth-t zárta be, hanem csinált egy falat, hogy ne tudjon rájuk támadni.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/551/2
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2032 Dátum: 13 nov 10, 21:33:16 »

Nem értem pontosan, milyen lelépésről írsz.
Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2033 Dátum: 13 nov 11, 09:33:21 »

Nem értem pontosan, milyen lelépésről írsz.

Ezt nem vágom én se xD ikszdé
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #2034 Dátum: 13 nov 13, 10:54:00 »

Itt az eheti adag:http://www.mangareader.net/bleach/557 Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2035 Dátum: 13 nov 13, 11:12:25 »

És már Mangastreamen is fentvan elég gyorsan Hümm-hümm Hát, élvezet volt nézni Bambi fejét azt ahogy sugárzik az értelem a fejéből és közben fenekelik Nevet Quincy mértékkel mérve is elég nagy volt az egója, de a mai részből tisztán kivehető a jelleme. Egy igazi hisztis picsa nagy erővel megáldva, de ésszel nem nagyon Nevet És tényleg átmeneti Komamura állapota Noexpression A bankaia engem meg vmiért Yamára emlékeztet, lehet, hogy csak a bajusz miatt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 13, 11:19:51 írta -Dante- » Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2036 Dátum: 13 nov 13, 11:24:31 »

És már Mangastreamen is fentvan elég gyorsan Hümm-hümm Hát, élvezet volt nézni Bambi fejét azt ahogy sugárzik az értelem a fejéből és közben fenekelik Nevet Quincy mértékkel mérve is elég nagy volt az egója, de a mai részből tisztán kivehető a jelleme. Egy igazi hisztis picsa nagy erővel megáldva, de ésszel nem nagyon Nevet És tényleg átmeneti Komamura állapota Noexpression A bankaia engem meg vmiért Yamára emlékeztet, lehet, hogy csak a bajusz miatt Nevet

Én nem tudom..Bambit eddig se bírtam,nem is értettem azokat akik bírták...de végre oda teszi magát komamura is rendesen,s elfenekeli az ifjoncot  ikszdé
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2037 Dátum: 13 nov 13, 11:50:29 »

Én azért azt hittem, h Bambinak több technikája is lesz , nem csak bombákat dobálgat folyamatosan, azért elég uncsi , hogy 3 fejezet óta csak dobálj a bombákat.... Koma meg túl nagy power up-ot kapott.
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #2038 Dátum: 13 nov 13, 12:30:07 »

Én azért azt hittem, h Bambinak több technikája is lesz , nem csak bombákat dobálgat folyamatosan, azért elég uncsi , hogy 3 fejezet óta csak dobálj a bombákat.... Koma meg túl nagy power up-ot kapott.

túl nagyot??..szerencsétlen egyedül nem fejlődött szinte soha..mindenki más mindig tartogatott valamit vagy kapott valami újat csak ő nem..most igazán rá fér..
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #2039 Dátum: 13 nov 13, 13:21:43 »

én mindig is kedveltem komamurát a jelleme miatt.ráfért már hogy kapjon valami ütőset mert a régi bankaija szívás volt.remélem hogy mindenkinek láthatjuk a bankaiját akiknek még sosem láttuk mielött végetér a manga.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!