24 máj 19, 22:40:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003637 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1875 Dátum: 13 okt 23, 14:50:32 »

A fejezet jó volt, de akkor most ennyi volt a bankai lopás? Elég f**szul lett kihasználva. Nem volt csak nagyon rövid ideig  meg a kiszolgáltatottság érzése, nem is használták csak As Nodt a legelején. Most pik pakk vissza szerezték a quincyk meg örültek is neki mert blokkolta a végső alakot. Nem is volt értelme az ellopásnak. Max úgy ha lopás után egyből megsemmisítették volna a medált hogy többé ne szerezhessék vissza és a végső alakjuk is használható legyen. Ellopták és most meg hagyták hogy visszaszerezhessék a shinigamik. Tehát lényegében tettünk egy majdnem fölösleges kört és visszatértünk ugyan úgy a 0-ára ami az első csata elötti helyzet. Mindenkinek meg van minden ereje, csak még pár shinigamit ösztönöztek is a bankai lopással hogy nem-bankai technikákat fejlessszenek.

Ez tényleg nagyon Dragon Ball os volt Nevet Szuper saiya ordítás meg robbanás. Ruhájáról meg a Sailor Moon ugrott be.
http://www.mangareader.net/bleach/554/10

Az összes nagyágyú most átmegy végső alakban, akkor mi marad késöbbre? Mintha nagyon sietne Kubo.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1876 Dátum: 13 okt 23, 14:52:24 »

Kiváncsi leszek, hogy Shinjit lefogják-e győzni, mert egyedül Aizen képes vagy olyan, aki nagy kiterjedésű támodásokra képes, minden irányba és Bambietta ilyen, de jöhet Hirako bankai-a.  Ördögi
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1877 Dátum: 13 okt 23, 14:58:05 »

Nem biztos hogy fölösleges volt a lopkodás.
Az is lehet hogy emiatt a kör miatt plusz erőt is kaptak,ha már ennyire terv szerint volt kacsint
Sebzést csak annál láttunk aki épp használta a Bankait,a többieknél nem.
Mondjuk Bambi jobban jár alapból is a Vollstandingjével mint a kutyus Bankaiával. Nevet

Arra még kíváncsi vagyok,hogy a vollstandingok tudnak e egymással rezonálni. Gondolkozik
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1878 Dátum: 13 okt 23, 15:00:20 »

Már irtam hogy lopás föleg Yama elen volt.. 1v1 ben nem tudták volna lenyomni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1879 Dátum: 13 okt 23, 15:01:41 »

Maradjunk annyiban, hogy Hirako már megint játssza a nagyfiút és úgy feltörlik vele a padlót, hogy csak nézni fog. Majd legközelebb mondja el mindenkinek, hogy a jobb oldalról támadjon mert ott gyengébb a védelme és a reakcióideje.

Másrészt mindig is utáltam ha valaki más tollával ékeskedik. Minek kellet nekik a bankai ha rendelkeznek saját nagy erejű képességgel és ha a másikét megszerzik akkor a saját egyedi képességüket kizárják. Az már egy másik kérdés lesz, hogy a saját képességük elég erős lesz a másik saját egyedi képességei ellen? Tehát a vollstanding a másik bankaia ellen. Ezt Banbieta sem tudhatja mert akkor nem is próbálták volna ellopni a bankaiokat.

Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #1880 Dátum: 13 okt 23, 15:40:49 »

Maradjunk annyiban, hogy Hirako már megint játssza a nagyfiút és úgy feltörlik vele a padlót, hogy csak nézni fog. Majd legközelebb mondja el mindenkinek, hogy a jobb oldalról támadjon mert ott gyengébb a védelme és a reakcióideje.

Másrészt mindig is utáltam ha valaki más tollával ékeskedik. Minek kellet nekik a bankai ha rendelkeznek saját nagy erejű képességgel és ha a másikét megszerzik akkor a saját egyedi képességüket kizárják. Az már egy másik kérdés lesz, hogy a saját képességük elég erős lesz a másik saját egyedi képességei ellen? Tehát a vollstanding a másik bankaia ellen. Ezt Banbieta sem tudhatja mert akkor nem is próbálták volna ellopni a bankaiokat.

Szerintem nem volt teljesen indokolatlan az a Bankai-lopás. Ahogy a fejezetben mondják is a shinigamik a Bankaiaik nélkül tehetetlenek. Láthattuk is hogy mire képes egy Sternritter egy kapitány Sikai-a ellen. Elég, ha megnézzük a Bazz-B vs Hitsugaya vagy akár az As Nodt vs Byakuya meccset
Egyszerűen arra játszottak, hogy kinyírják őket, amíg nincs bankai-uk és akkor még komolyan sem kell venniük. Minimális sérültekkel átrohannak a Gotei 13-on és jöhet a főfogás a 0.-osztag.
Ami pedig a Vollstanding vs Bankai ügyet illeti: Sklaverei. Valószynüleg a kapitányok nem tudják, hogy a glóriát kell összetörni, hogy, megállítsák, úgyhogy a quincyk elég nagy előnyben vannak.

Amúgy Bambietta most kitört Sakanade hatása alól?
Amikor a hatása alatt van akkor egész végig ilyen karikás a szeme:
http://www.mangareader.net/bleach/554/15
Viszont miután Aktiválja a vollstandingot visszavált normálra:
http://www.mangareader.net/bleach/554/18
Ha igen akkor Sinji valószínűleg megszívta.

Bambiettát meg a mostani robbangatós akciója után E mint Explosion-nak könyvelném el.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1881 Dátum: 13 okt 23, 15:47:22 »

Ez a fejezet túlszárnyalt minden eddigi szar Bleach részt. Erre már új szót kéne kitalálni hogy mennyire szar volt.
És itt most nem a szokásos sablonok miatt volt szar.

Már ott fogtam a fejem hogy felesleges volt az egész bankai lopás. Semmi haszna nem volt. Max beszartak tőle kicsit a kapitányok, ennyi. Ja meg mi is feleslegesen csesztünk el rá heti 10 percet amíg elolvastuk mert a harcoknak aztán pláne semmi értelme nem volt. Hetek óta néztük a csiki-csuki-t ahogy a jég herceg szenved meg a méhecske zümmög erre kiderül hogy tök értelmetlen az egész mert saját maguk alatt vágták a fát a fehér kabátosok és végig ott volt egy aduász a full power? WTF??? De most komolyan kérdem. MI A FRÁSZT KÉPZEL MÁR KUBO????????????Van itt egyáltalán olyan ember aki nem ért egyet velem hogy ez Kubo minden eddigi baromsága ellenére is viszi a pálmát és a szánalmasság netovábbja? Mert ez már tényleg mindennek a legalja.  bow

Jaj és a vége komolyan. IT hazatelefonál? És akkor most hova sz..jak? Kit érdekel Ichigo de most komolyan? ha a manga végéig nem látnám akkor se hiányozna. Nevet És Kubo ezt is úgy rajzolta meg mintha valami epic cucc lenne. Miért akkora cucc a 0. osztagtól betelefonálni a Shinigami rezidenciába? Vagy most már nincs hatásos belépő hanem előre betelefonál hogy minden oké mehet-e harcolni konyhakéseivel? Nevet

Áhh kész végem agyhalál beállta kb az olvasás befejeztével. Nevet

Szerintem nem volt teljesen indokolatlan az a Bankai-lopás. Ahogy a fejezetben mondják is a shinigamik a Bankaiaik nélkül tehetetlenek. Láthattuk is hogy mire képes egy Sternritter egy kapitány Sikai-a ellen. Elég, ha megnézzük a Bazz-B vs Hitsugaya vagy akár az As Nodt vs Byakuya meccset
Egyszerűen arra játszottak, hogy kinyírják őket, amíg nincs bankai-uk és akkor még komolyan sem kell venniük. Minimális sérültekkel átrohannak a Gotei 13-on és jöhet a főfogás a 0.-osztag.

Hát ha ezt egy igazi csatában lépné meg egy Hadvezér akkor már rég leváltották volna.  smirksweat
Már ne is haragudj de ahogy én láttam bankai-al sem érnek túl sokat a Kvinsik ellen főleg az alapján amit Bambi mondott a full powerről. 100%-ig feleslegesen lopták el a bankait és az olvasók idejét is. Bach tudta hogy visszaszerzik, innentől kezdve nincs miről beszélni hogy volt-e értelme.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 15:48:01 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1882 Dátum: 13 okt 23, 16:15:07 »

IT hazatelefonál? És akkor most hova sz..jak? Kit érdekel Ichigo de most komolyan?
Én azt hittem, hogy téged érdekel. Legalábbis múlthéten még azt írtad.
Legalább nyomják le az ellenfelet azt csók menjünk tovább mert nagyon unalmas már. Ott van pl Kyoraku harca már ha nevezhető annak, aztán Kenpachi, Ichigo, Vizard kapitányok, Ukitake, még azt a gyökér Himét is szívesebben látnám már mint ezeket a gyöpösöket.
Akkor hogy is van ez? Nevet Mikor nincs, akkor kéne, de ha meg jön, akkor kit érdekel? ^^

A Bankai lopást elsősorban Yamabá ellen kellet. Aizen is lepecsételtette Wonderweissel. A többi meg csak pszichológiai hadviselés. A sztoriban nem volt fontos a többi Bankai. Talán ezért is szerezték vissza olyan gyorsan.
Őszintén én inkább nézem az új Wolstandingokat, mint a már sokszor látott, unalmas bankaiokat, csak a Quicyk kezében.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #1883 Dátum: 13 okt 23, 16:26:52 »

Hát ha ezt egy igazi csatában lépné meg egy Hadvezér akkor már rég leváltották volna.  smirksweat
Már ne is haragudj de ahogy én láttam bankai-al sem érnek túl sokat a Kvinsik ellen főleg az alapján amit Bambi mondott a full powerről. 100%-ig feleslegesen lopták el a bankait és az olvasók idejét is. Bach tudta hogy visszaszerzik, innentől kezdve nincs miről beszélni hogy volt-e értelme.

Ha egy hadvezér talál egy módot, amivel megállíthatja az ellenfelét a Nukleáris robbanófejek használatában ráadásul úgy, hogy tudja, hogy ezzel az ellenfél az elsődleges fegyverét veszíti az el, ám ennek az az ára, hogy ő sem dobhatja azt le, vajon meglépné-e?
A fő fegyver elveszítése, pláne ha ilyen horderejű dologról van szó már csak pszichológiai szinten is megviseli az ellenfelet.

Légy oly szíves olvasd vissza az általam említett két harcot:
A Bazz-B vs Hitsugaya annyiból ált, hogy Toshiro fut, dobál rá mindent a quincyre aki röhögve kivéd mindent. Miután Bazz-B elkezdte komolyan venni 2 csapásból padlóra küldte a kapitányt.

Az As Nodt vs Byakuya se sokkal jobb. Az egyetlen érdemi eredmény, amit a kapitány el tudott érni az csupán néhány felszínes vágás a quincy karján. As Nodt ezzel szemben kilyukasztotta Byakuya mellkasát, ami barátok között is elég komoly seb. A végén is csak megalázásként, valamint Renji idegesítésére vette elő a Bankai-t.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1884 Dátum: 13 okt 23, 18:48:44 »

Kuro fogd vissza magad kicsit..ha feljön az ember csak a te szájtépésed lássa mindenhol nehéz lenne 1x is befogni?..ha olyan ultra szar akkor ne olvasd el minden héten s lám meg is oldódott a gond..áldjon isten!. kacsint

Miről beszélsz még épp hogy most fogtam magam vissza. Nevet Itt nem arról van szó hogy akarom-e olvasni vagy sem én fanboy vagyok hogy minden tetszik ami van de ami tényleg TELJES MÉRTÉKBEN FELESLEGES azon alap hogy felhúzom magam. Nevet Téma lezárva. Köszi. kacsint

...........

Jogos. Egyébként nem úgy értettem hogy Ichi nem érdekel, mármint inkább az őt nézném mint Jégkirály meg Méh királynő vergődését de most valahogy az ahogy Kubo bejátszotta Ichit kicsit sem érdekel. Mert ezt megint úgy csinálta mintha akkor nagy dolog lenne hogy felhívta Kisukét. Vagy csak én szűrtem le ezt? Az a baj hogy amire nagyon várok az mostanában úgyse fog bekövetkezni ami ugye Ken-chan. Ezer éve nem láttuk ideje lenne már rátérni komolyabb dolgokra is nem csak a noname emberek harcát nézni. Nevet

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Kuro, ha ennyire nem tetszik a Bleach, akkor ne olvasd. Te a lelki világod is nyugodtabb lesz, meg a miénk is, mert nem írsz ide. Köszi!

Amúgy ,akik szeretik Bambiettát, azok mind férfiak, mi? Mert én speciel nem rajongók érte. Hisztis, idegbeteg, stb...
Komamurának meg Shinjinek örültem.

Neked is leírom csak hogy ne maradj ki a sorból. Szakadjatok már le erről hogy "Ha nem tetszik ne nézd, ne olvasd, nem hallgasd..." stb bullshit baromság mert rohadtul idegesítő ha valaki meg akarja mondani hogy mit csináljak. Csak jót lehet írni a Bleachről vagy WTF? 8 éve olvasom ahogy itt elég sokan mások is jó pár évet beleöltek már, asszem kiérdemeltem hogy hangot adhatok hétről hétre a véleményemnek. Bocs hogy én nem fejtegetem napról napra míg ki nem jön az új fejezet hogy mi lesz majd. Én egyszerűen csak leírom hogy mi zavar vagy épp mi jó benne de jelenleg alig vagy semennyi jót nem találok a mangában. És csak azért olvasom mert én úgy akarom. Egy fan nem attól fan hogy nyáladzik minden egyes képre amit meglát hanem attól hogy elmondja az ŐSZINTE véleményét.

TÉMA LEZÁRVA!!!! Már ezerszer elmondtam ezeket de egyesek nem értik meg egyéb okok miatt. Akinek nem tetszik a véleményem ne olvassa el vagy legalább ne reagáljon rá ennyi. kacsint
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1885 Dátum: 13 okt 23, 18:50:19 »

ha olyan ultra szar akkor ne olvasd el minden héten

Hajajajajajj,,,,,,, ezt inkább szedd ki, hogy elkerüljünk pár oldalnyi felesleges hsz-t.

Már ott fogtam a fejem hogy felesleges volt az egész bankai lopás. Semmi haszna nem volt. Max beszartak tőle kicsit a kapitányok, ennyi.

Ahogy Tilon is mondta, Yama halott, mivel ellopták a bankaiát. Komolyan, ezt részletezni kell?

Jaj és a vége komolyan. IT hazatelefonál? És akkor most hova sz..jak? Kit érdekel Ichigo de most komolyan?

Mondjuk engem, de talán van még pár ember. Az, hogy neked nincs ínyedre ez, az a saját gondod. De ne úgy add elő, mintha ez is egy általános igazság lenne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1886 Dátum: 13 okt 23, 18:56:43 »

Milyen jól jártam hogy nem keveredtem ebbe bele Nevet

Igen a lelki terror nagy erő,de azért remélem van mögöttes haszna,célja is az egésznek nem csak az amire rájöttünk.
Lehet utólagos lenyomatot,védekezést kaptak az ellopott Bankai ellen is.

Vollstanding rezonancia még mindig érdekelne hogy lehetséges e.
Ki tudja lehet rá tudnak csatlakozni a "volt" SS Reishiére is. Gondolkozik
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1887 Dátum: 13 okt 23, 19:50:26 »

Nem is volt értelme az ellopásnak. Max úgy ha lopás után egyből megsemmisítették volna a medált hogy többé ne szerezhessék vissza és a végső alakjuk is használható legyen.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/553/6 Ebből én arra következtetek, hogyha a medált megsemmisítették volna, akkor is visszatért volna a bankai a gazdájához.
Kurosaki már csak ilyen, én mondjuk egyszer már megértem azt, hogy valamit "megdicsérjen", így tud ő, ha akar. Mosolyog Egy értelmetlen vitánk után én már csak szemet hunyok, ha nem értek valamiben egyet vele, szerintem ti is csináljátok ezt, megváltozni senki se fog, az tuti.
Az eddig fejezetekhez képest ezt kész felüdülés volt olvasni. Mosolyog A "heti adagot" ismerve most szívesen mondanám én is, hogy többet vártam volna, de ha belegondolunk múlt héten összetettük a két kezünket egy ilyenért, így nincs okom panaszra. Mosolyog
Azt valaki meg tudná nekem mondani, hogy Komamura Sereiteien belül haverkodott a nagypapival, vagy azon kívül? Csak mert csak nem olyan egyszerű bejutni oda... ha pedig a fal is eltűnt a várossal együtt, akkor most szabad a ki-be járás? kacsint
Már ott fogtam a fejem hogy felesleges volt az egész bankai lopás. Semmi haszna nem volt. Max beszartak tőle kicsit a kapitányok, ennyi.
Ahogy Tilon is mondta, Yama halott, mivel ellopták a bankaiát. Komolyan, ezt részletezni kell?
Na végre valaki leszögezte úgy, hogy mindenki megértse. Nevet Nem mellesleg a bankai nélküli kapitányokat könnyebb lett volna megölni, így ha a tervük beválik, akkor a haláluk után simán megsemmisíthették volna a medálokat, akkor már nem tudott volna a négy ellopott bankai visszatérni. Bankai nélkül meg használhatták volna a Vollstandiget. Mosolyog Én legalábbis így gondolom. ^^
Amúgy, akik szeretik Bambiettát, azok mind férfiak, mi? Mert én speciel nem rajongók érte. Hisztis, idegbeteg, stb...
Én is csaj vagyok, és én sem szeretem, sokszor kifejezetten idegesítő. :/ Lehet van valami abban, amit írtál. Nevet Nevet
Amúgy lehet én siklottam el valami felett, de azt honnan veszitek, hogy Byakuya is ott van? Mármint oké, hogy eltűnt As Nodttól is a bankai, de ez nem jelenti azt, hogy ő ott van. Ezért kérdezem csak: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/552/17 itt mondják, hogy a kívül tartózkodókat is bemérték. ^^ Ha megérinti a király dimenzióban, akkor ilyen távolságban is működhet ezek szerint, nem?
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #1888 Dátum: 13 okt 23, 20:07:09 »

554:
Végre már más is képbe került.Komamura meglepett,nem gondoltam volna,hogy most megjelenhet.Kinél is gyakorolt?A dédapjánál vagy hol,nem?Gondolom ez az edzés sem volt felesleges,kíváncsi vagyok rá mit produkál majd.
A másik dolog:
Ichigo-ra végképp számítottam,de azért nem bánnám ha jönne.

Mellesleg:Komamura nem kutya,hanem róka,nem?^^
Naplózva

nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #1889 Dátum: 13 okt 23, 20:07:15 »

Na jó kis rész volt volt itt minden dragon ball-tól a szomszéd mari néni-ig aki mellesleg nem mari hanem ancsa mert a szomszédnak aza neve
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/5
Jeges fiú eddig bírta pihen egy kicsit csak el ne vérezzen Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/8
Headshoot Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/10
Húha lassan erősebb lesz a csajszi ssj4 gokunál már itt is van ssj lehet ez az új ssj5 Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/12
Kritizálja az új vödört a fején a "kutyulinak"
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/14
Trolololol....
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/554/19
Kurosaki azért telefonál mert nincs wc papír és kéne vinni az urahara vegyesboltból

Lényegébe trollkod itt Kubo bankai visszalopás ugyan ott a végső forma és jöhet majd egy kicsivel késöbb amint kihalás szélén vannak a shinigamik ichigo,kenpachi és a többiek belépője
Naplózva
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!