24 máj 19, 19:45:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1110 Dátum: 13 jún 26, 12:53:56 »

Sok ötlet volt a fejemben,az mégse jutott soha eszembe hogy Ishidát mutatja be ráadásul ilyen magas rangba utódjaként.Bankai megosztás azért jól jött volna.
Sok dolog nem történt.De legalább megismertünk egy rakás Sternritter-t a nevüket,jelölésüket.Pluszba hogy mégis rangsort jelöl.Ishida buffját pedig jó látni,megérdemelte hogy jelentősen fejlődjön végre.A helyzete még érdekes lehet,de addig egy kis erőösszemérés jól jöhet majd Ichigoval(Csak most nagyobb mértékben és komolyabban),főleg a hatás amikor felfedi magát,akár ketten egyszerre meglepve egymást. Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1111 Dátum: 13 jún 26, 13:29:17 »

Most akkor ishida erősebb mint  a fehér haju steinritter akik eltörte tensa zangetsut?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #1112 Dátum: 13 jún 26, 13:29:56 »

Számomra ez felháborító hogy él  As Nodt meg NaNaNa Najahkoop. Yama-féle támadást túlélték ez kész vicc bár lehet hogy As Nodt csak azért maradt életben hogy majd Byakuya revansot vegyen és saját kezűleg ölhesse meg.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1113 Dátum: 13 jún 26, 13:43:44 »

"Ez ki a jó francot érdekel?"

Engem például. Mosolyog

Számomra az is érdekes információ volt, hogy Uryuu IS A betűt kap. Tehát 1 betű alatt többen is lehetnek, így nem feltétlen kell gondolkodnunk 26 (27) quincyben.

Egy kis karakterbemutatás meg nem tudom miért ne fért volna itt el, sokkal bénább lenne szerintem, ha csak harc közben úgy 40 random karaktert előhúzna Kubo, Bach miatt is azért problémáztak sokan. Úgy mint általában mindenért mindenhol, amire nincs utalás. És mint mondtam, jó volt látni, hogy nem egy rakat fanatistából áll a quincy sereg. Nekem Askin karaktere szintén érdekes, a botos öreg meg ezer százalék, hogy hatalmas arc lesz. Haschwald is érdemelt pár képkockát szerintem, ő is egyre szimpatikusabb.

Mellesleg Bleachben érdemes az arckifejezéseket figyelni, nem hiába tud rajzolni Kubo. Uryuu nem éppen a legbüszkébben lépett ki a tömeg elé.



Számomra ez felháborító hogy él  As Nodt meg NaNaNa Najahkoop.

Miért ? A blut nem gyenge technika, Kirge pont erre vezetett rá minket, hogy lényegében annyira erősnek kellene lennie, hogy egy bankaial szembe tudjanak harcolni.



Most akkor ishida erősebb mint  a fehér haju steinritter akik eltörte tensa zangetsut?

Nem hiszem, legalábbis még nem. Bach azt mondta kicsit megsietteti Uryuu erejének felébredését (mivel nem tisztavérű Uryuu sem), utána akármi lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 13:49:06 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1114 Dátum: 13 jún 26, 13:48:08 »

Mi lehet az ok amiért ishida át állt?
és bach mit ért az alatt hogy ő az utolsó élő quincy?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1115 Dátum: 13 jún 26, 15:01:34 »

Jó volt ez csak kár volt egy egész fejezetet erre pazarolni. Az utolsó 2 oldalba rakhatott volna Kubo 1-2 infót a többiekről.
Akkor teljesen elégedett lennék^^

Egyébként Ishida és Hashwald szerintem hasonlítanak egymásra. Elképzelhető, hogy a végén szövetkeznek valami folytán.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #1116 Dátum: 13 jún 26, 15:02:44 »

Nem értem min vagytok annyira kibukva, hogy Ishida Bach oldalán állt alapjáraton utalja a shinigamikat csak Ichigoval van jóban azért segített eddig, meg szerintem nem tudja, hogy Bach mit csinált az anyjával.
Bachnak több oka is lehet, hogy öt tegye meg főnöknek először is  segítségével fel tudja támasztani Quiny fajt és gondolom tud Ichigo öt nehezebben nyírja ki hiszen barátok
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1117 Dátum: 13 jún 26, 15:04:46 »

Soreszko azt ne feledd hogy a 0ikos ütésére már alapból felkészült+az inkább csak teszt ütés volt.

Quincy erő felébresztése érdekes folyamat lehet,remélem szentel legalább egy kis részt(1 vagy 2 fejezet),lehet még feladatot is kell teljesítenie hozzá.
Sternrittereket meg érdemes figyelni még lehetnek váratlan dolgok a reakciójukból.

Betű képesség fix de elől,sőt talán mindegy rangot is biztosít szerintem.
Ha jól emlékszem Kenpachi másolata akit levágót csak Y volt tehát nem csoda hogy a többi szívós,még van bennük potenciál.

Am Szerintetek B mien képességre utalhat? Gondolkozik
Szerk vicces lenne ha maga a "Blut" nála

Szofron majd szólj ha kész a lista kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 15:06:33 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1118 Dátum: 13 jún 26, 15:12:33 »

Jó volt belátni Bachékhoz. Ishida mint trónörökös? Nem számítottam erre, de ahogy láttam Ishida arckifejezését, nem igazán örült neki.

B mint Blut. Végülis lehetséges. Olyan keménnyé tudná tenni magát a bluttal, hogy szinte bármit összetör. Ez magyarázhatná, miért is törte ketté olyan könnyen Tensa Zangetsut.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1119 Dátum: 13 jún 26, 15:52:16 »


Szerintetek Askin mit értett azon, hogy "it'll be nothing, but poison."?

"Ez ki a jó francot érdekel?"

Például engem. Szomorú

Amúgy hail Haschwald! Nevet Egyre szimpatikusabb az a szereplő. Csendes, titokzatos és hűséges. Van ennél jobb pasi? Nevet

Visszatérve a történtekre: biztos vagyok benne, hogy ezzel az utód dologgal még lesz csavar. Bach eddig egyszer sem viselkedett meggondolatlanul, márpedig amit most tett - ilyen formátumban - eléggé nagy politikai baklövés. Uryuu megjelenésének nyilván oka van, az anyjából kiindulva talán a bosszú, esetleg a hatalomvágy. Ilyen háborús helyzetekben pedig, ha nem ismersz eléggé valakit, abban nem bízhatsz meg.
Erre adott két személy: egy hűséges, aki évek óta szolgál, és eszme alapján is kiváló utód lenne, illetve egy teljesen ismeretlen, kétes szándékú, aki nem tud a céljaidról semmit, és egyedül az áll mellette, hogy "hatalmas ereje lesz". Ilyen esetekben az erő nem döntő. Ennyi erővel bármelyik nagy hadvezér megtehette volna a képmutató ellenségét utódnak.
Mindemellett Uryuu biztos, hogy nem lesz gonosz. Persze, ha mégis, az nagy húzás lenne, de nem hiszem, hogy valaha is valóban élet-halál harcot fog vívni például Ichigoval. Ennek ismeretében pedig Bach döntése egy hihetetlen melléfogás lenne, amit nem szoktunk meg tőle. Meg Aizen után szánalmas lenne egy ilyen főellenség. Tehát biztos vagyok benne, hogy Bachnak van valami hátsó szándéka, amibe talán Haschwald is be van avatva, azért olyan nyugodt. Ha meg nincs beavatva, akkor ez tényleg kellemetlen lehet neki.

Remélem az ő történetét is jobban megismerjük, az ilyen típusú szereplők mindig hordoznak magukkal valamilyen (általában szomorú) titkot. Mosolyog

Azt meg nem hiszem, hogy Uryuu erősebb lenne nála. Ha Uryuu lesz a sternritterek elitje, akkor valahogy elég sokat zuhan a szememben az egész szervezet, bár ez csak a gonosz előítéleteim miatt van.

Viszont az biztos, hogy most mindenki sokkal táposabb lesz: Kenpachi, Ichigo, Byakuya, Renji, Komamura, Uryuu valószínűleg mind új erőre tesznek szert.

Idézet
Jó volt ez csak kár volt egy egész fejezetet erre pazarolni. Az utolsó 2 oldalba rakhatott volna Kubo 1-2 infót a többiekről.
Akkor teljesen elégedett lennék^^

Szerintem ez így pont jó volt. Sőt jó lenne több ilyen fejezet. Örülök, hogy végre megismerhetjük őket is, amúgy is elegem van már Soul Society-ből. Mosolyog
Egyébként szerintem most az eddigiektől teljesen különböző háború következik. Elég árulkodó volt a sternritterek támadásakor a két shinigami beszélgetése, és a kérdés: "ki áll a jó oldalon?". Természetesen nem lehet azt mondani, hogy például szegény Rukia vagy a hozzá hasonlók "gonoszak" lennének, de pont ez a lényeg, hogy ez nem mondható a quincykre sem. Épp ezért szeretném őket jobban megismerni, annál többet megtudunk a múltról, és mindennek az okairól. Mosolyog
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1120 Dátum: 13 jún 26, 16:45:07 »

Látszólag nem sok minden történt, aztán meg mégis mennyi mindent megtudtunk! Nevet Ezeket a neveket viszont honnan találhatja ki Kubo? x'D Jó pár elég szörnyű. Nevet Amúgy ha továbbra is ennyi dolgot tudunk meg, akkor annyira nem is fog zavarni, hogy nem halad gyorsan a cselekmény.
Valahogy éreztem, hogy Ishida nagyon fontos lehet a quincyk számára, de erre azért nem számítottam. Az viszont határozottan látszik rajta (főleg amikor Bach arról beszél, hogy a következő csatában majd a saját szemükkel láthatják Ishida teljes erejét), hogy nem igazán repes az örömtől. Nevet A Sternritterek reakciója meg tök természetes volt egy ilyen helyzetben. Valamint Ishida most kb olyan helyzetben van erejét tekintve, mint Ichigo? "Hamarosan felébred az ereje", vagyis akkor ez az erő már meg volt benne, mint Ichiben, vagy most csak ajándékba kap egy menő quincy képességet, mint mindenki más? Ez az "utolsó quincy" dolog pedig igen érdekes.... az meg még inkább az, hogy ezt hogy' kell érteni.
Én egyáltalán nem írnám le Ishidát, elvégre már a sztori elején kimondták, hogy erős, csak aztán a mangaka nem foglalkozott nagyon vele. Még nagyon sok meglepetést tartogathat a karaktere, ideje lenne őt is kibontakoztatni, én nagyon várom.
Bazz-B meg Haschwald tökre olyan, mint Renji és Byakuya. >.< Bazz-B lobbanékonyabb, kimondja amire gondol, de közben azért tiszteli Haschwaldot, aki meg... olyan, mintha Byakuyát keresztezték volna Halibellel. Pojén Egyre jobban bírom. =*o*= Amúgy most vagy totál kiakadt, és dühöng magában, vagy van még valami, amiről nem tudunk... vagy simán ő is idegesítően nyugodt természet. Nevet A "next emperor"-t pedig egyértelműen rá értették. Ezzel konkrétan közölték velünk, hogy nekik Ishida valóban egy nagy senki (mondjuk erre a reakciókból is rá lehetett jönni, de legalább ki is lett mondva), számukra Hashwald a méltő vezető-utód. Nem lennék meglepve, ha rendesen megkeserítenék Ishida napjait (bár ez azért elég élet-halál játszmának tűnik xD). Haschwaldból viszont kinézem, hogy valamilyen szinten szimpatizálni fog Ishidával, talán ő lesz az egyetlen, aki mellé áll.
szerk: Most legalább már tudjuk, hogy a betűk valamilyen szintem erő szerint lettek kiosztva. Íg legalább van amihez tudunk viszonyítani (pl. As Nodt). Ó, róla jut eszembe! Ne már, hogy élnek! xD Mármint örülök is, meg nem is. Örülök, mert akkor reményeim szerint Bya le fogja majd alázni Ördögi, valamint nem, hogy egy NaNaNa típus is túl tudta élni Yamát... kissé elpuhult az öreg, vagy tényleg ennyire erős lenne a blut? :O
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 16:59:21 írta akym17 » Naplózva

heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #1121 Dátum: 13 jún 26, 17:09:47 »

azért Ishida gyengeségének az is be tudhatód, hogy eddig vmi poros ócska kesztyű volt rajta, meg régi írások alapján próbálta magát edzeni EGYEDÜL. Ichigot meg urahara, yoruichi, az egész vaizard csapat, a fullbringerek, meg mit tom én kik edzetékxD. Plusz Ishida kitudja mit tud a múltjáról meg a quincy képeségekről... ha innen nézzük teljesen logikus, hogy beállt azok közé akik többet tudnak róla mint ő saját magáról^^
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1122 Dátum: 13 jún 26, 17:20:41 »

Nagyon-nagyon remélem, hogy Kubo nem szalasztja el az alkalmat megrajzolni, Ishida arckifejezését amikor megtudja, hogy Ichigo quincy (is), az a ledöbbenés engem feldobna nagyon is...  Pojén
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1123 Dátum: 13 jún 26, 19:08:00 »

Mi lehet az ok amiért ishida át állt?
és bach mit ért az alatt hogy ő az utolsó élő quincy?


Ne feledd, hogy Ishida csak úgy kapta vissza a erejét, ha megígérte az apjának, hogy többet shinigaminak nem segít, és nem harcol a shinigamik oldalán. Illetve Ishida nagyon is büszke quincy származására. bachnak meg csak egy apró löket elegendő lehetett, hogy a maga oldalára állítsa Ishidát.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #1124 Dátum: 13 jún 26, 19:25:03 »

Uryu A betüt  akar kapni és kap is AGENT=ÜGYNÖK ugyhogy simán lehet beépített ügynök Urahara tervének részeként mert uraharából kinézem hogy kiagyalt valamit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!