24 máj 19, 21:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003594 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #630 Dátum: 13 máj 22, 18:14:13 »

Rukia jelenleg meztelenül és ájultan lebeg a gyógyfürdőben. Mosolyog (time to make some new Kutchiki)

Renji nekem...valahogy soha nem jött be, nemigazán érdekel mi van vele. Nekem teljesen jellegtelen karakter, amióta azt sem hangoztatja, hogy Byaku fölé akar kerülni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #631 Dátum: 13 máj 22, 18:25:12 »

Hát csak nem lebeg azóta is ott. ;P Bár a "már nem emlékszem a nevére, az a hülye hajú gyógyító" biztos élvezheti ezt a helyzetet. >.< Renjinek meg tényleg kissé alábbhagyott a lelkesedése, de most meg már amúgy is miért küzdene? Byakuyán most már tutira túl tett (csak mert most nincs bankaia, és félholt konkrétan. Nevet Nevet) Mondjuk én most bizakodó vagyok vele kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 18:26:10 írta akym17 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #632 Dátum: 13 máj 22, 18:58:08 »

Azt valaki elmagyarázná nekem,hogy Ichigo-t  az Asauchik miért kezdték el tisztelni most,hogy tudja a múltját? Azért mert megint elhatározta magát és visszajött a harci kedve? Nem értem a múlt ismerése miért tiszteletre méltó Nevet
Ichigo ereje nagyban függ a lelkiállapotától. Ez a gyenge pontja is. Még régebben említette Zangetsu ha Ichigóban kétségek ébrednek, akkor a belső világában elkezd esni. Erre utalt a "Csak az esőt ne" című fejezetek is. Most, hogy Ichigo megtudta az igazságot, aminek hiányával Bach kétségeket ébresztett benne mostmár újra elhatározott, mint a Dangai edzés után, Aizen ellen. Ezért is kapot a múlthéten egy akkora kockát csak az arca mert az nagyon fontos, hogy ismét határozott.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/417/13
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/537/13
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #633 Dátum: 13 máj 22, 19:11:58 »

Rneji és Ichigo kapcsolata engem túlságosan emlékeztet Goku és Vegita kapcsolatára, mind a kettő húzza a másikat power uppolással. (lásd mikor a bankait fejlesztették ott is Renji sikere csak sarkallta Ichigot), illetve ahogy Vegita ott, itt Renji az ügyeletes golyófogó sokad mágával ss egész területén, akik csak arra kellenek, hogy vesztésük csak erősítse a főhőst. Azonban míg Vegita nagyon sok lehetőséget kapott a bizonyításra, lásd Cell ellen, vagy Buu ellen is kapott esélyt, vagy akár azt mikor Goku ellen harcolt Babidi jelével a homlokán közveltlen Buu megjelenése előtt. Itt Renji ezt a lehetőséget nem kapja, amit nagyon sajnálok.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 19:13:26 írta Ronyszkusz » Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #634 Dátum: 13 máj 22, 20:17:10 »

Értem kösz Tilon Nevet Amugy szerintem itt Vegita Grimmjow lesz. Bár kíváncsi vagyok mit talál még ki Kubo a hollow-al Nevet És akkor gondolom megint lesz új zangetsu meg új bankai is xD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #635 Dátum: 13 máj 22, 20:36:27 »

Rneji és Ichigo kapcsolata engem túlságosan emlékeztet Goku és Vegita kapcsolatára, mind a kettő húzza a másikat power uppolással. (lásd mikor a bankait fejlesztették ott is Renji sikere csak sarkallta Ichigot), illetve ahogy Vegita ott, itt Renji az ügyeletes golyófogó sokad mágával ss egész területén, akik csak arra kellenek, hogy vesztésük csak erősítse a főhőst. Azonban míg Vegita nagyon sok lehetőséget kapott a bizonyításra, lásd Cell ellen, vagy Buu ellen is kapott esélyt, vagy akár azt mikor Goku ellen harcolt Babidi jelével a homlokán közveltlen Buu megjelenése előtt. Itt Renji ezt a lehetőséget nem kapja, amit nagyon sajnálok.
szívemből szólsz! renji karakterét nagyon szeretem.
Annyira hogy a tetkóját is magamon hordom vagy 4 éve
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #636 Dátum: 13 máj 22, 22:39:18 »

óóóó feltünt Blökikapitány, alias Komamura gazdája, aki a fordulat kedvéért egy kutya. erre nem számítottam.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #637 Dátum: 13 máj 23, 13:47:51 »

Hejhó!

Csak szeretnék szólni, hogy ezen az oldalon van egy elírás: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/538/8
Véletlen azt írtátok, hogy pengelélen, nem pedig pengeélen. Mosolyog Csak gondoltam, szólok. Egyébként nagyon jó lett a fejezet, gratulálok a fordítóknak.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #638 Dátum: 13 máj 23, 14:18:32 »

Gondolom olyanok, mint a kutyák. Érzik, ha valaki határozatlan, vagy nincs rendben. Szerintem most, hogy Ichigo ismét ilyen...ilyen...szóval határozottabb, ezt érzik rajta az Asauchik.Mosolyog Amúgy jó, hogy visszatértek a rég látott arcok.Nevet
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #639 Dátum: 13 máj 23, 15:07:15 »

Erre vártam egy jó ideje, hogy lássam Hisagi Bankai-at(ha a Shikai-ja ilyen jó akkor a Bankai-ja még jobb lesz), de gondolom nem fogjuk látni majd csak éles harc közben ha Kubon múlik, úgyhogy még várhatunk egy kicsit:D
Egyébként a második kedvenc halálistenem Hisagi nagyon tetszik a harcstílusa meg a személyisége.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #640 Dátum: 13 máj 23, 18:07:46 »

szerintetek ichigo kardja megint változik? ugye az asauchi is másmilyen , lehet ez lenne a valódi alakja a zpnek?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #641 Dátum: 13 máj 23, 18:08:35 »

Erre vártam egy jó ideje, hogy lássam Hisagi Bankai-at(ha a Shikai-ja ilyen jó akkor a Bankai-ja még jobb lesz), de gondolom nem fogjuk látni majd csak éles harc közben ha Kubon múlik, úgyhogy még várhatunk egy kicsit:D
Egyébként a második kedvenc halálistenem Hisagi nagyon tetszik a harcstílusa meg a személyisége.

Nekem is az egyik kedvencem, ráadásként nem gyenge, hiszen ő végezte ki Findor-t valamint vitte be a kegyelem döfést Tousen-nek!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #642 Dátum: 13 máj 23, 18:16:04 »

Szerintem valamennyit fog változni a kardja.
Ha kinézetileg nem is sokat de remélem képességeket bőven fog kapni.

A Nagy Kutya akihez a "kis" Komamura ment tényleg elég veteránnak tűnik.
Kubo jól csinálja sok az érdekes szál most.
Hisagitól tényleg jó lenne látni a Bankai-át.Érdekes hogy normálisan nem tudja előhívni. Gondolkozik
Szuper hadnagyi rang se semmi Nevet
Hitsugaya-tól pedig elismerésre méltó hogy Túl tette magát a veszteségén és azt nézi miben haladhat előre.
Ichigo előtti Asauchi behódolás pedig nagyon jól néz ki.
Jó lenne látni következő lépcsőt a fenti edzésben a többiekkel.
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #643 Dátum: 13 máj 23, 21:54:14 »

Valahogy mindig is sejtettem, hogy Hisagi többre képes, és minimum, hogy a legerősebb hadnagy.
Amikor azzal az arrancar-ral küzdött Karakurában, akkor lehetett sejteni, hogy többre is képes.

Ez a nagy kutya tényleg érdekel... Viszont nem valami jó viszonyban válhattak el Kommamura-val.
De lehet rosszul értelmezem, mert, hogy ő volt a kiképzője és a tréning volt nehéz vagy nem tudom...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #644 Dátum: 13 máj 24, 00:44:54 »

Nemigazán van olyan, hogy legerősebb. Itt ezeket a dolgokat a képességek határozzák meg. Például Kira képessége halálos Hisagi képességeire, de Matsumotóé pedig Kirára veszélyes. A lényeg az, hogy nem meghatározható ez a dolog. Hisagi most azon a szinten lehet mint Ichigo amikor Urahara próbálta kiverni belőle, hogyan használja a kardja képességét. Valószínűleg megjelent már a kardja lelke mert Hisagi nem tiltakozott hanem egyszerűen közölte, hogy így nem tudja előhívni még.

Azért azt sajnálom, hogy Kira így eltűnt a történetből semmi perc alatt. Kitudja, hogy él vagy halott Kubon kívül. Azért ha Byakuyát visszahozták abból az állapotból akkor talán ő is túlélheti, hogy szétlőtték.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!