24 máj 19, 22:01:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003607 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #465 Dátum: 13 máj 04, 15:42:15 »

Most jól bekavartál,azt hittem mégis van új fejezet,de nincs.Egyébként így van,van benne minden.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #466 Dátum: 13 máj 04, 21:08:38 »

Lenne egy kérdésem, vagyis kíváncsiság a véleményetekre.

Anno még Aizen még mielőtt elment volna Hueco Mundoba akkor láttátok milyen erős volt ichit, meg pár kapitányt csuklóból lazán levert. tehát baromi erős volt aztán Ichi meg lazán leverte Aizent a legfullosabb formájába. Tehát akkor ott Ichi volt a legerősebb. Aztán elvesztette az erejét. Eddig oké de miután visszaszerezte, hogy lehetett neki bankai-a? Meg Shikaia? Holott szó volt róla hogy örökre eltűnik a bankai formája, most akkor mivan? És a másik észrevételem, hogy Ichi aizennel való harc során sokkal de sokkal erősebbnek tűnt mint mostanába.... Szerintetek?

Meg pár fejezettel előtte mondták, h Renji Jól állta a sarat viszont ichi bármennyire is erőlteti nem lehet shinigami. Érdekes REnjit lazán le tudná verni, mivel Aizent is simán odavágta, ha így nézzük miért is nem lehet ő shinigami? Hisz Ő volt a legerősebb kb.. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 04, 21:12:45 írta trunsel » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #467 Dátum: 13 máj 05, 13:48:54 »

Lenne egy kérdésem, vagyis kíváncsiság a véleményetekre.

Anno még Aizen még mielőtt elment volna Hueco Mundoba akkor láttátok milyen erős volt ichit, meg pár kapitányt csuklóból lazán levert. tehát baromi erős volt aztán Ichi meg lazán leverte Aizent a legfullosabb formájába. Tehát akkor ott Ichi volt a legerősebb. Aztán elvesztette az erejét. Eddig oké de miután visszaszerezte, hogy lehetett neki bankai-a? Meg Shikaia? Holott szó volt róla hogy örökre eltűnik a bankai formája, most akkor mivan? És a másik észrevételem, hogy Ichi aizennel való harc során sokkal de sokkal erősebbnek tűnt mint mostanába.... Szerintetek?

Meg pár fejezettel előtte mondták, h Renji Jól állta a sarat viszont ichi bármennyire is erőlteti nem lehet shinigami. Érdekes REnjit lazán le tudná verni, mivel Aizent is simán odavágta, ha így nézzük miért is nem lehet ő shinigami? Hisz Ő volt a legerősebb kb.. ikszdé

Arról volt szó hogy több fokozata van az erő elvesztésnek, de mielött bekövetkezett volna az utolsó fázis, visszaszerezte az erejét Ichi.

Hiába ennyire erős Ichi, nem tiszta vér, hanem korcs, ezért nem lehet igazi shinigami. Ott a lidérc és a quincy vér is. És ez szúrja a szemét az asauchiknak és a zanpakutós csávónak.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #468 Dátum: 13 máj 05, 13:49:04 »

Igen, a végső formájában tényleg megkockáztatnám a kijelentést, hogy ő volt a legerősebb, de a Mugetsu nem tarthat örökké. A vágső alak nélkül Aizen és még pár kapitány vagy erősebb espada (négytől lefelé biztosan, hiszen Ulquiorra legyőzését is csak a hollowjának köszönheti) simán elverné.
A shikai és bankai visszaszerzésére szerintem fogunk választ kapni.
Renji pedig nyilván nem punnyadt, ami alatt Ichigo a fullbringerekkel szórakozott. Edzett, így megerősödött és ő a shinigami erejére gyúrt (másra nem tudna), ezért lehet erősebb shinigamiként Ichigonál (jelenleg), aki elvesztette az erejét és mindent úgymond előről kellett kezdenie.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #469 Dátum: 13 máj 05, 14:39:35 »

És akkor most mi lesz belőle szerintetek? Nevet Nem hiszem, hogy Ishidától kér majd tanácsokat Nevet
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #470 Dátum: 13 máj 05, 14:59:57 »

Nem csak tőle kérhet. Ott van még az apja, aki perpillanat emélkeim szerint ezt az egész sztorit éppen neki meséli.xD
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #471 Dátum: 13 máj 06, 20:46:55 »

Szerintem nagyobb kérdés, hogy most mi lesz Ichigo motivációjával. Lényegében most sincs miért küzdenie. Nem hiszem, hogy Yama elvesztése nagyon megviselte volna. Bankaija a saját gyengeségéből veszett el, úgy mint perpill az egész halálisteni ereje (bár kérdéses, hogy most mi is van vele).

És ebből jön most számomra a legnagyobb logikai bukfenc, vagyis inkább kérdéssor. Ha a kardisten még sem volt akkora genyó, mint aminek bemutatta magát Ichigónak, és tényleg csak azért dobta ki a mennyből, hogy újrakezdhessen mindent. Akkor kérdem én, ő honnan a fenéből tudja, hogy bárhogyan is újra tudná építeni erejét, egy teljesen másik úton ? El nem hiszem, hogy kiszórták őt a sötétségbe, hogy majd egyedül boldoguljon...

Főleg most, hogy pont quincik vannak ellenük. Mert, ha belegondolunk, ha most egy erős arrancar tette volna ezt Ichivel, akkor most konkrétan nem lenne ereje, mert nem lett volna quinci pajti, aki feléleszti benne az X-edik erőt.

Ezek tudatában én még mindig nem tudom Bachot ellenségnek tekinteni (hiába nekik drukkolok már a kezdetek óta, valahogyan nem a főgonoszt sugalltatja magából).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 06, 20:50:29 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #472 Dátum: 13 máj 07, 13:25:41 »

Nekem most erről jut eszembe, hogy ha Ichigo ugyebár Quincy, mivel az anyja is az volt, és még valamikor emlegették, hogy a Quincy-k nem emberek, akkor ezek alapján Ichigo nem ember, csak Shinigami és Quincy keverék, plusz azt nem értem, hogy Soul Society-ban elméletileg minden Quincyről tudnak.

De akkor hogy nem tudtak Masakiról, másrészt Ichigóról? Hogy nem vették észre, hogy valami nincs rendben vele...

Egyébként, sokan mondták, hogy Isshin majd biztos használja a Végső alakot, de az nem merült fel senkiben, hogy mivel kapitány volt, ezért volt ideje megtanulni mindent, kifejleszteni az erejét és hozzá minden mást? Lehet, hogy tényleg csak tudott a technikáról, de nem használta.  Mosolyog

Meg még egy. Miért emlegeti mindenki Ichigót korcsnak, miközben nem is az? Mármint, ha jobban belegondoltok, a valóságban is van olyan, hogy pl: néger férfinak/nőnek egy fehér nőtől/férfitól lesz gyereke? Akkor most ebből kiindulva ő is korcs, vagy mi? Ezt nagyon nem értem. Gondolkozik

"Arról volt szó hogy több fokozata van az erő elvesztésnek, de mielött bekövetkezett volna az utolsó fázis, visszaszerezte az erejét Ichi." Szofron --> Ichigo teljesen elveszítette az erejét, a fullbringeres részekben magyarázta el neki Ginjuo, hogy teljesen elveszítette az erejét, viszont az idő előrehaladtával a lélekrészecskék kezdtek felgyülemleni a szervezetében, amiből később az erejét kapta. Egyébként emiatt jutott eszembe, hogy ez nem amiatt van, hogy félig Quincy? Mármint ők tudják így összegyűjteni a részecskéket, gondolom ezért is épült fel olyan hamar a srác (másfél év).


« Utoljára szerkesztve: 13 máj 07, 13:38:26 írta Sophie Denem » Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #473 Dátum: 13 máj 08, 09:03:04 »

http://www.mangareader.net/bleach/536 jó szórakozást ! Mosolyog az utolsó kép elég komor, rosszat sejtek..
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #474 Dátum: 13 máj 08, 09:44:37 »

Nem volt nagy durranás ez a rész de a vége érdekesen lett vége. Kíváncsi leszek, hogy mi az igaz story az anya haláláról... Amúgy most belegondolva tök egyértelmű hogy megszakadt a a kötelék és így a fater is visszaváltozott Shinigamivá...
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #475 Dátum: 13 máj 08, 09:47:51 »

Szerintem ez egy elég jó fejezet volt!  Pontosan És a vége, tudja húzni az idegeket Kubo...
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #476 Dátum: 13 máj 08, 09:53:23 »

Jó volt főleg Mashaki:D  Most meg tuti benne lesz megint Aizen keze a dolgokban.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #477 Dátum: 13 máj 08, 10:25:46 »

na kinn a manga, elég jóra sikeredett. Kiderült hogy a getsugát mindíg is tudta ishin. A vége viszont rosszat sejtet.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #478 Dátum: 13 máj 08, 11:06:30 »

Most így belegondolva Masaki halálát nem hollow okozta, hozzájuk túl erős volt. Legalábbis nem egy szabad akaratú hollow.

Aizennek nem hiszem, hogy bármi oka lett volna kinyírni Masakit, valószínűtlen, hogy még Ichigo személyiségét is befolyásolni akarta volna, hogy ilyen legyen mint most...

Quincy elégtétel ? Erre még tennék is, ha nem Ryüken lenne a legerősebb quincy, aki ezt egyszerűen nem hagyná.

Itt még egyértelműen megvolt a kötelék, a lidérc sem törhetett ki Ichigóból.

Bachék ezer százalék nem avatkoztak közbe, akkor egyértelműen ellenségként mutatta volna be magát Ichigónak.

Ez biza SS lesz....
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #479 Dátum: 13 máj 08, 11:45:49 »

Úr isten Kubo megőrült (vagy kikúrálták?)! Mi ez itt? 2 jó Bleach fejezet egy huzamban? Hihhhetetlen...

Fura, hogy a 600 résznyi tömény marhaságra milyen jó magyarázatot talál Kubo. Szinte már elhiszi az ember, hogy ezt ő végig így tervezte. Szeretem, amikor a mangakák kreatívan megoldanak valamit. Jó fejezet volt, meglefően jó. Remélem ez után így is lesz már végig. Totál meghozta a kedvem a Bleachhez ez az utóbbi 2 hét.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!