24 máj 19, 18:16:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003534 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #300 Dátum: 13 ápr 04, 16:52:17 »

Krulszeme szerintem a képességére mondta... Mint tudjuk Orihime képessége a dolgok elutasítása. Viszont szerintem erre nem kerülne sor mert úgyis Ichigo lesz az apa akinek a nyomdokába léphet a kölök... Hümm-hümm
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #301 Dátum: 13 ápr 04, 16:58:03 »

Ne legyen Orihime Ichigóval! Semmi mást nem tud csinálni, csak gyógyítani, meg Kurosaki-kunozni.
Viszont tényleg lehetséges lenne, majd a gyerekeinek, hogy öröklik a képességeket Ichigótól. A legnagyobb korcs család válna belőlük.
Naplózva
kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #302 Dátum: 13 ápr 04, 17:58:26 »

De rég írtam ide
Nos a fejezet kifejezetten jó lett, köszi,
 Ichigo anyját eddig imádom.

De meg említeném hogy szerény ismereteim azt mondják hogy a fullbringerek akkor keletkeznek mikor a terhesség időtartama alatt támadja meg a hollow a várandós anyát, max a fogantatás elött kicsivel.
Bár az utolsó lap szinte adná hogy mi az oka eperke lidércének, szerintem sokkal inkább Aizen utolsó képkockája sejteti.
Nekem inkább az lett a megérzésem hogy a mi minden lében kanalunk, közvetlen felelőse a dolognak jelenleg izgatott hogy mi lesz ebből a dologból s mikór már látja hogy mivé fogg vállni, elkezd tervezgetni s majd valameik este, miután Ichi megfogant, belehelyezi ennek a hollownak a léleklenyomatát.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 17:58:58 írta kenobi » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #303 Dátum: 13 ápr 04, 19:13:29 »

Aizen akkor is ott volt mikor Ichigot "csinálták". Just as planned.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #304 Dátum: 13 ápr 04, 19:17:01 »

Szerintem Aizen egy léggyel kukkolta minden lépésüket. AIZEN ELŐTT NINCSENEK TITKOK! ikszdé
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #305 Dátum: 13 ápr 04, 19:18:33 »

Aizen már a világ teremtésénél is ott volt. Aizen nélkül semmi nem lenne olyan amilyen most.
Ahogy meglátta őket, máris látta a lehetőséget benne, és sikerült is neki. Megszületett a "Nagy korcs".
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #306 Dátum: 13 ápr 04, 19:35:35 »

a korcs olyan bántó megnevezés hívjuk inkább elegynek xd
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #307 Dátum: 13 ápr 04, 19:44:05 »

kenobi

Egész jó ötlet, lehet tényleg ez lesz hogy Aizen termékenyíti meg a lidércel titokban, és Ichigo lesz az új kísérleti patkánya.

Ichigo születését lassan tisztázzák, de vajon mi a helyzet Komamurával? Nevet Valaki nagyon félre kúrt mondjuk egy rókával. Vajon ember róka, vagy róka ember? Ő az egyedüli karakter aki kilóg kissé. Egy Dragon Ball-ba még elmenne, mert ott hétköznapiak a róka meg macska emberek és hasonlók, de a Bleachban ő az egyedüli. Ezekszerint állatokból is lehetnek shinigamik?

---

A Quncyk is követték a shinigamikat úgymond. Először voltak a shinigamik, adott képességekkel, majd feltalálták a zanpakutokat, egy mesterséges power up ami a részükké vált és hatalmas ütőkártyává, és így isteneknek kiálthatták ki magukat, és nem volt többé ellenfelük. Meg voltak a Quincyk is, adott természetes képességekkel, de elpicsázták őket, és most ők is csináltak egy mesterséges power up-ot, ezek a speckó képességek képében, illúzió keltés, meg más alakjának felvétele stb. És emellet ami mesterségesen lett hozzá adva a shinigamikhoz, azt mesterségesen el is lehet távolítani, és megszületett a bankai lopó medál.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #308 Dátum: 13 ápr 04, 19:47:09 »

Oké tehát Aizen miatt született meg az eper turmixunk. Fogadok, hogy anyja halálát is ő tervezte el, meg mindent, ami történt az elmúlt századokban. Szerintem a hollow fő része megmaradt, és azt fogja Aizen átalakítani erősebbé, hogy megtörténjen az előkészületek Ichigo születéséhez. Shinigami, quincy, hollow erő és jöhet a turmix.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #309 Dátum: 13 ápr 04, 19:51:14 »

Jó kis fejezet volt.
Harci jelenetek egész jók voltak,főleg Isshin véres tüze és Masaki Headshotja közelről.
Urahara egyre több találmányát bánhatja meg amiket hátra hagyott.
Továbbá nagy eséllyel megvan a hollow eredet alapja(ötlete).
Légy-el meg egyéb eszközökkel való kutakodása igaz,harcuk közbe vissza emlékezésbe látni is lehetett(Ichigo vs Aizen még Karakurában).

Ichigoval kapcsolatban maradok továbbra is a Hybridnél,de ez az Eperturmix egész jó kacsint

UI:a Feketéből kifehéredő hollow már teljesen rá Illik a cím jelentése Bleach(fehérítő) Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #310 Dátum: 13 ápr 04, 20:12:49 »

Ogichi miatt van már értelme a manga címének. Szépen kifehéredett Ichigóban.  smirksweat

Azért én örülnék, ha megszólalna majd a hollow, nem csak egy lény, ami csakúgy öl másokat.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #311 Dátum: 13 ápr 04, 20:37:20 »

kenobi

Egész jó ötlet, lehet tényleg ez lesz hogy Aizen termékenyíti meg a lidércel titokban, és Ichigo lesz az új kísérleti patkánya.

Ichigo születését lassan tisztázzák, de vajon mi a helyzet Komamurával? Nevet Valaki nagyon félre kúrt mondjuk egy rókával. Vajon ember róka, vagy róka ember? Ő az egyedüli karakter aki kilóg kissé. Egy Dragon Ball-ba még elmenne, mert ott hétköznapiak a róka meg macska emberek és hasonlók, de a Bleachban ő az egyedüli. Ezekszerint állatokból is lehetnek shinigamik?

---

A Quncyk is követték a shinigamikat úgymond. Először voltak a shinigamik, adott képességekkel, majd feltalálták a zanpakutokat, egy mesterséges power up ami a részükké vált és hatalmas ütőkártyává, és így isteneknek kiálthatták ki magukat, és nem volt többé ellenfelük. Meg voltak a Quincyk is, adott természetes képességekkel, de elpicsázták őket, és most ők is csináltak egy mesterséges power up-ot, ezek a speckó képességek képében, illúzió keltés, meg más alakjának felvétele stb. És emellet ami mesterségesen lett hozzá adva a shinigamikhoz, azt mesterségesen el is lehet távolítani, és megszületett a bankai lopó medál.

Komamura ilyen kutyám majom.
Viccet félre téve nagyon kiváncsi vagyok mindenre.
Mondjuk nekem szemet szúr hogy ichigo kire hasonlít hajszínbe? mert senkire a családból..
Lehet nem is ishin az apja?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #312 Dátum: 13 ápr 04, 20:46:29 »

A narancs haja max. a hollow erő miatt lehetett, amolyan mellékhatás. Nem hinném hogy valaki más lenne az apja. Akkor már ez egy szappanopera lenne.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #313 Dátum: 13 ápr 04, 20:52:25 »

Narancs haj alapból a kitűnés miatt volt,lehet Kubo se gondolt neki még komolyabb alapot,és lehet mellékhatás főleg hogy
mostani hollownak nem tudjuk milyen a hajszíne.
De lehet hogy még Aizen utómunkálatának az eredménye,vagy Isshin tűz zanpaktou visszaütődés,főleg hogy Bankaijáhz elvileg a testtét használja lehet ott olyan a haja.
Persze lehet random is.
Fene elkezdett érdekelni  smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #314 Dátum: 13 ápr 04, 20:58:30 »

Nem hiszem, hogy a bankai kihatással lenne az ilyen tulajdonságokra, hacsak nem...... smirksweat, na de az meg kicsit fura lenne smirksweat
Még a testvéreinek is normális haja van, csak neki ilyen, úgy hogy a családoknál senkinek sincs narancs haja. Lehet hogy tényleg csak a kitűnés miatt van, és Kubo ezt nem gondolta át rendesen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!