24 máj 18, 20:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11610 Dátum: 14 dec 05, 11:13:14 »

Én simán kinézném a készítőktől hogy bele raknak több bolt csíny tevést vagy naruto hokage avatását.esetleg mi lett a bijukkal meg marcsival . Csak az a baj hogy ez keményen lespoilerzné a végét. Hokage naruto is nálam ezzel a pár kockával ütött,azóta is a háttterem facen a fal meg telefonon naruto .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11611 Dátum: 14 dec 05, 12:09:52 »

Már akartam ezt linkelni, csak mindig elfeljtem Nevet
Az utolsó fejezethez az egyik kedvenc fan artom, aminek egy kicsit részletesebb verzióját simán el tudtam volna képzelni akár a tényleges magazikborítónak is, bár igaz, hogy spoilerezte volna a 700. fejezetet.

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2014/317/b/d/naruto__15_years_by_sideburn004-d86ae3a.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 12:10:59 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11612 Dátum: 14 dec 05, 12:21:36 »

Esetleg olyan art nincs ahol mondjuk adult naruto sage v lámpás módba van?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #11613 Dátum: 14 dec 05, 21:51:28 »

Ezt most találtam: http://www.narutoforums.com/showpost.php?p=52389372&postcount=171
Ezek szerint 6 melléktörténet lesz:
1. Kakashi
2. Shikamaru
3. Akatsuki
4.  Gaara
5.  Sakura
6.  Konoha

Én Sakura történetét várom a legjobban! Nevet Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11614 Dátum: 14 dec 05, 22:18:54 »

.... Na most Kishi olyat tett, amit soha nem kellett volna! Megértem, hogy a rengeteg NS agyhalott fanatikustól (fanatikuson van a hangszó, mivel a rajongó és a fanatikus nem öszekeverendő) kapott zaklatástól és halálos fenyegetéstől felment a fejében a pumpa, de amit most nyilatkozott.... na az nagyon durva volt!

http://img.tokyobase.net/forums/showthread.php?t=615425

"Naruto ending up with Hinata was decided in the very early stages of the story.

Naruto being close to Sakura was a deliberate mislead, that’s why the scenes of Sakura being compared to Kushina were introduced.


He felt the story of Naruto falling in love with Hinata has to be propely explained, or it wouldn’t be fair to the readers. That’s why the Last Movie exists."

Ok, megértem Kishi-t, hogy nagyon dühös volt az NS fanokra és hogy visszaakart vágni nekik - mert ugye ő is csak ember -, s az NS fanok tényleg elmentek a ló túlsó oldalára (betiltási petíciók, a mangaka + annak asszisztenseinek és az animátorok nyílt zaklatása és halálos fenyegető levelek küldése stb), DE ezzel most Kishi saját maga alá vágta a fát!

Remélem hamarosan bocsánatot kér és bevallja, hogy csak a földműves parasztok miatt tett egy ilyen kijelentést mert ezzel még a nem NS fanoknak is odavert.


Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #11615 Dátum: 14 dec 05, 22:20:21 »

Én meg Gaara történetét várom, mert róla semmit nem tudtunk meg.

A Konoha rész is érdekes lehet, talán megtudjuk, hogy nőttek oda hirtelen a felhőkarcolók.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11616 Dátum: 14 dec 06, 07:46:20 »

.... Na most Kishi olyat tett, amit soha nem kellett volna! Megértem, hogy a rengeteg NS agyhalott fanatikustól (fanatikuson van a hangszó, mivel a rajongó és a fanatikus nem öszekeverendő) kapott zaklatástól és halálos fenyegetéstől felment a fejében a pumpa, de amit most nyilatkozott.... na az nagyon durva volt!

http://img.tokyobase.net/forums/showthread.php?t=615425

"Naruto ending up with Hinata was decided in the very early stages of the story.

Naruto being close to Sakura was a deliberate mislead, that’s why the scenes of Sakura being compared to Kushina were introduced.


He felt the story of Naruto falling in love with Hinata has to be propely explained, or it wouldn’t be fair to the readers. That’s why the Last Movie exists."

Ok, megértem Kishi-t, hogy nagyon dühös volt az NS fanokra és hogy visszaakart vágni nekik - mert ugye ő is csak ember -, s az NS fanok tényleg elmentek a ló túlsó oldalára (betiltási petíciók, a mangaka + annak asszisztenseinek és az animátorok nyílt zaklatása és halálos fenyegető levelek küldése stb), DE ezzel most Kishi saját maga alá vágta a fát!

Remélem hamarosan bocsánatot kér és bevallja, hogy csak a földműves parasztok miatt tett egy ilyen kijelentést mert ezzel még a nem NS fanoknak is odavert.

Őszintén? Szerintem a fordítás annyira "tömör", hogy már szinte kamunak is nevezhető. Az vele a baj, hogy egy rohadt hosszú intejút össze akar foglalni a saját szavaival 3 mondatban, aminek következtében csonkul a jelentéstartalom jó része.

Ez a Sakura-Kushina dolog amúgy szerintem elég dúrván egyértelmű volt már mióta. Még kedves becsléssel is, de a Shippuden óta Naruto és Sakura érezhetően nem voltak többek egymásnak fogadott testvéreknél.

Akárhogy is, semmi maga alatt vágás nincs itt, egyszerűen elmagyarázta Kishi, hogy mi miért volt. Én nem érzek ebben semmi visszavágást és őszintén szerintem az idióta fenyegetőző fanokról tudomást sem vesz.
Egy mangaka rengeteg fenyegetést stb-t kap a munkája során, szerintem neki is kijárt bőven ezekből a 15 év alatt.

Másrészt nincs semmi oka vitatkozni a fanjaival, mert nem tartozik nekik magyarázattal. Ha nem tetszik valakinek, amit, vagy ahogy csinál, nem kötelező követniük tovább a mangát, vagypedig kezdjenek el aktívan rajzolni avgy írni és kiélhetik a saját fantáziájukat egy saját művükben. 15 évig dolgozott a Naruton, joga van úgy lezárni, ahogy ő szeretné. Eddig se állt neki soha megmagyarázni semmit a fanoknak, most sem honném, hogy magyarázkodna. Inkább öröljünk, hogy volt olyan jó fej, hogy úgy érezte, hogy ha már ajánlottak neki egy filmet, akkor arra használja, hogy bemutatja legalább az egyik szerelmi történetet a timeskip alatt.

Gondolom arról van itt szó, hogy egy interjúban feldobta valaki a kérdést, hogy "de mi van Sakurával, hiszen ő ott volt végig vele", kishi meg válaszolt. Ennyi. Nem kell ebbe többet belemagyarázni.

És persze nem ez az első alkalom, hogy Kishi valamivel kapcsolatban az orruknál fogva vezette volna az olvasókat, mközben azok, akik figyelmesen követték a mangát rég tudták hogy alakulnak majd a dolgok. Tobi este talán még rémlik ezzel akpcsolatban.

EDIT

Bedobom ide is

Ahogy az várható volt Kishimoto tervezi valamennyire folytatni a Naruto univerzumot. (a helyes megoldással)

A last film végén ugyan is bejelentésre került, hogy 2015-ben visszatér a shinobi világ a mozikba egy új filmmel, aminek viszont már nem Naruto, hanem Boruto és Sarada lesznek a főszereplői, vagyis az új generáció.

http://www.saiyanisland.com/2014/12/naruto-2015-movie-confirmed/

---

Részemről semmi meglepő nincs ebben, sőt igazából örülök is neki, hogy nem hagynak egy ilyen jól felépített fantasy univerzumot csak úgy veszi. (Persze csak addig, amíg nem folyamodnak az új Db film féle faszságokhoz)
Mielőtt bárki azzal jönne, hogy "jajj ez már unalmas" meg "hagyják már ezt", azoknak annyit mondanék, hogy egy halom manga csinálja ezt.

Mahou sensei Negima, Jojo's bizarre adventure, 1/2 prince, Shaman king stb. Ezek mind mind olyan sorozatok, amik elmesélték az eredeti főhős történetét, aztán lezárva azt továbadták a stafétát a követkő nemzedéknek a világban és bár a régi karakterek fel-feltűnnek bennük, ők már csak mellékszereplők.

Ha valaki olvassa innen az UQ holdert, az a manga a Mahou sensei Negima folytatása, pontosan úgy, ahogy a "Naruto" is folytatható lenne Boruto-ék generációjával.

De ez a történet már nem "Naruto"-lesz/lenne, ahogy az UQ holder sem Mahou sensei Negima.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 06, 07:47:05 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11617 Dátum: 14 dec 06, 13:15:49 »

Én eddig nem is tudtam,hogy lesz Boruto meg Sarada főszereplésével is egy film. ._. *--*
Sakura melléktörténetét én is nagyon várom,asriel! Nevet

Személy szerint,nagyon örülök,hogy kezdenek valamit ezzel a generációval is,ha nem is túl hosszan.Eleve elég sok változás történt a shinobi világban,szóval ez sokkal több kérdést felvet mint amire az utolsó fejezetben,vagy az idei movie-val meg lehet magyarázni.Sok új szereplő lett,akik rengeteg történetet szülhetnek...Kishi nagyon jól teszi ha nem akarja a haragomat érezni! Mosolyog

Am észrevette valaki ezt a kommentet? ikszdé --> "BURUTO WHO EATS SALADS"
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sakuraluca3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


Mizukage


« Válasz #11618 Dátum: 14 dec 06, 13:33:55 »

amúgy ezek a melléktörténetek micsodák??:oo én nem értem:o és mikor lesznek:oo bocsánat h így le vagyok maradva:((xd
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11619 Dátum: 14 dec 06, 13:43:04 »

Ilyen kis regények elvileg, de nem kishi írja őket.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11620 Dátum: 14 dec 06, 14:26:36 »

Ilyen kis regények elvileg, de nem kishi írja őket.

Ha jól tudom ilyen kis történet kiegészítők. Rajzok alapján szerintem Kishi rajzolja őket. Már ha arra gondolsz amire én. Nevet

Az új moziről pedig csak ma rántották le a leplet a The Last mozi után elvileg. Így azért már kicsit sejthető hogy lehet hogy hosszú távra terveznek az új generációval is.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11621 Dátum: 14 dec 06, 23:43:32 »


Csak egy kis célozgatás, miszerint Kakashi arcát akarja látni, vagy csak én látom ezt bele?

A hatodik témán egy pillanatra komolyan megálltam gondolkodni, hogy az most Konoha története lesz, vagy Konohamarué, bár ez utóbbit nem tudom, hogyan sikerült idekevernem. Igazság szerint engem Shikamarué is nagyon érdekel, hogy vajon azt fogja elmesélni, hogy milyen is Temarival, vagy nyavalyog egy sort, hogy most ő is papucs lett? Nevet Kinézem belőle. Az Akatsuki vonalra tippem sincs, hacsak nem mennek át jótékonysági szervezetbe, mert azért nem maradtak túl sokan, valljuk be, hacsak nem Orochimaru lesz benne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
padre93924
Vendég
« Válasz #11622 Dátum: 14 dec 07, 13:40:45 »

Srácok lenne egy kérdésem,remélem nem harapjátok ketté a fejem emiatt Nevet
Akkor most tavasszal jön ez a kis spinoff manga,a gyerekekkel.Nyilatkozott arról valamit a Mester hogy ezután tervezi a Naruto
3. részét?
Válaszokat köszi Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11623 Dátum: 14 dec 07, 15:15:42 »

Nem hinném, hogy a Naruto folytatva lenne, végülis kapott egy lezárást és ennyi. Végülis mit tudna már vele kezdeni? A mostani filmmel ellőtt egy főbosst még, de Naruto már olyan szinten van, hogy teljesen felesleges lenne. Meg aztán asszem nyilatkozta is, hogy a Naruto befejeződött, ennyi, vége.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11624 Dátum: 14 dec 07, 15:27:14 »

Naroto már tul erös. Ha lesz is majd manga , akkor gyerekeiröl fog szolni. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!