24 máj 18, 23:52:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kenpachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #11370 Dátum: 14 nov 08, 15:14:32 »

köszi az összes fordítást Nevet
egész jó a vége bár a kis folytatás még kéne sztem, viszont én nem teljesen így párosítottam volna mert ez a vég pont az amit mindenki várt volna gondolom én, és mivel Hinata végig Naruto után epekedett nem hoztam volna össze pont naruto-val Nevet bár ezen lehetne vitatkozni
viszont milyen csaj van Kibával arra nem tudtam rájönni  Hmm?
a gyerekek néha olyan furán néznek ki pl. Ino és az Sai(asszem)
már várom azt a mozi filmet Nevet
az viszont feltűnt hogy az egyik képen van egy város a hátérbe felhőkarcolókkal hát azon behaltam  ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/23
mit keres ott egyáltalán?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11371 Dátum: 14 nov 08, 15:39:39 »

Oké, mivel nekem is kezd az agyamra menni a dolog pontot teszek ennek a végére.

Az a 6 út amiről szó volt, nem 6 ember vagy hat dolog, vagy hat relikvia vagy képesség. A hat út a reinkarnáció 6 fokát jelképezi. Ezek a már többször linkelt Rikudo no jutsuban le vannak írva.

Amikor Tobi madarától, meg Nagatóról beszélt, meg a hat útról, ott nem azt mondta, hogy ők 1-1 út, hanem azokról beszélt, akik ezt a technikát tudják használni, vagy tudhatják esetlegesen használni.

Ezekből az emberekből nem kell 6 nak lennie.


Az más kérdés, hogy idiótán lett angolra is fordítva.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 08, 15:41:10 írta Exkirion » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11372 Dátum: 14 nov 08, 15:46:03 »

Idézet
az viszont feltűnt hogy az egyik képen van egy város a hátérbe felhőkarcolókkal hát azon behaltam  ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/23
mit keres ott egyáltalán?

Eltelt jó néhány év, és a háború nélküli világban megindulhatott a békés fejlődés. Most már volt pénz mindenre, amire korábban nem. Egyébként eddig sem volt ritka a modern technológia a sztoriban. Volt mozi, szerencsejátékgép, headsetek és mindenféle kütyü. Sőt az eredeti, Kishi fejében megszületett Naruto sztori is városban játszódott volna. Most Konoha köré és felépült pár város. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11373 Dátum: 14 nov 08, 15:47:10 »

az viszont feltűnt hogy az egyik képen van egy város a hátérbe felhőkarcolókkal hát azon behaltam  ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/23
mit keres ott egyáltalán?

Ezzel akarta bemutatni Kishi, hogy az elmúlt időben mennyit fejlődött Konoha (meg a laptop is ide tartozik).
Szerk: Rondár beírt elém.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11374 Dátum: 14 nov 08, 15:57:05 »

Meg persze szerintem részben visszakacsintás és omázs a 0. pilot fejezetnek is.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11375 Dátum: 14 nov 08, 16:26:20 »

Az eső falu is felhőkarcolós volt. Békeidőben jobban mennek a civil dolgok és 10 év alatt pár felhőkarcoló nem gáz. A laptop egy más kérdés. De belefér Mosolyog Vajon hogy működnek most a shinobik? Inkább ilyen békefentartó meg bűnözés ellenes különleges erő inkább mint valódi éles sereg Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11376 Dátum: 14 nov 08, 16:26:52 »

Meg persze szerintem részben visszakacsintás és omázs a 0. pilot fejezetnek is.

Pontosan. Nincs ezen mit meglepődni. Ha hiszünk a történelemnek akkor régen is így volt csak később lettek nagy városok hatalmas felhőkarcolókkal. Nevet De itt szerintem is főleg arról van szó hogy egy kis visszakacsintás a Pilot fejezetre.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11377 Dátum: 14 nov 08, 16:40:13 »

A laptopon sem kell meglepődni. Azelőtt is volt valami DOS-os számítógép, amin még anno Shiho pötyögött adatokat. Nevet Eltelt annyi év, hogy legyen laptop. Amúgy a Naruto univerzum érdekesen lett megoldva, mert egyszerre modern és hagyományos, több kor lett összemosva, mert TV ugyan van/volt, de lőfegyverek, járművek nem. Már eleve ettől érdekesebb lett a történet. Mosolyog Ahogy elnézem, most már a ruhák is modernebbek. Sarada ruhája olyan, mint egy Shoujo iskolás lányé, nagyon aranyos.

Egy dolog volt még furcsa: Tsunade 70 évesen, miért kell 20-nak kinézzen? 50 évesen rúzzsal még kinézett, úgy 40-nek, de rúzs nélkül? Vicces, hogy most is ennyire hiú. ikszdé Oonoki szerintem elmehetett volna időközben, reálisabb lett volna egy emléksarok róla, de jó tudni, hogy vannak matuzsálemek.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11378 Dátum: 14 nov 08, 16:57:13 »


Egy dolog volt még furcsa: Tsunade 70 évesen, miért kell 20-nak kinézzen? 50 évesen rúzzsal még kinézett, úgy 40-nek, de rúzs nélkül? Vicces, hogy most is ennyire hiú. ikszdé 

Elfelejtetted, hogy Tsunade mindig is képes volt a külsejét annyi évesnek beállítani, amennyire akarta? Még Jiraiya mondta Naruto-nak a Part I-ben, hogy volt, hogy gyereknek álcázta magát.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11379 Dátum: 14 nov 08, 19:05:14 »

A befejezéshez:
-Nekem tetszett, vicces volt végigolvasni, ahogy "utoljára" visszatér mindenki. Azt azért furcsálltam, hogy csak nindzsa-nindzsával, meg hogy vannak elég véletlenszerű párok, de hát nem kell a shounenekbe nagy szerelmeskedés. Ja és a gyerekeik is viccesen néznek ki, a kettő szereplőből csináltak egyet. A többi karakterdizájn szerintem nagyon jó lett.
-A felhőkarcolók, kütyük szerintem azzal magyarázhatóak, hogy elkezdték a ninjutsut technológiai fejlesztésekre is felhasználni, illetve köznapibb célú  felhasználásokra alkalmazni.
-Mivel vége a háborúskodásnak, felszámolták a fenyegetések zömét, jobban rá tudtak a védelem és harc területein kívüli dolgokra is koncentrálni, illetve beindult egyfajta urbanizáció.
-A nindzsák szerepe valószínűleg most kezd leépülni, és katonaállamról átállnak a gazdasági termelésre, amit az öt falu közötti kapcsolat és kereskedelmi kötelék most képes lehet jelentősen megnövelni. Szerintem több ágra fog szakadni a képzésük is - lesz egy tehetséges elit, akik továbbra is katonai nindzsák maradnak, emellett lesznek speciális egységek(orvosok, k+f) és a maradék meg köznapibb vonalon halad tovább (pl. építkezés (bár ehhez elkellhet az elemi transzformáció), tanítás, stb).
-Poén, hogy úgy jön le, mint ha Sakurát felcsinálták volna.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11380 Dátum: 14 nov 08, 19:10:18 »

-Poén, hogy úgy jön le, mint ha Sakurát felcsinálták volna.

Ezt nem értem. Hiszen ott a lánya.
Naplózva

Kota
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


The Wizard


« Válasz #11381 Dátum: 14 nov 08, 19:31:02 »

A Sharinnegan eddig nem ismert képessége  Nyelvesít

Közel 10 évet kellet erre várnom. TÍZ ÉVET(sasusaku-már akkor mondtam hogy egymáshoz illenek még akkor is mikor nem ezt tükrözte a manga ezáltal 700/20-dik oldal a Szent Grál.) de végül csak elérkezet az idő Nevet és egyben egy jó manga vége :'( KÖSZÖNÖM KISHIMOTO-SENSEI. nagy élmény volt a manga.  ARIGATOUUUUUUU ^^ Várom a mozit és a kis mini sorozatot-  bow  bow  (Hát huh-- fura lesz naruto nélkül  Szomorú  Szomorú )

Nagyon nincs mit mondani hisz előttem szólók már mindet elmondtak még csak annyit hogy a gyerkőcök aranyosak lettek. Saske lánya kifejezetten tetszik de narutoék meg úgy senkise panaszkodhat Nevet

Utólag a Naruto-kun Teamnek is köszönöm, amit eddig tettek. Szép munka.  bow

Csak érdekességből és hogy a gondolatokkal illetve majd a későbbi sorozathoz kötődve játszadozzunk-- egy kérdés.  Vajon Sarada-nak lesz Sharinneganja??
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11382 Dátum: 14 nov 08, 19:31:40 »

Nem biztos, hogy a Naruto világában ismerik az abortusztxD. Tehát ez nem bizonyítja ezen állítást:P,
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11383 Dátum: 14 nov 08, 19:40:05 »

-Poén, hogy úgy jön le, mint ha Sakurát felcsinálták volna.

Ezt nem értem. Hiszen ott a lánya.
Épp ezaz. A gyerek az megvan, de az apja meg sehol (vagyis a lehető legtávolabb). Jó, az időugrás eleje óta már biztos visszatért közben Sasuke a nagy utazásáról (mivel nem 14, hanem csak 10-12 éves a lány), de első bliccre olyan, mintha ez történt volna: vége van a háborúnak, kibékülnek. Felcsinálja az alatt az 1-2 hét alatt, elmegy nagyutazásra, de közben kiderül hogy Sakura bekapta a legyet, Apa meg elment a francba.

(felcsinálás nem egyenlő abortusz)
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 08, 19:43:26 írta naspolya » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11384 Dátum: 14 nov 08, 19:43:39 »

Csak érdekességből és hogy a gondolatokkal illetve majd a későbbi sorozathoz kötődve játszadozzunk-- egy kérdés.  Vajon Sarada-nak lesz Sharinneganja??
Elég kevés esélye van.Ahogy korábban is írták,még azt sem lehet biztosan tudni,hogy egyáltalán sharinganja lesz-e,mivel ez klánon belül öröklődik...de azért mégis csak Sasuke lánya,biztos lesz. Nevet

-Poén, hogy úgy jön le, mint ha Sakurát felcsinálták volna.

Ezt nem értem. Hiszen ott a lánya.
Épp ezaz. A gyerek az megvan, de az apja meg sehol (vagyis a lehető legtávolabb). Jó, az időugrás eleje óta már biztos visszatért közben Sasuke a nagy utazásáról (mivel nem 14, hanem csak 10-12 éves a lány), de első bliccre olyan, mintha ez történt volna: vége van a háborúnak, kibékülnek. Felcsinálja az alatt az 1-2 hét alatt, elmegy nagyutazásra, de közben kiderül hogy Sakura bekapta a legyet, Apa meg elment a francba.
Biztos nem hosszabb időre ment el.Mivel a lány is állította,hogy ő is úgy szokott viselkedni az apjával,mint Boruto (Naruto fia),az arra mutat,hogy otthon szokott ő lenni....meg azért ez durva lenne Kishi-senseitől....
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!