24 máj 18, 23:16:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11280 Dátum: 14 nov 07, 14:06:17 »

Most minek fikázza, ha egyszer jó. én is meglepődtem, de örülök, hogy neki is tetszik.

Jó, most beleköthetnék olyan apróságokba, hogy pl miért hízlalta fel Anko-t elefántnak, vagy hogy miért néz ki Gaara úgy, mint egy Hitler Jugend, de ezek már inkább vicces megjegyzések lennének, mintsem fikázzás.

Valamint pont az van, amit te (is) írtál + Kuro, hogy az összes neverending shonen fight közül a Naruto pont azok közé tartozik, amiknek a lezárása egész jó lett. Az meg, hogy valaki abba köt bele, hogy mi lett Orochimaru-val meg a "Taka"-val, attól csak azt kérdezem, hogy mi lett a Namek-okkal és C-17-el a DBZ utolsó fejezetében.

Valamint Kishimoto kb 1000 karaktert alkotott, most akkor mutassa be az összeset 22 oldalban? Csoda, hogy ennyi karaktert be tudott még mutatni + az újakat.

Szóval igen, tetszett, mert jobb lett, mert egyrészt rosszabbra számítottam, másrészt pedig kellemes lezárás volt. Ja, és Naruto Hokage lett (igen, én emiatt olvastam).
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11281 Dátum: 14 nov 07, 14:17:38 »

Nem akarok türelmetlennek látszani,tudom mennyi baj lehet a lektorálással,tisztítással,egyéb ügyekkel,de mikor jön ki magyarul? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11282 Dátum: 14 nov 07, 15:21:45 »

Sasuke jól választott feleséget magának Sakurának pont úgyis olyan plakáthomloka van azt pöckölgetheti amenyit csak akarja ráadásul a közepe is be van jelölve! ikszdé
Eltudom képzelni ezt a családi jelenetet:
Sakura: Sasuke-kun cseréld ki a Sarada pelenkáját!
Sasuke: Bocs majd máskor.(homlok pöckölés)

Az hogy Chojinak miért a csoki csaj lett a felesége szerintem egyszerű, új ismeretlen nőt nem akart Kishi behozni  más vele kb. egyidős nő nem volt ,mert mindig 2 fiú 1 lányosat játszott ezért kevesebb a női karakter. De igy legalább több poénos helyzetet lehet kihozni a gyerekükböl mint azt Chojival sikerült.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11283 Dátum: 14 nov 07, 15:27:49 »

Nem akarok türelmetlennek látszani,tudom mennyi baj lehet a lektorálással,tisztítással,egyéb ügyekkel,de mikor jön ki magyarul? ikszdé

Ha tippelnem kéne akkor legkésőbb vasárnap mivel k..va sok meló lesz vele, pláne a színes oldalakkal, pláne az utolsó képpel ugye. Nevet Szerintem itt nem is a fordítás a hosszadalmas meg a lektorálás hanem a beszerkesztéssel van több meló főleg ha az ember szépen akarja megcsinálni. Egyébként ha kell segítség a tisztításban Chakra nyugodtan keress meg!!! Név nélkül is megcsinálom de azt az utolsó oldalt nagyon durván meg kő alkotni mert nyomtatásba kell tenni, hogy menjen a falra! Nevet De jó lenne ha lenne belőle idővel egy full tisztított verzió pl DevArt-on. Már izzítanám is a nyomtatót. Nevet


mikor fogjuk megtudni hogy pontosan mikor is indul a manga a gyerekekről?
Erről nincs infó.

Igazából azt írták hogy a JUMP tavaszi számában kezdődik. És mivel ugye JUMP tart téli szünetet valószínűleg a tavasz első számában fog érkezni ami meg nem mondom pontosan mikor is van. Nevet De ha tippelnem kéne akkor olyan Március-Április tájékán jöhetne az 1. fejezet.

Sasuke jól választott feleséget magának Sakurának pont úgyis olyan plakáthomloka van azt pöckölgetheti amenyit csak akarja ráadásul a közepe is be van jelölve! ikszdé
Eltudom képzelni ezt a családi jelenetet:
Sakura: Sasuke-kun cseréld ki a Sarada pelenkáját!
Sasuke: Bocs majd máskor.(homlok pöckölés)

Nap kommentje eddig. Elszállt az agyam ettől konkrétan. Kösz! ikszdé Nevet

Jut eszembe: Én is örülök hogy Sergeinek is bejött a vége. Nevet Engem is meglepett kicsit féltem hogy jön majd az anyázás a shippinger részek miatt de megleptél, akár csak Kishi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 16:04:51 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11284 Dátum: 14 nov 07, 16:09:38 »

Ja, és Naruto Hokage lett (igen, én emiatt olvastam).

Én anno még a part1-ben mindig drukkoltam Narutonak, hogy erősebb legyen rossz volt néznem amikor alázták.Ezért is tartozik a Naruto vs Pain a kedvenc harcaim közé összes anime közül.

Már azóta a harc óta nem kétséges, hogy Hokage lesz.Mondjuk nálam ott érdemelte ki a Hokage címet és akkor is bírtam a legjobban.Az az ereje nyűgözött le a legjobban pedig az ereje a végén amikor már isten volt messze sokszorosa az akkorinak de az egyáltalán nem csigázott fel ahhoz képest amikor betoppant az eltiport avarrejtekbe.

Nagyon jó volt látni, hogy Hogake lett nem kis facepalmot nyomtam volna ha mégsem vált volna azzá ikszdé ikszdé
Ja és a rajzolása is felnőttként adja a legjobban nekem.

Rohadt sok apróságot felhozhattam volna ami nem tetszett az utolsó fejezetben de nem túl fontosak viszont ami zavart az az, hogy Gai tolószékes. Oké, hogy öregnek kell ábrázolni mindenkit de itt nem volt öregebb mint anno a 3. Hokage, meg azért csak shinobik.

Azért ebbe a tavaszi dologba is belenyomhatnának majd olyan 1-2 képkockát ahol Kakashi a Hokage és Naruto a hirashin no jutsut tanulja vagy valami hasonló Nevet gyerekek mellett elfér 1-2 kép Nevet
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11285 Dátum: 14 nov 07, 16:23:47 »

Mondjuk én most csak azon gondolkozok, hogy igaz, hogy a The Last film és az "epilógus"közt lehet kb 8-10 év, de Ino és Hinata pl jobban hasonlítanak a Part II-es kinézetükhöz, csak kicsit idősebbek, míg pl Sakura és Tenten úgy néznek ki, mint a filmben.

Illetve, hogy miért nincs se Boruto-nak, se Himawari-nak Byakugan-ja. Ennyire erősebbek lennének Naruto génjei Hinata-énál? Bár Naruto sem örökölte az Uzumaki klán vörös haját, de ugye a vörös haj nem számít Kekkei Genkai-nak... vagy igen?

Illetve kíváncsi vagyok, mennyi utalás lesz a filmben a 700-ik fejezetre. Nem tudom, hogy hol, de hallottam olyan hírt, hogy állítólag olyan hosszú lesz a The Last film, mint az Avatar című film, vagyis kb 160 perc azt hiszem (mondjuk annyi kellene is, ha sok mindent bele akarnak tenni).

Rohadt sok apróságot felhozhattam volna ami nem tetszett az utolsó fejezetben de nem túl fontosak viszont ami zavart az az, hogy Gai tolószékes. Oké, hogy öregnek kell ábrázolni mindenkit de itt nem volt öregebb mint anno a 3. Hokage, meg azért csak shinobik.

Gai/Guy nem azért kapott tolószéket, mert öreg, hanem mert a Madara elleni utolsó támadása miatt bénult le. Már a The Last-ban is így lesz benne. Szerintem azért ez még nem akkor veszteség, egy Hirudora-t még fog tudni nyomni a tolószékből! kacsint
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11286 Dátum: 14 nov 07, 16:36:24 »

Nekem még mindig szúrja az oldalam,hogy az utolsó fejezetben Sasuke hol van? >.<# És miért? >.<#
Nem mondott erről valamit Kishimoto??Csak mert nekem nagyon kéne,hogy lezárjam. ikszdé Mert az nem lehet,hogy van egy lánya is otthon,és ő csak vándorolgat. Hehe
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11287 Dátum: 14 nov 07, 16:39:35 »

Biztos azért hogy kíváncsiságból, szórakoztatja az olvasott hogy olvassa el a következő Spin-offot.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11288 Dátum: 14 nov 07, 16:40:10 »

Egyszerű, az utolsó fejezetben, Sasuke valamit megpillant a fák közül és a rá következő oldalon Naruto elkésett. ikszdé nem lehet hogy találkoztak csak annyi képkocka már nem volt elegendő?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11289 Dátum: 14 nov 07, 16:47:30 »

Ahogy én látom Sasuke valami búvóhely felé tart ami lehet akár Orochimarué vagy egy bejárat Madara rejtekébe vagy valami Rikudoval kapcsolatos dolgokat tartalmazó hely lehet, vagy valami más Gondolkozik. Biztos majd a spinoff egyik mozgatórugója lesz
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11290 Dátum: 14 nov 07, 16:52:35 »

Szóval Sakurával meg Saradával lakik,csak egy napos kirándulást tart. Hehe
Akkor megnyugodtam. ikszdé Asszem...

Egyébként Sasu kiköpött Madara. O.o
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 16:53:20 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11291 Dátum: 14 nov 07, 16:59:07 »

Ami számomra felfoghatatlan az Choji és Karui...ikszdé nem rossz páros de valahogy pont azok akiknek nagyon semmi közük nem volt egymáshoz. ikszdé

Jaj olyan rossz a tudat, hogy jövőhéten már nincs semmi új rész  smirksweat
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #11292 Dátum: 14 nov 07, 18:07:37 »

Nekem a végével az volt a gondom,hogy Kishi csak úgy bedobott egy New York Cityit a leaf village fölé.A laptopról ne is beszéljünk.Ezzel úgy éreztem mint ha már nem is Naruto lenne hanem vmi teljesen más.:(Ezzel így elszúrni a végét..
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 18:14:20 írta painkiller91 » Naplózva
legyenvalamiideírva
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #11293 Dátum: 14 nov 07, 18:34:19 »

Régebben volt egy profilom, de annak már régóta elfelejtettem a jelszavát, úgyhogy kénytelen voltam létrehozni ezt, mert egyszerűen muszáj leírnom a véleményemet a befejezéssel kapcsolatban.
Már 6 éve követem a Narutot. Még 2008 végén láttam először az Animaxon, annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy a mangát is elkezdtem követni, épp annál a fejezetnél kapcsolódtam be amikor Pain leszúrta Hinatát. Tetszett a befejezés, jó volt látni, hogy kivel mi lett, ki kivel alapított családot. Egyedül a felhőkarcolók nem tetszettek, azért az már túlzás volt. Örülök, hogy Naruto Hinatával jött össze, ő sokkal inkább megérdemli Narutot, mint Sakura aki csak püfölte, meg hazudott is neki. Naruto is biztos jól járt Hinatával, aki amellett, hogy gyönyörű biztos nagyszerű feleség és anya. Meglepett, hogy Choji Karuival jött össze, mondjuk biztos azért alakult így, mert Kishi nem akart valami névtelen csajt adni neki, de a többi "nevesített" korabeli lány már elfogyott. Én reménykedtem benne, hogy Inoval jön össze, de a jövőbeni Inoshikacho generáció miatt nem lehetett (bár vannak más Akimichik, Narák meg Yamanakák, úgyhogy jöhetett volna a 3. tag más szülőktől is). Nem tudom, hogy Sai mennyire tudta "megtanulni" az érzelmeket ahhoz, hogy párkapcsolata, házassága legyen, szerintem Choji biztos több szeretett tudott volna Inonak adni. Egyébként  Ino eléggé szigorú anyuka lehet, ha a fia (Inojin) így fél tőle, lehet a háború idején a sok és eléggé intenzív telepátiahasználat kicsit megterhelte az idegrendszerét Nevet. Egyébként hány év telhetett el a 699. és a 700. fejezet között? Ha abból indulunk ki, hogy Kurenai lánya a háború idején lehetett néhány hónapos vagy esetleges egy éves és most lehet úgy 16 körül akkor olyan 15 évnek kellett eltelnie.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 18:37:39 írta legyenvalamiideírva » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #11294 Dátum: 14 nov 07, 18:37:32 »

Ennyire ne becsüld alá őket,végeznek kb holnap estére szerintem Nevet..

Pain:igen ez soknak nem tetszett..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!