24 máj 18, 20:57:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740089 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10995 Dátum: 14 okt 30, 18:07:50 »

Trailer:
1.Miért nincs benne Sakura? :'( (csak mert ő a kedvencem ikszdé )
2.Hinata...mégis mi a fenét keres itt Hinata?!.-.
Én eddig úgy tudtam hogy ő csak egy sima csetlő-botló mellékszereplő (amit utálok),erre főszerepe lesz a movie-ban?? Hmm?
Azért a kis fangirl agyammal kitaláltam egy verziót hogy a "Valamit el kell neked mondanom...Várj rám" után miért van ott Hinata ikszdé De remélem nem az amire gondolok,mert ha igen,felvágom az ereim. Pojén
3.Kakashi a hogake?...Komolyan?!
4.Szegény Naruto,biztos nem használt tükröt mikor a haját vágta :'(

De várom már ezt a moviet. Ördögi

Igazából nem biztos hogy Hinata a főszereplő hisz a húgát rabolják el. Nevet
Egyébként ez a Teaser videó csak az igazi előzetes előzetese. Ezért nincs benne se Sakura se más a főszereplők közül. Nevet Remélem szombaton kapunk jó kis 2 perces előzetest hogy mi is lesz.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10996 Dátum: 14 okt 30, 18:41:24 »

A  fejezet király volt Kishi elérte hogy újból megkedveljem Sasuke karakterét , mert én onnantól kezdtem meg utáni mikor elment a hang négyessel .

Én sajnálom hogy vége lesz,de ha már így lesz akkor legyen jó befejezés .

A legsiratósabb rész nekem amikor Naruto és Obitó Kötélhúzósat játszottak .Az engem nagyon meghatót hogy szinte teljesen ugyan az történt velük csak Naruto jó volt míg Obitó rossz .

Szerintem ha most Kakashi hokage lesz a filmben attól még a mangában nem biztos .
Mert nem egy a kettő ( a manga és a film ) valaki mondta is ezt valamikor .
Szóval Naruto lehet még a hatodik hokage mert Chunade még nem lépet vissza és Kakashi nem az a fajta aki vállalná ez Danzó halála után ki is derül .
 
A filmhez még annyit simán lehet ott bármi mert az nem manga .Pláne ki lehetne ott a fő ellenség a két fél istennek, ezért szerintem Sasuke lesz az és ha igen akkor itt egy dolog ami eltér a mangától ( mert itt megtért és ott rossz ) DE EZ NEM BIZTOS CSAK TALÁLGATÓK .
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10997 Dátum: 14 okt 30, 18:43:29 »

Igazából nem biztos hogy Hinata a főszereplő hisz a húgát rabolják el. Nevet
Egyébként ez a Teaser videó csak az igazi előzetes előzetese. Ezért nincs benne se Sakura se más a főszereplők közül. Nevet Remélem szombaton kapunk jó kis 2 perces előzetest hogy mi is lesz.
Istenem!! Minél többször nézem meg ezt a teasert, annál jobban várom a teljes előzetest!! Szerintem amint vége teljesen az egésznek, (manga meg anime) elkezdek magamnak kis AMV-ket gyártani, amiket elrakok majd emlékbe. Nagyon de nagyon fog nekem hiányozni. Szomorú Most még csak el se tudom képzelni, hogy milyen is lesz nélküle. Szomorú Minden egyes héten, ez volt az összes anime és manga közül az, amit a legjobban vártam, hogy végre elolvashassam, vagy megnézhessem. És jövőhéten vége a mangának. Már csak az anime lesz, de mi lesz ha annak is vége?? Hatalmas ürességet fog hagyni maga után.  Szomorú
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10998 Dátum: 14 okt 30, 19:55:49 »

Igazából nem biztos hogy Hinata a főszereplő hisz a húgát rabolják el. Nevet
Egyébként ez a Teaser videó csak az igazi előzetes előzetese. Ezért nincs benne se Sakura se más a főszereplők közül.

Állítólag igaziból Hinata-t akarta az úk Emo King elrabolni, csak tévedés történt. ;P

Naruto, Sasuke és Kakashi fő szereplők, valamint Shikamaru és Sai is benne voltak, szóval csak Sakura maradt ki.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10999 Dátum: 14 okt 30, 19:57:36 »

Idézet
Már csak az anime lesz, de mi lesz ha annak is vége?? Hatalmas ürességet fog hagyni maga után.

Például nézel helyette mást.  Pojén Na de poént félre téve, legalább Kishi nem követte el azt a hibát, mint Oda. Nem húzta-nyúzta a végtelenségig, hanem befejezte. Ez a rész egész jó volt. A movie-ra kíváncsi leszek. Tuareg Sasuke, ez kész.... de most tényleg.... mint egy középkori szaracén kereskedő, aki átkelt a Szaharán egy tevekaravánnal . Nevet (Lehet Szászke szövege arab szinkronnal megy majd Nevet https://www.youtube.com/watch?v=c80bsW2YsPw  Látjátok nem lenne vészes). Naruto rövid hajával szerintem nincsen baj.

Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11000 Dátum: 14 okt 30, 21:12:07 »

Miért Odának hol kellett volna abbahagynia?  A one piece közelebén sem voltak egyszer sem... Ha nem a one piece animére gondolsz akkor tárgytalan ( :

Szerintetek mi lesz Orochimaru sorsa?  Szerintem a faluban fog tanítani, teljesen ezt érzem most..
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11001 Dátum: 14 okt 30, 21:57:57 »

Oro szerintem vándorolni fog. Ahogy Sasuke is sztem. Kétlem, hogy visszatérnének. Habár Sasuke még lehet, de Oro...

Oda meg folytassa csak jó sokáig. Más dolog a húzás, és más a hosszú, kreatív történet, rengeteg karakterrel és helyszínnel. A One Piece az utóbbi.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11002 Dátum: 14 okt 30, 22:21:22 »

Más dolog a húzás, és más a hosszú, kreatív történet, rengeteg karakterrel és helyszínnel. A One Piece az utóbbi.

Ez a hosszú kreatív történet olyan kreatív, hogy mindegy egyes arc 2-t leszámítva tökéletesen ugyan az, kivéve a mellékszereplőket, a helyszínt és a főellenséget.

A maradék kettő Amazon Lilly, ami tényleg jó volt, illetve Marineford, amit bár háborúnak hívnak, nem több egy hosszú csatánál, aminek a végén két olyan karakter kéne siratnunk, akikről gyakorlatilag semmit nem tudunk és a szori szempontjából teljesen lényegtelenek azon a ponton. Emellett karakterfejlődés (jellemileg) gyakorlatilag 0, világfejlődés 0 és minder arcban bejön egy rakat olyan karakter, akinek a 99%-t soha többet nem látjuk viszont.

Mért szeretik ezt a mangát ennyien?
Nem arról lenne szó, hogy pocsék... De azért megközelítőleg sem ér annyit, mint amennyit tulajdonítanak neki.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 30, 22:29:01 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11003 Dátum: 14 okt 30, 22:41:41 »

Ha ilyen sokan szeretik, akkor bátor kijelentés az, hogy "De azért megközelítőleg sem ér annyit, mint amennyit tulajdonítanak neki". Persze lehet, hogy neked nem tetszik. Sokaknak nem jön be pl. a Breaking Bad, mert hogy lassú a történetvezetése, és az egésznek a fele családi dráma, mégis az egyik legelismertebb sorozat a világon. Szóval nem lehet azt mondani, hogy rossz sorozat, mégha nem is tetszik, csak egyszerűen nem jön be. (Nekem nagyon bejön, csak példát mondtam Nevet ).
Persze valamilyen szinten igaz amit írsz. De valamiért olyan hangulata van, ami szerintem utánozhatatlan. Rá kell érezni a stílusára (kb. 100 manga rész), és utána nem tudod abbahagyni.
De ez OFF.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11004 Dátum: 14 okt 30, 22:44:29 »

Gyoujintou végéig olvastam. Amúgy én mindenevő vagyok és rohadt sok féle mangát olvastam már/animét láttam már, szóval ez amolyan objektív vélemény összehasonlítva a többivel.

De kezdünk nagyon off lenni, szóval ezt nem nagyon vitatnám tovább, ha nem muszály.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 30, 22:45:15 írta Exkirion » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11005 Dátum: 14 okt 31, 00:49:05 »

Oro szerintem vándorolni fog. Ahogy Sasuke is sztem. Kétlem, hogy visszatérnének. Habár Sasuke még lehet, de Oro..
Hát Sasukét nem tudom, de Orochimaru minek vándorolna? Rengeteg rejtett laborja van ahol folytathatja a kis kutatásait.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11006 Dátum: 14 okt 31, 09:21:23 »

Amúgy ha valakit érdekelne itt van Sasuke jövőbeli munkája http://niallprincess1dlove.tumblr.com/image/101190399904
ikszdé
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11007 Dátum: 14 okt 31, 10:34:11 »

Idézet
Amúgy ha valakit érdekelne itt van Sasuke jövőbeli munkája http://niallprincess1dlove.tumblr.com/image/101190399904
 ikszdé

Mondtam én, hogy szaracén kereskedő lesz! Várom a movie arab szinkronját.  Pojén
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #11008 Dátum: 14 okt 31, 14:10:59 »

Nekem fáj ez az egész. És szenvedek. Nem hittem volna, hogy a nyolc éves kapcsolatunk végét ennyire megszenvedem ezzel a mangával. Furcsa. Főleg mivel kb. egy két hete még úgy gondoltam, hogy engem nem is nagyon hat meg a  dolog. Persze persze.... ikszdé

megleltem a full trailert. miért Hinata miért?   Sír

http://vlog.xuite.net/play/c1Q2NEo0LTIwMzE2MDA0LmZsdg==
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #11009 Dátum: 14 okt 31, 14:22:53 »


megleltem a full trailert. miért Hinata miért?   Sír

http://vlog.xuite.net/play/c1Q2NEo0LTIwMzE2MDA0LmZsdg==

Hmm érdekes, valaki egy vagy japán-angol, japán-magyar, japán-orosz, vagy japán-német fordítást rá?ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 732 733 [734] 735 736 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!