24 máj 18, 23:51:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10800 Dátum: 14 okt 23, 12:11:35 »

Lehet akad még valahol egy Naruto klón Mosolyog... Vagy majd Sakura beveti magát és egy palacsintasütővel lecsapja a gonosz Sasukét? Nevet:D:D:D
Igen. Cápával egyetértve: szép harc, de kár, hogy nem jutottunk sokkal előrébb.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10801 Dátum: 14 okt 23, 12:13:24 »

Itt lehet a válasz hogy miért van bekötözve Naruto keze, kezével fogja háritani a chidorit.
Lehet hogy Hashirama módján fog cselekedni?
Vagy Sakura beugrik közéjük és Rinezik eggyet...vagy elsírja magát  smirksweat
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10802 Dátum: 14 okt 23, 12:16:45 »

Sakura hogy érne oda olyan gyorsan?Mosolyog  ö nem félisten .
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10803 Dátum: 14 okt 23, 12:18:56 »

NaruHina fanok nyáladzanak a kommentek közt! Sergei jobb ha be se nézel a kommentek közé.  ikszdé

Sajnos én hülye belenéztem a kommentekbe.... mondanom sem kell, hogy kb egy órán át hánytam. Legközelebb gondolom majd jön a "Sakurás" verzió, hogy még véletlenül se álljon le a shipping profit. Szívesen aláznám most a NaruHina (később meg majd a Sakura verziónál a NaruSaku) fanokat, de nincs facebook profilom.

Bár ahogyan elnézem egyik "oldalt" sem kell félteni, az "ellenoldal" máris komment háborúba kezdett! Hogy is mondta anno Madara? "Idióták gyülekezete". Bár van olyan érzésem, hogy a készítők és Kishimoto nagyon szeretik nézni, ahogyan a NaruHina + NaruSaku + SasuSaku + SasuKarin felek verik egymást! Szadista szociopaták!

Bár szerintem ez a kép nem jelent semmit

https://www.youtube.com/watch?v=1W7c8QghPxk

Lehet bármi! Meglátogatják Neji sírját, együtt tréningeznek - mert ugye csak nem lesz hülye Naruto, hogy ne segítsen a többiek fejlődésében - vagy csak szimplán együtt vannak egy küldetésen. Na, így gondolokid egy nem shippinger.


UPDATE: Közben megjött a Narcsi Manga is. Nevet

http://www.mangareader.net/naruto/697

Ha már ezt is belinkelted... a kocsma stílusú harcot leszámítva nem is volt rossz, de félelmetesen hasonlít a Macskafogó 2 utolsó harcára! S megint azt hiszi Kishi, hogy senki sem olvas vissza.

Ami itt történet: http://www.mangareader.net/naruto/697/13
Ami eredetileg történt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/538/11 + http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/538/15

Nem lett volna rossz, HA már ott, akkor bevágta volna Sakura fejét, s nem csak itt.

Gondolom most az lesz, hogy kiderül, hogy egy klónt pofozott eddig Sasuke (mert azok nem érintésre pusztulnak, hanem ha ki is nyírják), Sasuke-t meg majd hátulról leüti, mint egy rongybabát. Csak ne jöjjön se Kakashi, se Sakura, várják meg, amíg Naruto és Sasuke mennek oda.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 12:30:59 írta sergei55 » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #10804 Dátum: 14 okt 23, 12:19:43 »

Nagyon jó fejezet volt, ahogy néztem a 6dik oldalon a 3-dik panelban Naruto kezét elérte az Amateratsu, lehet ezért van a Movieban bekötve?
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10805 Dátum: 14 okt 23, 12:28:00 »

Azt leszámítva hogy lefejezeték a szobrokat,ahhoz képest egész jól kibírták.
Valóban izgalmasabb lett harc úgy hogy a nagyágyúkat már ellőtték.Kicsivel kevésbé kiszámítható.

Abe.Nem tudom,azért elég hamar kivédte a Bijuu Chakrájával.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10806 Dátum: 14 okt 23, 12:31:53 »

Szép fejezet volt Mosolyog
Egyszer ennek is elkellet jönnie, hogy elfogy a chakra és puszta kézzel, alap technikákkal harcolnak.
Amit eltudok képzelni a végén hogy:
1. Kézzel hárítja a chidorit
2. Sakura közbelép
3. Árnyék klón-és úgy csinál, mint Hashirama csak nem öli meg, ekkor Sasuke rájön, hogy van más út is

Már nagyon várom Nevet
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10807 Dátum: 14 okt 23, 12:35:51 »

Amit eltudok képzelni a végén hogy:
1. Kézzel hárítja a chidorit
2. Sakura közbelép
3. Árnyék klón-és úgy csinál, mint Hashirama csak nem öli meg, ekkor Sasuke rájön, hogy van más út is

Jó kis harc volt, egyik pillanattól a másikra fordultak meg az erőviszonyok. Ha választanom kellene ezen 3 opció közül, én a harmadikat mondanám. De, nem hiszem, h egy árnyék klónt püfölt volna Sasuke, hisz ő is kimerült, Naruto sem hiszem, h fent tudna tartani 1 klónt ennyi ideig. Valószínűbbnek tartom, h Sasuke beviszi a végső csapást és Naruto meghal v haldokol egyet (ne így legyen)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10808 Dátum: 14 okt 23, 12:35:56 »

Ha Sakura közbe lépne, akkor az lenne a 2. legnagyobb hülyeség ebben a mangában.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10809 Dátum: 14 okt 23, 12:44:21 »

Hát ez fantasztikus fejezet volt. Ez a véleményem. Majd kifejtem bővebben, de ez igen, ilyennek kellett lennie a végső harcnak, nem egy olyannak, mint a Kaguya elleni.  Volt itt isten üzem mód, és elkeseredett harc.
Yesss! Úgy örülök, hogy sikerült így összerakni ezt a fejezetet, azért így kellemesebb lesz az utóhatás.
Ha Naruto nem nyer, akkor viszont...mindegy, nyerni fog. Csak ne Sakura segítségével, kérem Nevet Pedig most félek tőle...
Animében, zenével ez famtasztikus lesz. Így is nagyon állat volt. Na ez a fejezet most felpörgetett Nevet !
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10810 Dátum: 14 okt 23, 12:46:06 »

Annyira klisé  Nevet S olyan jó látni, hogy végre harcolnak, és nem tereprendező látványsót tartanak.

Ja merem fogadni, ha a Kyuubi nem jön a csakratöltésével, akkor szépen megbékülnek egy döntetlennel.

Nem volt e  már olyan elmélet, hogy Sakura meglátja ahogy Sasuke megöli Narutot, ő maga meg Sasukéval végez?

Csak mert úgy sejtem, hogy a következő fejezetben valami olyasmi lesz aminek ez lehet a végkimenetele



http://www.mangapanda.com/naruto/697/6
Alsó képen Naruto esküszöm úgy néz ki, mint az egyik degenerált óriás az AoT-ből
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #10811 Dátum: 14 okt 23, 13:10:13 »

http://www.mangareader.net/naruto/697/9
Ezen a képen ketten vannak, ennek a klónnak az eltűnését csak én nem vettem észre?
Lehet, hogy közbe Senjutsu chakrát gyűjt
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10812 Dátum: 14 okt 23, 13:15:34 »

Lehet akad még valahol egy Naruto klón Mosolyog... Vagy majd Sakura beveti magát és egy palacsintasütővel lecsapja a gonosz Sasukét? Nevet:D:D:D
Igen. Cápával egyetértve: szép harc, de kár, hogy nem jutottunk sokkal előrébb.

Még elpirulok  Pirul

Én tartom a hároméves elképzelésem a "Mi lesz a Naruto vége?" topikból: Naruto és Sasuke is meghal, de Naruto feltámad vagy úgy, hogy Sasuke a rinneganjával átadja a saját életét vagy Sakura Chiyo jutsujával.
Naplózva

Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #10813 Dátum: 14 okt 23, 13:41:47 »

http://www.mangareader.net/naruto/697/9
Ezen a képen ketten vannak, ennek a klónnak az eltűnését csak én nem vettem észre?
Lehet, hogy közbe Senjutsu chakrát gyűjt

Ahogy én látom azon a képen: az egyik Naruto mellkasát keresztülvitte Sasuke chidorival, az eltűnik, és a mögötte lévő pedig megpofozta, akivel később tovább harcol.

Szép fejezet volt Mosolyog
Egyszer ennek is elkellet jönnie, hogy elfogy a chakra és puszta kézzel, alap technikákkal harcolnak.
Amit eltudok képzelni a végén hogy:
1. Kézzel hárítja a chidorit
2. Sakura közbelép
3. Árnyék klón-és úgy csinál, mint Hashirama csak nem öli meg, ekkor Sasuke rájön, hogy van más út is

Már nagyon várom Nevet

1.: Azt hogy gondoltad? Szét tépné a tenyerét. A chidori nem egy kunai, hogy csinál egy kis lyukat. Az pont egy tenyérnyi méretű. Szerintem simán kettévágná.
3.: Sasuke direkt be is kapcsolta a sharingant. Sőt, még a Rinnegan is ott van neki, amivel másik dimenzióból jött dolgokat is lát (Limbo). Gondolod simán meglehetne téveszteni egy árnyékklónnal? Elég gáz lenne a számára, ha így történne.


Azért jól bírták a srácok. Annyit pufölték egymást, hogy még a nap is lement. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10814 Dátum: 14 okt 23, 13:46:11 »

Ha Sakura közbe lépne, akkor az lenne a 2. legnagyobb hülyeség ebben a mangában.

Na most őszintén miért lenne akkora hülyeség? Nem tudom mióta olvasod a mangát de feltűnhetett hogy Kishi szereti keverni a múltat a jelennel.
Ergo itt is megjátssza majd amit anno Rinnel. Csak itt Sakura túl fogja élni a Byakugo miatt. És ez lesz a lényeges része a dolognak. Sasuke ezért fog megváltozni és lelépni hogy a saját útját járja. Mert ha visszamegy a faluba akkor semmi se fog változni. És ez lesz a változás a múltra nézve is amikor Obito nem tudta megmenteni Rin-t mert itt máshogy lesz megint csak.

Szerinted véletlen hogy Sakura pont most ébredt fel? Nem hiszek a véletlenekben. Nevet

Sakura hogy érne oda olyan gyorsan?Mosolyog  ö nem félisten .

Miért mert félistennek kell lenned ahhoz hogy megtegyél pár km-t? Nevet Ugyan már kérlek. Ha megnézed az a nagy bumm simán elérte Kakashiékat is. Tehát nincsenek olyan messze. És azért Sakura sem csigatempóban mozog még ha nem is Sárga Villanás.

Nagyon jó fejezet volt, ahogy néztem a 6dik oldalon a 3-dik panelban Naruto kezét elérte az Amateratsu, lehet ezért van a Movieban bekötve?

A mozinak még mindig semmi köze a mangához és az Amaterasut simán lerázta magáról ha megnézed a Kyuubi chakra segítségével. De ha meg is marad a sérülése Sakura bármikor begyógyítja. A kötés más miatt van nem egy szimpla sérülés miatt.

NaruHina fanok nyáladzanak a kommentek közt! Sergei jobb ha be se nézel a kommentek közé.  ikszdé

Sajnos én hülye belenéztem a kommentekbe.... mondanom sem kell, hogy kb egy órán át hánytam. Legközelebb gondolom majd jön a "Sakurás" verzió, hogy még véletlenül se álljon le a shipping profit. Szívesen aláznám most a NaruHina (később meg majd a Sakura verziónál a NaruSaku) fanokat, de nincs facebook profilom.

Válaszoltam a Mozi topicjában ide nem akarom most bemásolni. Egyébként magadra vess. annyira utálod a shippereket mégis olvasod azt a sok hülyeséget amit írnak. Csak nekem ellentmondásos ez egy kicsit?!  ^^'

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8498.msg935717#new



No akkor saját véleményem:

Nagyon jó kis fejezet volt, tetszett hogy sima harc is volt. Egyértelmű Kishi mire játszik Sakura beugrik és lebasz Sasukének egy hatalmasat. Vagy Naruto meglepi egy klónnal, jobb megoldás erre nincs. Olyan opció nem létezik, hogy Sasuke meggondolja magát.

Egyébként most már 1000% hogy Kishi folytatni fogja valamilyen szinten a mangát. 2 fejezet van hátra. A harc még mindig tart. De ha esetleg jövőhéten le is zárják akkor is már csak egy fejezet van hátra és ha teleteszi dumával akkor meg nagyon tömör lesz. És ahogy mondtam 30-40 oldalnál többet nem fog kapni a Jumptól. Ez tuti! De ha 100-at kapna akkor is nagyon gyors lezárás lenne.

Azt meg felejtsétek el hogy bárki meghal kettejük vagy akár hármójuk közül. Mind a hárman életben maradnak. Ez még mindig shounen és nem seinen manga. Ha el is találja Narutot akkor se hal bele mert megtudja magát gyógyítani. Bár sok ereje már nincs úgyhogy marad Sakura belépője. Nem véletlen hogy pont most mutatta őt Kishi.

Azért jól bírták a srácok. Annyit pufölték egymást, hogy még a nap is lement. Nevet

Na pont ez a másik ok amiért mondom hogy Sakura belépője következik. Eme harcnak értelme már nincs, mindkettő félhulla.
És mivel ki tudja mennyi idő telt el Sakura is simán odaérhet időben. És így akkor úgy mond kvittek lesznek Narutoval hisz Naruto is pont időben ért oda amikor Sasuke ki akarta nyírni őt. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 719 720 [721] 722 723 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!