24 máj 18, 22:11:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740112 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #10335 Dátum: 14 szep 13, 01:46:14 »

Na, most derül majd ki, hogy Kishi mekkora troll!  Mosolyog Ha a Naruto-Sasuke harc vége az lenne, hogy mindketten meghalnak, akkor egyértelmű a szopatási szándék.  Nevet 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10336 Dátum: 14 szep 13, 07:41:58 »

Naruto nem hal meg 100%  Sasuke sem szerintem még mindig mind 2 kell hogy feléledjen a világ.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10337 Dátum: 14 szep 13, 08:12:02 »

Szerintem megkaptuk az új főgonoszt, aki végülis nem is új, benne volt a levegőben. Ismerjük is, célja is van talán még bandája is Orochimaru személyében.
Nem hiszem, hogy most meg lesz a végső harc, elvégre most kimerültek.
Egy kis csihi-puhi, kimerülés kageölés aztán az Uchiha meglép hónaalatt a bijuukkal és lehet üldözni.
Kis pihenés, új kage kinevezések, új csapatok vegyesen az öt faluból, harc a bijuukért és a végén leszámolás Sasuke és Naruto között.
Ma már nem nagyon lehet arra alapozni, hogy fáradtak a karakterek. Legalábbis Naruto és Sasuke esetében biztos nem, ahhoz már túl nagy szinten vannak, mint hogy ilyen komolytalan dolgokkal foglalkozzanak, mint a fáradság, sérülések, meg a chakramennyiség  Nevet
Én arra számítok, hogy verekednek, Sasuke talán kicsit előnybe kerül, aztán Naruto visszatámad, elég nagy előnybe kerül, ám nem lesz vége a harcnak, mert Sasuke meggondolja magát Naruto hatására. Naruto azt mondta, hogy tesz róla, hogy a testvérviszály most véget érjen. Ha megöli Sasukét, akkor ezzel nem lesz vége. Szinte biztos, hogy Sasuke megtér, aztán lehet, hogy feláldozza magát, vagy meghal, vagy tovább él, de az biztos, hogy megtérés nélkül nem fog sem meghalni, sem elmenekülni.
Mit tippeltek, hány részes lesz ez a harc? Én olyan 4-5-öt tippelek, akkor már október közepe lesz, és kell  még néhány rész a levezetéshez. Szerintem karácsonyra befejezi.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 13, 08:12:34 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10338 Dátum: 14 szep 13, 09:31:16 »

Hát papíron 15 és mivel jövőhéten nem lesz ezért csak 14 manga van még hátra, ha Kishi nem kamuzott, hogy még ebben az évben befejezi. Amúgy igen, 5-6 rész a harcnak és a maradék az a levezetés és talán egy kis jövőbe tekintés, mondjuk úgy 10-20 évvel későbbre.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10339 Dátum: 14 szep 13, 11:59:05 »

Amúgy én azt hallottam hogy 3 hétig nem lesz manga, de lehet hogy tévesz info, vagyis én remélem!
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #10340 Dátum: 14 szep 13, 14:44:07 »

Naruto nem hal meg 100%  Sasuke sem szerintem még mindig mind 2 kell hogy feléledjen a világ.

Épp ezért lenne trollság, ha mégis így tenne...
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10341 Dátum: 14 szep 13, 17:50:02 »

Mindenesetre akik nem tudnak 2 hetet várni vagy továbbolvasni, azoknak most le spoiler-ezem a Naruto VS Sasuke rematch harcot, amit maga a Pierrot szivárogtatott ki. Minősége, komolysága és értelme pont ennyi lesz!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3nFM4wDeXco</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 13, 17:52:49 írta sergei55 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10342 Dátum: 14 szep 14, 17:05:18 »

Ilyen biztos ne legyen mint ez a videó. >.<#
Inkább fejelték volna le egymást,az is hatásosabb. Nyelvesít

Ha 1-2fejezet kitekintés/vizió beleférne még akkor megnézném a kettő K.O. következményeit is.
Persze úgy lenne bemutatava mint ha valóban ez történne,egy kis ideig. Gondolkozik
Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10343 Dátum: 14 szep 14, 22:10:45 »

Ha lenne egy alternatív befejezés az mindenkinek okés lenne.Mosolyog
Lehetne az egyiknek a harc a vége, a másiknak pedig hogy Sasuke csak simán visszamegy a faluba.MosolyogÍgy senki nem rinyálhat.Mosolyog
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10344 Dátum: 14 szep 15, 15:48:41 »

Na most jutottam el az új manga részig (nyaralásra hivatkozom hogy nem tudtam eddig írni).

Hát először is...ha?....  Ohh My God

Alapjába véve tetszett a fejezet, de hogy Sasuke már megint bekattanjon, jó persze kijelentette a Hokage hadműveletet, de most ez az úgynevezett "forradalom".

ikszdé Én már a karakterét sajnálom.... hagyhatták volna annyiban, de nyilván sokan, és nem csak itt hanem a világ legtöbb részén addig nyavalyogtak már egy SasuNaru harcért, hogy gondolom Kishi csak így tudta megoldani.

De ha Naruto elmondja a végén, hogy  ő nem Ashura, és Sasuke se Indra, és a történetük koránt sem végződik majd úgy ahopgy az elözőeké azt hogyan is értette? kicsit ezen részén eltévedtem ikszdé most arra utalt, hogy meghal mindkettő és happy end úgymond vagy mindkettő életben marad és előbb utóbb az egyik megint megbolondul.


Szerintem megkaptuk az új főgonoszt, aki végülis nem is új, benne volt a levegőben. Ismerjük is, célja is van talán még bandája is Orochimaru személyében.
Nem hiszem, hogy most meg lesz a végső harc, elvégre most kimerültek.
Egy kis csihi-puhi, kimerülés kageölés aztán az Uchiha meglép hónaalatt a bijuukkal és lehet üldözni.
Kis pihenés, új kage kinevezések, új csapatok vegyesen az öt faluból, harc a bijuukért és a végén leszámolás Sasuke és Naruto között.
Ma már nem nagyon lehet arra alapozni, hogy fáradtak a karakterek. Legalábbis Naruto és Sasuke esetében biztos nem, ahhoz már túl nagy szinten vannak, mint hogy ilyen komolytalan dolgokkal foglalkozzanak, mint a fáradság, sérülések, meg a chakramennyiség  Nevet
Én arra számítok, hogy verekednek, Sasuke talán kicsit előnybe kerül, aztán Naruto visszatámad, elég nagy előnybe kerül, ám nem lesz vége a harcnak, mert Sasuke meggondolja magát Naruto hatására. Naruto azt mondta, hogy tesz róla, hogy a testvérviszály most véget érjen. Ha megöli Sasukét, akkor ezzel nem lesz vége. Szinte biztos, hogy Sasuke megtér, aztán lehet, hogy feláldozza magát, vagy meghal, vagy tovább él, de az biztos, hogy megtérés nélkül nem fog sem meghalni, sem elmenekülni.
Mit tippeltek, hány részes lesz ez a harc? Én olyan 4-5-öt tippelek, akkor már október közepe lesz, és kell  még néhány rész a levezetéshez. Szerintem karácsonyra befejezi.

Igazából ha Naruto megöli Sasukét.. véglegesen kijelenthetnénk hogy az Uchihák szó szoros értelemben kihaltak mint a dinoszauruszok,, Minden egyes szálig.

Ha Narutot öli meg Sasuke, az egész ninja világ fog ellene fodulni (persze ha maradnak a gumókban akkor nyílván nem xd)

Ha viszont mindketten meghalnak, akkor Orochimaru elvesztené az új céljait hogy lássa Sasuke szellőjét ami éppen meghalt XDDDD akkor megint valami őrültségbe fog bele.

Ha pedig mindketten életben maradnak az csakis talk no jutsu és a régi emlékek, érzelmek, talán harcolnak kicsit, mindketten alig állnak a lábukon, rájön hogy semmi értelme nincs a harcnak. Hiszen lehet hogy 100 ninját kinyírt már, de szerintem Naruto a szíve csücske, az első barátja, akivel a köteléke taán erősebb mint valaha. Bár ő egészen idáig próbálta elvágni azt a köteléket, de ezt nem lehet csak úgy elvágni.

Na meg Rikudou senin....a céljai érdekében Sasukénak is adott erőt, de valszeg tudta mit vállal ezzel. Mostmár csak imádkozhat, hogy Naruto életben maradjon vagy akármi.


S gondoljatok bele, szegény Yondaime odaföntről Kushinával és Mikotoval egyetemben a fiaikat nézik XDDD az biztos hogy odafent Sasukét jól elvernék.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 16:09:04 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10345 Dátum: 14 szep 15, 17:01:10 »

Nem értem az emberek többségét.
Kellett a Naruto Sasuke harc, ez nyilvánvaló volt, kikerülhetetlen, már csak a fanok miatt is. Sokáig még csak el sem tudtam képzelni, hogy logikus okokból verekedjenek.
És Kishimoto megcsinálta. Ennél jobban szerintem senki sem tudta volna megcsinálni, erkölcsi, ideológiai okok miatt, nem azért, mert Sasuke hajkurássza a bosszúját, vagy a hokage posztért (na az lett volna a paródia). Világos okaik vannak, amiket nem lehet békés úton rendezni, csak úgy, hogy beleverjük a másikat a földbe.
Kifejezetten örülök most ennek a harcnak, mert ha Sasuke csak simán megtért volna Hashirama meséjétől, az sokkal jobban csikorgott volna. Nem tért meg, hanem tanult belőle, és a maga módján akarja a dolgokat megváltoztatni. Az már más kérdés, hogy nincs igaza, dehát arra van Naruto, hogy meggyőzze. Nevet És meg is fogja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10346 Dátum: 14 szep 15, 17:17:02 »

Kifejezetten örülök most ennek a harcnak, mert ha Sasuke csak simán megtért volna Hashirama meséjétől, az sokkal jobban csikorgott volna. Nem tért meg, hanem tanult belőle, és a maga módján akarja a dolgokat megváltoztatni. Az már más kérdés, hogy nincs igaza, dehát arra van Naruto, hogy meggyőzze. Nevet És meg is fogja.

Igen, de szintén más kérdés, hogy ha nem fejezet számban gondolkodunk, hanem időben, akkor eme döntést kb 2-3 óra alatt hozta meg. S bármennyire próbálja Kishi megtéveszteni az olvasókat, lerí Sasuke-ról, hogy még mindig csak a bosszú fűti, csak most már Konoha helyett véglegesen a "gonosz világot" kezdi el okolni, s persze, hogy elsősorban a Kage-kon akar bosszút állni, hiszen úgy elverték szerencsétlen Sasuke gyereket a Kage találkozón, hogy minimum 50-el csökkent Sasuke egója. Mielőtt valaki azt mondja, hogy nem így van, akkor mutasson a családja kiirtásán kívül még egy olyan eseményt az életében, ami alapján ellehet hinni, hogy tényleg érdekli a világ sorsa és nem csak ürügyet keres új célpontokért.

Naruto "ideológiájának" megalapozásának eseményei:
1.A falu hozzáállása hozzá.
2.Bee élete.
3.Zabuza és Haku.
4.Nagato és az Eső falu története.
5.Jiraiya történetei.
6.Kazegakure és Gaara története.

Sasuke "ideológiájának" megalapozásának eseményei:
1.Ül egy sötét szobában és "hú, de bosszút fogok állni".

Szóval igen, ha Sasuke-nak lettek volna más falukkal és ott élő emberekkel kapcsolatai, tudta volna azok történeteit és tragédiáit, akkor ellehetne hinni, hogy az "ideológiák" harca, de mivel tudjuk, hogy Sasuke-t soha nem érdekelte a világ, ezért érezhető, hogy csak azért kell harcolniuk, mert 2 szerencsétlen gyökér reinkarnációi.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10347 Dátum: 14 szep 15, 18:23:25 »

Kifejezetten örülök most ennek a harcnak, mert ha Sasuke csak simán megtért volna Hashirama meséjétől, az sokkal jobban csikorgott volna. Nem tért meg, hanem tanult belőle, és a maga módján akarja a dolgokat megváltoztatni. Az már más kérdés, hogy nincs igaza, dehát arra van Naruto, hogy meggyőzze. Nevet És meg is fogja.

Igen, de szintén más kérdés, hogy ha nem fejezet számban gondolkodunk, hanem időben, akkor eme döntést kb 2-3 óra alatt hozta meg. S bármennyire próbálja Kishi megtéveszteni az olvasókat, lerí Sasuke-ról, hogy még mindig csak a bosszú fűti, csak most már Konoha helyett véglegesen a "gonosz világot" kezdi el okolni, s persze, hogy elsősorban a Kage-kon akar bosszút állni, hiszen úgy elverték szerencsétlen Sasuke gyereket a Kage találkozón, hogy minimum 50-el csökkent Sasuke egója. Mielőtt valaki azt mondja, hogy nem így van, akkor mutasson a családja kiirtásán kívül még egy olyan eseményt az életében, ami alapján ellehet hinni, hogy tényleg érdekli a világ sorsa és nem csak ürügyet keres új célpontokért.


Hm... nem mondom, hogy nincs igazad. De azért:
1. Igaz, hogy kevés idő telhetett el (azért több, mint 2-3, hisz már felkelt a nap, és Sasuke ha a fejezetek alapján kb. az éjjel közepén csatlakozott a háborúba, de igazából lényegtelen), de nem a háborúban döntötte el, hanem eleve ez volt a szándéka, csak nem közölte Hashiramával, mert az kb. lecsapta volna, mint a legyet. Szerintem.
2. Abban igazad van, hogy minden tettének a mozgatórugója a gyerekkori tragédiája, ezen nem tud túllépni. Szerintem ebben fog neki segíteni Naruto.
3. Az, hogy a kage találkozón sérült az egója, nos, lehetséges, de hogy nem lett utánna kisebb az arca, az biztos. Az meg, hogy ez miatt akarja kinyírni a kagékat, hülyeség. Ennyire nem kell lekezelőnek lenni a karakterekkel (na jó Sakura kivétel ikszdé).

Naruto "ideológiájának" megalapozásának eseményei:
1.A falu hozzáállása hozzá.
2.Bee élete.
3.Zabuza és Haku.
4.Nagato és az Eső falu története.
5.Jiraiya történetei.
6.Kazegakure és Gaara története.

Sasuke "ideológiájának" megalapozásának eseményei:
1.Ül egy sötét szobában és "hú, de bosszút fogok állni".

Nos, ebben tökéletesen igazad van, Sasuke ideológiája beszűkült, egocentrikus, érzéketlen, és még irracionális is, de attól még ideológiának lehet nevezni. Minden világkép, gondolkodásmód ideológia, még ha valaki ki sem mozdult az országából, és nem tudja, hogy mi van a világban, az is. Csak amikor először kilép a világba, embereket ismer meg, rájön, hogy hülyeség.

Ami most jutott eszembe, -és ezzel a saját érvelésem alatt vágom a fát-, hogy ha Naruto tényleg Sasuke útjában áll, akkor miért akarta megmenteni, amikor Juubito 4 bijuubombát lőtt ki rájuk. Mondjuk rá lehet fogni, hogy nélküle nem látott esélyt a győzelemre, de Sasukét ismerve ez nem tűnik túl, hogyismondjam, acélos érvnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 18:26:34 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10348 Dátum: 14 szep 15, 18:51:12 »

Szerintem csak azért védte meg akkor Narutot, mert félt, hogy Madara terve miatt ő is és a világ is "elpusztul" a "végtelen tsukoyomi" miatt.

Más okot ezek után nem igen látok Sasuke lépéseiben. Ez amolyan... segítek Narutonak mert a többieket totál lenézi mert őket sztem mint vmi bogarakat lát. De Narutot egyszer elismerte hogy igenis erős, és gondolom a harc alatt többször kifigyelte. Most hogy nincsenek benne a bijuuk és fogságba estek, kiváncsi, hogy ezek után is olyan erős-e.

Bár a megtérésében már nem igen  ikszdé ikszdé ikszdé Ha csak nem arra pályázik hogy valaki megölje hogy felszabadítsa a bosszút lelkét ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10349 Dátum: 14 szep 15, 18:53:45 »

Senki se fog meghalni. Ha lehet csak pár durva sérülés.
Lehet hogy nem látszik de Sasuke is legyengült, Narutonak van esélye. Maximum Sasuke beveti a Susanoot vagy az Amaterasut. Újra bunyoznak de most nincs semmi beleavatkozás Kakashitól vagy Sakurától.
Ha Naruto kitépné Sasuke Rinneganját lehet hogy nyerne is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!