24 máj 18, 23:51:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10260 Dátum: 14 szep 10, 14:05:12 »

Ez így egyértelmű hogy Narutó az erősebb .Sasuke ezt nem fogja bevalani és elpatkol .
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #10261 Dátum: 14 szep 10, 14:05:41 »

Nem valószínű, hogy meghal bármelyik is, mert akkor annyi az új világrendnek, mert mindenki megmarad a MT-ban.
VAAAGY!

Ez lehetne a part 3 alapeleme. Valamelyik e két srác közül meghal és a győztes + Kakashi benépesítik az új shinobi világot Sakurával. Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #10262 Dátum: 14 szep 10, 14:13:09 »

Szerintem epic rész volt.
De Narutoban már csak róka fele van ha minden igaz így már nem olyan erős mint régen .....

régen is a róka fele volt benne csak a másik
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10263 Dátum: 14 szep 10, 14:34:01 »

Hát lehetett erre számítani,de akkor is egy kicsit furcsán hat.
Persze időzítésnek talán az egyik legalkalmasabb.
Érdekes slusszpoén lenne ha Tenten általi "bödönök" épp megérkezénének és azzal zárnák el a szöcskét. ikszdé

Ha sikerült a terve akkor elég elhitetnie a többiekkel hogy ez így jobb.Hidd el,szinte biztosan menne neki.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10264 Dátum: 14 szep 10, 15:00:56 »

Minato normális? Nem tudom, én nem nevezném normálisnak azt a személyt, aki kinyírja magát, csak mert nem akar a drága kicsi felesége nélkül tovább élni, s magára hagyja a fiát (sőt, meg is átkozza just for fun). Lehet jönni, hogy "dehát nem volt más megoldás", ami ritka nagy hülyeség, ugyanis Kushina röhögve vissza tudta volna percsételni magába s magával rántani a rókát, majd amikor újra életre kelt volna (ami akár évek is lehetnek, lásd Rin-Sanbi, aminek kb 10-15 év kellett a feltámadásig), akkor lepecsételni - akinek már nem is kellett volna magának Minato-nak lennie, hiszen ha már a Hirashin-t is megtudta tanítani 3-4 no name random guy-nak (lásd amikor Mei-t teleportálják Madara-hoz), akkor egy pecsételő technika már gyerekjáték. De mint tudjuk, Minato nem akart a tsundere fétise nélkül tovább élni, s inkább magára hagyta Naruto-t szenvedni 16 éven át, mintsem felnevelte volna, ahogyan egy kötelesség tudó apa tette volna. Mondhatnék egy kiváló ellenpéldát, de ahhoz hozzá kellene nyúlnom más mangákhoz, de összességében mentális szinten kb Hinata vagy Sakura szinjtén van, de ne aggódj: szerencsére kicsit sincs akkora farokházi anti-fater, mint Kinniku Mayumi (http://www.mangareader.net/361-36741-4/kinnikuman/chapter-274.html).

Valamint az, hogy "háború", nem mentesít az emberölés bűne alól, lásd "Dante Pokla", ahol a főhős Dante ugyan úgy naívan hiszi, hogy háborúban ölni nem bűn, mert ott a szent cél, erre minden régi katona társát ott találja. S mint sokan írták, Sasuke-nál egyedül talán csak Naruto tisztakezűbb, mert ő tényleg nem ölt soha életében (Kakuzu-t Kakashi végezte ki, Nagato magát nyírta ki, a fehér zetsu-k nem számítanak mert ők csak egy technika melléktermékei).

Na innen látszik hogy mennyire naiv vagy és még nem nőttél fel. Egyszóval, kisgyerek vagy még ezért nem érted mit miért tett Minato. Pedig eléggé a szánkba lett rágva nem is egy ember által. kacsint

Ahhoz hogy ő nem maradt Narutoval semmi köze ahhoz hogy Kushinával akart meghalni. De egyébként ős is megmondta hogy mivel kell a shiki fuuin ezért meg kell halnia neki is. Kushina is tudta még ha tiltakozott is. Nem mellesleg Kushina már fél lábbal a sírban volt szóval megint baromságot mondasz. Egyáltalán nem tudta volna befogadni újra Kuramát vagy ha mégis kb azonnal átvehette volna az irányítást mert Kushina annyira gyenge volt. És itt jön képbe az hogy miért halt meg Minato is. Ugyanis csak 2 lehetősége volt Minatonak:

1. Ő életben marad de akkor Kuramát nem tudja Narutoba pecsételni ugyanis egy kisbaba nem tudta volna irányítani a teljes erejét. Ezt egyébként el is mondta hogy nem véletlen csak a felét pecsételte belé. Ergo a világ elpusztul mert akkoriban egyetlen ember sem volt aki képes lett volna megállítani Kuramát. Madara még regenerálódott ahogy Obito is. Sőt Madara már lehet halott is volt akkor nem tudom most pontosan.De ami még rosszabb Kurama Obitó kezébe kerül és vége is világnak hisz nincs Naruto nincs aki megállítsa Obitot és a juubit. Ja és alapból nincs Manga sem. Nevet

Nem mellesleg Naruto azért lett ilyen mert a szülei a fontos dolgokat ráhagyták és mert egyedül kellett végig mennie ezeken. Ezért fejlődött ilyen emberré. Ha az apja vagy az anyja vele marad akkor csak egy szimpla gyerek lett volna. Arról meg semmit sem tudunk kb hogy gyerek korában figyelték-e Narutot. mármint Konohában vagy vigyáztak-e rá amíg fel nő. Bár utóbbira eléggé egyértelmű magyarázat van hisz megérte a 17. életévét is. Tehát valaki tuti hogy a gondjaiba vette elvégre egy csecsemő nem tartja el magát. kacsint

2. A 2. opció világos szerintem hisz az történt.

Ezt te nem értheted én is csak próbáltam átérezni mit miért tett ezért értem meg jobban mint te. Egy ilyen világban komoly döntéseket kell hozni áldozatokat kell meghozni. Te otthon ülve ezt soha nem fogod tudni átérezni gyerek fejjel meg pláne. Úgy meg végképp hogy háborút is max tv-ben láttál. És kétlem hogy magadon kívül másért felelned kéne. Minatonak meg ott volt az egész falu mivel mindenkit meg kellett védenie nem csak a családját. Kár ezt túlragozni főleg mivel túl reálisan olvasod a mangát és ezáltal meg sem érted a komolyabb mondanivalót benne, már pedig a Naruto a mondanivalóban jó igazán nem a harcokban. És mondhatod hogy nincs is mondanivalója mert igen is van csak az olvasók javarésze fel sem fogja, azt hiszi csak egy hülye shounen aminek csak a harc a lényege.

Ja és igen a háború mentesít-e vagy sem. Ebbe szerintem ne menjünk bele amíg nem jártunk háborúban és ne adja Isten hogy szükség legyen rá. De ha normálisan ép ésszel belegondolsz akkor az alap szabály ez: "Ölsz vagy megölnek!!!" És ne mondja nekem senki hogy inkább meghalna minthogy megölne mást, tudván hogy ha ő nem harcol akkor a társait is kinyírják plusz a faluja is porba hullik. Nagyon szép ez a naiv gondolkodás, támogatnám is ezerrel ha nem élnénk moslék világban moslék emberekkel. Amíg egy embernél több él a Földön mindig lesz háború. Pláne ha az egyik nő mert akkor szaporodni is tudnak. ^^' Ez a naiv gondolkodás egyedül egy olyan mangában érvényesülhet mint a Naruto. Dante Poklát meg nem kéne egy lapon említened a Narutoval. Ez a te nagy hibád barátom hogy olyan művekkel hasonlítod a Narutot hogy azok mellett tényleg csak egy gyerek mese az egész. Azt hiszed az a valóság amit olvasol pedig csak egy fantasy.

Rendet akar csak Sasuke egy olyan rendszert ahol ne történjen meg az ami a bátyával.

Ez mind szép és jó de egy olyan rendszer nem fog működni amit öléssel alapítanak meg. Egyébként ennek a módszernek Itachi sem lenne pártolója. Egyébként egy dolgot Sasuke is elfelejt bár nem biztos. Itachi saját akaratából tette azt amit nem volt rákényszerítve. Meghalhatott volna a klánjával együtt is.

Viszont nekem az a sanda gyanúm hogy Sasuke tudja hogy semmi esélye hogy éljen a normális világban ezért csinálja ezt mivel tudja hogy egyikük meg fog halni és az nem Naruto lesz (pedig most Naruto jóval gyengébb), szóval szerintem arra játszik hogy ő is így vessen véget az egésznek. Az igazi célja szerintem az Uchihák teljes kiirtása. Ergo meg akarja magát öletni Narutoval.

Ha a mangának bármi köze lesz a mozihoz akkor nem véletlen hogy eddig nem láttunk semmi infót se Kakashiról se Sasukéról.

Egyébként ha nem az én ötletem érvényesülne akkor a Talk no Jutsu úgyis győz. Nevet De kétlem hogy tévednék elég csak ránézni Sóska arcára. Mindent elárul. És itt nem a sorozatgyilkos fejekre értem, hanem arra amikor Naruto búcsúzik vagy amikor róla beszélnek a többiek vagy épp amikor Naruto dumál valamit. Sasuke=Obito. Tudja hogy nincs helye a világban és shinobiként akar meghalni ezt pedig egyedül Naruto intézheti el neki. Kivéve hogy ez a Naruto manga így Naruto tuti hogy kitalál valamit hogy mindketten életben maradjanak. Bár kíváncsian várom hogy mit mert jóval nagyobb esélye van Sóskának. Narutonak a legnagyobb fegyvere csak a róka palást amit bevethet vagy a sennin mód. Oké van még a másik 8 bijuutól is chakrája de az sem végtelen ráadásul ahogy láttuk csak rasenganhoz használta az erejük. Ha Naruto-ban meglenne az az erő ami Kaguya harcnál akkor az utolsó oldal úgy ért volna véget hogy átvált Rikudou palástra.

Itt csak 2 dolog lehet Sasuke meghal vagy megmarad mindkettő. Sakura és Kakashi meg páholyból nézik a harcot. Esélyük nem lenne pislogni sem. Nevet

Azoknak akik azt írták hogy Sasuke hogy tudta ilyen gyorsan lepecsételni a bijuukat. Anno még a Shippuuden elején egy pillanat alatt belépett Naruto tudatában és elfojtotta Kurama chakráját. Ja ezt egyébként illik nem elfelejteni mert emiatt igen nagy fölényben van Narutoval szemben ezért is mondtam hogy tök 8 hány bijuu chakra van Narutoban mert mindet tudja irányítani Sóska és akkor Narutonak már csak a Sennin mod van. Amivel igaz hogy lenyomta a Paineket de ez jóval magasabb szint már.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 15:12:21 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10265 Dátum: 14 szep 10, 15:19:58 »

Először is nem számítottam arra, hogy még ma kijön a manga. Maradhatna a szerdai kiadás, jobb, mint a csütörtök. Így szinte minden nap van valami (a FT is visszaállhatna péntekre...).
Másodszor a fejezet. Szerintem a legjobb szó rá az, hogy megosztó. Van akinek nagyon fog tetszeni (és nem a fanboyokra/fangirlekre gondolok), és van akiknek nagyon nem. Nekem nagyon tetszik. Mégpedig:
-Erre a harcra annyian utaltak már korábban, hogy óriási logikai bukta lett volna ezt kihagyni. Ott volt Naruto jóslata (még ha rá is lehetne fogni Kaguyára meg Madarára- bár ők mindenek, csak nem fiatalok...-, de igazán Sasukére illik.) Tobi utalgatott rá, mikor Hashiramáékhoz hasonlította őket. De ezek mind eltörpülnek azok mellett a dolgok mellett, amiket Kishi már korábban semmibe vett.
-Leginkább azért szükséges a harc, mert túl nagy köztük a különbség. A gondolkodásuk, az elveik, az eszközeik. Naruto békét akar, együtt a többiekkel, Sasuke is, de egyedül, diktatórikusan, másnak nem engedve beleszólást. Ha ekkora különbségeket meg tudtak volna oldani békés úton, akkor az az egyik karakter drasztikus változását, már-már torzulását igényelte volna. És ez Sasuke lett volna, ez egyértelmű, az meg nem valószínű, hogy őt csak úgy meg lehetett volna győzni, főleg most, hogy nem mások irányítják, hanem maga választotta ezt az utat. Ha legyőzik (ha végig megy a harc, lefogják) akkor lehet, hogy átértékeli a dolgokat. Vagy nem, és akkor PART 3 (remélem az első).
-Plusz az, hogy szerintem Sasuke mindent félre téve is akarja ezt a harcot. Ki akarja deríteni, hogy ki az erősebb. Anno, amikor látta, hogy Naruto hogyan irányítja a kyubit, igencsak keserű volt a szőlő.
-Ja, és igencsak kijár már Sasukénak egy verés, csakhogy tudja, hogy hol van a helye  ikszdé

Az már más kérdés, hogy ilyen erőszintek mellett meg lehet-e oldani még jól ezt a harcot. Szerintem meg. Ez a fejezet mindenesetre jó volt. Sasukeról volt két nagyon jó kép, és a végén Narutoról is egy. Ja, egyébként Naruto elnézve nagyon úgy tűnik, hogy nem lepte meg Sasuke lépése, számított rá.
Mindenesetre ha nincs más út, akkor Sasuke el lesz püfölve. De inkább valószínűbbnek tartom azt, hogy Naruto meccs közben meggyőzi. Az arca, a Rikudounak tett utolsó mondata igencsak erről tanúskodik. Nem haraggal megy ebbe a harcba, nem is azért, mert muszáj, hanem mert tudja, hogy nincs más út, és célja van.
Az meg kizárt, hogy besegítsen valaki is. Ez a kettejük harca. (Amúgy meg Sakuráék helyében én elhagynám a környéket...).
Ui. Mondjuk azt nem értem, hogy Naruto miért nem próbálta meg legalább feloldani a genjutsut, legalább Kuramán. Mondjuk lehet, hogy nem akarja a segítségét, de hát már így is benne van félig. Mindegy, ez legyen a legnagyobb probléma...

Viszont nekem az a sanda gyanúm hogy Sasuke tudja hogy semmi esélye hogy éljen a normális világban ezért csinálja ezt mivel tudja hogy egyikük meg fog halni és az nem Naruto lesz (pedig most Naruto jóval gyengébb), szóval szerintem arra játszik hogy ő is így vessen véget az egésznek. Az igazi célja szerintem az Uchihák teljes kiirtása. Ergo meg akarja magát öletni Narutoval.

Ha a mangának bármi köze lesz a mozihoz akkor nem véletlen hogy eddig nem láttunk semmi infót se Kakashiról se Sasukéról.

Egyébként ha nem az én ötletem érvényesülne akkor a Talk no Jutsu úgyis győz. Nevet De kétlem hogy tévednék elég csak ránézni Sóska arcára. Mindent elárul. És itt nem a sorozatgyilkos fejekre értem, hanem arra amikor Naruto búcsúzik vagy amikor róla beszélnek a többiek vagy épp amikor Naruto dumál valamit. Sasuke=Obito. Tudja hogy nincs helye a világban és shinobiként akar meghalni ezt pedig egyedül Naruto intézheti el neki. Kivéve hogy ez a Naruto manga így Naruto tuti hogy kitalál valamit hogy mindketten életben maradjanak. Bár kíváncsian várom hogy mit mert jóval nagyobb esélye van Sóskának. Narutonak a legnagyobb fegyvere csak a róka palást amit bevethet vagy a sennin mód. Oké van még a másik 8 bijuutól is chakrája de az sem végtelen ráadásul ahogy láttuk csak rasenganhoz használta az erejük. Ha Naruto-ban meglenne az az erő ami Kaguya harcnál akkor az utolsó oldal úgy ért volna véget hogy átvált Rikudou palástra.

Itt csak 2 dolog lehet Sasuke meghal vagy megmarad mindkettő. Sakura és Kakashi meg páholyból nézik a harcot. Esélyük nem lenne pislogni sem. Nevet

Van benne valami. Komolyan, Sasuke arcából akár erre is lehetne következtetni, bár a szavaiból, tetteiből ítélve szerintem azt akarja, amit mond is. De leginkább Naruto miatt nem tudom elképzelni. Akkor ugyanaz történne mint Indráék esetében. Márpedig ők nem azt az utat fogják követni (Naruto legalábbis ezt mondta... Nevet).
Ha Sasuke nem veszítette el a rinnegant, akkor Naruto sem a sennin chakrát, amit Kaguya ellen használt. Kizárt, akkor nem lenne esélye, és még csak értelmetlen is lenne. Miért veszítette volna el, ha Sasuke nem? A lepecsételéshez szükséges chakrát veszítették el.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 15:32:04 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10266 Dátum: 14 szep 10, 15:29:03 »

Akárki akármit mond azért ez nem votl teljesen előre látható. Oké, hogy az sejthető volt, hogy a Bijuukat valószínűleg ki akarja vonni majd Sasuke az egyenletből, de arra azért nem gondontam, hogy mind az 5 kagét le akarja gyilkolni.
Oké elviekben ők képviselik a ninja rendszert, de talán Ohnokit leszámítva egyikük sem tehet szinte semmiről, mert mindannyian legfeljebb résztvevői voltak a háborúknak és az ő "uralkodásuk" alatt béke volt. A jelen háború meg jó céllal indult közös erőből.

Sasuke még mindíg az a kis naív gyerek aki volt, aki azt hiszi, hogy ha tőből levágja a gazat akkor nem nő vissza.

Azt meg remélem egyikőtök sem gondolta, hogy az a teleportálás az egyetlen képessége Sasuke szemének, amikor Madara rinneganjának volt vagy 10.
A rinneganról nem sokat tudunk, szóval simán lehet, hogy a Chibaku tensei közös jutsu minden rinnegannál. Ameddig Sasuke el nem kezdi használni komolyabban az erőit nem fogjuk tudni mi a közös és mi nem, elvégre az övé és Madaráé a két ismert rinnegan csak, ez nem olyan mint a mangekyou vagy a sima sharingan, amivel mindenki komolyabb rohangál.

Őszintén? Engem felcsigázott a rész és várom a következőket ezek után. Sasuke és Naruto elveinek szembenállása sokkal jobb forrópont kettőjük harcához, mint, hogy ki legyen a hokage, hiszen régen is ez váltotta ki azt a bizonyos csatát. (Ami megjegyzem közel sem volt akkora nagy szám a mangában, mint amennyire a nosztalgiafaktor egyesekkel látatja).

Én részemről meg vagyok elégedve a helyzettel. Ha nem is meglepő, de érdekes irány az utolsó nagy harchoz. Talán még Kaguyáról is megtudunk egy keveset. Bár Hagoromo nagyon sietett vissz a túlvilgára, de azért feldobta a dolgot, szóval várom mikor lesz lecsapva. Kishimoto ritkán hagy ilyesmiket lógva.

Összességében, szerintem baromi jó kis felvezető fejezet volt.

-------------

Amúgy Kishimoto viccesen időzítette a fejezetet Nevet Nevet
"Revolution" hmmm..... Mintha a héten jönne ki még valami Narutos dolog ezzel a címmel nem? Nevet
http://www.konzolokszervize.hu/hirek/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-elorendeles
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 15:35:45 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10267 Dátum: 14 szep 10, 15:37:01 »

Őszintén? Engem felcsigázott a rész és várom a következőket ezek után. Sasuke és Naruto elveinek szembenállása sokkal jobb forrópont kettőjük harcához, mint, hogy ki legyen a hokage, hiszen régen is ez váltotta ki azt a bizonyos csatát. (Ami megjegyzem közel sem volt akkora nagy szám a mangában, mint amennyire a nosztalgiafaktor egyesekkel látatja).

Én részemről meg vagyok elégedve a helyzettel. Ha nem is meglepő, de érdekes irány az utolsó nagy harchoz. Talán még Kaguyáról is megtudunk egy keveset. Bár Hagoromo nagyon sietett vissz a túlvilgára, de azért feldobta a dolgot, szóval várom mikor lesz lecsapva. Kishimoto ritkán hagy ilyesmiket lógva.
Pont erről beszéltem én is. A háborúban, amikor bejött Sasuke nem tudtam elképzelni jó indokot arra, hogy harc legyen köztük. Ám szép lassan lettek adagolva azok az infók, amik mutatták az ellentétet, a konfrontációt (de hülye szó..) Sasuke és Naruto között.
A part 1-es harc meg abszolút nem volt nagy harc. Ütötték egymást, mindketten erősítettek (Átok pecsét, Kyubi palást), rasengan-chidori, és kb. ennyi. A part 1 egyik leggyengébb harca, szigorúan technikailag. Azt a szintet bőven megütheti a mostani harc is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10268 Dátum: 14 szep 10, 15:46:22 »

Ui. Mondjuk azt nem értem, hogy Naruto miért nem próbálta meg legalább feloldani a genjutsut, legalább Kuramán. Mondjuk lehet, hogy nem akarja a segítségét, de hát már így is benne van félig. Mindegy, ez legyen a legnagyobb probléma...

Nem hinném hogy egy rinneganos vagy sharinganos(nem tudom melyikkel csinálta ikszdé ) genjutsut olyan könnyen fel lehetne oldani.De szerintem ezt nem is lehet.Itachi is százszor használta már konohai shinobikon is,de pl anno Kakashit sem tudták kiszedni.Ez a sharinganos(hátha...) genjutsu biztos nem olyan amiből csak úgy kilehet húzni az embereket. ikszdé
Már rohangálok össze-vissza,hogy "Könyörgök legyen már vége ennek a sok huzavonának! >.<# "

Am egyetértek Kuro-val.Hogy miben azt nem fogom leírni,mert minden mondatát nem ismétlem meg. ikszdé
Viszont az hogy Naruto képes lenne-e végezni vele.NANÁ!Simán,ha lenne rá lehetősége...viszont az utolsó mondata alapján nem úgy néz ki,hogy bárkit is meg fog ölni.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10269 Dátum: 14 szep 10, 15:53:54 »

Persze. Az a Naruto aki azt a Nagatot, aki megölte Jirayat, azt az Obitot, aki Nejit, a szüleit, és még jó pár ezer embert kinyírt, képtelen volt megölni, majd biztos kinyírja a legjobb barátját. Egyértelmű, nem? ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #10270 Dátum: 14 szep 10, 15:54:48 »

Ez után kezd ködös lenni az, hogy mi a különbség a CHibaku tensei és a Rikudu Chibaku Tensei között...vagy csak az, hogy azzal a 10farkút le lehet pecsélteni egy Holdba.
Bár itt egy maga lepecsételt 9 démont- de lehet csak azért ment neki mert irányította őket...
Nagato-Pein, egy olyan Chibaku tenseit használt ami a 8farkú kyubit se tudta elfogni.
Rikudo és Hamura /Naruto és Sasuke 10farkút gravitációs központtá alakították, és lepecsételték a Holdként.
Madara sok-sok kb Nagato ct-je méretűt alkotott.
Sasuke meg fekete gömbök nélkül, 9 démont pecsételt le..hűű
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10271 Dátum: 14 szep 10, 16:03:40 »

imádtam ezt a fejezetet!El sem hiszitek, hogy ha sz*rsz a logikára mennyire élvezni lehet egy Naruto fejezetet.Régóta így csinálom és azóta pozitív élmény a manga.Próbáljátok ki működik.Ha meg amúgy is tetszett akkor egészségetekre Nevet

Minden élvezet ellenére amit a fejezet nyújtott ez azért szemet szúrt:
http://www.mangapanda.com/naruto/692/9
Azt tudtam eddig is, hogy más mangakákhoz képest Kishi nem tud rajzolni, de ez a kép valami undorító lett.


Egyébként várom a folytatást, animében tuti epic lesz.
Mondjuk ha Kishi megölné Sasukét azzal megvenne engem.De nem úgy, hogy utána a szelleme vagy az Edo zombija vagy akármije még keringene.Naruto dobjon rá egy hegyet vagy egy új rasen shurikent és legyen az az utolsó képünk Sasukéről, hogy szétmarcangolódik  Ördögi
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10272 Dátum: 14 szep 10, 16:05:05 »

@germiaster
Eddig szó sem volt semmilyen démon lepecsételéséről.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10273 Dátum: 14 szep 10, 16:10:07 »

imádtam ezt a fejezetet!El sem hiszitek, hogy ha sz*rsz a logikára mennyire élvezni lehet egy Naruto fejezetet.Régóta így csinálom és azóta pozitív élmény a manga.Próbáljátok ki működik.Ha meg amúgy is tetszett akkor egészségetekre Nevet

Vagy, ha veszed a fáradtságot és átgondolod, hogy mit olvasol, az is jó megoldás, de ehhez kell egy bizonyos IQ szint.
(Akinek nem inge ne vegye magára. Tudom, hogy nagy bunkóságnak hangzik, de igaz. Ez persze nem jelenti azt, hogy minden teljesen logikus, de nagyrészt az.)

Minden élvezet ellenére amit a fejezet nyújtott ez azért szemet szúrt:
http://www.mangapanda.com/naruto/692/9
Azt tudtam eddig is, hogy más mangakákhoz képest Kishi nem tud rajzolni, de ez a kép valami undorító lett.

Kishi jelentősen jobban rajzol, mint a mangakák 70%-a. Nézz körül kicsit jobban a manga világban, mielőtt ilyeneket állítasz. Jó persze vannak nála sokkal jobb rajzolók is (Obata Takeshi például), de mondjuk Odát simán veri.
Amúgy az a kép szerintem kifejezetten rohadt jól néz ki. Az árnyékolás rohadt szép és pont egy baromi nehéz irányból van megrajzolva. Nem véletlen, hogy ebből a nézőpontból elég rikán látni paneleket mangákban.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 16:12:25 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10274 Dátum: 14 szep 10, 16:19:39 »

Sasuke még mindíg az a kis naív gyerek aki volt, aki azt hiszi, hogy ha tőből levágja a gazat akkor nem nő vissza.

Azt meg remélem egyikőtök sem gondolta, hogy az a teleportálás az egyetlen képessége Sasuke szemének, amikor Madara rinneganjának volt vagy 10.
A rinneganról nem sokat tudunk, szóval simán lehet, hogy a Chibaku tensei közös jutsu minden rinnegannál. Ameddig Sasuke el nem kezdi használni komolyabban az erőit nem fogjuk tudni mi a közös és mi nem, elvégre az övé és Madaráé a két ismert rinnegan csak, ez nem olyan mint a mangekyou vagy a sima sharingan, amivel mindenki komolyabb rohangál.

Én részemről meg vagyok elégedve a helyzettel. Ha nem is meglepő, de érdekes irány az utolsó nagy harchoz. Talán még Kaguyáról is megtudunk egy keveset. Bár Hagoromo nagyon sietett vissza túlvilágra, de azért feldobta a dolgot, szóval várom mikor lesz lecsapva. Kishimoto ritkán hagy ilyesmiket lógva.

-------------

Amúgy Kishimoto viccesen időzítette a fejezetet Nevet Nevet
"Revolution" hmmm..... Mintha a héten jönne ki még valami Narutos dolog ezzel a címmel nem? Nevet
http://www.konzolokszervize.hu/hirek/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-elorendeles

Ezekkel egyet tudok érteni teljesen. Naruto is naiv de fejlődik ez azért látszik rajta.
Sóska rinneganjának meg tuti hogy nem egy képessége van. Egyébként az inkább juubi szem mint rinnegan.
Ami Kaguyát illeti végén még kiderül hogy őt is a jó szándék vezérelte. De ezt inkább ne. Pár helyen olvastam hogy ha lesz Part3 akkor Sasuke lesz a fő boss. Hát inkább ezt se. Nem lenne súlya a dolognak. Ráadásul nem lenne egy hosszú part3 az tuti. Igazából én nem tudom mennyire van köze egymáshoz a mozinak meg a mangának de ezek után jelenthet valamit a fásli Naruto kezén.

Ami a játékot illeti PC-re is megjelenik hál Isten. Reméle ez szokásukká fog válni a Japóknak és nem csak a Narutonál.
Jó lenne a többi anime gamet is élvezni PC-n.

Van benne valami. Komolyan, Sasuke arcából akár erre is lehetne következtetni, bár a szavaiból, tetteiből ítélve szerintem azt akarja, amit mond is. De leginkább Naruto miatt nem tudom elképzelni. Akkor ugyanaz történne mint Indráék esetében. Márpedig ők nem azt az utat fogják követni (Naruto legalábbis ezt mondta... Nevet).
Ha Sasuke nem veszítette el a rinnegant, akkor Naruto sem a sennin chakrát, amit Kaguya ellen használt. Kizárt, akkor nem lenne esélye, és még csak értelmetlen is lenne. Miért veszítette volna el, ha Sasuke nem? A lepecsételéshez szükséges chakrát veszítették el.

Szerintem Sasuke totál más elven működik. Mármint hogy neki miért van meg a rinnegan vagy juubi szem kinek mi, szerintem azért lehetséges mert ő uchiha így alapból feltudja éleszteni ezt a technikát. Naruto viszont csak 9 bijuu-t kapott meg Rikudou chakrát amit elvileg el is használt. Mivel Fekete Zetsut is már csak sima ninja módban dobta a Holdba. Na nem mintha ez sokat jelentene. Nevet De kérdem én ha Narutonak meg van még az erő akkor miért nem azzal láttuk a végén?  Gondolkozik Vagy más terve lenne? Végül is ő a nagy meglepetések ninjája. Nevet

Egyébként ez feltűnt másnak is? Vagy csak nekem gyanús? Lenn középen Fehér Zetsu! Nevet
http://img.mangastream.com/cdn/manga/49/2532/02-03.png

Update: Most nézem hogy fává változott bár tudnám honnan került elő. Lehet hogy a megidézett Kagek miatt? Vagy Orochi így szökött meg a fogságból? Nevet

Nem hinném hogy egy rinneganos vagy sharinganos(nem tudom melyikkel csinálta ikszdé ) genjutsut olyan könnyen fel lehetne oldani.

Rinnegannal mivel a bijuuk szemeiben is az volt. Egyébként igen akinek nincs legalább egy sharinganja az felejtse el hogy felold ilyen technikát. Pláne hogy Naruto sosem volt jó Genjutsuban. Jut eszembe!!! Nevet

Kinek rémlik még a 7-es csapat első találkozása? mármint Kakashi tesztje velük. Ott Kakashi azt mondta Sakura alapból egy genjutsu típusú ninja. Na már most ez jól jöhet feltéve ha tudja mit kell csinálni és sikerül egyáltalán. Pláne hogy ki van merülve. De ha sikerülne neki akkor simán jó partnere lenne Narutonak harc közben. Legalábbis ami a bijuuk kiszabadítását illeti. Ha ezt megtudja tenni akkor már senki sem mondhatja hogy hasztalan és gyenge bár szerintem egyik sem igaz rá. Mert hát egy Chibaku Tensei-t feloldani nem kis pályás dolog. Nevet

Ez után kezd ködös lenni az, hogy mi a különbség a CHibaku tensei és a Rikudu Chibaku Tensei között...vagy csak az, hogy azzal a 10farkút le lehet pecsélteni egy Holdba.
Bár itt egy maga lepecsételt 9 démont- de lehet csak azért ment neki mert irányította őket...
Nagato-Pein, egy olyan Chibaku tenseit használt ami a 8farkú kyubit se tudta elfogni.
Rikudo és Hamura /Naruto és Sasuke 10farkút gravitációs központtá alakították, és lepecsételték a Holdként.
Madara sok-sok kb Nagato ct-je méretűt alkotott.
Sasuke meg fekete gömbök nélkül, 9 démont pecsételt le..hűű

Ez nagyon egyszerű. Nagatonak sosem volt saját Rinneganja. Ezért sem volt olyan erős. Ráadásul eleve fáradt is volt már a harc miatt. Ráadásul az igazi Chibaku Tensei-hez kettő dolog kell. Rinnegan és Senju chakra. Sasukéne pedig Senju chakrája tudtommal nincs. Ez a chibaku amit ő csinált csak egy sima kődarab ami után egyébként az igazi következne mait Kaguya ellen láttunk. De azt sem tartom kizártnak hogy Sasuke akar csinálni egy újabb Holdat csak nem fog tudni. Nevet

Persze. Az a Naruto aki azt a Nagatot, aki megölte Jirayat, azt az Obitot, aki Nejit, a szüleit, és még jó pár ezer embert kinyírt, képtelen volt megölni, majd biztos kinyírja a legjobb barátját. Egyértelmű, nem? ikszdé

Ez így van. Ha Naruto bárkit is megölne nem érne egy fillért sem az egész Manga alapelve. Márpedig mondhat bárki bármit az alap pillére a mangának hogy Naruto olyan hős aki mindent szívvel lélekkel intéz el is nem gyilkolással. Egyébként épp ezért hülyeség hogy innentől nincs értelme az egésznek és nincs súlya a harcnak. Igen is van hisz nem olyan egyértelműek az esélyek sem pláne a végkifejlet.

Minden élvezet ellenére amit a fejezet nyújtott ez azért szemet szúrt:
http://www.mangapanda.com/naruto/692/9
Azt tudtam eddig is, hogy más mangakákhoz képest Kishi nem tud rajzolni, de ez a kép valami undorító lett.

Kishi jelentősen jobban rajzol, mint a mangakák 70%-a. Nézz körül kicsit jobban a manga világban, mielőtt ilyeneket állítasz. Jó persze vannak nála sokkal jobb rajzolók is (Obata Takeshi például), de mondjuk Odát simán veri.
Amúgy az a kép szerintem kifejezetten rohadt jól néz ki. Az árnyékolás rohadt szép és pont egy baromi nehéz irányból van megrajzolva. Nem véletlen, hogy ebből a nézőpontból elég rikán látni paneleket mangákban.

Én se mondhattam volna szebben. Azért a képért (pedig utálom Sasukét) még pénzt is hajlandó lennék fizetni. Lehet hogy Kishi nem tökéletes rajzoló de azért a TOP10-ben tuti ott van. És azért láttam már komoly manga műveket hogy ezt tudjam állítani. Persze ez megint csak ízlés kérdése. De ez a kép konkrétan hidegrázós. Egyszerűen minden érzelem átjön rajta. Aki nem tud rajzolni az egyébként Kubo. Nem véletlen hívják vázlatrajzoló mesternek. Nevet Persze nála is van hogy elszalad a ló és alkot egy epic képet de kb ennyi. Oda meg túl tömör annyi minden van nála egy oldalon hogy elférne akár 2 oldalon is. Nevet

@germiaster
Eddig szó sem volt semmilyen démon lepecsételéséről.

Őhm izé a Bijuukat lehet démonnak is nevezni pláne ha a hivatalos Japán nyelv szerint járunk el. A történet során nem egyszer hívták így őket. Főleg az erejük végett. Ahogy Kaguyát is.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 16:25:29 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!