24 máj 19, 00:15:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #9345 Dátum: 14 jún 11, 10:38:15 »

Naruto se hallott a járulékos veszteség fogalmáról, persze ez nem újdonság. ^^ Persze kell valamilyen ellentétet hozni gyorsan a főhősök közé és hát miért is ne ezt.... azt leszámítva, hogy az ok nevetséges. Ehhez meg hozzájön, hogy Sasukénak van igaza megint...
Nah ja,szemét Naruto hallgatna inkább Sasukére,hisz az ő élete helyes döntések halmaza ugye...és még nagy is rá az arca. Nevet

A fejezetben Kakashi volt a Face,nem kell neki szupererő a túléléshez,megoldja azzal amije van. Nevet
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9346 Dátum: 14 jún 11, 10:49:48 »

Dehogynem, sztem Zetsu megette azt a klónját is, amelyik felvette Kisame alakját.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/14 Azért ásott neki egy gödröt, mert megakarta enni, logikusan hangzik.

Edit: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/17 Bár itt már megint a zabálásról van szó, már Kishi se tudja, hogy most Zetsunak fehérjére van szüksége, vagy fotoszintetizálással éli laza életét.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 10:52:59 írta vakama08 » Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9347 Dátum: 14 jún 11, 11:07:20 »

bakker pedig én tökre úgy emlékeztem, hogy megeszi... Szomorú
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9348 Dátum: 14 jún 11, 11:29:00 »

Idézet
Sasuke meg egy picikét eltúlozza a dolgot. Ha le is győznék Kaguyát, akk is, feláldozná ezért a győzelemért a bajtársait? És ő akar Hokage lenni... OK

Há ez vicces. Inkább haljon ki az emberiség, mert valamelyik mindenképpen meg akarja menteni Sakurát? Igen, tényleg ez a legjobb terv.

Naruto szemszögéből írtam, mindkettejüket meglehet érteni, de Sasuke akk is eltúlozza, mert mind1 h milyen kis-nagy támadás éri a 2 poggyászt, ő akk is feláldozná őket a győzelemért, ami egyelőre kérdéses, mert kétlem, h Kagurán lesz bármilyen seb az utolsó elterelő támadásból... Naruto meg a bajtársai által lesz erősebb, azáltal, h támogatják őt, lásd Ashura, köszi Vakama, kavartam a neveket :-)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 11:36:15 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9349 Dátum: 14 jún 11, 11:32:00 »

Idézet
Sasuke meg egy picikét eltúlozza a dolgot. Ha le is győznék Kaguyát, akk is, feláldozná ezért a győzelemért a bajtársait? És ő akar Hokage lenni... OK

Há ez vicces. Inkább haljon ki az emberiség, mert valamelyik mindenképpen meg akarja menteni Sakurát? Igen, tényleg ez a legjobb terv.

Naruto szemszögéből írtam, mindkettejüket meglehet érteni, de Sasuke akk is eltúlozza, mert mind1 h milyen kis-nagy támadás éri a 2 poggyászt, ő akk is feláldozná őket a győzelemért, ami egyelőre kérdéses, mert kétlem, h Kagurán lesz bármilyen seb az utolsó elterelő támadásból... Naruto meg a bajtársai által lesz erősebb, azáltal h támogatják őt, lásd Indra :-)

Ashurának volt szüksége támogatásra, Indra volt a tökéletes báty.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9350 Dátum: 14 jún 11, 11:41:05 »

bakker pedig én tökre úgy emlékeztem, hogy megeszi... Szomorú


pedig még a hangját is hallani ahogy eszi,meg le is térdelt,meg hogyan máshogy tüntetné el a testeket,máskülőnben az ellenség kinyeri az információt belőlük.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9351 Dátum: 14 jún 11, 12:01:54 »

bakker pedig én tökre úgy emlékeztem, hogy megeszi... Szomorú


pedig még a hangját is hallani ahogy eszi,meg le is térdelt,meg hogyan máshogy tüntetné el a testeket,máskülőnben az ellenség kinyeri az információt belőlük.

http://indavideo.hu/video/_Overlord_28?s=680.65 (jó nagy szar az indás link, 11:20) Se nem térdel, se nem hallani, hogy megeszi, bár igen, a Naruto-Kun-os fordítást nézve (nem csak a manga, hanem az animeban is) Zetsu eszik (úgy néztem az animekat, ahogy jött az indán), míg más fordításban nem említik, hogy Zetsu eszik bármit is.

http://indavideo.hu/video/Naruto_shippuuden_16_resz_magyar_felirattal?s=1202.68  (ez is egy szar link, 20:04) Itt valóban látszik, hogy vacsorázik egyet, viszont ha csak az infók miatt tünteti el a testet (már pedig ez benne van a pakliban), akkor csak emiatt eszi meg, nem éhségből eredő kényszerből (bár jelenleg Kishinél nem lehet tudni, hogy most táplálkoznak-e, vagy nem, egyszer igen, aztán még sem, össze-vissza van, mint a bijuuk a Gedou Mazouban).
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9352 Dátum: 14 jún 11, 12:26:29 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/261/15

itt mondja is hogy fincsinek néz ki,ha nem is szükségből,de arra hogy megőrizzék a titkokat arra jol jón.
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9353 Dátum: 14 jún 11, 12:45:37 »

Oké, tehát akkor csak megette :-)  de végülis most akkor mêgis mire kellhet Kaguyának egy sereg Zetsu?

 Amúgy ezek lehet, hogy nem egészen ugyanolyanok lesznek, mint az "eredeti" fehér Zetsu?

Végülis ezek élő emberekből lesznek. Tehát lehet, hogy megőrzik az eredeti testek képességeit?
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9354 Dátum: 14 jún 11, 13:24:16 »

Oké, tehát akkor csak megette :-)  de végülis most akkor mêgis mire kellhet Kaguyának egy sereg Zetsu?

 Amúgy ezek lehet, hogy nem egészen ugyanolyanok lesznek, mint az "eredeti" fehér Zetsu?

Végülis ezek élő emberekből lesznek. Tehát lehet, hogy megőrzik az eredeti testek képességeit?

Kicsit hülyén hatna 1 Byakugan használó Zetsu, eléggé undorítóan nézne ki Nevet
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9355 Dátum: 14 jún 11, 13:32:48 »

Pedig én el tudom képzelni Kishi bácsiról, hogy ilyet fog csinálni...


Végülis Zetsu is Hashirama DNS-e miatt tudott Mokutont nyomatni, nem magától volt rá képes. Akkor pedig egy Hyuuga Zetsu... hát, sz*r ledz, de vicces.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9356 Dátum: 14 jún 11, 13:38:18 »

De ilyen nem lesz, mert akkor azt jelenti kihalt az emberiség.  Ilyen tuti nem lesz Narutoban.  Ezt lávát most nem értem honnan idézte elö? Vagy már egy másik dimenzióban vannak?
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9357 Dátum: 14 jún 11, 13:43:46 »

Hát... Kakashi azt mondta (kérdezte?), úgyhogy lehet. De akkor az a " hatalmas csakra", amit az egyik hokage emlegetett, hogy eltűnt, nem madara volt, hanem Kaguya.

És akkor már a hokagék segítségére se lehet számítani, mert nem hiszem, hogy utánuk tudnakenni egy másik dimenzióba...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9358 Dátum: 14 jún 11, 13:50:01 »

Ez a rész a nesze semmi fogd meg jól alapon készült..  >.<#
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9359 Dátum: 14 jún 11, 13:56:23 »

De legalább Kaguya próbálkozott a byakugannal. Ő nég nem tudja, hogy az már rég kiment a divatból Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 622 623 [624] 625 626 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!