24 máj 19, 00:13:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9255 Dátum: 14 jún 04, 19:59:22 »

azért az a láva tenger egész komoly.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9256 Dátum: 14 jún 04, 20:39:16 »


Fehér Zetsu.

Szóval a muskátlik is emberek voltak valaha. Gondolkoztam azon, hogy nem lett volna az rossz, csak egyszerűen elkésett.
Meg valahogy egy kicsit olyan...

Aztán háeszgyárosok eszembe juttatták, hogy a mostani muskátlik, azok csak Hashi klónok.

Ha Kishi korábban behozta volna ezt, hogy pl Madara/Tóbiás éveken át rabolgatta az embereket, hogy harci muskátlit csináljon belőlük, akkor talán több dramaturgiát jelentett volna ez  a "háború".


Kaguyának volt egy érdekes mondata
http://readms.com/r/naruto/679/2400/17
Ez a hely, ez a föld az ő "Bölcsödéje"/"Gyerekszobája".

Ezzel az egy mondatta elérte, hogy kíváncsi legyek mit is akar. Első ránézésre nem tűnik olyan gonosz karakternek.

Nálam egy véleményfordító pont volt a fejezettel kapcsolatban.

Kicsit átírja a jelentését, de szerintem valahogy úgy kéne értelmezni, hogy:
Ez a hely, ez a föld az én oltalmam alatt áll.

Mármint korábbi infókat alapul véve.

Kaguya szerintem úgy tekint magára, mint oltalmazó anya, aki mindentől, és mindenkitől óvni akarja a gyermekeit, akik ugye nem mások, mint maguk az emberek.
Viszont a szeretett gyermekeire a legnagyobb veszélyforrást maguk az emberek jelentik.
S ami veszélyes, az pusztulást érdemel.

Eléggé ellentmond önmagának, de ha azt nézzük, hogy ő máshonnan jött (külföldi ufó démon), aki mint egyszerre kiváló is, már nem is annyira ellentmondásosak a nézetei.

Tegnap akartam írni egy háeszt, a Narut  vs Dragon Ball témába ami végül abbamaradtad.

Egyik része a főszereplő erejének nagysága és a világának méretével kapcsolatos különbségekről szólt volna.
A lényeg onnan, hogy a Naruto világa túlságosan is kicsi az egyes szereplők erejéhez mérten.

Egy akváriumban egy ala nagyobbra nő, mint a többi, de hiába van a tápláléklánc csúcsán, még drasztikusabb növekedésbe kezd. Annak ellenére, hogy az akvárium nem ömlik a  tengerbe.

Vagy képzeljünk el egy medencét, amiben cápák vannak, amik egymást falják fel.
Itt egy kis cápa nem igazán tud felnőni, hogy majd megegye a nagyot.
A Naruto világában mondhatni megtörtént a dolog.

Szóval Kaguyával kapcsolatban eszembe jutottak ezek tegnapi le nem írt gondolatok gondolatok, és szültek egy újat:

Petri-csésze.

Kaguya nem tudni honnan jött, hogy ő mist esetleg, egy ufó, vagy netán démon.
Uralkodója és védelmezője vidéknek.

Nem akarom mint teremtő Istent feltüntetni, mert az már túlzás lenne.
De mint "tudóst" akinek a Naruto világa a "Petri-csészéje" már el tudom képzelni.

Az egész egy labor, egy kísérlet. S ha a teremtményük tetszetős, akkor azt gyermekünkén az oltalmunkba fogadjuk, de ha hibás az eredmény, akkor kihajítjuk, mint a szemetet.

kisit vissza a fejezethez.

Itt Kaguya elég dühösnek tűnik:
http://www.mangapanda.com/naruto/679/13

Viszont ahogy felismeri, hogy azok ketten az "unokái" a haragja mintha szigorúságra váltana.
http://www.mangapanda.com/naruto/679/15

itt viszont már mintha aggodalom ülne az arcán.
http://www.mangapanda.com/naruto/679/16

Itt van egy olyan érzésem, hogy miközben a láva felett lebegteti őket, tart valamiféle szent beszédet mint ahogy egy anya szokott  a rossz gyerekeinek.
http://www.mangapanda.com/naruto/679/17

De lehet csak bele akarja iket pottyantani.
De akkor ő minek ment? Ne mondjátok már, hogy ha mára puszta akaratával teleportálgat mindenkit, akkor azt csak úgy képes, ha ő is megy.

Naruto és Sasuke újabb power up hogy Kaguyával is szinten legyenek...

Bejön a laborfőnök és megdorgálja Kaguyát:

"Tudod te, hogy a hülyeségeid mibe kerülnek az intézetnek?"



Naplózva

Kocka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9257 Dátum: 14 jún 04, 21:12:01 »

Emlékeztek még, hogy Narutóban minden bijuu megvan?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15
El tudnám képzelni, hogy a bijuuk egyesülnek narutoban, így naruto OP lesz. Aztán ha vége a harcnak, (esetleg ha akarja), naruto újra szétszedi a juubit, mint anno tette rikoduo sennin is.
Esetleg naruto és sasuke miért nem olvasszák össze maguknak indra és ashura chakráját, mint ahogy madara is megtette?
Ha narutoban meglenne a juubi, és még egyesítenék a chakrájukat sasukével, akkor fel tudnák (esetleg) venni a harcot az isrenkirály kaguyával szemben.

Aztán majd ha a shippuuden elér idáig, akkor most már nem naruto shippuuden lesz a neve, hanem naruto hardcore Nevet

Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl kreatív... Mosolyog De azért várom az észrevételeket, belekötéseket... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 21:21:16 írta Kocka » Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9258 Dátum: 14 jún 04, 21:13:26 »

Azt mondja már meg valaki, hogy hol említik, hogy Kaguya UFO? én csak hercegnőre emlékszem
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9259 Dátum: 14 jún 04, 21:20:05 »

Azt mondja már meg valaki, hogy hol említik, hogy Kaguya UFO? én csak hercegnőre emlékszem

Sehol. Naruto kérdezi, mi meg csak teorizálunk.
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9260 Dátum: 14 jún 04, 21:26:06 »

Azt mondja már meg valaki, hogy hol említik, hogy Kaguya UFO? én csak hercegnőre emlékszem

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/7 Naruto csak feldobta ötletnek Hagoromonak, hogy te esetleg valami UFO vagy? Hagoromo meg a végén annyit fűzött hozzá, hogy lehet benne valami. Nos ha Hagoromot UFO-nak tekintjük, akkor a Nyúl istennő/démon (aki az anyja, Kaguya) is UFO lenne, de tulajdonképpen senki se tudja biztosan, hogy UFO-e, csak úgy hívják. (+ még az is rátesz erre az elméletre, hogy Kaguya egy számunkra ismeretlen, messzi területről származik)
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9261 Dátum: 14 jún 04, 21:28:20 »

Emlékeztek még, hogy Narutóban minden bijuu megvan?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15
El tudnám képzelni, hogy a bijuuk egyesülnek narutoban, így naruto OP lesz. Aztán ha vége a harcnak, (esetleg ha akarja), naruto újra szétszedi a juubit, mint anno tette rikoduo sennin is.
Esetleg naruto és sasuke miért nem olvasszák össze maguknak indra és ashura chakráját, mint ahogy madara is megtette?
Ha narutoban meglenne a juubi, és még egyesítenék a chakrájukat sasukével, akkor fel tudnák (esetleg) venni a harcot az isrenkirály kaguyával szemben.

Aztán majd ha a shippuuden elér idáig, akkor most már nem naruto shippuuden lesz a neve, hanem naruto hardcore Nevet

Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl kreatív... Mosolyog De azért várom az észrevételeket, belekötéseket... Nevet



Narutoban semmi esetre sem lesz a Juubi,mert nem csak a 9 démon chakrájábol kell hanem a gedo mazou is kell hozzá.

egyébként a 6 út bőlcse sem ugy szedte szét a 10 farkút,mert akkor még egy egész volt,ő teremtette meg őket.
De persze mostmár nem lenne ez gond,mert van mivé szétválasztani őket

A címén meg ezért nem változtatnak.
Naplózva
Kocka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9262 Dátum: 14 jún 04, 21:29:55 »

Emlékeztek még, hogy Narutóban minden bijuu megvan?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15
El tudnám képzelni, hogy a bijuuk egyesülnek narutoban, így naruto OP lesz. Aztán ha vége a harcnak, (esetleg ha akarja), naruto újra szétszedi a juubit, mint anno tette rikoduo sennin is.
Esetleg naruto és sasuke miért nem olvasszák össze maguknak indra és ashura chakráját, mint ahogy madara is megtette?
Ha narutoban meglenne a juubi, és még egyesítenék a chakrájukat sasukével, akkor fel tudnák (esetleg) venni a harcot az isrenkirály kaguyával szemben.

Aztán majd ha a shippuuden elér idáig, akkor most már nem naruto shippuuden lesz a neve, hanem naruto hardcore Nevet

Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl kreatív... Mosolyog De azért várom az észrevételeket, belekötéseket... Nevet



Narutoban semmi esetre sem lesz a Juubi,mert nem csak a 9 démon chakrájábol kell hanem a gedo mazou is kell hozzá.

egyébként a 6 út bőlcse sem ugy szedte szét a 10 farkút,mert akkor még egy egész volt,ő teremtette meg őket.
De persze mostmár nem lenne ez gond,mert van mivé szétválasztani őket

A címén meg ezért nem változtatnak.

Kiegészíteném még azzal is, hogy a 8farkú mondta narutonak, hogy obito tudta, hogy mely bijuuk hiányoznak narutóból. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/14
Nem hiszem, hogy ez jelentéktelen infó lenne, hogy "Tudja, hogy melyik bijuunak az ereje hiányzik belőled"

Én is csak poénkodtam a címmel, nem kell azt komolyan venni...
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 21:31:59 írta Kocka » Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9263 Dátum: 14 jún 04, 21:57:34 »

Emlékeztek még, hogy Narutóban minden bijuu megvan?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15
El tudnám képzelni, hogy a bijuuk egyesülnek narutoban, így naruto OP lesz. Aztán ha vége a harcnak, (esetleg ha akarja), naruto újra szétszedi a juubit, mint anno tette rikoduo sennin is.
Esetleg naruto és sasuke miért nem olvasszák össze maguknak indra és ashura chakráját, mint ahogy madara is megtette?
Ha narutoban meglenne a juubi, és még egyesítenék a chakrájukat sasukével, akkor fel tudnák (esetleg) venni a harcot az isrenkirály kaguyával szemben.

Aztán majd ha a shippuuden elér idáig, akkor most már nem naruto shippuuden lesz a neve, hanem naruto hardcore Nevet

Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl kreatív... Mosolyog De azért várom az észrevételeket, belekötéseket... Nevet



Narutoban semmi esetre sem lesz a Juubi,mert nem csak a 9 démon chakrájábol kell hanem a gedo mazou is kell hozzá.

egyébként a 6 út bőlcse sem ugy szedte szét a 10 farkút,mert akkor még egy egész volt,ő teremtette meg őket.
De persze mostmár nem lenne ez gond,mert van mivé szétválasztani őket

A címén meg ezért nem változtatnak.

Kiegészíteném még azzal is, hogy a 8farkú mondta narutonak, hogy obito tudta, hogy mely bijuuk hiányoznak narutóból. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/14
Nem hiszem, hogy ez jelentéktelen infó lenne, hogy "Tudja, hogy melyik bijuunak az ereje hiányzik belőled"

Én is csak poénkodtam a címmel, nem kell azt komolyan venni...

Az csak azért kell, hogy ha eljön az idő, akkor minden bijuu chakráját megtudja ragadni a juubi jinchuurikijéből és kitudja rántani, mint anno Obito esetében: Ott az volt a probléma, hogy Shukaku és Gyuuki chakrája nem volt meg neki, így azokhoz nem tudott csatlakozni, azokat külön Gaaranak és Beenek kellett elkapnia.
Naplózva
Kocka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9264 Dátum: 14 jún 04, 22:08:01 »

Emlékeztek még, hogy Narutóban minden bijuu megvan?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/15
El tudnám képzelni, hogy a bijuuk egyesülnek narutoban, így naruto OP lesz. Aztán ha vége a harcnak, (esetleg ha akarja), naruto újra szétszedi a juubit, mint anno tette rikoduo sennin is.
Esetleg naruto és sasuke miért nem olvasszák össze maguknak indra és ashura chakráját, mint ahogy madara is megtette?
Ha narutoban meglenne a juubi, és még egyesítenék a chakrájukat sasukével, akkor fel tudnák (esetleg) venni a harcot az isrenkirály kaguyával szemben.

Aztán majd ha a shippuuden elér idáig, akkor most már nem naruto shippuuden lesz a neve, hanem naruto hardcore Nevet

Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl kreatív... Mosolyog De azért várom az észrevételeket, belekötéseket... Nevet



Narutoban semmi esetre sem lesz a Juubi,mert nem csak a 9 démon chakrájábol kell hanem a gedo mazou is kell hozzá.

egyébként a 6 út bőlcse sem ugy szedte szét a 10 farkút,mert akkor még egy egész volt,ő teremtette meg őket.
De persze mostmár nem lenne ez gond,mert van mivé szétválasztani őket

A címén meg ezért nem változtatnak.

Kiegészíteném még azzal is, hogy a 8farkú mondta narutonak, hogy obito tudta, hogy mely bijuuk hiányoznak narutóból. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/671/14
Nem hiszem, hogy ez jelentéktelen infó lenne, hogy "Tudja, hogy melyik bijuunak az ereje hiányzik belőled"

Én is csak poénkodtam a címmel, nem kell azt komolyan venni...

Az csak azért kell, hogy ha eljön az idő, akkor minden bijuu chakráját megtudja ragadni a juubi jinchuurikijéből és kitudja rántani, mint anno Obito esetében: Ott az volt a probléma, hogy Shukaku és Gyuuki chakrája nem volt meg neki, így azokhoz nem tudott csatlakozni, azokat külön Gaaranak és Beenek kellett elkapnia.

De a lényeg, hogy nem fölösleges információ volt, hanem tényleg tervezett ezzel valamit kishi. Most minek mondatná el a 8farkúval, hogy az az obito hogy tudta, hogy mi hiányzik. Meg akkor miért pont azt adta át, ami hiányzik, miért nem a legultrakirályabb bijuut, a kilencfarkút adta át?

Szerintem akkor is a narutóban rejlő bijuukon lesz a hangsúly. Ahogy ashura is tudta, hogy a csapatmunkában van az erő, úgy naruto is a csapatmunkát fogja előnyben részesíteni, és rájön, hogy ezzel olyan tripple kill-t fog nyomni (kaguya, madara, fekete zetsu), hogy az elhozza a békét.

Továbbá arra még semmit sem mondtatok, hogy miért nem olvasszák össze naruto és sasuke ashura és inda chakráját, mint ahogy madara is tette. Sakura biztos ki tudna venni belőlük elegendő szövetet, majd egyesíteni a testükkel. És akkor kapnának egy instant rikodou sennin chakrát Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 22:18:44 írta Kocka » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9265 Dátum: 14 jún 04, 22:28:44 »

A kommenttornyokat nem olvastam és teljesen más téma:
Valakinek feltünt még, hogy Sasuke a szines képen
http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2014/155/7/c/naruto_679___kaguya_reborn__by_sashun08-d7kyoxu.jpg

Elf lett? Nézzétek a füleit Nevet
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9266 Dátum: 14 jún 04, 22:56:59 »

De a lényeg, hogy nem fölösleges információ volt, hanem tényleg tervezett ezzel valamit kishi. Most minek mondatná el a 8farkúval, hogy az az obito hogy tudta, hogy mi hiányzik. Meg akkor miért pont azt adta át, ami hiányzik, miért nem a legultrakirályabb bijuut, a kilencfarkút adta át?

Szerintem akkor is a narutóban rejlő bijuukon lesz a hangsúly. Ahogy ashura is tudta, hogy a csapatmunkában van az erő, úgy naruto is a csapatmunkát fogja előnyben részesíteni, és rájön, hogy ezzel olyan tripple kill-t fog nyomni (kaguya, madara, fekete zetsu), hogy az elhozza a békét.

Továbbá arra még semmit sem mondtatok, hogy miért nem olvasszák egybe naruto és sasuke ashura és inda chakráját, mint ahogy madara is tette.

Miből gondolod, hogy Kurama a "legultrakirályabb" bijuu? Minden bijuunak egyenlő mennyiségű chakrája van, egyik sem erősebb a másiknál, mindegyiknek más képessége van és más elemet képesek használni, de ettől függetlenül egyik sem dominál erőben a többi fölött. Az, hogy Kuramának 9 farka van, az csak annyit takar, hogy ő a 9. bijuu, illetve ez Kurama egóját növelte, hogy: "Biztos a farkak száma szabja meg a bijuu erejét". Itt ki is oktatta Gyuuki, hogy rohadtul nincs köze hozzá. Az, hogy Gyuuki egyszer elismerte Kurama erejét, mikor az Edo-Jinchuurikikkel harcoltak, az is csak azért, mert addig Naruto nem volt tökéletes jinchuuriki, így Kurama erejének egy töredékét volt képes használni, majd miután felnyitotta a pecsétet, akkor vált tökéletes jinchuurikivé és Kurama majdnem teljes chakráját bevetette a harcba és nem habozott a Bijuudamával, mivel volt bőven chakrája, így ő is egy pillanat alatt akkorát produkált, mint a másik 5 Edo-Jinchuuriki együtt. Gyuuki meg már rendesen kitett magáért Beevel akkor, akik már egy ideje bijuu formában voltak, valamint elég sok sérülést el is szenvedtek (meg hát túl voltak egy laza tereprendezésen is, amit Gyuuki-Bee kombó produkált).

Az, hogy Gyuuki mit mondott, azt egy egyszerű magyarázattal lezárható:
1.: Sokak hamar elfelejtik, hogy Naruto csak 7 bijuu chakrájával rendelkezett (különböző mennyiségben), ami kicsit kevés ahhoz, hogy a juubi jinchuurikijéből eltávolítsa a 9 bijuu erejét. Így ha ismételten eljön a chakra-kötél harc, akkor ne lepődjön meg az olvasó, hogy: "De hát hol van Gaara és Bee? Nélküle nem tudná kiszedni a bijuukat! Hogy lehetséges ez?".
2.: Naruto mind IQ-ban és helyzet felismerésben sincs olyan szinten, mint mondjuk Itachi, meglátta Shukakut, Gyuukit és Kurama másik felét, örült az arcuknak, azt kiderülhetett volna a végén, hogy megfeledkezett arról, hogy nincs szüksége Gaarara és Bee-re, hogy segítsenek eltávolítani a bijuukat, mert erre ő már egyedül is képes. Jobb, ha már úgy van az ember a csatamezőn, ha tudja, hogy mit akar és mit tud megcsinálni.
3.: Gyuuki ezzel az információval közölte Narutoval, hogy az életét nagy részben Obitonak (egykori ellenségének) köszönheti, illetve az "Az a fickó tudta" szöveggel meg kifejezte Obito agyafúrtságát, hogy nem csak Naruto életét menti meg, hanem elősegíti a további harcokban azzal, hogy könnyebben szabadíthassa ki a bijuukat, mert ha Shukaku és Gyuuki chakráját nem hozta volna magával, akkor az egy dolog, hogy Gaaraval eltudják kapni Shukaku chakráját, de Gyuukiét meg hogy, ha nincs senki? Ugye itt még az olvasók, illetve a szereplők abban a tudatban éltek, hogy Bee halott (bár a reménykedő olvasók sejthették, hogy Bee egy troll és megúszta egy Kawarimi no Jutsuval a témát).

Tény és való, hogy csapatmunkában van az erő, már csak azért is van ott Sasuke, mert Hagoromo tudta, hogy ha csak Narutonak ad az általatok megnevezett "power up"-ot, akkor egyedül semmire sem fog menni Madara ellen, maximum egész jól eljátszadoznak ketten, ezért is lépett be Sasuke elméjébe, hogy vele is ismertesse az igazságot és, hogy megkapja tőle a válaszát, hogy igen, ő is leakarja rendezni Madarát, így ő is kapott egy "power up"-ot, hogy ne egyedül szálljon szembe Naruto Madara ellen, hanem ketten, mert így jócskán megugrott az esélyük arra, hogy győzzenek. Biztos vagyok benne én is, hogy a bijuuk chakrájuknak is lesz szerepe, de ha döntő is, akkor is véleményem szerint csak annyi, mint amikor Obitoból rántották ki a bijuukat, egyéb más szerep maximum annyi, mint a Son Goku chakrájából csinált "Senpou, Youton: Rasen Shuriken", Shukaku chakrájából készült "Senpou, Jiton: Rasengan", valamint Kurama chakrájából a " Bijuudama Rasen Shuriken", magyarán néhány jutsura fogja használni az erejüket, semmi más érdemlegesség nem lesz (persze ez csak az én véleményem).

Madara sem éppen a végzett völgye kellős közepén olvasztotta magába Hashirama DNS-ét, miközben harcolt, mert az már neki is egy kissé bonyolult dolog lett volna. Jelenleg arra sincs idejük Narutonak és Sasukenak, hogy egyáltalán fingjanak egy jót, nem hogy arra, hogy kitalálják ki, merre, hogyan, kivel, mikor, és miért akar chakrát vegyíteni.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9267 Dátum: 14 jún 05, 06:32:47 »

Kaguya valószínűleg a földet akarja megvédeni az emberi kizsákmányolástól és pusztítástól. Legalábbis nagyon Greenpeace-szomorú arcot vágott mikor utalt hasonlókra. Így meg is van a tudatosságra nevelés.

Ha szemetelsz jön egy OP ember aki a beleidet a seggeden át húzza ki, és mindennek a tetejében még a bőrödbe is bújik. Nevet

Mellesleg ha most esetleg kiderülne, hogy a nőszemély Alien, akkor nagyban kitágul a Naruto univerzum. Tehát ha ez megtörténik,akkor úgy lezárhatja Kishi a mangát, hogy bármikor folytatódhat.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9268 Dátum: 14 jún 05, 09:01:27 »

Legalábbis nagyon Greenpeace-szomorú arcot vágott mikor utalt hasonlókra. Így meg is van a tudatosságra nevelés.
Ha szemetelsz jön egy OP ember aki a beleidet a seggeden át húzza ki, és mindennek a tetejében még a bőrödbe is bújik. Nevet

Elképzeltem ezeket a Greenpeace plakátokat  ikszdé. Új lendületet adna a zöldmozgalomnak.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9269 Dátum: 14 jún 05, 12:03:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/594/12
Itt, az animében ez úgy hangzott el, hogy "nem tudhatjuk, hogy mivel a két legerősebb bijuu hiányzik belőle, milyen formában fog újjászületni."
Valószínű, hogy tényleg nem a farkak száma számít. De az, hogy Kurama a legerősebb bijuu, az biztos. Egyedül levert 5 bijuut, mikor Gyuki nem bírt velük 1v2-ben sem. Egyedül csinált akkora bijuu bombát, mint a másik 5 együtt.
Nem véletlenül beszélt Minato arról, hogy majd a végén, csak a kyubi jinchuurikije tud majd győzni, ill. nélküle nem fog menni.
Ja, és még mindig csak a kyubi fele van Narutoban.
Nem tudom, hogy hogyan lehet azt állítani, hogy nem ő a legerősebb. Attól, hogy még konkrétan nem hangzott el a mangában (animében igen), attól még szerintem egyértelmű, a történésekből, harcokból.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 616 617 [618] 619 620 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!