24 máj 18, 22:37:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740119 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #9225 Dátum: 14 jún 04, 16:23:06 »

Most komolyan... De tényleg komolyan.
Van olyan ember, akinek EZ még tetszik?
Kínomban már legszívesebben sírnék.
Ha újra törölve lesz a kommentem, én törlöm magamat. Semmilyen szabályt nem szegtem, továbbra is csak véleményt nyilvánítok.

Aki meg azt mondja, hogy ne picsogjunk, minden előre el volt tervezve, annak csak azt tudom felelni:
Kishi hetekkel ezelőtt önmaga nyilatkozta, hogy még maga sem tudja, hogyan lesz legyőzve Madara.
Hát tessék. Most a hasára csapott, és kitalálta.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9226 Dátum: 14 jún 04, 16:31:13 »

Ez egyrészt eléggé szomorú, hogy csak most találta ki. Ha jó lenne,még lenyelném, de sajnos ez nem volt jó ötlet tőle. Másrészt ez szerintem nemigen kéne előfordulnia egy történetben. Kisebb dolgok igen, na de fontos események a manga szempontjából (mert szerintem Madara legyőzése az) az már nem lehet így. Nem tudom, hogy mit hoz ki ebből kishimoto, de ha most nekem isteneket sinál Narutóékból, én megveszek minden Naruto kötetet és megeszem.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9227 Dátum: 14 jún 04, 16:38:57 »

@zitagirl

ezzel egy gond van

Az, hogy mennyire jó főgonosznak valaki, nem attól függ, hogy mikor említették először, vagy hogy mikor debütált. Madara eleve a part2 terméke, tehát ezzel a "régebb óta jelen van" dologgal érvelni a főgonoszság-jogosultsága mellett teljesen értelmetlen és felesleges.
Naplózva

rawr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9228 Dátum: 14 jún 04, 16:40:21 »

Pontosan

Te olvasod is amiket írsz vagy csak írod ahogy esik úgy puffan alapon?
 
1. Naruto a boldogság útjában állt? Most komolyan??? Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet
Szerinted az igazi utópia ha egy hülye jön és azt mondja elveszi a szabad akaratot és majd alkot egy  zombit mindenkiből és álomvilágba taszít minden embert a Földön? Ha ez szerinted egy jobb világ jó nagy hülye vagy már megbocsáss.

Az lehet hogy sőt biztos hogy amíg 1 embernél több él a Földön nem lesz béke de ez a Tsukuyomi sem a jó megoldás hanem a még rosszabbik. Egyébként nézd meg mit hozott össze eddig Naruto. Összeállt az egyesített haderő. Mi ez ha nem közös megegyezés és út a béke felé. MERT UGYE AZ IGAZI BÉKE AKKOR KÖVETKEZIK CSAK BE HA KÖLCSÖNÖS A TISZTELET, AZ EGYETÉRTÉS NO MEG A KOMPROMISSZUM!!! Ez a genjutsu baromság meg minden csak ez nem! Egyébként Naruto egyáltalán nem gyerekes pont hogy jól gondolkodik, nem véletlen hogy ennyien követik már. Épp ezért nincs az igazi világban sem béke mert minden egyből akar mindent és leszarja hogy a másik mit akar.

Egy igazi békéhez idő kell és nem is kevés nem jön egyik pillanatról a másikra, ezt mutatja be a Naruto és épp ezt nem fogja fel az olvasók 90%-a kb ha nem több és titulálja 13 éveseknek szóló tini szappanoperának mert az agykapacitása már meghaladja az igazi lényeg felfogását. A Naruto sosem a harcokról szólt hanem a kapcsolatokról.

Egyébként olyat se láttam még hogy valaki azért olvasson egy mangát mert utálja az egyik főszereplőt. Nevet

Amúgy ha megnézed Naruto sosem harcolt önön érdekéből mindig másokat védett meg. Egyetlen egy olyan harca sem volt ahol csak a harc élvezetéért harcolt volna. Ez a nem mindegy. kacsint

Az meg hogy most minden Zetsuvá válik rohadtul logikus csak bele kéne gondolni. Zetsu ugye eleve egy fa elemű mutáns mert embernek nem nevezném. Ahogy a Juubi is egy fa. Ő is szükséges volt a genjutsuhoz egyértelmű hogy mindenki Zetsuvá manifesztálódik.

Egyébként a kommunizmus az amiről te hadoválsz drága barátom. Az a kommunizmus hogy azt csinálod amit más mond ergo elaltatlak és élvezd az álmaid és én irányítalak.

Nem vagyok egy nagy Naruto fan szóval nem tudom de az tuti hogy itt is csak 1-2 értelmes ember van aki fel is fogja mi van. És hál Isten nagyon kevesen írnak ekkora blőődséget mint te.

Huhhha, regota olvasgatom a forumot, de most eloszor ereztem konkret ingerenciat arra, hogy regisztraljak is. En nem mondom, hogy nevetek rajtad, mert mas velemenyen vagy, de ne mar! A te hozzaszolasod inkabb tunik "ahogy esik, ugy puffan" jellegunek, mint aze akiere valaszoltal.
Itt egy valosaghu pelda: az elv szerint, amit te fejtegetsz, te inkabb eheznel Afrikaban, noha lehetoseged lenne arra, hogy sikeres uzletemberkent eldegelj. Mondhatod, hogy szelsoseges vagyok, de a Narutoban is ugyanez a helyzet, nem? A mugen tsukoyomi altal keltett vilagokban nem fordulhatott volna elo, hogy a 12 eves kolykoket harcra kenyszeritsek, senkinek nem kellett volna megolnie a csaladjat, nem lettek volna arvak, kuloncok, semmirekellok, nem epult volna ki egy bonyolult bunszovetkezet, folyamatosan uj, egyre durvabb arcokkal bovulve... stb.
En semmikepp nem neveznem kommunizmusnak, semmilyen ertelemben. A mugen tsukoyomit inkabb ugy fogom fel, mint ha hozzamvagnanak 400 milliard forintot es kozolnek, hogy menjek, ahova akarok, csinaljak amit akarok, es bonuszkent legyek/talalkozzak azokkal, akikkel csak akarok. Hidd el, nem hisztiznek toporzekolva. Mosolyog Foleg hogy az mt hatasa alatt nem is lennenek korlatok.
Eltekintve attol, hogy egy olyasvalaki tervelte ki ezt az egeszet, aki keptelen volt beletorodni abba, hogy nem o az istencsaszar, artatlanokat olt, stb. az mt szerintem abszolut korrekt. Most, Naruto idejeben lathatjuk a valtozasokat, vegigkovetjuk, ahogy kialakul a nagy egyetertes blablabla, azonban ez a 4. Hokage es az azelottiek idejeben nem volt megfigyelheto... nem Madara valtotta ki az osszes ninjahaborut, nem o szitotta a falvak, orszagok kozti  ellenteteket. Madara latta a sok szart, meg amugy is egy felfujt holyag volt, megalkotta hat a tervet... es bumm, Kishimoto jol veget vetett neki most. Pedig ha azt nezed, mennyi mindent elt at es tapasztalt a vilagban Madara, es mennyi hasonszoru embert tudott maga kore szervezni, akkor az mt a legjobb dolog ami a ninjavilagban tortenhetett volna.
De mondom, latva a tendenciakat, szerintem is helyenvalo kuzdeni, de nem lett volna nagy problema, ha bekovetkezik a mindent atitato genjutsu... mar azon kivul, hogy vege a manganak, amit 8 eve kovetek.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 16:46:27 írta rawr » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9229 Dátum: 14 jún 04, 16:46:29 »


Kishi hetekkel ezelőtt önmaga nyilatkozta, hogy még maga sem tudja, hogyan lesz legyőzve Madara.
Hát tessék. Most a hasára csapott, és kitalálta.

És akkor itt az újabb kérdés, hogyan lesz legyőzve Kaguya?  Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9230 Dátum: 14 jún 04, 16:48:06 »

Bevallom még csak ritkának sem nevezném az itt olvasásaim alkamait, de nemhiszem hogy itt nagyon lett volna téma a tsukoyomi opciója és ezzel együtt Madara útja. Leszámítva azt a pár alakalmat, amikor Chakrával beszéltük. Az én véleményem, hogy béke nem alakulhat ki emberek között, pontosítva a háborúskodásnak sosem lehet vége. Erre rá Kishimoto behozta Madara álmát, a tsukoyomit, egy álomvilág ahol béke van, nem vagy magad (éppen a béke érdekéért) de béke lesz. Radikális de kivitelezhető útnak tűnt.

Ez és Sakurautálatom tartotta bennem, hogy még olvassam a narutot. Kishimoto először a Rines zombis marhasággal vágta el magát, már ott érződött, hogy ez csak egy tévút és csak egy olcsó utánzata a valóságnak. Ezzel szemben múlthéten az álmokat látva egy teljesen élhető világot kaptunk. Mikor Madara tökéletesen odavetette Narutonak, hogy most pontosan ő van a boldogásg útjában. Erre valami iszonyatrosszul időzítve (és tökéletenségéből kifolyólag) Kishimoto meg is "ölette" Madarát, hogy nehogymár az olvasó belegondoljon 1 hétig, hogy igen...lehet Naruto téved, és csak gyerekes utópia amit hajszol. Vagy mégrosszabb, bármi is legyen az, ha harcolhat valami ellen akkor harcolni fog, hiába változtatná az jobbá a világot -ez pedig egy külön szánalom az egész mangában-.

De nem, Kishimotot jobban foglalkoztatta, hogy szájbaadott gyerekes szappanoperát írjon, mintsem a még valamikor normálisan megírt történet továbbgondolása.

Amit meg erre a hétre leművelt -és most én kizárólag a tsukoyomi zetsusodásáról beszélek, már rég nem érdekel, hogy kinek ki a franctudja honnan előhúzott erőnövekedése- az már több volt mint nevetséges,,,,,,örökké elvágva annak a lehetőségét, hogy a 13 éves szinten maradt főhős tévedjen és a naív hülyesége legyen csakis az egyetlen választható út, amit az olvasó választhat mert, ami a tsukoyomiból lett az olyan mint egy elcseszett kommunizmus....vagy csak simán az.

Komolyan itt a nagy naruto fanok ilyenekről itt nem beszélnek? Csak, hogy milyen erő honnan eredeztethető és stb.??? Szomorú vagyok.

Te olvasod is amiket írsz vagy csak írod ahogy esik úgy puffan alapon?

1. Naruto a boldogság útjában állt? Most komolyan??? Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet
Szerinted az igazi utópia ha egy hülye jön és azt mondja elveszi a szabad akaratot és majd alkot egy  zombit mindenkiből és álomvilágba taszít minden embert a Földön? Ha ez szerinted egy jobb világ jó nagy hülye vagy már megbocsáss.

Az lehet hogy sőt biztos hogy amíg 1 embernél több él a Földön nem lesz béke de ez a Tsukuyomi sem a jó megoldás hanem a még rosszabbik. Egyébként nézd meg mit hozott össze eddig Naruto. Összeállt az egyesített haderő. Mi ez ha nem közös megegyezés és út a béke felé. MERT UGYE AZ IGAZI BÉKE AKKOR KÖVETKEZIK CSAK BE HA KÖLCSÖNÖS A TISZTELET, AZ EGYETÉRTÉS NO MEG A KOMPROMISSZUM!!! Ez a genjutsu baromság meg minden csak ez nem! Egyébként Naruto egyáltalán nem gyerekes pont hogy jól gondolkodik, nem véletlen hogy ennyien követik már. Épp ezért nincs az igazi világban sem béke mert minden egyből akar mindent és leszarja hogy a másik mit akar.

Egy igazi békéhez idő kell és nem is kevés nem jön egyik pillanatról a másikra, ezt mutatja be a Naruto és épp ezt nem fogja fel az olvasók 90%-a kb ha nem több és titulálja 13 éveseknek szóló tini szappanoperának mert az agykapacitása már meghaladja az igazi lényeg felfogását. A Naruto sosem a harcokról szólt hanem a kapcsolatokról.

Egyébként olyat se láttam még hogy valaki azért olvasson egy mangát mert utálja az egyik főszereplőt. Nevet

Amúgy ha megnézed Naruto sosem harcolt önön érdekéből mindig másokat védett meg. Egyetlen egy olyan harca sem volt ahol csak a harc élvezetéért harcolt volna. Ez a nem mindegy. kacsint

Az meg hogy most minden Zetsuvá válik rohadtul logikus csak bele kéne gondolni. Zetsu ugye eleve egy fa elemű mutáns mert embernek nem nevezném. Ahogy a Juubi is egy fa. Ő is szükséges volt a genjutsuhoz egyértelmű hogy mindenki Zetsuvá manifesztálódik.

Egyébként a kommunizmus az amiről te hadoválsz drága barátom. Az a kommunizmus hogy azt csinálod amit más mond ergo elaltatlak és élvezd az álmaid és én irányítalak.

Nem vagyok egy nagy Naruto fan szóval nem tudom de az tuti hogy itt is csak 1-2 értelmes ember van aki fel is fogja mi van. És hál Isten nagyon kevesen írnak ekkora blőődséget mint te.
Ne haragudj Kuro, nincs veled semmi bajom, de ez primitív volt.
DasOmen abszolút nem írt hülységet, más kérdés, hogy én sem értek vele egyet. De amit írt, azt szépen, intelligensen írta, amit te írtál, azt meg finoman fogalmazva dühből, lekezelően, és eléggé paraszt módon írtad. (A szó prejoratív értelmében, a valóságban a parasztok nem az elterjedt vélemény szerinti emberek.)
DasOmen -Én nagyon sokat gondolkodtam az MT-n, sokat beszélgettem is róla, és meg is van róla a véleményem, hogy miért rossz, és hidd el, a véleményem bővebb mint ez:

"Naruto a boldogság útjában állt? Most komolyan??? Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet
Szerinted az igazi utópia ha egy hülye jön és azt mondja elveszi a szabad akaratot és majd alkot egy  zombit mindenkiből és álomvilágba taszít minden embert a Földön? Ha ez szerinted egy jobb világ jó nagy hülye vagy már megbocsáss. "

Le is írtam, ha jól emlékszem a saját témájába, de azóta még sokat gondolkodtam (persze mi számít soknak), és meg is dumáltam egy pár emberrel. De most ez túl sokáig tartana, és nincs is kedvem rá. Talán majd máskor, vagy privátban.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 16:51:09 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9231 Dátum: 14 jún 04, 16:53:43 »


Kishi hetekkel ezelőtt önmaga nyilatkozta, hogy még maga sem tudja, hogyan lesz legyőzve Madara.
Hát tessék. Most a hasára csapott, és kitalálta.

És akkor itt az újabb kérdés, hogyan lesz legyőzve Kaguya?  Nevet
Egyszerű. Majd jönnek más istenek is más világokból és átadják az erejüket hőseinknek, mert Kaguya valami hatalmas ellenség még nekik is és elkellett zárniuk valahova, hogy megállítsák (Ne vegye ezt senki komolyan! Tudom, hogy nagy hülyeség.).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9232 Dátum: 14 jún 04, 16:55:49 »

Rossz fejezetnek nem mondanám, felvezetésnek jó volt.
Feldolgoztam már, hogy nem Madara lesz a fő boss de azért elég gyorsan eltüntetek az útból
ami érthető is hisz egy valós Istennel nem vehette fel a harcot.
Már csak két dolgot várok egy jókora magyarázat "mesét" és egy egybe függő végső harcot szépen levezetve Mosolyog
+itt egy gyönyörű kép a kedvenc színezőmtől Nevet
http://belucen.deviantart.com/art/Naruto-679-Kaguya-Ootsutsuki-458505761

Ez tényleg pöpec nekem is ő az egyik kedvencem amúgy.

Egyébként felmerül a kérdés Kaguyanak mennyi időbe telik egy hajmosás? Vagyis inkább a szárítás. Nevet  ikszdé

Aki meg azt mondja, hogy ne picsogjunk, minden előre el volt tervezve, annak csak azt tudom felelni:
Kishi hetekkel ezelőtt önmaga nyilatkozta, hogy még maga sem tudja, hogyan lesz legyőzve Madara.
Hát tessék. Most a hasára csapott, és kitalálta.

Ne csak szövegelj mutass kész tényeket erről az interjúról, lehetőleg videós interjút mert a szövegeset bárki átírhatta vagy akár szarul fordíthatta. Sőt kamu interjúkat is gyártanak.

Egyébként kicsit fura hogy te aki mangának nevezett valamit gyártasz és ahogy láttam árulod is de tisztában sem vagy azokkal fogalmakkal hogy: reklám és propaganda. Mosolyog

Egyszerűen képtelenség hogy hetekkel ezelőtt nem tudta mi lesz a mangában hiszen eleve meg kell lennie legalább 5-6 fejezetnek előre hogy a magazin nyugodtan legyen és ne kelljen izgulnia hogy befejezi-e a mangaka az aktuális fejeztet a magazin kiadására.

Mindenesetre várom a linket az interjúról mert amíg nem látok bizonyítékot csak hablatyolás az egész.

Huhhha, regota olvasgatom a forumot, de most eloszor ereztem konkret ingerenciat arra, hogy regisztraljak is. En nem mondom, hogy nevetek rajtad, mert mas velemenyen vagy, de ne mar! A te hozzaszolasod inkabb tunik "ahogy esik, ugy puffan" jellegunek, mint aze akiere valaszoltal.
Itt egy valosaghu pelda: az elv szerint, amit te fejtegetsz, te inkabb eheznel Afrikaban, noha lehetoseged lenne arra, hogy sikeres uzletemberkent eldegelj. Mondhatod, hogy szelsoseges vagyok, de a Narutoban is ugyanez a helyzet, nem? A mugen tsukoyomi altal keltett vilagokban nem fordulhatott volna elo, hogy a 12 eves kolykoket harcra kenyszeritsek, senkinek nem kellett volna megolnie a csaladjat, nem lettek volna arvak, kuloncok, semmirekellok, nem epult volna ki egy bonyolult bunszovetkezet, folyamatosan uj, egyre durvabb arcokkal bovulve... stb.
En semmikepp nem neveznem kommunizmusnak, semmilyen ertelemben. A mugen tsukoyomit inkabb ugy fogom fel, mint ha hozzamvagnanak 400 milliard forintot es kozolnek, hogy menjek, ahova akarok, csinaljak amit akarok, es bonuszkent legyek/talalkozzak azokkal, akikkel csak akarok. Hidd el, nem hisztiznek toporzekolva. Mosolyog Foleg hogy az mt hatasa alatt nem is lennenek korlatok.
Eltekintve attol, hogy egy olyasvalaki tervelte ki ezt az egeszet, aki keptelen volt beletorodni abba, hogy nem o az istencsaszar, artatlanokat olt, stb. az mt szerintem abszolut korrekt. Most, Naruto idejeben lathatjuk a valtozasokat, vegigkovetjuk, ahogy kialakul a nagy egyetertes blablabla, azonban ez a 4. Hokage es az azelottiek idejeben nem volt megfigyelheto... nem Madara valtotta ki az osszes ninjahaborut, nem o szitotta a falvak, orszagok kozti  ellenteteket. Madara latta a sok szart, meg amugy is egy felfujt holyag volt, megalkotta hat a tervet... es bumm, Kishimoto jol veget vetett neki most. Pedig ha azt nezed, mennyi mindent elt at es tapasztalt a vilagban Madara, es mennyi hasonszoru embert tudott maga kore szervezni, akkor az mt a legjobb dolog ami a ninjavilagban tortenhetett volna.
De mondom, latva a tendenciakat, szerintem is helyenvalo kuzdeni, de nem lett volna nagy problema, ha bekovetkezik a mindent atitato genjutsu... mar azon kivul, hogy vege a manganak, amit 8 eve kovetek.

Őőő most vagy DasOmen újra regisztrált hogy úgy oktasson ki vagy te valami ismerőse vagy, vagy csak szimplán te is elfelejtetted hogy kell gondolkodni.

Csak pár felvetés a hülyeségek ellen amiket te is leírtál.

1. Szerinted álomvilágban élni jobb mint valóságban megtapasztalni a boldogságot. Mert igen is lehetünk boldogok a való életben is. Még ha nehezebb is.

2. Oké ez egy álom világ ahol minden olyan jó amilyennek te akarod mivel a te álmod. DE MEDDIG? Amíg az igazi világban éhen vagy szomjan nem halsz? Mert erről asszem nem esett szó hogy a valódi tested meddig él ugye.

3. A kérdés továbbra is adott: Mi értelme egy álomvilágban élni? Ez olyan mintha a kisgyereknek megadnál mindent és nem tanulja meg majd értékelni mert mindent a segge alá tolnak. Egyébként meg senki nem tud semmiről mert álmodnak ergo irányítani sem lehet az álmokat elvileg. Tehát ha valakinek rémálma lesz akkor mi van? Ha azt álmodja hogy legyilkolja a fél világot egy elmebeteg és meghal minden szerette?

Akkor nem lenne jobb ha ez a valóságban történne inkább ahol te te vagy és nem egy zombi akit irányítanak?

Egyébként lehetőség nincs semmire már megbocsáss. Épp ez a lényege a Tsukuyuminak. De látom sokan ezt sem fogják fel. Ez a genjutsu az irányításról szól ezt Madara elég sokszor elmondta. Felhasználja ellened az álmaid. Amíg te álmodsz ő ki tudja mit csinál a testeddel.

Vagy szerintetek amíg tart az álom addig Madara szépen elücsörög a való világban, vagy beszáll majd ő is az álomba?

Szóval hagyjuk már ezt a sok baromságot ha kérhetem.

Egyébként IGEN inkább éheznék Afrikában minthogy álomvilágban éljek. Most legalább tudom mik a határaim és miket érhetek el. Az álmokban pedig BÁRMI megtörténhet. Épp ezért nem érnek fabatkát sem.

Egyszerű. Majd jönnek más istenek is más világokból és átadják az erejüket hőseinknek, mert Kaguya valami hatalmas ellenség még nekik is és elkellett zárniuk valahova, hogy megállítsák (Ne vegye ezt senki komolyan! Tudom, hogy nagy hülyeség.).

Azért ez nem akkora hülyeség főleg hogy azt sem tudjuk ő honnan jött. De mivel a mangának hamarosan vége elvileg kétlem hogy ez lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 16:57:27 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9233 Dátum: 14 jún 04, 17:02:09 »

Kishi hetekkel ezelőtt önmaga nyilatkozta, hogy még maga sem tudja, hogyan lesz legyőzve Madara.

Ha jól emlékszem a válasza az volt, hogy "Még nem vagyok benne biztos, hogy hogy hogy is kéne legyőzni Madarát ezért még konzultálnom kell a szerkesztőmmel a dologról" nem az, hogy "még nem tudom", ami lényegében a politikai válasz arra, hogy "Nem mondom meg". Egészen biztos vagyok benne, hogy ez után még ott is volt az itejúban, hogy nevet ezen egyet, vagyis még ha tényleg nem is tudta pontosan, biztosan volt már rá pár ötlete.

Ez pont úgyan az, mint a Doctor Who főírával volt, hogy azt nyilatkozta, hogy "Egyik doktór sem igazán jóképű a normális standardok szerint" aztán az újságok lehoztak egy olyan cikket, hogy "Moffat szerint minden doktor ronda".

Plusz a mangakák bőven előre dolgoznak, olykor 10-15 fejezetekkel előrébb vannak, mint, ami ki van adva.
Nem mellesleg tudjuk, hogy Kishimoto már rég megítra a Naruto végét, szóval, ha tényleg nem tudta akkor még, hogy hogy győzik le Madarát, akkor eleve nem ő volt tervezve végső főellenségnek, vagyis nincs min sírni jelenleg.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:03:13 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9234 Dátum: 14 jún 04, 17:05:05 »

A végén már tényleg önmagába fulladhat.

Még örülök is hogy amit találtam pozitívumot azt még az elején leírtam és nagyrészt le is tudtam.
Bár a vége már így is zavaró volt.

Látva a sok negatívumot örülök hogy ezektől megkíméltem magam és megspóroltam.
Rajzolással nem volt baj. Nyelvesít
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9235 Dátum: 14 jún 04, 17:05:35 »

Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet

Én pedig sírni tudnék rajtad, hogy SOHA nem vagy képes felfogni agyilag, amit írok és még én vagyok beállítva retardáltanak,,,,,  Neeem

Minden egyes mondatodat vissza tudnám fejteni, hogy miért marhaság vagy csak totál felesleges mert köze nincs ahhoz, amit írtam előbb (kivéve a Sakuráson, az találó). De nem vagyok rá hajlandó, tényleg nem érdemled meg, hogy ennél több engergiát fecceljek egy olyan írásomba, amire megint ilyen hangnembe semmit megértve válaszolnál vissza valami értelmetlenséget.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:07:04 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9236 Dátum: 14 jún 04, 17:15:50 »

Őőő most vagy DasOmen újra regisztrált hogy úgy oktasson ki vagy te valami ismerőse vagy, vagy csak szimplán te is elfelejtetted hogy kell gondolkodni.

Csak pár felvetés a hülyeségek ellen amiket te is leírtál.

1. Szerinted álomvilágban élni jobb mint valóságban megtapasztalni a boldogságot. Mert igen is lehetünk boldogok a való életben is. Még ha nehezebb is.

2. Oké ez egy álom világ ahol minden olyan jó amilyennek te akarod mivel a te álmod. DE MEDDIG? Amíg az igazi világban éhen vagy szomjan nem halsz? Mert erről asszem nem esett szó hogy a valódi tested meddig él ugye.

3. A kérdés továbbra is adott: Mi értelme egy álomvilágban élni? Ez olyan mintha a kisgyereknek megadnál mindent és nem tanulja meg majd értékelni mert mindent a segge alá tolnak. Egyébként meg senki nem tud semmiről mert álmodnak ergo irányítani sem lehet az álmokat elvileg. Tehát ha valakinek rémálma lesz akkor mi van? Ha azt álmodja hogy legyilkolja a fél világot egy elmebeteg és meghal minden szerette?

Akkor nem lenne jobb ha ez a valóságban történne inkább ahol te te vagy és nem egy zombi akit irányítanak?

Egyébként lehetőség nincs semmire már megbocsáss. Épp ez a lényege a Tsukuyuminak. De látom sokan ezt sem fogják fel. Ez a genjutsu az irányításról szól ezt Madara elég sokszor elmondta. Felhasználja ellened az álmaid. Amíg te álmodsz ő ki tudja mit csinál a testeddel.

Istenem, csak ne lennél ennyire lekezelő. Mintha egyértelműen, mindig neked lenne igazad.
Más: 1. Te tényleg nem értetted, hogy mi a baja DasOmennek? Pont az, hogy MT így lett bemutatva, hogy nem kell rajta elgondolkodni, mert egyértelművé vált, hogy rossz. Hacsak vki nem akar Zetsu lenni. Én nem.
2. Az álomban nem tudod, hogy álmodsz, te teljesen a valóságnak érzed. Ezért teljesen boldog is leszel, nem lesz hiányérzeted.
3. Én továbbra is tudom, hogy mi a bajom vele: Az, hogy egy nagy hazugság. Ha valaki felteszi nekem a kérdést, hogy mit akarnék: ebben a szar világban élni, vagy egy álomban, ahol minden tökéletes, akkor én ezt az életet választanám. De csak akkor, ha felteszik előtte a kérdést. Ha benne vagyok, akkor eszemben sincs kilépni belőle, mivel azt hiszem, hogy az a valóság.
Madara egy gyenge, jellemtelen ember, aki amikor rájött, hogy ez a világ csak a szenvedés körfogása, amit ráadásul nem is ő irányít, akkor kitalálta ezt a tervet (Ha nem az egészet Kaguya találta ki). Egy gyenge ember menekülése a hazugságba. Egy erős ember nem menekül ebből a világból, hanem tesz érte, hogy ez a világ jobb legyen.
Mert én hiszem, hogy lehet jobb is.
Mondjuk lehet, hogy csak azért gondolom így, mert szerintem nekem gyönyörű, mozgalmas, boldog életem van. Legalábbis így látom, és megvagyok elégedve vele. Igen, nincs két autóm (mivel még csak tanulok, ezért inkább autónk), nem vagyok gazdag, és per pillanat még csak egészséges sem. De amim van, annak örülök. Akinek meg nincs semmi olyanja, hiszem, hogy találhat. Álomvilág nélkül is.

Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet

Én pedig sírni tudnék rajtad, hogy SOHA nem vagy képes felfogni agyilag, amit írok és még én vagyok beállítva retardáltanak,,,,,  Neeem

Minden egyes mondatodat vissza tudnám fejteni, hogy miért marhaság vagy csak totál felesleges mert köze nincs ahhoz, amit írtam előbb (kivéve a Sakuráson, az találó). De nem vagyok rá hajlandó, tényleg nem érdemled meg, hogy ennél több engergiát fecceljek egy olyan írásomba, amire megint ilyen hangnembe semmit megértve válaszolnál vissza valami értelmetlenséget.
Nem kellett volna felhúznod magad. Az a legnagyobb baj Kuroval, hogy lekezelő, és úgy ír másokról, mintha mindig hülyeséget írna, közben, nem tudom, hogy azért-e, mert nem gondolkodott a többiek érvein, vagy csak nem akarja megérteni (mert nem hiszem, hogy hülye), ő írja a hülyeségeket. Legalábbis, most ő írta.
Sakurát meg minden normális ember utálja Nevet Komolyan, ma is mennyi értelmes mondata volt a picsogáson kívül? 0.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:21:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9237 Dátum: 14 jún 04, 17:21:39 »

Én pedig sírni tudnék rajtad, hogy SOHA nem vagy képes felfogni agyilag, amit írok és még én vagyok beállítva retardáltanak,,,,,  Neeem

Minden egyes mondatodat vissza tudnám fejteni, hogy miért marhaság vagy csak totál felesleges mert köze nincs ahhoz, amit írtam előbb (kivéve a Sakuráson, az találó). De nem vagyok rá hajlandó, tényleg nem érdemled meg, hogy ennél több engergiát fecceljek egy olyan írásomba, amire megint ilyen hangnembe semmit megértve válaszolnál vissza valami értelmetlenséget.

Mit nem értettem meg?

Te pártolod a Tsukuyomit mert szerinted az egy jó megoldás a boldog végre. Bullshit. Leírtam miért akkor mit nem fogtam fel??? Naruto álma egy gyerekes álom? Minden ember boldog akar lenni és békét akar nem? Legalábbis a normálisak tuti. Akkor miért lenne gyerekes? Szóval nem értem de mindegy is.

Istenem, csak ne lennél ennyire lekezelő. Mintha egyértelműen, mindig neked lenne igazad.
Más: 1. Te tényleg nem értetted, hogy mi a baja DasOmennek? Pont az, hogy MT így lett bemutatva, hogy nem kell rajta elgondolkodni, mert egyértelművé vált, hogy rossz. Hacsak vki nem akar Zetsu lenni. Én nem.
2. Az álomban nem tudod, hogy álmodsz, te teljesen a valóságnak érzed. Ezért teljesen boldog is leszel, nem lesz hiányérzeted.
3. Én továbbra is tudom, hogy mi a bajom vele: Az, hogy egy nagy hazugság. Ha valaki felteszi nekem a kérdést, hogy mit akarnék: ebben a szar világban élni, vagy egy álomban, ahol minden tökéletes, akkor én ezt az életet választanám. De csak akkor, ha felteszik előtte a kérdést. Ha benne vagyok, akkor eszemben sincs kilépni belőle, mivel azt hiszem, hogy az a valóság.
Madara egy gyenge, jellemtelen ember, aki amikor rájött, hogy ez a világ csak a szenvedés körfogása, amit ráadásul nem is ő irányít, akkor kitalálta ezt a tervet (Ha nem az egészet Kaguya találta ki). Egy gyenge ember menekülése a hazugságba. Egy erős ember nem menekül ebből a világból, hanem tesz érte, hogy ez a világ jobb legyen.
Mert én hiszem, hogy lehet jobb is.
Mondjuk lehet, hogy csak azért gondolom így, mert szerintem nekem gyönyörű, mozgalmas, boldog életem van. Legalábbis így látom, és megvagyok elégedve vele. Igen, nincs két autóm (mivel még csak tanulok, ezért inkább autónk), nem vagyok gazdag, és per pillanat még csak egészséges sem. De amim van, annak örülök. Akinek meg nincs semmi olyanja, hiszem, hogy találhat. Álomvilág nélkül is.

Nem vagyok lekezelő és nem hiszem hogy nekem van igazam. Ez csak neten tűnhet így.

Egyébként meg nem értelek ugyan azt leírtad amit én mégis ellenem beszélsz. Nevet

Egyébként min akartatok ennyit gondolkodni???? Amióta tudunk erről az álom világ baromságról azóta tudjuk hogy bullshit mert ahogy te is írtad KAMU AZ EGÉSZ! Ergo nem lehet valódi boldogság hisz meg sem dolgoztál érte.

Ráadásul azt sem tudjuk meddig tart hisz egy kicseszett GENJUTSU amihez chakra kell nem? Tehát tuti hogy nem tarthat örökké És ha közben meghal a használója mi van? Vagy 2-3 hét múlva éhen hal a valódi tested ahogy írtam akkor mi van? Szóval úgy hülyeség az egész hogy ezen gondolkodni kell mert hónapok óta tudunk erről a hülye genjutsuról szóval elég régóta lehet róla agyalni. Már bocsi. ^^'
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9238 Dátum: 14 jún 04, 17:26:01 »

...

KÖSZÖNÖM!

Amikor még Chakrával beszéltük ezt pár hónapja, akkor is arra a konklúzióra jutottunk, hogy ez egy szörnyű világ lenne, és egyikőnk sem élne benne, ha tehetné. Nem is értem miért merült fel, hogy ezt én egyáltalán akarnám...az, hogy kivitelezhetőnek mondtam, az csupán azért volt mert kivitelezhető is lett, mint láthattuk.

Mindemellett megoldásnak is megoldás, a kérdés itt lenne és a jog mindenkinél, hogy belegondoljon, hogy milyne áron és milyen is lenne...

szerk.

Mert azt ne mondja nekem senki, hogy egy világ ahol mindent megkapok rosszabb, mint másik, ahol olyanért harcolok, ami soha nem jöhet létre. Ezért tartom naruto útját gyerekesnek mert a totális béke lehetetlen az én felfogásomban, ergo ugyan olyan rossznak tartom mind a kettőt. (Kiegészítve azzal, hogy Madara útja, mint láttuk legalább tényleg megvalósítható.)

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:35:06 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9239 Dátum: 14 jún 04, 17:27:14 »

Nem érted, hogy az alapjáratú ötletet kritázáltam? Nem azt, ami most lett belőle.
És nem, nem ugyanazt írtuk le. De még ha ugyanazt is írtam volna, a stílusod zavar igazán. Na mindegy, hagyjuk ezt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!