24 máj 18, 22:59:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8205 Dátum: 14 márc 28, 14:44:25 »

Nem lesz neki rin'negan szerintem, és Szöcskének sem. Szerintem csak tanácsot fog kapni, elárulja neki az öreg Rikudou, hogy hogyan kell legyőzni Madárkát, aztán szevasz.
Idézet
Hashirama nem kapta meg ezeket a lehetőségeget de mégis erősebbé vált

Az igaz, de neki akkor is volt Fa eleme, ami szintén egy kekkei genkai, akárcsak a sharingan. Ráadásul a fa elem egy elég erős vérörökség, hiszen az EMS Madárkát elverte vele (persze nem csak ezzel).
Naplózva
Amyf23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8206 Dátum: 14 márc 28, 16:11:17 »

Jó rész volt bár sztem az előző rész volt sokkal állatabb volt!
Csak pár érdekesség pl Rikudou tesoja hasonlit a mostani Madarára (haj,köpeny) a botja más egyedül, viszont ez az Indra inkarnácio eléggé Madarára hajaz, Perfect Susanoo-nál már elég egyértelmű volt sztem h ki az örököse, Sasuke megjavult ugymond meg nem eredendöen gonosz mint Indra... Neki sztem az lesz a power up amit Hashiramatol kapott az a senju erőt megkötő jutsu. Naruto meg átesik végső edzésén (bár az utóbbiaknál is azt hittük h azok a végsők:D) Kivácsi vagyok mijen lesz ez a Ninshuu (ha ezt kapja egyáltalán...
Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #8207 Dátum: 14 márc 28, 16:26:50 »

Kivácsi vagyok mijen lesz ez a Ninshuu (ha ezt kapja egyáltalán...

Én is gondolkodtam rajta, hogy mit kap? Elvégre most még Sasuke-vel sem tudná legyőzni Madara-t. Ha már Madara egyszerre vert el 9 bijuu-t... Naruto-nak csak kapnia kell valamimi Power Up-ot.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8208 Dátum: 14 márc 28, 16:39:57 »

Szöcske nem Indra reinkarnációja szerintem. Ugyanis Indra zseni volt, Ashura lúzer. (Naruto is lúzer) Itachi és Sasuke is tesók, Szöcske hiába volt zseni Narutohoz képest, mert Itachihoz képest ő is egy lúzer volt. Indra reinkarnációja szerintem Madara. Hagoromo tesója szerintem nem Madárkába reinkarnálódott (részemről illogikus lenne). Ugyanis itt két tesó harcáról volt szó, anno Indra vs Ashura, most pedig ezeknek a reinkarnációjuk vívják egymás ellen a csatát, vagyis Naruto vs Madara.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8209 Dátum: 14 márc 28, 16:43:28 »

"Nem értettem Naruto mit nem ért Hagoromo mondókájában.
Kerekes bácsi rosszul fogalmazott  a fordításban, esetleg már az angol is ilyen, vagy talán a hangsúlyozáson lenne a lényeg, amit majd csak az animénél hallhatunk?"

Gondolom valami nagyon régi nyelvjárást használ az öreg. Irodalom könyvekben is van pár mű ami bár magyarul van, alig lehet érteni belőle valamit.
Tudom a Halotti beszéden és az Ómagyar Mária siralom, de ezek megértése se jelent túl nagy gondot.
Kivéve persze egyes felhasználók fogalmazási és helyesírási készsége. Na ott előfordult már olyan, hogy ÉN sem értettem.


A bot két vége  szerintem  nem a telihold újholdat jelképezi... hanem magát a jellemet, hogy háború vagy béke párti  pontosabban a ninshuu (együttműködés, béke) vagy a ninjutsu ( technikák háború) Az öreg rikudó botjának ezért van 2 vége, mert ő képviseli a békét és a rendet.  Lehet Narutot azzal bízza majd meg, hogy legyen az örököse... A másik észrevételem pedig a víz  fodrozódása   pont olyan, mint a  rinmegan  de  ez csak észrevétel nem gondolom, hogy meg fogja kapni Nevet  

Azt nem írtam, konkrétan (de talán a szövegből kivehető), hogy a két tesó feje feletti égitestekről, és a hozzájuk kapcsolódó szimbolikus jelentésről írtam.


És még valami.... Nyúlistennő... annak idején a Sailor Moonos lányt is Bunnynak hívták Nevet

Végén kiderül a krosszóver, miszerint Kaguya a Holdtündér. Akkor már nem kétséges Naruto honnan örökölte a szőke haját és a kék szemeit. Ne áltassátok magatokat, nem Minatotól, az csak egy elterelés.

Na látod. És mindennek hátterében elsősorban a nyulak mesés szaporasága leledzik Nevet Mit gondolsz, honnan jött Narutonak a sexy jutsus megjelenése? Nevet

http://images5.fanpop.com/image/photos/31100000/Naruto-sexy-jutsu-zekrom676-31193532-640-480.jpg
http://img49.imageshack.us/img49/2705/locket8ua.jpg
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8210 Dátum: 14 márc 28, 16:54:07 »

De Madara már meghalt egyszer,  és úgy is volt egy ideig, így  akkor ő utána  Indrának másban-is- kellett reinkarnálodnia..
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8211 Dátum: 14 márc 28, 16:59:35 »

Azt nem értem, hogy miért nem írta eddig senki, hogy Naruto Rin'negant kap? (Ha már írták elnézést, de én nem láttam). Fogadni mernék, hogy mikor felébred lila szeme lesz? Miért? Először is egy régebbi részben egy pillanatra felébredt benne. Láthattuk, de Naruto se értette hogy miért. Másodszor pedig Rikodou  azt mondta, hogy a kisebb testvér csak kemény munkával tudta azt elérni, amit az idősebb. Tehát feltételezhetjük, hogy az idős testvér egy-kettő lila szemmel futkározott, míg a másiknak kellett egy pár év. Tehát az a legvalószínűbb, hogy Narutonak lesz Rin'neganja. Ha valaki tud valami ellenérvet, akkor várom.
Másrészt Sasukéra vagyok kiváncsi, hogy milyen powerupot kap. Eléggé elcsépelt lenne, ha ő lenne a másik tesó.
1.Soha nem ébredt fel benne a rinnegan. Gondolom, hogy erre gondolsz:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/629/7 - de itt csak a tízfarkú tévesztette össze Rikudouval, ill. megérezte a benne lévő bijuukat.
2. Rikudou egyik fiának sem volt rinneganja. Sőt a kisebbiknek még csak semmilyen szemtechinkája sem, legalábbis nem volt róla szó. Ugyanakkora, de jellegére teljesen más ereje volt Ashurának és Idrának.
3. Narutonak semmi köze a szemtechnikákhoz, ellenben Sasuke, akinek most minden adott hozzá. Remélem/szerintem valami új, eredeti erőt fog kapni Naruto.
ui: Ha emlékszel  melyik fejezet, belinkeled, ahol Narutonak Rin'neganja van?

Pontosan nem tudom. Ha jól rémlik akkor volt, miután Naruto beszélgetett az összes állatkával.

Tutira lessz Rin'neganja Nevet Fogadnék merni, pedig nem szoktam.
Fogadjunk? Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #8212 Dátum: 14 márc 28, 17:50:38 »

Szöcske nem Indra reinkarnációja szerintem. Ugyanis Indra zseni volt, Ashura lúzer. (Naruto is lúzer) Itachi és Sasuke is tesók, Szöcske hiába volt zseni Narutohoz képest, mert Itachihoz képest ő is egy lúzer volt. Indra reinkarnációja szerintem Madara. Hagoromo tesója szerintem nem Madárkába reinkarnálódott (részemről illogikus lenne). Ugyanis itt két tesó harcáról volt szó, anno Indra vs Ashura, most pedig ezeknek a reinkarnációjuk vívják egymás ellen a csatát, vagyis Naruto vs Madara.

Egyetértek  Pontosan Erre gondoltam kb. én is.
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8213 Dátum: 14 márc 28, 18:44:24 »

Azt ugye tudjátok srácok hogy azon az elmélkedésen próbáltok dűlőre jutni amit alig néhány órája találtam ki. Persze mint mondtam nem kizárható tényező hogy valóban így történt de azért ne kezeljétek úgy mintha maga kishimoto írta volna ezeket le. Mosolyog

Ugye tudod hogy ezt nem te találtad ki?
Mint írtam azt már meg nem mondom hogy a mangában szerepelt-e vagy csak valamilyen módon szárnyra kapott pletyka, de már jópár éves történet.
Naplózva
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8214 Dátum: 14 márc 28, 18:57:26 »

Tényleg Narutóban még nem támadt fel az "uzumaki vér" mint Karin vagy Kushinában. Kíváncsi vagyok, hogy  Narutóbol mit vált majd ki Nevet
Naplózva
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8215 Dátum: 14 márc 28, 20:24:52 »

Nagyon nevetnék, ha Naruto a részeges stílussal verné le madarát Nevet
Naplózva
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8216 Dátum: 14 márc 28, 20:45:55 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/663/10   Ha ezt az erőt fel tudja éleszteni Naruto , akkor  Kuramával együtt nagy esélye van a győzelemre Mosolyog
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8217 Dátum: 14 márc 28, 21:28:40 »

Rini67 azt hiszem írta, hogy indra tesója nem örökölt semmit, én ezzel nem teljes mértékbe értenék egyet, hisz ha nem örökölt semmit (ergo ugyan olyan mint a ma élők shinobi világba) és gyakorolt meg stb. akkor se lenne olyan erős kb. mint a jelenlegi Madara hisz indra szerintem hasonló erőt képviselhetett, mint a három útas Madara, ha nem nagyobbat.
Tegyük fel kiválasztunk random személyt a naruto világba aki gyakorol éjjel-nappal és eléri kb. a 20-25 éves kort (kb. ennyi idősek lehettek amikor összecsaptak indrával, láthattuk és tippelni meglehetett a korukat) attól még nem lesz olyan szinten mint például a jelenlegi Madara.
Ha nektek az semmi, hogy rikodou sennin közvetlen leszármazottja, aki a valaha élt legerősebb shinobi (jó talán nem a legerősebb mostani infok alapján, de az ereje a többiékhez képest egy istené volt) akkor tényleg nem örökölt semmit.
Ráadásul lehet olyan is akinek később nő be a feje lágya és ő tartozhatott közéjük. Azért nehogymár azt higgyük, hogy valaki keményen edz és 20-25 éves korára a valaha élt legerősebb shinobikkal felveszi a versenyt.
Meg páran említették, hogy Sasuke azért nem lehet Indra leszármazottja mert, hogy nem olyan zseni, kérdem én, csak az mondható zseninek aki a zsenik között is zseni? Szerintem nem. Attól mert Itachi gyerekkorába tehetségesebb volt, mint Sasuke (meg mint a karakterek 99,999%a) az szerintem nem azt jelenti, hogy Sasuke nem lehetne Indra leszármazottja főleg úgy, hogy már Itachi chakrája is benne van plusz már erőbe is szerintem utolérte a bátyát)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8218 Dátum: 14 márc 28, 21:41:18 »

Bocs, de ezt nem én mondtam hanem a manga. Szóval ez tény.  A másik feltevésedre pedig ott van egy nagyon is jó példa. Lásd Lee, Gai és Dai esetét akik tehetségtelenek voltak és mégis odáig fejlődtek, hogy még Madarát is megszorongatja Gai. Szóval nem volt szüksége feltétlenül az örökségre hanem inkább akaratra támaszkodott és a társaira. Szóval nem minden az örökség, hiszen számtalan olyat láthatunk napjainkban is amikor valakinek a faterja egy zseni de a fia egy csődtömeg. Másrészt láttunk ennek ellenkező példáját is ahol a fiú vált zsenivé.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8219 Dátum: 14 márc 28, 22:52:53 »

Idézet
Lásd Lee, Gai és Dai esetét akik tehetségtelenek voltak és mégis odáig fejlődtek, hogy még Madarát is megszorongatja Gai.

Azt is vedd figyelembe Gai-nál, hogy ő már harminc fölötti éves és már tizen vagy huszon akárhány éve keményen edz, apjának is húsz évig tartott a nyolcadik kaput kinyitni, ráadásul náluk nem ez az alaperő, nem a nyolckapu az alaperejük ennyi év edzés után se, ha kinyitják akkor meghalnak a jelenlegi manga szerint míg ashura úgy harcolhatott indra ellen, hogy az volt neki az alap ereje (értsd nem kellett semmit nyitogatni ami százszorosára megnövelte az alaperejét)
Ráadásul Ashuranal onnan is lehet gondolni, hogy nem volt elejétől kezdve reménytelen esett, hogy képes volt Indra ellen helytállni, ergo sok chakrája lehetett már Ashuranak.
Az meg, hogy gyengébb volt, mint a bátya abból nem következik az, hogy semmije se volt meg egy nulla volt.
Itachihoz képest Sasukenak se volt semmi meg ő is egy nulla volt, de Sasuke meg a vele egykorúakat körberöhögte ötször erőfeszítés nélkül.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!