24 jún 18, 20:06:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 544 545 [546] 547 548 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1798539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8175 Dátum: 14 márc 27, 13:21:28 »

Még azt sem tudjuk hogy amikor Hasi megölte madarát hogy maradt életben. Lehet neki is megjelent valami az elméjében.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8176 Dátum: 14 márc 27, 14:42:15 »

Rikudounak csak azért van szarva mert benne volt a 10 farkú és az anyának azért mert ő evet a tiltót gyümölcsből ezért nem biztos hogy ufo .Madara és Obitó sem ufo még is volt szarvuk így csak a 10 farkú miatt lehet .De milyen lenne hogy Rikodou meg tanítaná Narutonak a Ninshuuut és azzal győzné le Madarát .
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #8177 Dátum: 14 márc 27, 14:50:15 »

Bár Sasuke zseninek számít Naruto mellett, azért mindig körülbelül mindig egy szinten mozogtak. Mikor volt a nagy csata kettejük között, akkor Narutonak a Kilencfarkú, Sasukénak pedig az átokpecsét segített. És nem sokon múlt. Ne felejtsük el, hogy Itachi vagy akár Kakashi is egy zseni Sasukéhoz képest (már 6 évesen jounin, stb.). Tehát, amit én valószínűnek tartok, hogy a másik testvér ugyan Sasukéba éled fel, de Itachi szeme által. Mert ha csak így bevágják, hogy Sasu a másik, akkor el van lőve. Viszont, ha az elméletem megállja a helyét, akkor végre értelmet nyer az is, hogy Sasuke miért Itachi szemeivel nyomul.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8178 Dátum: 14 márc 27, 15:25:36 »

Sasuke semmilyen tekintetben sem találnám méltóra annak hogy rá kiáltsuk hogy ő Indra reinkarnációja.
Sasuke kiskorától fogva azért edzett hogy elérje a bátyja szintjét ugyebár először még riválisként tekintett rá majd a bosszúvágyának kielégítésére kellett neki Itachi, majd konoha stb. Ez a világmegváltó dolog csak azóta jött be nála hogy ő akar lenni a hokage ikszdé. Madara viselkedését tekintve inkább hajazna az uchiha ősre mint hogy erővel teremtene békét.

Így viszont felmerült bennem egy gondolat hogy az uchiha kőtáblát azt maga Indra hagyta hátra és mondjuk úgy volt "beprogramozva" hogy minél több infót csak úgy érhetsz el róla ha a szemed is úgy fejlődik. Valószínűleg próbálta átadni az igazát generációkon át és végül Madarát sikerült is elérnie (mint akiben újjászületett, így emlékeztette saját magát) hogy méltó legyen arra a hagyatékra amit ő hátra hagyott, lehet hogy ez az egész holdszeme terv is maga Indra ötlete volt mivel ismerte az egész szituációt, és mivel Madarában újjáéledt így hosszú idő után betudja fejezni amit rohadt régen elkezdett, mármint azt hogy erővel bármi elérhető és méltó erre a ninshuu-nak nevezett dologra.

Ez természetesen csak egy gondolat de persze mért ne lehetne ez helytálló, nemde? Mosolyog
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8179 Dátum: 14 márc 27, 16:10:10 »

Ha Indra hagyta hátra a kőtáblát, akkor neki is elkellett érnie a Rinnegan-t.Mivel telljesen csak az által olvasható. Biztosan lesz szerepe még Rikoudu testvérének is, nemhiszem hogy csak úgy lett be iktatva a történetbe.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8180 Dátum: 14 márc 27, 16:32:20 »

Don Diablo
Ha Indra hagyta hátra a kőtáblát, akkor neki is elkellett érnie a Rinnegan-t.Mivel telljesen csak az által olvasható. Biztosan lesz szerepe még Rikoudu testvérének is, nemhiszem hogy csak úgy lett be iktatva a történetbe.


Madara még akkor olvasta el a táblát mikor örök mangekjua a volt messze később lett rinenganja . Bocsi a helyes írásért .


Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8181 Dátum: 14 márc 27, 18:50:47 »

Hát, ez a manga sok új infóval szolgált, de ugyan úgy kérdéseket von maga után.
Most akkor ezek szerint rikodou mégse olyan bika, mint bevolt állítva, hogy egyedül szembeszállt a juuby ellen és sikerült legyőznie, hanem ott volt a bátya is aki szerintem szintén hasonló erőt képviselhetett, mint rikodou. Ha pedig csak ketten voltak képesek juuby ellen győzni akkor a full juuby vagy sokkal erősebb, mint gondoltuk vagy pedig rikodou-t gondoltuk sokkal erősebbnek, mint ami. Nyilván még így is ő a legerősebbek között van. Azért mondom a legerősebbek között van-t, mert említve lett, hogy az anyja mindenkinél erősebb volt ergo rikodou anyja erősebb lehetett, mint rikodou, valamint rikodou bátyának erejét se ismerjük, de nyilván hasonló volt, mint rikodounak.
Azon is meglepődtem, hogy az uchiha ős sharingannal volt ott (sima három pontossal, wtf..?) Ráadásul ott volt már tizen akárhány éves.
Ebből is látszik, hogy itachinak sok jó meglátása volt "sharingan csak egy eszköz" hisz az Indra szerintem olyan erős lehetett, mint Madara három úttal és Madaranak három úthoz kellett Rinnega, Legerősebb Senju DNS-e, Legerősebb Uchiha DNS-e (saját maga)
Persze Indra szeme is nyilván tovább fejlődhetett és én azt is elbírom képzelni, hogy neki nem kellett senju dns hozzá hisz rögtön rikodou gyereke volt így csak fejlődnie kellett tovább és szerintem sharinganból automatikusan rinneganja lehetett vagy valami hasonló szem technikája.
Most, hogy meg tudtuk, hogy rikodounak volt bátya ez is pár kérdést von maga után. Például, hogy a bátyának lettek e gyerekei? Mert ha igen akkor nyilván ők is eléggé táposak lehettek és akkor miért nem esett szó róluk? Valamint akkor az ő leszármazottjai kik lehettek, ha Rikdou gyerekeinek leszármazottjai az Uchihák, Senjuk voltak?
Én még azt is elbírom képzelni, hogy rikodou bátya a juuby elleni harcba meghalt, remélem még esik szó a bátyáról meg a gyerekeiről, ha voltak.
Amúgy Naruto eléggé idegesítő volt, hogy rikodou-val úgy beszélt mintha egy senki lenne...
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8182 Dátum: 14 márc 27, 18:53:42 »

Pedig tényleg így volt leírva, ahogy fejlődik a szemed úgy tudsz egyre többet elolvasni róla.
Tehát sima sharingannal is olvasható egy része, de a teljes csak rinnegannal.

(Azonban nekem rémlik valami hogy titkosítva van, ezért lehet hogy megírhatták rinnegan nélkül de mondjuk valami jutsu folytán az olvasáshoz már kell.Viszont ez lehet nem a mangában volt csak valami fun oldalon, már nemtudom.)

Illetve a mangával kapcsolatban furának tartom, hogy az elején azt mondja ha elárulja a nevét akkor az befolyásolná a véleményét, de mikor később megmondja hogy kicsoda valójában akkor meg meglepődik hogy Naruto ismeri őt...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 18:58:15 írta wandor » Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8183 Dátum: 14 márc 27, 19:22:52 »

Még maga Madara mondta hogy halála ellőtt nem sokkal ébresztette fel a rinengant .Elég furcsa lenne hogy a vén Madara aki helyhez van kötve ( mert csak a szobor miatt élt sokáig ) közben valahogy még is besétál Avar rejtekbe elmegy egy csomó ucsihia és Senju meg stb mellet és végül el ér a szentélyhez és lejut a titkos szóbábba . Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 19:24:53 írta kurama95 » Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8184 Dátum: 14 márc 27, 19:43:51 »

És mivel a rinnegan nélkül olvasta vannak fél-téves információi, ebben nincsen semmi furcsa.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8185 Dátum: 14 márc 27, 20:36:14 »

Arra nem gondoltál hogy Indra Rinengan nélkül írta a szöveget és szándékosan írta így .Madara azt az igazat tudja mit Indra tudott, de Indra nem tudta azt az igazat min az apja Rikudou .De most majd Naruto a teljes igazat megtudja Rikudoutól . Nevet
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8186 Dátum: 14 márc 27, 20:49:15 »

De mint írtam is lehet hogy anélkül készült és utólag titkosították, de ez nem változtat a dolgon hogy a teljes megértéséhez kell a Rinnegan.
Aztán persze az sem kizárt hogy kishi menet közben ezt is elfelejtette...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8187 Dátum: 14 márc 27, 21:05:02 »

Azt ugye tudjátok srácok hogy azon az elmélkedésen próbáltok dűlőre jutni amit alig néhány órája találtam ki. Persze mint mondtam nem kizárható tényező hogy valóban így történt de azért ne kezeljétek úgy mintha maga kishimoto írta volna ezeket le. Mosolyog
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8188 Dátum: 14 márc 27, 21:28:36 »

elolvastam pár hozzászólást és a 2 testvér harcolt egymás ellen szóval nem hiszem hogy sasukéba lenne a másik testvér és majd segítene madara ellen, és rikudou testvéréröl edig egy szót se ejtetek pedig biztosan azonos nagyságú az erejük szóval biztosan lesz egy szép kis történet róla mondjuk az ő erejét is örökölhete valaki vagy ilyesmi és ő is utazgathat igy mint rikudou és lehet ő tanitota meg madarának használni a rinengánt. rikudouban csak a tizfarku fele volt elzárva ha jól értelmeztem és a testvérében a másik fele tehát akkor rikudou a 10 farkunak a felét osztota csak fel a másik részével meg kitudja mi lett eröl is biztosan szó lessz a késöbbiekben, és szerintem azért nincs olyan démoni külsejük(madara,rikudou) mint rikudou anyának mert csak a 10 farku fele van beléjük pecsételve.
igazán érdekel a tízfarkú másik felével mi lehet hol lehet
Naplózva
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8189 Dátum: 14 márc 27, 22:45:05 »

A holdon van...  Ha jól emlékszem  Pain - Naruto  harca alatt mondta el
Naplózva
Oldalak: 1 ... 544 545 [546] 547 548 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!