24 máj 18, 19:46:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8160 Dátum: 14 márc 27, 00:15:52 »

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....

Eleve rosszul gondolkozol. Nem az öreg került ide, hanem Naruto oda. Egészen egyszerűen Hagoromo ott csücsül a túlvilágot az élők világától elválasztó határvonalon, amolyan túristaként, és mivel Naruto haldoklik, ezért vagy mert Obitobi segítségével minden Bijuu-ból van neki egy kicsit, vagy pedig mert az öreg méltónak találta (vagy mindkettő), eljött hozzá beszélgetni.
Nem kell túlkomplikálni.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8161 Dátum: 14 márc 27, 06:29:36 »

Csak egy gondolat....
lehet a Hyuga klán is egy "félnótás" Uchihától származott el. Mosolyog)) Vagy a Senju-uchiha analógiára építve az öreg tesójának leszármazottai.
Na meg Lee és Guy szerepe is érdekes. Hashi (és Ashi =Ashura) ábrázolása is feltűnően (szó szerint)  hajaz rájuk... Főleg a kis Hashi frizurája sikerült elég bilisre. Mosolyog

Én még arra gondoltam, hogy mi van ha a 10 farkú "magunkba zárásánál" az öreg a chakrát, a másik öreg pedig a burkot (vagy vmi mást a 10 farkúból) zárt el magában és örökítette tovább. Egyébként Sobbi felvetése nem rossz. Mi több, egyáltalán nem lepődnék meg, ha a végén ez kerekedne ki a történetből.
Kíváncsian várom, hogy Sasukénál ki fog felbukkanni.

Na meg az is egy igazán érdekes kérdés, hogy mégis ki a jó isten lehetett Kaguya párja Nevet
Csak nem maga a 10farkú? Nevet Na jó, ilyen dolgokba inkább bele sem akarok gondolni Nevet

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8162 Dátum: 14 márc 27, 07:32:54 »

A bot két vége ugyanúgy hold meg nap, mint amikor a 2 gyerekét mutatják, ott is fel van tüntetvea falon
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/14
a másik reinkarnáció vagy sasuke vagy madara.
Naplózva
Lain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8163 Dátum: 14 márc 27, 07:35:59 »

Nekem az tűnt fel, hogy Madara jelenlegi formája az öreg testvérének a kinézetére hasonlít, legalábbis így hátulról.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8164 Dátum: 14 márc 27, 07:46:16 »

A bot két vége ugyanúgy hold meg nap, mint amikor a 2 gyerekét mutatják, ott is fel van tüntetvea falon
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/14
a másik reinkarnáció vagy sasuke vagy madara.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/16

itt is ! Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8165 Dátum: 14 márc 27, 08:12:33 »

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....

Eleve rosszul gondolkozol. Nem az öreg került ide, hanem Naruto oda. Egészen egyszerűen Hagoromo ott csücsül a túlvilágot az élők világától elválasztó határvonalon, amolyan túristaként, és mivel Naruto haldoklik, ezért vagy mert Obitobi segítségével minden Bijuu-ból van neki egy kicsit, vagy pedig mert az öreg méltónak találta (vagy mindkettő), eljött hozzá beszélgetni.
Nem kell túlkomplikálni.

Szerintem ez nem a túlvilág határán, hanem Naruto elméjében van. Ezt Rikudou el is mondja. Erre utal az is, hogy a "kinti emberek" (Sakura, Obito) mit tudnak tenni Narutóért.
A túlvilág határát már "láttuk", amikor Kakashi ott beszélgetett egy sor az apjával a tábortűznél.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8166 Dátum: 14 márc 27, 08:28:23 »

Ez a rész nagyon jó volt. Végre valami izgalom, mondjuk máshogy képzeltem el az öreget.  Gondolkozik És nem is számítottam rá, hogy ilyen körülmények között találkoznak, de végre ő is belekerült a sztoriba. Kitalálom, a másik fia biztosan Sasuban éledt majd ujjá.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8167 Dátum: 14 márc 27, 10:16:47 »

Szerintem jelenleg inkább Madara hajaz Indra-ra,és nem Sasuke. smirksweat Ugye elég sok közös van Madara és Indra-ba,mindkettő zseninek született,és mindkettőnek sharinganja volt amit profin is tudott használni.
Bár lehet,hogy Indra Sasuke-ba fog reinkarnálódni és segit legyőzni Madarat. De annak a vége egy harc lenne Naruto és Sasuke között. Ugye ha Naruto-Ashura és Sasuke-Indra akkor ott lessz egy kis csetepaté közöttük. Ugye ahogy láthattuk nem voltak valami jó testvérek. smirksweat Bár igy meglenne oldva a Naruto vs Sasuke is.

Eszembe jutott,hogyha Indra-Madara,akkor most Naruto-nak is akkora erőt kell kapnia mind kb Madara-nak. Ugye amit Rikudou mondott,hogy Ashura is sok edzés árán olyan erőre tett szert mind a testvére. Na most ha tényleg Indra-Madara,akkor Naruto is valami olyan erőt kapjon ami megeggyezik Madaraé-val,és akkor jöhet a giga csata. smirksweat
Valyon ha Naruto feléled és elmondja,hogy találkozott Rikudou nagypapi-val hányan fogak hinni neki. smirksweat
Remélem majd Madara-val is megosztja ezt a kis történetet amit megtud Rikudou-tól,és Madara-nak leesik az álla,hogy még ő sem tudhat mindent. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8168 Dátum: 14 márc 27, 11:04:46 »

Szerintem ha Naruto vs Sasuke lesz, az pusztán csak azért lesz hogy eldöntsék, ki a falu bikálya, komolyabb tétje nemhinném hogy lesz.Madar szerintem az öreg tesójával van kapcsolatban.De még az is opció, hogy mind2-en Indra inarnációi, mert ugye az öreg is mondja, hogy generációkon át újjászületnek mind2-en.Most elvileg annak kéne történnie, hogy a 2 tesó végre öszefog, és véget ér a köztük lévő ellentét.

Mondjuk a Hashirama-Ashura kapcsolat nekem csak azért sántít, mert Hashi már gyerek korában is keményebb volt Madaránál.Legalábbis Madara ezt állította.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8169 Dátum: 14 márc 27, 11:07:11 »

Azon gondolkoztatok mért van Öregen meg az anyán is szarv?  Ez nem emberi külsöre utal szerintem. Igy lehet tényleg nem az volt az anya.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8170 Dátum: 14 márc 27, 11:19:26 »

Sasu is erős, már kis kora óta szóval simán lehet. És Madara már egyszer meghalt és amúgy is más generáció. Hashiba lehetett volna Ashura, attól függetlenül, hogy erős volt. De szerintem ez nem fontos. És nem hinném én sem hogy lesz  Naruto-Sasuke fight, hacsak nem a pozicióért.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8171 Dátum: 14 márc 27, 11:41:32 »

De az öreg is azt mondta, hogy több generációban is jelen vannak. Eddig Sasuke semmi jelét nem mutatta, hogy Indraval állna kapcsolatban. Ezzel ellentétben Madara pont azt mutatja, hogy kapcsolat lehet közte és Indra között. Az, hogy kijátszotta a halált és éppen egy másik generáció idején tűnt fel, megmagyarázza az öreg kijelentése a generációkon jelenlévő kapcsolatról. Lehet, hogy éppen ezért nem tudott Indra megjelenni Sasukében mert Madara életben van. Madara pedig elég egyértelműen bizonyítja azt amit a két testvér viselkedéséről ismerünk. Mindent erővel kell megoldani Indra szerint és ez a viselkedési forma jellemző alapjában Madarára. Szóval szerintem Madara egyenlő Indra reinkarnáció és Naruto a másik.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8172 Dátum: 14 márc 27, 11:42:21 »

Rikudónak volt egy testvére, de úgy látszik róla már nem fog semmi kiderülni. Az meg várható volt, hogy Naruto kap valami senju tápot.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 27, 11:43:10 írta viktor6665 » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8173 Dátum: 14 márc 27, 12:33:19 »

De amikor Madara meghalt akkor Sasuke még nem élt. Ezért gondoltam arra, hogy benne születhetett újjá.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8174 Dátum: 14 márc 27, 13:00:51 »

Nem lehet tudni pontosan, hogy madara mikor halt meg. Sasuke most 16-17 éves. Az elöző háború idején pedig még élt Madara. Ezt Obito történetéből tudjuk mint ahogy azt is, hogy a háború kicsivel több mint 20 éve volt. Szóval nem tudjuk, hogy utána meddig élt még Madara, csak pát évről van szó a különbségben. Valószínű, hogy amikor Kurama és Obito megtámadta a falut akkor már Madara halott volt, de éppen azelőtt született meg Sasuke is. Szóval szinte egy időre tehető Madara halála és Sasuke születése is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!