24 máj 18, 21:58:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8145 Dátum: 14 márc 26, 20:36:26 »

Én vagyok az egyetlen akinek úgy jött le a mai manga, hogy Hagoromo nem egyenlő Rikidou-val, hanem Rikidou volt Hagoromo testvére?

Hagoromo Rikudou igazi neve. A "Rikudou" név csak egy elnevezés ahogy a Bijuuk neve is pl. Rikudou név ugye 6 út bölcsét jelenti, az inkább egy titulus mint név. Egyébként a fejezetben el is mondja hogy Hagoromonak hívják de ismerik Rikudouként is.

http://www.mangareader.net/naruto/670/13
Nah most itt nem arról van szó, h az istennőnek 2 fia született? Rikodunak volt egy testvére.

Igen erről van szó. Bár Rikudou testvéréről nem igazán esett szó.
Naplózva

Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8146 Dátum: 14 márc 26, 21:16:16 »

Am én 1 aprócska részletet nem értek itt... ha benéztem bocs mindenkitől csak kiváncsi vook.. elméletileg Rikudou azért néz igy ki bottal meg mindenel mint madara is meg obito is példa erre ugye... mert benne van a 10 farkú nemde? akkor Rikudou és a testvére is hogy nézhettek már eleve igy ki mikor harcoltak a 10 farkúval? mint azt a képen láttuk.. ezt valahogy nem értem Nevet már eleve ilyenek voltak vagy most mi a helyzet? Nevet
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8147 Dátum: 14 márc 26, 21:30:01 »

Most olvastam magyarban hát nem semmi. Szóval Indra aki az Uciha Őse és zseni volt mindenben mint Sasuke és van Ashura aki a Senjuk Őse és olyan tehetségtelen és buta volt mint Naruto .Szóval Ashura kemény munkával és mások szeretetével ( támogatásával ) a vér fel ébredt benne így elérte ugyan azt az erőt mit Indra .Szóval akkor Narutoban is feltámad az a vér és képes lesz ugyan arra mint sasuke .? És akkor Saringan nélkül susanozni meg ametarasuzni .Meghasonlok ?Mert most hírtelen ezt nem értem .   Gondolkozik
Naplózva
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8148 Dátum: 14 márc 26, 21:37:54 »

uh:D  nem akarom elkiabálni de remélem így lesz Nevet
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #8149 Dátum: 14 márc 26, 21:46:06 »

Tetszett ez a rész, az öreg egy érdkes fazon, és végre megtudhattuk a családja történetét is. Naruto arckifejezésein jókat röhögtem  Nevet

Ez a kétvégű bot nem tetszik, tök hülyén néz ki, hogy az egyik vége olyan mint a Madárka botja, a másik meg mint Obitoé, de biztos van valami szerepe... Gondolkozik

Most olvastam magyarban hát nem semmi. Szóval Indra aki az Uciha Őse és zseni volt mindenben mint Sasuke és van Ashura aki a Senjuk Őse és olyan tehetségtelen és buta volt mint Naruto .Szóval Ashura kemény munkával és mások szeretetével ( támogatásával ) a vér fel ébredt benne így elérte ugyan azt az erőt mit Indra .Szóval akkor Narutoban is feltámad az a vér és képes lesz ugyan arra mint sasuke .? És akkor Saringan nélkül susanozni meg ametarasuzni .Meghasonlok ?Mert most hírtelen ezt nem értem .   Gondolkozik

Susanozni meg amaterasuzni nem fog, mivel láthattuk az utolsó oldalon, hogy a kilencfarkú valamilyen formáját használta a testváre ellen Ashura. Én konkrétan egy esetleges Rinneganra vagy fa-elemre számítok (bár nem tudja se a föld, se a víz elemet haszálni...), és természetesen egy gyengébb kivitelű Rikudora.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 21:47:38 írta zsandris1 » Naplózva
Jocifradi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #8150 Dátum: 14 márc 26, 21:47:06 »

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #8151 Dátum: 14 márc 26, 21:49:02 »

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....

Csak a fejezettel kapcsolatban írtam róla, mit nem értesz?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8152 Dátum: 14 márc 26, 22:20:21 »

Agyhalált kaptam a kommentektől, inkább alszok. Nevet

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....

Egyszerű, Naruto megkapta az összes bijuut, ő az egyetlen aki a nevüket is tudja, ezért megjelent az öreg. Anno Minato is megjelent mikor majdnem teljesen átvette Kurama az irányítást, itt is hasonló lehet.

Azt nem értem, hogy az öreg, hogy került most ide....

Csak a fejezettel kapcsolatban írtam róla, mit nem értesz?

Nem neked írta.  smirksweat

Ami a botot illeti komolyan nem értem mit nem lehet felfogni rajta.  ikszdé
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8153 Dátum: 14 márc 26, 22:34:36 »

De a magyar mangában le van írva, hogy megérezte Rikudou senin a Naruto lelkét akiről aztán kiderült hogy Ashura reinkarnációja. Vagyis ő nyílván egy olyan helyen van, ahol a "szellemek" de mivel ő nem akárki, ahogy kiderült..nem valami földi lény... ikszdé így bizonyára képes utazni az idősíkon.

Hasonló mint mikor Minato megjelent, hogy megakadályozza Kurama 9-ik farkincájának előbújását.
Nagyon érdekes sztorit mesélt el az öreg, és így másodjára elolvasta mostmár sokkal Rikudous nagypapi.  bow
Kíváncsian várom, a következő fejezetett, amin szerintem Naruto és az öreg tovább beszélgetnek még.

De gondoljatok bele. Ott van szerencsétlen Sasuke. Kérdés az, hogy ő is talizik-e az öreggel vagy sem. Ha nem, és Naruto szóvá teszi hogy nem csak a szüleivel sikerült találkoznia, de még a híres Rikudou seninnel is..Madara komolyan magához fog nyúlni, nemhogy Sasuke.... ikszdé ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8154 Dátum: 14 márc 26, 22:38:23 »

Kicsit Madara-Obito dialógust idézi a párbeszéd Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #8155 Dátum: 14 márc 26, 22:53:13 »

Túlkomplikáljátok. Az öregtől származik a chakra, (az anyját most ne keverjük ide) ezért mindenkiben, akiben van chakra, egy része ott van Rikudouból is. Csak nem mindenkinek jelenik meg, viszont mondja is, hogy már több emberben megjelent, folyamatosan figyeli az embereket, időtől függetlenül, mert a chakrája generációról generációra öröklődik. Ez olyasmi, mint Orochimaru átokpecsétje, csak mivel ő nem egy családfa "gyökere" neki közben kell beszállni chakrával. Így érthető?

Amúgy elmélet, de már kezdem sejteni ki volt Madara segédje.... valszeg benne nem Rikudou hanem a testvére jelent meg, túl feltűnően nem esett szó az öreg testvéréről, aki mellékesen hátulról kísértetiesen hasonlít Madarára, fekete kéz hosszú haj stb... Ráadásul miért hozza be utólag Kishi?.... lesz még itt csavar..... Valszeg a tesó látta el hasznos tanácsokkal Madarát, különben honnan tudott volna meg ennyi mindent rinnenganról, 10 farkú üres burkáról és annak használatáról, a 6 útról, a táblán ennyi mindent volt? meg a halálból is valahogy visszajött.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:55:43 írta Sobbi » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8156 Dátum: 14 márc 26, 22:53:38 »

Most olvastam magyarban hát nem semmi. Szóval Indra aki az Uciha Őse és zseni volt mindenben mint Sasuke és van Ashura aki a Senjuk Őse és olyan tehetségtelen és buta volt mint Naruto .Szóval Ashura kemény munkával és mások szeretetével ( támogatásával ) a vér fel ébredt benne így elérte ugyan azt az erőt mit Indra .Szóval akkor Narutoban is feltámad az a vér és képes lesz ugyan arra mint sasuke .? És akkor Saringan nélkül susanozni meg ametarasuzni .Meghasonlok ?Mert most hírtelen ezt nem értem .   Gondolkozik

Naruto már túl van a kemény munkán és feljutott Sasuke szintjére. ^^

Engem a 3. hokagéra emlékeztet a fizimiskája, és nem érzem rémisztőnek, inkább szimpatikus figura.

Örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel. Sőt nem is igazán Sarutobi-senseire, hanem az az "elődjére" hasonlít:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto_pilot/Naruto_pilot/5 (bal felső sarok)


Azért azt, hogy Ashura "ága" csak pancserekből áll nem szó szerint kell érteni. Ha végignézzük, akkor kik is voltak ők:
- Hashirama (<--> Madara),
- Sarutobi (<--> Danzou),  <--- ez csak képletes ^^
- Jiraiya (<--> Orochimaru),
- Kushina (<--> ?)
- Obito (<--> Kakashi),
- Naruto (<--> Sasuke).

Én nem korlátoznám Rikudou két fiának "örököseit" csak a Senjukra, Uchihákra és az Uzumakikra. Láthatjuk, hogy mind igen jelentős, és cseppet sem gyenge alakok. kacsint Már ha csak Naruto példáját nézzük, jinchuuriki sem lehet bárki. Ahhoz eleve különlegesnek kell lenni, erős chakrával. A Remete formát sem tudja megtanulni bárki.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 23:10:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Petit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8157 Dátum: 14 márc 26, 22:54:18 »

Hmm, tok érdekes volt a manga Mosolyog de vajon mivel akarja megbízni narutot?
meg szerintem az összes felosztott bijju-t ashura-ba pecsételte http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/17 ,,új lehetőséget ismertem fel" és ezért felosztotta a 10 farkút vélemény?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8158 Dátum: 14 márc 26, 23:04:34 »

Hmm, tok érdekes volt a manga Mosolyog de vajon mivel akarja megbízni narutot?
...

Szerintem ezt akarja majd rábízni:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/12 (és a következő oldal).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8159 Dátum: 14 márc 26, 23:05:24 »

Hoppá már ma kész van magyarul? Nem semmi a főleg sok szöveg miatt.ideje el olvasnom a mi nyelvünkön is.
Valóban nagyon hasonlít a pilotban szereplő Öreg mesterre.

"Túlkomplikáljátok. Az öregtől származik a chakra, (az anyját most ne keverjük ide) ezért mindenkiben, akiben van chakra, egy része ott van Rikudouból is. Csak nem mindenkinek jelenik meg, viszont mondja is, hogy már több emberben megjelent, folyamatosan figyeli az embereket, időtől függetlenül, mert a chakrája generációról generációra öröklődik. Ez olyasmi, mint Orochimaru átokpecsétje, csak mivel ő nem egy családfa "gyökere" neki közben kell beszállni chakrával. Így érthető?"

Ennél jobban össze se lehett volna foglalni a felbukkanásását. kacsint
Minato és Kushina is Chakrájuk miatt bukkanhattak fel Naruto elméjében/lelkében.csak ez esetben sokkal alapabb és összetettebb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!