24 máj 19, 00:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8115 Dátum: 14 márc 26, 16:56:45 »

A Juubi nem lehetett benne Asurában, mivel amíg élt az öreg Rikoudou addig benne volt, aztán pedig 9 részre osztotta.De naruto is tudta manipulálni formailag a palástot egy bizonyos szintig, szóval ez már Asurának mehetett magasabb szinten ha ő volt a Kyubi jinchurikije.Vagy lehet hogy az az állapot, amikor mind a 9 biju-tól rendelkezik chakrával.Amit egyébként megfigyeltem, hogy az öreg tesója, az úgyanúgy néz ki, mint Madara Juubi módban.Lehet hogy csak véletlen, de lehet hogy nem.Mosolyog Azt pedig az öreg béka is megjósolta a hegyen, hogy Naruto megfog küzdeni valakivel akinek hatalmas erő lakozik a szemeiben.Ez elég 2 értelmű, de én arra gondolok, hogy Sasuke a másik inkarnáció.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 16:58:22 írta Don Diablo » Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8116 Dátum: 14 márc 26, 16:58:00 »

Hát hogy Naruto az ifijab fiú chakráját örökölte azon nem lehet meglepődni hiszen gyerek kora óta megtéríti a rosszakat a szeretet erejével . Én elégé Sasuke ellenes vagyok bocsi, de mire fel kéne minél hamarabb rinengant kapnia persze hogy azt neki kéne,de idővel nem most .Sasuke csak úgy kapta az erejét fokozatosan .Egyedül csak a csidoriét küzdött meg,míg Naruto kemény munkával érte el ezt a állapotot .De azért kíváncsi leszek mit kap Rikudoutól .
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8117 Dátum: 14 márc 26, 17:04:34 »

Hát ez valóban tényleg érdekes fejezet volt. Megtudtuk végül a teljes történetett. Bár a senin arcát nem ilyen rémesnek képzeltem, de aránylag megszokható. Megtudtuk, hogy Naruto Ashura reinkarnációja, az ereje, meg minden hasonló adottsága teljesen ugyanaz. Gondolom a másik részben majd Sasukét vesézik ki, hogy ő meg kiköpött Indra ikszdé  ikszdé (gomenne ha rosszul írtam az új nevüket, de csak egyszer futottam át az angol mangát)
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8118 Dátum: 14 márc 26, 17:07:33 »

Pontosan, Rikudou látva a fiatalabbik fia útját feldarabolta a benne lévő juubit. Szóval Ashura nem kapta meg a juubit.
Az meg, hogy Naruto rinnegant kapjon, eddig is eléggé irreális volt, ezután meg még inkább, hogy Ashura chakrája benne reinkarnálódott.
Mondjuk kíváncsi vagyok, de ezek után szinte biztos, hogy Sasuke meg az idősebbik chakrájával rendelkezik. Amúgy vannak ám itt összefüggések bőven: Narutóék, mint az új sannin. Naruto és Sasuke mint Hashirama és Madara, ill. most mint a két fiú.
Szóval király volt! Nagyon-nagyon állat volt Nevet
Mondjuk Rikudou kinézetén egy kicsit meglepődtem, de nem rossz. Kicsit barátságosabb kinézetű nagypapira számítottam, de a rész végére már teljesen átjött, szóval ez is plusz pont.
Sasukénak meg ha komolyabban vesszük ezt az összefüggést, akkor nem is baj, ha nem harcol meg mindenért.
Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy ahogy már kifejtettem régebben, szerintem Madara átszállása óta folyamatosan emelkedőben van a manga. Hajrá, csak így tovább!
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mavo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #8119 Dátum: 14 márc 26, 17:14:17 »

Mindkettő Indra reinkarnációja, Sasuke is és Madara is, teljesen egyértelmű. Mint ahogy Ashuráé sem csak Naruto, de Hashirama is. Az hogy Madara évtizedekkel később valahogy feléled, az nyilván nem volt belekalkulálva a rendszerbe... Egyébként szerintem pont ez fogja felborítani az egyensúlyt, és Sasukét pacifizálni. Eleddig még egyetlen Indra reinkarnáció sem találkozott egymással, nem látták egymást külső szemlélőként, nem látták egymás útját és bukását. Amennyiben Sasuke részt vesz Madara legyőzésében - és már hogy a francba ne venne részt - kvázi a saját Indra énjét is ki fogja nyírni ugyanazzal a lökettel.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 17:25:52 írta Mavo » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #8120 Dátum: 14 márc 26, 17:26:09 »

Hagoromo nem sokat árult el a saját testvéréről. Ha tippelnem kéne, szerintem ő is egy kis gézengúz lehetett, mint Indra és Madara. Szerintem Hagoromo fiainak reinkarnációi Naruto és Sasuke, Madara pedig Hagoromo testvérének lehet az újjászületése. Már páran említették, hogy a képen nagyon hasonlít az új Madarára, és Madara erőben is közelebb áll Hagoromohoz, mint Naruto vagy Sasuke, akik így inkább a fiai reinkarnációi lehetnek, Madara pedig a testvéré. Illetve Naruto már biztosan az.
Naplózva

Tomi is a good boy.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8121 Dátum: 14 márc 26, 17:32:04 »

rikudo anya csak szerintem hasonlít a shinigamira?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #8122 Dátum: 14 márc 26, 17:38:59 »

ez nekem is feltűnt, tuti belemagyaráznak valamit
Naplózva

lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8123 Dátum: 14 márc 26, 17:47:45 »

Ashura japánban egy isten   ha  megnézitek a képeket, akkor  magyarázatot kaptok az utolsó oldalra Mosolyog   
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #8124 Dátum: 14 márc 26, 17:57:53 »

Hihetetlen hogy egyesek mennyi hülyeséget össze tudnak hordani. Nevet

Narutonak nem lesz Rinneganja, épp Rikudou mondta hogy nem a zseni reinkarnációja, akinek ugye volt szemtechnikája, hanem Ashuráé. És ha csak Rikudou nem adja át az ő Rinneganját akor Narutonak nem lesz. Az utolsó képen sincs semmi szemtechnika Ashuránál csak valószínűleg a szokásos Róka szempár van ami Narutonak is van. Hihetetlen hogy az olvasás készsége ennyire kihalt. Ha valakinek lesz Rinneganja akkor az Sasuke. Feltéve ha a másik tesó chakrája benne éledt újjá. Valószínűleg ez így is van mert máskülönben nem sok értelme lenne.

Ami Ashura róka módját illeti az utolsó oldalon, megmerném kockáztatni hogy az nem is Kurama hanem csak egy szimpla palást mint a Susanoo. Szóval balint002 az tuti hogy nem egy fail-es rajz hanem direkt így néz ki. Egyébként ha megszámolod a kezeit akkor 6 keze van de mivel ugye palást módban növeszthet akármennyit ez nem számít. Szerintem annyi a story hogy a Juubi Ashurában van és olyankor így néz ki. Valószínűleg ezért is harcolt a testvérével anno mert megakarta szerezni Ashurától a juubit.

Maga a fejezet pedig nagyon faja volt. Rendesen meglepett az öreg jelenléte és igen valóban nagyon öregnek látszik de jó pár 100 éves szóval megbocsájtható. Nevet Bár az anyja jóval félelmetesebb és én is támogatom az ötletet miszerint anyuci egy Uzumaki. Ha kapunk egyszer egy hivatalos színezést és piros a haja akkor ez be is igazolódik.

Egyébként ha vége lesz a mangának egyszer remélem Kishi csinál egy flashback mangát amiben bemutatja ezt a múltat annak nagyon tudnék örülni. Bár tőlem a Narutoban is meglépheti ezt csak ne legyen túl rövid.


Nem tudom, hogy lehetne Rikudo anyja egy uzumaki,Ha Rikudotol jöttek az Senju/Uchihák és a Senju mellékágába tartozott az Uzumaki ..mielőtt irsz valamit olvasd már el még1x pls Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8125 Dátum: 14 márc 26, 18:04:53 »

Azért abba remélem nem fogunk belemenni, hogy most két reinkarnáció egymással találkozik, és akkor fel borul a világ rendje.. ez már nem lenne ide illő. Amúgy is, ha jól értettem a chakra reinkarnálódott, nem a lélek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8126 Dátum: 14 márc 26, 18:12:06 »

rikudo anya csak szerintem hasonlít a shinigamira?

Jó észrevétel. kacsint Ha a történelmi szerepéből indulnuk ki,akkor könnyen elképzelhető ez a lelkének megtestesülése/maradványa.
Már csak az a kérdés ki keltette fel elsőként.

Csak kíváncsiságból de az honnan jött hogy Hagoromo(Rikudou) anyja Uzumaki? Gondolkozik
A későbbi Senju és Uchiha ág csak a fiúknál vált ki.(testvérek.Azt pedig mindenki döntse el hogy kettő generáció közül melyik,ha nem mindkettő.)Az Uzumaki pedig a Senjunak a mellékága,ha jól emlékszem.
Ebből kiindulva Ő egyszerre mindegyik és egyiksem. Mosolyog

"Madara erőben is közelebb áll Hagoromohoz, mint Naruto vagy Sasuke, akik így inkább a fiai reinkarnációi lehetnek, Madara pedig a testvéré. "

Hm,ez nagyon is esélyes lehetőség,hogy így történt az Inkarnáció-k listája.Még tetszeni is kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 18:13:24 írta K ichigo » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8127 Dátum: 14 márc 26, 18:26:24 »

Nem tudom, hogy lehetne Rikudo anyja egy uzumaki,Ha Rikudotol jöttek az Senju/Uchihák és a Senju mellékágába tartozott az Uzumaki ..mielőtt irsz valamit olvasd már el még1x pls Nevet

Te meg mielőtt kommentelsz olvass! Nevet
Pont utánad írták hogy a Senjuk, az Uchiha-k is mind Rikudoutól jöttek, az Uzumakik meg a Senjuk mellék ágai. Tehát ők is Rikudou leszármazottjai és épp ezért Kaguráé is mivel ő volt az első úgymond chakra használó így mindenki tőle ered. Utánad tökéletesen megfogalmazta K ichigo.

Csak kíváncsiságból de az honnan jött hogy Hagoromo(Rikudou) anyja Uzumaki? Gondolkozik
A későbbi Senju és Uchiha ág csak a fiúknál vált ki.(testvérek.Azt pedig mindenki döntse el hogy kettő generáció közül melyik,ha nem mindkettő.)Az Uzumaki pedig a Senjunak a mellékága,ha jól emlékszem.
Ebből kiindulva Ő egyszerre mindegyik és egyiksem. Mosolyog

Ergo mivel a férfi oldalról születtek a Senjuk és az Ucsigák ezért gondolom a nők részéről pedig az Uzumakik. Nem véletlen hogy a Senju klán mindig őket kérte fel Kurama befogadására. kacsint Meg gondolom tök véletlen hogy Kagura tök ugyan úgy néz ki mint Mito vagy akár Kushina csak sokkal démonibb formában.

Egyébként erről kár vitát kezdeményezni mivel semmi sem biztos és csak remélni tudom hogy betekintést kapunk a régi időkbe, hogy meglegyen a full családfa. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8128 Dátum: 14 márc 26, 18:37:26 »

Ashura japánban egy isten.

Tévedés.
Mind Asura, mind Indra hindu vagyis alapvetően Indiai eredetű "istenségek". Indra a villám, a menydörgés és a háború hindu istene, míg az Asurák a hindu hit szerint a negatív karmából született hat kezű félistenek.
(Pain hat útja közül az egyik, japánul "Shurado" lefordítva az "Asurák útja". Az Asurákat gyakran csak Suráknak hívják.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 18:39:01 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8129 Dátum: 14 márc 26, 18:48:49 »

Tévedés.
Mind Asura, mind Indra hindu vagyis alapvetően Indiai eredetű "istenségek". Indra a villám, a menydörgés és a háború hindu istene, míg az Asurák a hindu hit szerint a negatív karmából született hat kezű félistenek.
(Pain hat útja közül az egyik, japánul "Shurado" lefordítva az "Asurák útja". Az Asurákat gyakran csak Suráknak hívják.)

Bezony. És mily' meglepő hogy Pain ugye Nagato volt, aki egy Uzumaki. Nevet Khmm khmm. Nyelvesít
Szóval ez még inkább alátámasztja azt hogy Kagura is Uzumaki volt, elvégre az unokája neve sem véletlen az ami. Kishi nem igazán szokott véletlenekre alapozni. Persze nem a szó szoros értelmében kell érteni hogy Kagura Uzumaki mielőtt valaki félreérti. Egyszerűen csak az ő leszármazottjai.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 18:51:03 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!