24 szep 28, 23:01:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911680 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8100 Dátum: 14 márc 26, 14:12:57 »

Ui. Ha jól értelmeztem, akkor ez most nem a szigorú értelemben vett reinkarnáció, vagyis lélekvándorlás, inkább chakra vándorlás. Nem?

Jaja a chakrája reinkarnálódott Naruto-ba nem Ashura maga. smirksweat Ha jól értelmeztem az angol szöveget,akkor Rikudo mondta is,hogy a testük már elpusztult,de a chakrájuk nem. És igy lehet ugye,hogy Naruto-ba reinkarnálódott Ashura chakrája. Kiváncsi vagyok,hogy Indra chakrája Sasuke-ba vagy Madara-ba reinkarnálódott.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8101 Dátum: 14 márc 26, 14:14:21 »

Ehhez hasonló történelemmel foglalkozó részt bármikor szívesen olvasnék még.
Szegény Naruto mennyire le kell egyszerűsíteni neki.Bár néha jogosan. smirksweat
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8102 Dátum: 14 márc 26, 14:51:55 »

régen kommenteltem ide de ez a fejezet megérdemli!
nagyon jó és érdekes volt több ilyet!
Ezekután akár narutonak is lehet rinneganja mondjuk ehhez hasonló magyarázatokkal eltudnám fogadni.
Sasukénél is lehet megjelenik, de a kövi fejezetben kérem még ne ő legyen!
kezd felfelé ívelni a manga  bow
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8103 Dátum: 14 márc 26, 14:55:58 »

Őszintén elállt a szavam alig várom hogy magyarul is olvashassam .Sokkal több mint vártam és sokk választ kaptam a kérdéseimre .Amikor Kurama vissza emlékezet Rikudoura,azt mondta az öreg a biyuknak hogy keressék mi is az igazi erő .És Naruto az kinek bírtokában van ennek az erőnek .De azt bírnám a legjobban amikor Naruto vissza jön és ki ossza Madarát hogy nem éppen úgy történt ahogy te hiszed .
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8104 Dátum: 14 márc 26, 14:57:38 »

Igaz, h arra ment el 7 oldal, h Naruto nem érti az öreget, de ettől függetlenül, nagyon tetszett a heti fejezet és ez az új történet, nagyon izgalmasan indul Mosolyog
Vajon Indra (idősebb tesó) chakrája, Sasuke-ban, vagy Madara-ban öröklődött tovább? Mert ha Tobi régi beszédére fókuszálunk, akk Sasuke, ugye a 2 út, de most akár simán lehetne Madara is, sztem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8105 Dátum: 14 márc 26, 15:14:01 »

valószínűleg narutónak is van valamilyen szem technikája csak még nem ébresztette fel http://www.onemanga.me/naruto_manga/670/20/  ezen az oldalon legfelül látszik, hogy a két testvér harcol...  Ashurának valamilyen szem technikája van.... Lehet, hogy maga a susano az bijuu  csakra változatban. Remélem  hogy Narutónak  is megtanítja Rikudo mind azt amit Ashurának és akkor méltó ellenfele lesz  Madarának Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8106 Dátum: 14 márc 26, 15:22:10 »

Kurama csak azért barátkozott össze Narutoval, mert "benne van" Ashura  Faceg

Jó kis rész volt, viszont Rikodou iszonyat ronda lett...

Remélem ezeket majd Madara is hallani fogja, és a mosoly hamar eltűnik az arcáról  Nevet
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8107 Dátum: 14 márc 26, 15:38:26 »

Hát ez a rész felettébb érdekes volt, nem sok új dolgot nem tudtunk meg, csak azt hogy még Obito és Madara sem tudhat mindent pontosan. Hagoromo kinézete kicsit randa, de attól függetlenül nekem tetszik Nevet bár kicsit kevésbé öregebbnek képzeltem smirksweat Amikor az anyja rajzolódott ki a víztükörből először azt hittem, hogy a Halálisten fog végül kijönni Nevet Na az lett volna a nagy csavar!
Holnap lesz Naruto születésnapja (ha csak nincs még éjfél) lehet, hogy arra föl ébred fel valami erő, apropó erő!
http://www.onemanga.me/naruto_manga/670/20/
Ha csinált már ronda rajzot a mangaka, akkor ez az! Alul Kurama lábak, hárompár kar, mintha a pókembert nézném, valamilyen láng van mögötte ami nem is farok nem is palást, és a feje meg mintha rókamaszkja lenne de mégsem az, ráadásul ez duplán. Ráadásul az a furcsa testhelyzet, az egyik kar még rosszul is áll. Hát ez egy rossz és félkész kép, nem a fejezet végére kellett volna tenni Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8108 Dátum: 14 márc 26, 15:55:15 »

Hihetetlen hogy egyesek mennyi hülyeséget össze tudnak hordani. Nevet

Narutonak nem lesz Rinneganja, épp Rikudou mondta hogy nem a zseni reinkarnációja, akinek ugye volt szemtechnikája, hanem Ashuráé. És ha csak Rikudou nem adja át az ő Rinneganját akor Narutonak nem lesz. Az utolsó képen sincs semmi szemtechnika Ashuránál csak valószínűleg a szokásos Róka szempár van ami Narutonak is van. Hihetetlen hogy az olvasás készsége ennyire kihalt. Ha valakinek lesz Rinneganja akkor az Sasuke. Feltéve ha a másik tesó chakrája benne éledt újjá. Valószínűleg ez így is van mert máskülönben nem sok értelme lenne.

Ami Ashura róka módját illeti az utolsó oldalon, megmerném kockáztatni hogy az nem is Kurama hanem csak egy szimpla palást mint a Susanoo. Szóval balint002 az tuti hogy nem egy fail-es rajz hanem direkt így néz ki. Egyébként ha megszámolod a kezeit akkor 6 keze van de mivel ugye palást módban növeszthet akármennyit ez nem számít. Szerintem annyi a story hogy a Juubi Ashurában van és olyankor így néz ki. Valószínűleg ezért is harcolt a testvérével anno mert megakarta szerezni Ashurától a juubit.

Maga a fejezet pedig nagyon faja volt. Rendesen meglepett az öreg jelenléte és igen valóban nagyon öregnek látszik de jó pár 100 éves szóval megbocsájtható. Nevet Bár az anyja jóval félelmetesebb és én is támogatom az ötletet miszerint anyuci egy Uzumaki. Ha kapunk egyszer egy hivatalos színezést és piros a haja akkor ez be is igazolódik.

Egyébként ha vége lesz a mangának egyszer remélem Kishi csinál egy flashback mangát amiben bemutatja ezt a múltat annak nagyon tudnék örülni. Bár tőlem a Narutoban is meglépheti ezt csak ne legyen túl rövid.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 15:58:33 írta Kuro25 » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8109 Dátum: 14 márc 26, 16:08:15 »

Ez a fejezet végre ütött ! rikudot nem így képzeltem el, de jó lesz ez is.
Végén ashura palástja olyan mint narutoé, ez meg magyarázza naruto is miért így néz ki.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8110 Dátum: 14 márc 26, 16:10:52 »

Kuro25 ha figyelmesen végig olvasod a hozzászólásomat, láthatod, hogy nem azt mondtam, hogy azért fail mert nem hasonlít a rókamódra, hanem azért mert ronda, és egy szépen kidolgozott susanoo mellett félkésznek érzem, ezt gondolom te sem tagadod Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8111 Dátum: 14 márc 26, 16:21:29 »

Kuro25 ha figyelmesen végig olvasod a hozzászólásomat, láthatod, hogy nem azt mondtam, hogy azért fail mert nem hasonlít a rókamódra, hanem azért mert ronda, és egy szépen kidolgozott susanoo mellett félkésznek érzem, ezt gondolom te sem tagadod Mosolyog

Lehetséges, de amíg nem tudjuk meg hogy pontosan mi az ne vonjunk le elhamarkodott következtetést. Mosolyog

Egyébként most így jobban megnéztem Kagurát, ugye Rikudo mamit, szinte totál úgy néz ki mint Hashirama felesége Mito. Ha jól látom a homlokán még Byakugou is van. szóval egyre valószínűbb hogy Uzumaki. Mondjuk azok a szarvak nem tudom mik rajtuk. Nevet
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8112 Dátum: 14 márc 26, 16:27:19 »

Szerintem nem lessz Naruto-nak rinnengánja. Ugye ha már elmondták,hogy Ashura-nak sem volt semmilyen különleges ereje és,hogy csak azért érte utol a testvérét mert kitartóan edzett. Pont mint Naruto mikor Sasuke lelépett.

Szerintem az a rajz nem ronda,bár kicsit tényleg furcsa de na ezt elnézem. smirksweat Arra azért kiváncsi vagyok,hogy Ashura a juubi módban van,vagy esetleg a teljes Kurama módban van. Bár ugye volt rá régebben utalás,hogy Kurama hasónlit legjobban a Juubi-hoz igy lehet,hogy Ashura-ba a juubi volt pecsételve,és igy nézett ki bijuu formában.
Bár az nem tiszta nekem,hogyha Ashura-ba a juubi volt zárva,akkor hogyan tudott ilyen egéssz palástot használni. Mert ugye ahoz,hogy feltudd venni a bijuu alakját,ahoz jóban kell lenned a bijuu-val. Na most én nemtudom elkpzelni,hogy a Juubi jóban volt annak a fiával aki legyőzte őt,bár lehetséges.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8113 Dátum: 14 márc 26, 16:33:38 »

Hát a Jubii elég nehezen lehetett benne, mivel azt darabolta szét Hagoromo 9 bijura smirksweat Szóval vagy Kurama mód tökéletesítve, vagy valami belső erő
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8114 Dátum: 14 márc 26, 16:47:03 »

Ez a fejezet nekem kifejezetten tetszett az információk miatt. Mondjuk egy részét már ismertük nagy vonalakban. Másrészt ezzel most nyilvánvaló lett a két testvér közötti különbség és, hogy a fiatalabb nem rendelkezett tulajdonképpen semmivel az akaraterején és a szorgalmán kívül, míg a másik megkapott "mindent". Egyébként én Madarára gondolok a másik reinkarnációnak mivel nála volt említve a különleges chakra. Sasukénél ez soha nem volt így említve.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!