24 máj 18, 20:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7935 Dátum: 14 márc 12, 12:45:06 »

Jó fejezet volt ez. Csak azt nem értem minek húzzák azt , aminek egyértelmű a kimenetele mindenki számára, aki már olvasott shounent életében? Hmm?

pont azért, mert sokan fognak sirni miutan gai csak alig sebzi madarát majd meghal hogy értelmetlen halált halt.... márpedig a mai rész üzenete szerintem az volt hogy nem az számit nyersz -e (nyilván mivel gai nem fog nyerni) hanem hogy megvéded a szeretteid(azaz idöt nyer narutonak meg sasukénak ezzel megmentve a világot ^^) valszeg gai apja is csak azért halt meg h a fia csapatának időt nyerjen elfutni... az meg h még egy hetet kell várnunk madara vs gai-re... kibirjuk...

madara vs gai után szerintem már narutóék jönnek, más már nem maradt aki felveheti a harcot madara ellen... márpedig az az utolso nagy csata lesz ebben a háborúban, szóval ha Kishimoto kicsit meghuzza én nem bánom , ha huzás inkább háttérsztori legyen mint egy adag rinyálás, hogy mindmeghalunkjajmileszmostjajajajajajajjj
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 12:54:16 írta ozsiruyg » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7936 Dátum: 14 márc 12, 14:35:20 »

nem értek egyet ...sztem Orot meg Kabutót még nyugodtan be lehet áldozni.. mivel másra úgysem jók az alultápoltságuk miatt, viszont következő robbanáskor meghaló takarmányoknak vagy háttérben álló statisztáknak meg túl sokat raktak le az asztalra...  így szerintem maradt nekik az a sors, mint minden jelentősebb alacsony sorból származó supporternek.. (kikapni)

attól meg, hogy Gai veresége baromi sablonos és negatív üzenetet (kemény munka nem sokkal ér többet a semminél) hordozó fordulat lesz attól még nem muszáj ilyen sokáig húzni az időt, mivel mindenki a "Madara vs Narutó ft Sasuke"-re vár már úgy... majdnem egy éve (?) Mosolyog
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7937 Dátum: 14 márc 12, 14:38:48 »

Jó kis fejezet volt.tehát Might Gai apja Might Dai felvette a versenyet a 7 kardforgatóval egyszerre,nem rossz kacsint
Visszaemlékezés úgy volt jó ahogy.Ilyen "végső" pillanatokban szinte kötelező.

Ami meglepett hogy elefánt lett sárkány helyett.majd meglátjuk hogyan is fest ez akcióban.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7938 Dátum: 14 márc 12, 15:07:12 »

a fejezet nem volt rossz csak az a baj, hogy annyi történt benne, hogy előhívta a 8. kaput.Ez 18 oldalon.
Mondjuk ez a visszaemlékezés se rossz szivesebben olvastam mint a szerencsétlenkedést Madara ellen.

Amit viszont nem értek.

MOst komolyan? a világvége előtt amikor már minden kötél szakad valaki egy életébe kerülő technikát akar bevetni amitől OP lesz és megkérdezik tőle, hogy "Biztos vagy benne, hogy ez a megfelelő alkalom ezt használni?" és még próbálják lebeszélni... Nem olyan nagy dolog csak ez nekem nagyon szemet szűrt  Neeem
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7939 Dátum: 14 márc 12, 15:39:47 »

Hát többre számítottam  a 8. kaput illetően igazából.
Viszont meg lepett gai apja hogy a 7 kardos ember ellen meg tudott küzedni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #7940 Dátum: 14 márc 12, 15:48:10 »

a fejezet nem volt rossz csak az a baj, hogy annyi történt benne, hogy előhívta a 8. kaput.Ez 18 oldalon.
Mondjuk ez a visszaemlékezés se rossz szivesebben olvastam mint a szerencsétlenkedést Madara ellen.

Amit viszont nem értek.

MOst komolyan? a világvége előtt amikor már minden kötél szakad valaki egy életébe kerülő technikát akar bevetni amitől OP lesz és megkérdezik tőle, hogy "Biztos vagy benne, hogy ez a megfelelő alkalom ezt használni?" és még próbálják lebeszélni... Nem olyan nagy dolog csak ez nekem nagyon szemet szűrt  Neeem

Mondták neki: "Ne tedd, Gai! Nincs értelem, beszéljük meg, mi legyen, addig Madara megiszik egy csésze teát! Ha szerencsénk van, Obito feltölti Narutot, és újra készen fog állni egy Talk no Jutsura! Addig csak kihúzzuk valahogy!"
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7941 Dátum: 14 márc 12, 15:55:50 »

Nos ez most nálam is csalódás, bár legalább megtudhatjuk, hogy az apja is bolond volt. Kicsit több akcióra számítottam.  Szomorú
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7942 Dátum: 14 márc 12, 16:10:24 »

nclearu: orrchimaru azért nem hiszem hogy sok mindent tudna tenni:taijutsuhoz süti , az átok pecsétje ereje senjutsus de azzal madara ellen? meddig huzná? semeddig... kabuto meg lett gyengitve de a sárkány bölcs formal lehet tudna egy kis idöt nyerni...

melesleg orochimaru nem az a fajta aki bárki miatt kamikaze lenne.... kabuto gondolkodása megváltozott szal ki tudja... de ha ott lesz sasuke full tápban akkor tuti nem ugrik elé kabuto hogy "figyeld a mestert sasuke.." az elözö hokagék lemorzsolodtak a jelenlegieket madara már nem egyszer elpicsázta... kakashi obito is kifogyoban ... gai után már sasuke ft naruto jön... vagy tényleg elugrik madara egy ramenra kihivó hiányában... és a ramenes férfi mérget tesz a kajába. ikszdé happy end... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 16:11:57 írta ozsiruyg » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7943 Dátum: 14 márc 12, 16:17:49 »

Gai valamilyen rést-ha nem is fogja legyőzni Madarát-fog "nyitni", hogy legyőzzék, mert különben értelmetlen lenne a halála(ha már megfog halni persze, kitudja Kishi mit ki nem talál..), időhúzásnak meg persze nem  rossz, de Madara is világbékét akar, akár elkezdhetnének vele beszélgetni "Hé Madara tesó, hogy is gondoltad ezt a világbékét? meséljél már róla.."-Hisz úgy is úgy érzi, hogy őt már senki nem tudja legyőzni... Nevet Nevet ez pedig tökéletes lenne időhúzásnak.. mondjuk kérdés, hogy mit várnának Narutotól? Sokat már ő sem tud tenni, még ha erősebb is lenne, mint legutóbb, amire nem sok esély van
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #7944 Dátum: 14 márc 12, 16:19:06 »

és egy régi filler  szereplő Raiga mostantól hivatalosan is debütált,
egyébként remek rész volt
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7945 Dátum: 14 márc 12, 16:33:28 »

Gai valamilyen rést-ha nem is fogja legyőzni Madarát-fog "nyitni", hogy legyőzzék, mert különben értelmetlen lenne a halála(ha már megfog halni persze, kitudja Kishi mit ki nem talál..), időhúzásnak meg persze nem  rossz, de Madara is világbékét akar, akár elkezdhetnének vele beszélgetni "Hé Madara tesó, hogy is gondoltad ezt a világbékét? meséljél már róla.."-Hisz úgy is úgy érzi, hogy őt már senki nem tudja legyőzni... Nevet Nevet ez pedig tökéletes lenne időhúzásnak.. mondjuk kérdés, hogy mit várnának Narutotól? Sokat már ő sem tud tenni, még ha erősebb is lenne, mint legutóbb, amire nem sok esély van

erösebb lesz, vagy lebutitott jubija lesz vagy valami hasonlo (minden bijubol van csakrája) na meg sasukeval teamben egyszer már szétszedték jubitot, oké hogy obito gyngébb volt de most naruto is táposabb meg sasukenak is érik power up (remélem NEM rinengan, pedig esélyes...) plusz sasuke elméletileg kapot egy jutsut ami megfagyasztja madarát, a megfelelö idöpontban hasznos lesz tuti... szoval ök ketten jelenleg a legjobb választás

jo lenne ha gai ütne rést, (ha üt is instant gyogyul... mire emezek befutnak tuti 100%on lenne madara) de a mai rész fényében inkább idö nyerés miatt hal, igazi rést max lee tudna ütni ha naruto ft. sasuke mellé lee is nyockapuzna pl ha a duo vesztésre áll vagy vmi hasonlo szitu van (lee lehet nem halna meg mert addgira ott lenne kabuto orochimaru karin sakura ... ezek a hullákat is felgyogyitják)

bár ez a gyogyito team gai-t is kezelésbe veheti, vagy orochimaru fel edo tenseiezheti ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 16:46:17 írta ozsiruyg » Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #7946 Dátum: 14 márc 12, 16:45:40 »

Ezek szerint Danzo is uchiha?  Ohh My God

Danzo nem volt Uchiha.
Ő a Shimura klán tagja volt. kb 1 perc Google és meg van a válasz. pl itt: http://naruto.wikia.com/wiki/Danz%C5%8D_Shimura
Tudom, hogy nem Uchiha ezért is írtam. Csak páran kombinálni kezdtek, hogy csak az uchihák tudják kezelni a senju géneket mert rokonok. Danzo a példa rá, hogy nem. Más részről akinek van chakrája az mind a rikudou sennin leszármazottja mert előtte senki sem rendelkezett chakrával.

Gai-ról jó volt többet megtudni kár, hogy ilyen részletek mindig csak akkor jönnek elő ha valakit meg akar ölni Kishi
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7947 Dátum: 14 márc 12, 16:52:51 »

Nem tudok sokat angolból, hisz nem azt tanulom, de a gai apja vs 7kardoforgatónak mi lett a végeredménye azon kívűl, hogy gai apja meghalt a nyolcadik kapuba? Megölte mind a hét kardforgatott vagy nem? Hisz tippelni lehetne, hogy milyen erős a nyolckapuval valaki csak tudni kéne, hogy meddig tartott az a harc és hogy meg e halt az összes kardforgató. Tegyük fel a 7kardforgató kb. olyan erős mint most az öt kage akit Madara juuby nélkül szanaszét szívatott.
Madara a 7kardforgatót is szanaszét szivatná és azóta meg erősödött is kis senjutsuval amit pár mp alatt lazán megtanult használni, valamint majdnem az egész juuby chakrájával amiből kis töredéket kiszedtek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7948 Dátum: 14 márc 12, 17:02:00 »

nem értek egyet ...sztem Orot meg Kabutót még nyugodtan be lehet áldozni.. mivel másra úgysem jók az alultápoltságuk miatt, viszont következő robbanáskor meghaló takarmányoknak vagy háttérben álló statisztáknak meg túl sokat raktak le az asztalra...  így szerintem maradt nekik az a sors, mint minden jelentősebb alacsony sorból származó supporternek.. (kikapni)

attól meg, hogy Gai veresége baromi sablonos és negatív üzenetet (kemény munka nem sokkal ér többet a semminél) hordozó fordulat lesz attól még nem muszáj ilyen sokáig húzni az időt, mivel mindenki a "Madara vs Narutó ft Sasuke"-re vár már úgy... majdnem egy éve (?) Mosolyog
Oro meg Kabuto alultápoltak? Érdekes. Madarához képest igen, de nem csak annyi alapján kéne megítélni vkit, hogy a most következő harcban hasznos lesz-e. Ezek alapján a két szép szemű főhősünkön kívül mindenki mehetne a levesbe. Gai  veresége miért hordoz egy ilyen üzenetet? Végülis mit ért el Gai csak kemény munkával? Semmit. Azon kívül, hogy erősebb lett, mint a mostani kagék jó része, rivalizálni tudott egy általánosan zseninek elismert csávóval, felnevelt egy új generációt, fizikailag és szellemileg, és most megmenti a világot, még ha kikap is. Mert ha semmi másra, időhúzásra jó lesz. De ennél szerintem többet fog elérni.
 
Mindent félre téve szerintem egy nagyon jó fejezet volt. Szép, hangulatos, jól átvezetve a múlt a jelenbe, üzenete is volt. Ha belevesszük, hogy mindenki a 8. kaput várta, akkor nyilván ( nekem is) csalódás egy kicsit. Nyilván hangulatfelvezető, ill. időhúzó célja volt, de annak tökéletesen megfelelt. Gai Apja nagy arc volt, és nekem különösen tetszett az a mondata, hogy " nem az az igazi győzelem, hogy ha legyőzöl valakit, aki erős, hanem ha megvédesz valakit, aki nagyon fontos a számodra." Mangareaderes verzió alapján legalábbis. Ez mekkora igaz nem? Nem most esett le ez a dolog, de jó volt ezt olvasni. És nyilván a valószínűleg bekövetkező halálát is megmagyarázza. Nem is értem, hogy miért mondják egyesek azt, hogy felesleges a halála. Ha csak időt tud húzni a jelenlegi Madara ellen, az már sokkal többet ér, mint Sakura puszta létezése ( jó ez erős túlzás, de akkor is). Szóval nem volt ez rossz. A csata szerintem egy két fejezeten keresztül fog tartani, kb. Aztán már szerintem is jön Sasuke rinnegannal, Naruto vmivel.
Csak egy valamit kérek: a halottak maradjanak is halottak a háború végén is. Nem hiszem, hogy túl nagy kérés lenne.
Ui. Az is egy szép párhuzam,  hogy az örök genin fia, a tehetségtelen kihívja a zsenit, aki egy másik nagy zseni fia volt.
Szerk. Gai apja csak feltartotta a hét kardforgatót. Legalábbis később még éltek, legalább egy páran,  hisz a dagadtat Kisame ölte meg. Persze lehet, hogy egy párat elintézett. A hét kardforgató viszont közelben sincs az 5 kagénak.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 12, 17:04:24 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7949 Dátum: 14 márc 12, 17:08:36 »

Hát, ha gai apja a 8kapuval csak feltartani tudta a 7kardforgatót akkor tényleg nem fog sokat érni Madara ellen.. Nem azt mondom, hogy a 7kardforgató gyenge, de ha összefognak sincsenek a Madara közelébe, jó ha a talpáig felérnek és gai apja a nyolc kapuval még azokat se bírta elverni? Mondjuk kitudja, lehet, hogy minden egyes személynél más a nyolc kapu.. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 528 529 [530] 531 532 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!